Chips van aardappelen, merk "Wiejskie Ziemniaczki", met de smaak van boter en zout, 130 gram

€ 3,05

€ 2,43-20%

€ 17,36 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Popcorn & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Iraltone Lotion tegen haaruitval, 100 ml
Iraltone Lotion tegen haaruitval, 100 ml
€ 357,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kaasachtige maïs tortilla chips, 100 gram
Kaasachtige maïs tortilla chips, 100 gram
€ 16,10/1kg
€ 2,30
-29%
€ 1,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Chips van aardappelen met de smaak van lente-uitjes, merk "Wiejskie Ziemniaczki", 130g
Chips van aardappelen met de smaak van lente-uitjes, merk "Wiejskie Ziemniaczki", 130g
€ 17,36/1kg
€ 3,12
-22%
€ 2,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Łapsy Prażynki met de smaak van spek, 120 gram
Łapsy Prażynki met de smaak van spek, 120 gram
€ 14,83/1kg
€ 1,87
-4%
€ 1,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Przysnacki Reksio, krokantjes met ketchup smaak, 90 gram
Przysnacki Reksio, krokantjes met ketchup smaak, 90 gram
€ 28,60/1kg
€ 3,31
-13%
€ 2,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lajkonik Paluszki Słone, 70 gram
Lajkonik Paluszki Słone, 70 gram
€ 12,43/1kg
€ 0,92
-5%
€ 0,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Beskidzkie Paluszki, zoutstengels met zeezout, 70 gram
Beskidzkie Paluszki, zoutstengels met zeezout, 70 gram
€ 214,14/1kg
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Paluszki, 200 gram
Paluszki, 200 gram
€ 9,55/1kg
€ 1,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Beskidzkie Precelki Kebab, 120 gram
Beskidzkie Precelki Kebab, 120 gram
€ 13,58/1kg
€ 1,63
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Maïskorreltjes voor kinderen, Tygryski, 70 gram, aardbeien smaak
Maïskorreltjes voor kinderen, Tygryski, 70 gram, aardbeien smaak
€ 15,88/1kg
€ 1,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bakalland Popcorn, caramelsmaak, 90g
Bakalland Popcorn, caramelsmaak, 90g
€ 12,27/1kg
€ 1,42
-4%
€ 1,35
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Saltletts Paluszki, zout, 250 gram
Saltletts Paluszki, zout, 250 gram
€ 11,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,44
-19%
€ 2,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lajkonik Paluszki, zonnige uienchips, 150 gram
Lajkonik Paluszki, zonnige uienchips, 150 gram
€ 12,73/1kg
€ 1,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bakalland Popcorn, boter smaak, 90 gram
Bakalland Popcorn, boter smaak, 90 gram
€ 7,22/1kg
€ 1,24
-47%
€ 0,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Doritos BBQ chips, met de smaak van gegrilde barbecue, 100g
Doritos BBQ chips, met de smaak van gegrilde barbecue, 100g
€ 27,40/1kg
€ 2,74
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Maïskorrels Przysnacki, met kaas smaak, 130 g
Maïskorrels Przysnacki, met kaas smaak, 130 g
€ 21,38/1kg
€ 2,98
-6%
€ 2,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Paluszki Słone, 300 gram
Paluszki Słone, 300 gram
€ 7,52/1kg
€ 2,33
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cheetos Crunchos, smaak: zoete chili, 165g
Cheetos Crunchos, smaak: zoete chili, 165g
€ 18,13/1kg
€ 2,90
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Przysnacki Chrupki met tomatensmaak, 120 gram
Przysnacki Chrupki met tomatensmaak, 120 gram
€ 23,17/1kg
€ 2,98
-6%
€ 2,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Beskidzkie noten met de smaak van kaas en ui, 70 gram
Beskidzkie noten met de smaak van kaas en ui, 70 gram
€ 21,29/1kg
€ 1,59
-6%
€ 1,49
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Bestel nu "Boerenpatatten" en proef de smaak van het echte platteland! Wacht niet, probeer het zelf!

Ingrediënten
Aardappelen, plantaardige oliën (zonnebloemolie en koolzaadolie in wisselende verhoudingen) (33%), zout, zoete weipoeder (van melk), suiker, karnemelkpoeder, roompoeder, boterpoeder, aroma (bevat melkproducten), antioxidant: mengsel van tocoferolen; kleurstof: carotenen.
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
140 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Lorenz Wiejskie: Aardappelen, boter en zout, 130g
Fabrikant
EAN
5905187108981

Ingrediënten
Aardappelen, plantaardige oliën (zonnebloemolie en koolzaadolie in wisselende verhoudingen) (33%), zout, zoete weipoeder (van melk), suiker, karnemelkpoeder, roompoeder, boterpoeder, aroma (bevat melkproducten), antioxidant: mengsel van tocoferolen; kleurstof: carotenen.
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
140 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Lorenz Wiejskie: Aardappelen, boter en zout, 130g
Fabrikant
EAN
5905187108981
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.