Tchibo Kawa Gemalen, Losse Koffie, Exclusive, Fijn Aroma, Rijke Smaak, 250 gram

€ 9,47

€ 7,40-21%

€ 27,41 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Koffiebonen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Tchibo Exklusive, volautomatische koffiemachine, 1 kg koffiebonen
Tchibo Exklusive, volautomatische koffiemachine, 1 kg koffiebonen
€ 40,22/1kg
€ 40,22
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kawa, gemalen, Tchibo Exclusive, medium branding, 1 kg
Kawa, gemalen, Tchibo Exclusive, medium branding, 1 kg
€ 0,04/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,36
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 6x Tchibo Feine Milde Bohne 10002354 500g
6x Tchibo Feine Milde Bohne 10002354 500g
€ 43,01/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 193,55
-€ 64,51
€ 129,04
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Tchibo Barista Caffe Crema, gemalen koffie, 1 kg
Tchibo Barista Caffe Crema, gemalen koffie, 1 kg
€ 50,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 50,28
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Tchibo Privat Kaffee Guatemala Grande, hele bonen (500 g)
Tchibo Privat Kaffee Guatemala Grande, hele bonen (500 g)
€ 43,26/1kg
€ 21,63
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Lucaffe MR. EXCLUSIVE, 100% Arabica, 250 gram, gemalen koffie
Lucaffe MR. EXCLUSIVE, 100% Arabica, 250 gram, gemalen koffie
€ 48,60/1kg
€ 14,86
-18%
€ 12,15
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Kawa gemalen Tchibo Barista Espresso, 1 kg
Kawa gemalen Tchibo Barista Espresso, 1 kg
€ 47,78/1kg
€ 47,78
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kawa, gemalen, Tchibo Barista Caffe Crema, 1 kg
Kawa, gemalen, Tchibo Barista Caffe Crema, 1 kg
€ 109,00/1kg
€ 27,25
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van TGQ Kawa gemalen, espresso, 100% Arabica, 1 kg
TGQ Kawa gemalen, espresso, 100% Arabica, 1 kg
€ 46,37/1kg
€ 49,29
-4%
€ 46,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lucaffe Mr. Exclusive - 100% Arabica - 1 kg
Lucaffe Mr. Exclusive - 100% Arabica - 1 kg
€ 38,34/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 46,40
-17%
€ 38,34
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Lucaffe MR. EXCLUSIVE, 500g, koffiebonen (100% Arabica)
Lucaffe MR. EXCLUSIVE, 500g, koffiebonen (100% Arabica)
€ 47,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van LAVAZZA 285879 Koffie Crema e Gusto - 1.000 gram
LAVAZZA 285879 Koffie Crema e Gusto - 1.000 gram
€ 26,77/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 29,91
-10%
€ 26,77
Verkoper: Caffarro
Productafbeelding van Segafredo 407607 Segafredo Selectie Espresso, 1 kg
Segafredo 407607 Segafredo Selectie Espresso, 1 kg
€ 35,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,44
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Lavazza Crema e Aroma koffiebonen, 1000 gram
Lavazza Crema e Aroma koffiebonen, 1000 gram
€ 42,07/1kg
€ 42,07
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van TCHIBO 470787 Biologische koffie, Caffè Crema, 1000 gram
TCHIBO 470787 Biologische koffie, Caffè Crema, 1000 gram
€ 49,44/1kg
€ 49,44
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lucaffe Decaffeinato, 700g, koffiebonen
Lucaffe Decaffeinato, 700g, koffiebonen
€ 32,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 48,97
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Segafredo Selezione Crema, koffiebonen, 500g
Segafredo Selezione Crema, koffiebonen, 500g
€ 30,19
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lucaffe B, 700 gram koffiebonen - Geschikt voor koffiemachine
Lucaffe B, 700 gram koffiebonen - Geschikt voor koffiemachine
€ 51,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,79
-8%
€ 36,35
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Koffie LAVAZZA Espresso Barista Perfetto, 1 kg
Koffie LAVAZZA Espresso Barista Perfetto, 1 kg
€ 40,11/1kg
€ 40,11
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Kimbo Espresso AMALFI, 1 kg koffiebonen
Kimbo Espresso AMALFI, 1 kg koffiebonen
€ 23,91/1kg
€ 88,50
-72%
€ 24,39
Verkoper: TEC-MORE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Verpakking250 g
Lanceringdatum2026-04-15
StaatNieuw
Aanbevolen verkoopprijsNEE
Ingrediënten
80% Robusta (Coffea canephora), 20% Arabica (Coffea arabica)
Gewicht
270 g
Levensmiddelenbedrijven
Tchibo
Verkoopbenaming
Tchibo Exclusive, 250 gram
Fabrikant
EAN
5900839852885

Ingrediënten
80% Robusta (Coffea canephora), 20% Arabica (Coffea arabica)
Gewicht
270 g
Levensmiddelenbedrijven
Tchibo
Verkoopbenaming
Tchibo Exclusive, 250 gram
Fabrikant
EAN
5900839852885
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Tchibo Exklusive, volautomatische koffiemachine, 1 kg koffiebonen
Tchibo Exklusive, volautomatische koffiemachine, 1 kg koffiebonen
€ 40,22/1kg
€ 40,22
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Tchibo Family Kawa, gemalen, 250 gram
Tchibo Family Kawa, gemalen, 250 gram
€ 25,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kawa, gemalen, Tchibo Exclusive, medium branding, 1 kg
Kawa, gemalen, Tchibo Exclusive, medium branding, 1 kg
€ 0,04/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,36
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Melitta Harmonie, milde filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
Melitta Harmonie, milde filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
€ 27,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 167,94
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van 6x Tchibo Feine Milde Bohne 10002354 500g
6x Tchibo Feine Milde Bohne 10002354 500g
€ 43,01/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 193,55
-€ 64,51
€ 129,04
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Tchibo Barista Caffe Crema, gemalen koffie, 1 kg
Tchibo Barista Caffe Crema, gemalen koffie, 1 kg
€ 50,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 50,28
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Tchibo Family, oploskoffie, vriesgedroogd, 100 gram
Tchibo Family, oploskoffie, vriesgedroogd, 100 gram
€ 62.200,00/1kg
€ 6,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gemalen koffie Tchibo Family, 450 gram
Gemalen koffie Tchibo Family, 450 gram
€ 65,32/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,33
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tchibo Barista Caffè Crema, hele bonen, 500g
Tchibo Barista Caffè Crema, hele bonen, 500g
€ 72,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 36,03
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lavazza Crema e Aroma | hele bonen | 1000g
Lavazza Crema e Aroma | hele bonen | 1000g
€ 23,99/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 23,99
Verkoper: Caffarro
Productafbeelding van Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
€ 18,22/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 25,46
-64%
€ 9,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eduscho 476323 Koffie "Eduscho Caffé Crema", hele bonen
Eduscho 476323 Koffie "Eduscho Caffé Crema", hele bonen
€ 43,34/1kg
€ 43,34
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tchibo Caffè Crema Mild, hele bonen, 1 kg
Tchibo Caffè Crema Mild, hele bonen, 1 kg
€ 18,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,16
-35%
€ 18,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Maclean MCE610 10" 12W LED Ring Light with Tripod Stand and Bluetooth Shutter 3 Colors 10 brightness levels 10% -100% Adjustable brightness 160 LED Smartphone Holder lighting light
Maclean MCE610 10" 12W LED Ring Light with Tripod Stand and Bluetooth Shutter 3 Colors 10 brightness levels 10% -100% Adjustable brightness 160 LED Smartphone Holder lighting light
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 26,84
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Lavazza Espresso Cremoso | hele bonen | 1000g
Lavazza Espresso Cremoso | hele bonen | 1000g
€ 31,50/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 32,52
-3%
€ 31,50
Verkoper: Caffarro
Productafbeelding van Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
€ 62,13/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 5,23
-4%
€ 4,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tchibo Sicilia Style, 500 gram, Koffie, Espresso, 1 stuk, 500 gram, Verpakt in een papieren zak
Tchibo Sicilia Style, 500 gram, Koffie, Espresso, 1 stuk, 500 gram, Verpakt in een papieren zak
€ 68,28/1kg
€ 34,14
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Mövenpick Caffè Crema | hele bonen | 1000g
Mövenpick Caffè Crema | hele bonen | 1000g
€ 38,72/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 38,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lavazza Espresso Perfetto | hele bonen | 1000g
Lavazza Espresso Perfetto | hele bonen | 1000g
€ 43,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 43,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dallmayr Crema d'Oro | hele bonen | 1000g
Dallmayr Crema d'Oro | hele bonen | 1000g
€ 19,35/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 32,57
-40%
€ 19,35
Verkoper: Katomix
Bestseller
Productafbeelding van MAXWELL HOUSE Klassiek, 6 glazen van 200 gram oploskoffie, instantkoffie
MAXWELL HOUSE Klassiek, 6 glazen van 200 gram oploskoffie, instantkoffie
€ 61,23/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 137
€ 73,48
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van WOHNLING Salontafel, set van 2, wit, goud, marmerlook, ronde moderne salontafel
WOHNLING Salontafel, set van 2, wit, goud, marmerlook, ronde moderne salontafel
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 355,11
Gratis bezorging
Verkoper: Ervesto
Productafbeelding van Mövenpick Koffie "Der Himmlische" | gemalen | 500g
Mövenpick Koffie "Der Himmlische" | gemalen | 500g
€ 17,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 16,00
-46%
€ 8,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SENSEO Pads Classic Senseopads, 240 stuks, dranken, koffiepads, grootverpakking XXL
SENSEO Pads Classic Senseopads, 240 stuks, dranken, koffiepads, grootverpakking XXL
€ 42,57/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 305
€ 73,83
-3%
€ 70,88
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Polisport Bilby Maxi FF achterzitje met framebevestiging - zwart/grijs
Polisport Bilby Maxi FF achterzitje met framebevestiging - zwart/grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 69,32
-5%
€ 65,85
Verkoper: NGSStores
Productafbeelding van Naturewater NW-LT-H2A waterfilter met 9 filters, geschikt voor kraanwater, capaciteit 120 liter per uur, compact waterfilter van PP-materiaal met 9 filters, kraanwaterfilter
Naturewater NW-LT-H2A waterfilter met 9 filters, geschikt voor kraanwater, capaciteit 120 liter per uur, compact waterfilter van PP-materiaal met 9 filters, kraanwaterfilter
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 18,83
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Badkamermeubel NEL DD 1K, mand in kasjmierenkleur, lange deuren
Badkamermeubel NEL DD 1K, mand in kasjmierenkleur, lange deuren
2,9Gemiddelde beoordeling: 2,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 161,70
Gratis bezorging
Verkoper: WellStoreJTS
Productafbeelding van Eilles Gourmet Café | gemalen | 500 gram
Eilles Gourmet Café | gemalen | 500 gram
€ 57,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 28,51
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van ZMH LED-strip 20 meter, slimme RGB-tape, dimbaar, geschikt voor kerstfeest, bar, interieurontwerp
ZMH LED-strip 20 meter, slimme RGB-tape, dimbaar, geschikt voor kerstfeest, bar, interieurontwerp
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 336
€ 42,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van Dallmayr Crema Prodomo | hele bonen | 1000g
Dallmayr Crema Prodomo | hele bonen | 1000g
€ 19,63/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 32,57
-39%
€ 19,63
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sumatra Gayo Mandheling 1000g ORGANIC koffiebonen ECO
Sumatra Gayo Mandheling 1000g ORGANIC koffiebonen ECO
€ 56,99
Gratis bezorging4% vanaf 2 stuks
Verkoper: TIME-2-COFFEE
€ 56,99/1kg
Productafbeelding van Proefpakket - Blends 2
Proefpakket - Blends 2
€ 68,98
Gratis bezorging
Verkoper: TIME-2-COFFEE
€ 55,18/1kg
Productafbeelding van Proefpakket - Blends 1
Proefpakket - Blends 1
€ 66,98
Gratis bezorging
Verkoper: TIME-2-COFFEE
€ 53,58/1kg
Productafbeelding van Proefpakket - Explorer 2
Proefpakket - Explorer 2
€ 70,98
Gratis bezorging
Verkoper: TIME-2-COFFEE
€ 56,78/1kg
Productafbeelding van Proefpakket - Decaf
Proefpakket - Decaf
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: TIME-2-COFFEE
€ 69,98/1kg
Productafbeelding van Proefpakket - Single Origin
Proefpakket - Single Origin
€ 78,98
Gratis bezorging
Verkoper: TIME-2-COFFEE
€ 78,98/1kg
Productafbeelding van Proefpakket - Biologische Koffiebonen
Proefpakket - Biologische Koffiebonen
€ 78,98
Gratis bezorging
Verkoper: TIME-2-COFFEE
€ 63,18/1kg
Productafbeelding van Proefpakket - Meest Populair
Proefpakket - Meest Populair
€ 73,98
Gratis bezorging
Verkoper: TIME-2-COFFEE
€ 59,18/1kg