Jacobs Kawa Gemalen Gold, Delicate Arabica, Vol Aroma, Intensief, 250 gram

€ 7,55

€ 7,17-5%

€ 28,68 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Koffiepoeder & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Jacobs Gemalen Koffie Gold, 500 gram
Jacobs Gemalen Koffie Gold, 500 gram
€ 29.780,00/1kg
€ 14,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jacobs Gemalen Koffie Krönung, 100 gram
Jacobs Gemalen Koffie Krönung, 100 gram
€ 189,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Segafredo Intermezzo | gemalen | 250 gram
Segafredo Intermezzo | gemalen | 250 gram
€ 75,30/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 102,99
-€ 82,66
€ 20,33
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lavazza Qualità Rossa Espresso | gemalen | 250 gram
Lavazza Qualità Rossa Espresso | gemalen | 250 gram
€ 23,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 11,55
-48%
€ 5,99
Verkoper: Caffarro
Productafbeelding van Jacobs 3-in-1 Milde Oplosbare Koffie, 222 gram (20 x 11,1 gram)
Jacobs 3-in-1 Milde Oplosbare Koffie, 222 gram (20 x 11,1 gram)
€ 94,56/1kg
€ 23,64
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Kawa, gemalen, Sahara - 250 gram
Kawa, gemalen, Sahara - 250 gram
€ 32.428,57/1kg
€ 23,99
-62%
€ 9,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lavazza Caffè Espresso | gemalen | 250 gram
Lavazza Caffè Espresso | gemalen | 250 gram
€ 70,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,68
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kawa Eduscho, gemalen, traditionele blend, 500 gram
Kawa Eduscho, gemalen, traditionele blend, 500 gram
€ 47,96/1kg
€ 24,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gemalen koffie, Lavazza Qualità Oro, 250 gram
Gemalen koffie, Lavazza Qualità Oro, 250 gram
€ 23,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,94
Verkoper: Caffarro
Productafbeelding van Bristot 100% Arabica, gemalen koffie, 250 gram
Bristot 100% Arabica, gemalen koffie, 250 gram
€ 104,76/1kg
€ 26,19
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Tchibo Family Kawa, gemalen, 250 gram
Tchibo Family Kawa, gemalen, 250 gram
€ 25,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jacobs Filterkoffie Krönung, ontcafeïne | gemalen | 500g
Jacobs Filterkoffie Krönung, ontcafeïne | gemalen | 500g
€ 41,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mövenpick GOLD Original, oplosbare koffie, 200g
Mövenpick GOLD Original, oplosbare koffie, 200g
€ 105,20/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 21,04
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Fort Kawa, gebrande en gemalen koffie, 400 gram
Fort Kawa, gebrande en gemalen koffie, 400 gram
€ 24.225,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bialetti Perfetto Moka, gemalen hazelnoot, 250 gram
Bialetti Perfetto Moka, gemalen hazelnoot, 250 gram
€ 38,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 14,06
-31%
€ 9,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gemalen koffie: Caffe Espresso Italiano 250g LAVAZZA
Gemalen koffie: Caffe Espresso Italiano 250g LAVAZZA
€ 21.980,00/1kg
€ 21,98
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Dallmayr prodomo, ontcaffeïneerd | gemalen | 500g
Dallmayr prodomo, ontcaffeïneerd | gemalen | 500g
€ 17,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,85
-62%
€ 8,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gemalen koffie LAVAZZA Crema e Gusto, 250 gram, verpakt in een vacuümverpakking
Gemalen koffie LAVAZZA Crema e Gusto, 250 gram, verpakt in een vacuümverpakking
€ 35,68/1kg
€ 13,77
-35%
€ 8,92
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Jacobs Kronung, gemalen koffie, 250 gram
Jacobs Kronung, gemalen koffie, 250 gram
€ 41,48/1kg
€ 10,37
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van LAVAZZA 248312000 LAVAZZA Qualita Oro Kaffee, gemahlen Arabicabohnen 250,0 g
LAVAZZA 248312000 LAVAZZA Qualita Oro Kaffee, gemahlen Arabicabohnen 250,0 g
€ 71,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,76
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Wacht niet langer, bestel vandaag nog en ervaar deze unieke smaak! Koop nu en geniet van de heerlijke aroma van Jacobs Gold koffie!

Ingrediënten
Beschrijving
Voedingswaarde
Beschrijving
Gewicht
250 g
Levensmiddelenbedrijven
CARUNO
Verkoopbenaming
Jacobs Gold, gemalen koffie, 250 gram
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
8711000681787

Ingrediënten
Beschrijving
Voedingswaarde
Beschrijving
Gewicht
250 g
Levensmiddelenbedrijven
CARUNO
Verkoopbenaming
Jacobs Gold, gemalen koffie, 250 gram
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
8711000681787
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melitta Harmonie, milde filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
Melitta Harmonie, milde filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
€ 27,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 167,94
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
€ 163,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,93
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Philips Scheerapparaat Series 1000, model S1131/41
Philips Scheerapparaat Series 1000, model S1131/41
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 121,94
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Eilles Gourmet Café | gemalen | 500 gram
Eilles Gourmet Café | gemalen | 500 gram
€ 57,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 28,51
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Jacobs Gemalen Koffie Gold, 500 gram
Jacobs Gemalen Koffie Gold, 500 gram
€ 29.780,00/1kg
€ 14,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jacobs Gemalen Koffie Krönung, 100 gram
Jacobs Gemalen Koffie Krönung, 100 gram
€ 189,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Jacobs Gold | oploskoffie | 200g verpakking (glas)
Jacobs Gold | oploskoffie | 200g verpakking (glas)
€ 98,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 19,71
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Melitta Auslese Milde Filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
Melitta Auslese Milde Filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
€ 21,64/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 136,34
-€ 6,49
€ 129,85
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
€ 18,22/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 25,46
-64%
€ 9,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BAHLSEN 81810 Kerstgebak, Peperkoekhartjes, Akora Edelherb - 150 g
BAHLSEN 81810 Kerstgebak, Peperkoekhartjes, Akora Edelherb - 150 g
€ 61,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mövenpick Koffie "Der Himmlische" | gemalen | 500g
Mövenpick Koffie "Der Himmlische" | gemalen | 500g
€ 17,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 16,00
-46%
€ 8,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dallmayr 121722009 Koffie Prodomo, 500g, gemalen
Dallmayr 121722009 Koffie Prodomo, 500g, gemalen
€ 46,12/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 23,06
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Tassimo Milka Chocoladespecialiteit | 8 stuks, koffiekapsules
Tassimo Milka Chocoladespecialiteit | 8 stuks, koffiekapsules
€ 56,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 13,49
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 20,75
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Kurukahveci Mehmet Efendi, Turkse koffie, 250 gram
Kurukahveci Mehmet Efendi, Turkse koffie, 250 gram
€ 120,52/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 30,13
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Hongaarse salami, ongeveer 3,2 kg - Maletti 1867
Hongaarse salami, ongeveer 3,2 kg - Maletti 1867
€ 46,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 165,22
-€ 15,02
€ 150,20
Gratis bezorging
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Tchibo Family Kawa, gemalen, 250 gram
Tchibo Family Kawa, gemalen, 250 gram
€ 25,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kinderkast 'Sandnes' met lade, 123 x 60 x 40 cm, mintgroen
Kinderkast 'Sandnes' met lade, 123 x 60 x 40 cm, mintgroen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 142,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Dallmayr Espresso d'Oro | hele bonen | 1000g
Dallmayr Espresso d'Oro | hele bonen | 1000g
€ 18,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,57
-43%
€ 18,52
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jacobs Filterkoffie Krönung, ontcafeïne | gemalen | 500g
Jacobs Filterkoffie Krönung, ontcafeïne | gemalen | 500g
€ 41,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Samyang Buldak, pittige kippennoodles, 2x extra pittig, 140g
Samyang Buldak, pittige kippennoodles, 2x extra pittig, 140g
€ 128,07/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,93
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Melitta Harmonie, koffie zonder cafeïne, gemalen filterkoffie, in een set
Melitta Harmonie, koffie zonder cafeïne, gemalen filterkoffie, in een set
€ 22,74/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 136,44
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Heetluchtfriteuse Airfryer, 12 liter, dubbele kamer met kijkvenster, 2 aparte manden, Dual Cook, Sync-Finish, frituren zonder olie, 2600W, digitaal, bespaart tijd
Heetluchtfriteuse Airfryer, 12 liter, dubbele kamer met kijkvenster, 2 aparte manden, Dual Cook, Sync-Finish, frituren zonder olie, 2600W, digitaal, bespaart tijd
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 105,58
-€ 3,59
€ 101,99
Gratis bezorging
Verkoper: BorlinGmbH
Productafbeelding van VARTA CR1220 lithium knoopcel, 3V
VARTA CR1220 lithium knoopcel, 3V
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 7,65
-72%
€ 2,12
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Dallmayr Crema d'Oro | hele bonen | 1000g
Dallmayr Crema d'Oro | hele bonen | 1000g
€ 19,35/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 32,57
-40%
€ 19,35
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jacobs Espresso, expertselectie | hele bonen | 1000g
Jacobs Espresso, expertselectie | hele bonen | 1000g
€ 32,88/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 32,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
€ 56,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 11,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mövenpick Caffè Crema | hele bonen | 1000g
Mövenpick Caffè Crema | hele bonen | 1000g
€ 38,72/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 38,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Schoenen Adidas HQ6507
Schoenen Adidas HQ6507
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 157
€ 99,99
Gratis bezorging
Verkoper: takemore

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.