Delicate Paluszki uit de Beskiden, 200 gram

€ 2,02

€ 1,90-5%

€ 9,50 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Zoute koekjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Schnitzer 4599, 100 gram, 439 kcal, 1847 kJ
Schnitzer 4599, 100 gram, 439 kcal, 1847 kJ
€ 34,60/1kg
€ 3,55
-2%
€ 3,46
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Pretzelkoekjes uit de Beskid-regio, met knoflooksmaak, 120 gram
Pretzelkoekjes uit de Beskid-regio, met knoflooksmaak, 120 gram
€ 13,58/1kg
€ 1,63
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van TOPSELLER: Nierbonen, 200 gram
TOPSELLER: Nierbonen, 200 gram
€ 22,76/1kg
€ 5,99
-5%
€ 5,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Beskidzkie zoutcrackers met uiensmaak, 120 gram
Beskidzkie zoutcrackers met uiensmaak, 120 gram
€ 11.166,67/1kg
€ 1,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Brezini, 150 gram - Breon
Brezini, 150 gram - Breon
€ 54,00/1kg
€ 8,91
-9%
€ 8,10
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Condimento met chili, 180 gram - Colimena
Condimento met chili, 180 gram - Colimena
€ 70,83/1kg
€ 14,02
-9%
€ 12,75
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Paluszki met Makiem, Fanex, 100 gram
Paluszki met Makiem, Fanex, 100 gram
€ 4,44/1kg
€ 1,17
-5%
€ 1,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lajkonik Krakersy Dobry Chrup, 100 gram
Lajkonik Krakersy Dobry Chrup, 100 gram
€ 22,60/1kg
€ 2,59
-12%
€ 2,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Karreespek, ongeveer 300 gram - Hackerhof Lanz Bernhard
Karreespek, ongeveer 300 gram - Hackerhof Lanz Bernhard
€ 44,83/1kg
€ 14,52
-7%
€ 13,45
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Lubella Paluszki met sesam, 70 gram
Lubella Paluszki met sesam, 70 gram
€ 10,57/1kg
€ 0,78
-5%
€ 0,74
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dobry Chrup Kruidenbagels, 100g
Dobry Chrup Kruidenbagels, 100g
€ 25.200,00/1kg
€ 2,52
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Salami Bocconcino Villani, ongeveer 200 gram.
Salami Bocconcino Villani, ongeveer 200 gram.
€ 60,50/1kg
€ 13,31
-9%
€ 12,10
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Olifantenvormige pretzelstukjes, honingmosterd smaak, 125g
Olifantenvormige pretzelstukjes, honingmosterd smaak, 125g
€ 129,12/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,14
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Gevriesdroogde banaan, Kresto, 25 gram
Gevriesdroogde banaan, Kresto, 25 gram
€ 122,33/1kg
€ 3,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eurowafle Rijstwafels met Zeezout, 100 gram
Eurowafle Rijstwafels met Zeezout, 100 gram
€ 30.200,00/1kg
€ 3,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lorenz 676241 Lorenz Saltletts Vollkorn 175g
Lorenz 676241 Lorenz Saltletts Vollkorn 175g
€ 138,74/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,28
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Przysnacki, knapperige notenkoekjes, 150 gram
Przysnacki, knapperige notenkoekjes, 150 gram
€ 18,20/1kg
€ 2,98
-8%
€ 2,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Chrupki Cheetos Pizzerini Pizza, 160 gram
Chrupki Cheetos Pizzerini Pizza, 160 gram
€ 17,06/1kg
€ 2,90
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hosta Paluszki Grissini met sesamzaad, 125 gram
Hosta Paluszki Grissini met sesamzaad, 125 gram
€ 12,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1,75
-7%
€ 1,62
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Wacht niet langer, bestel vandaag nog en geniet van de smaak! Koop nu!

Ingrediënten
Bloem, plantaardige koolzaadolie, suiker, zout, rijsmiddelen: natriumcarbonaat, ammoniumcarbonaat; zuurteregelaar: natriumhydroxide; aroma. Het product kan sporen bevatten van sesam, pinda's, soja, melk en daarvan afgeleide producten (inclusief lactose).
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
200 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Selgros111
Fabrikant
BESKIDZKIE
EAN
5907029010858

Ingrediënten
Bloem, plantaardige koolzaadolie, suiker, zout, rijsmiddelen: natriumcarbonaat, ammoniumcarbonaat; zuurteregelaar: natriumhydroxide; aroma. Het product kan sporen bevatten van sesam, pinda's, soja, melk en daarvan afgeleide producten (inclusief lactose).
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
200 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Selgros111
Fabrikant
BESKIDZKIE
EAN
5907029010858
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Beskidzkie Paluszki, sesam, 175 gram
Beskidzkie Paluszki, sesam, 175 gram
€ 10,94/1kg
€ 2,07
-4%
€ 1,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Beskidzkie Paluszki met zout, 240 gram
Beskidzkie Paluszki met zout, 240 gram
€ 66,63/1kg
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
€ 62,13/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 5,23
-4%
€ 4,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wawel Truffels, rumgesmaakte chocoladebonbons, 1000 gram
Wawel Truffels, rumgesmaakte chocoladebonbons, 1000 gram
€ 15,31/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schnitzer 4599, 100 gram, 439 kcal, 1847 kJ
Schnitzer 4599, 100 gram, 439 kcal, 1847 kJ
€ 34,60/1kg
€ 3,55
-2%
€ 3,46
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Grundig Luchtbevochtiger – Humidifier en Diffuser Aromatherapie – Bevochtiger met Hygrometer – 4,3L Luchtbevochtiger Slaapkamer – Zwart
Grundig Luchtbevochtiger – Humidifier en Diffuser Aromatherapie – Bevochtiger met Hygrometer – 4,3L Luchtbevochtiger Slaapkamer – Zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Kłodawa, niet-gejodeerd zout, 1,1 kg - Zoutmijn Kłodawa
Kłodawa, niet-gejodeerd zout, 1,1 kg - Zoutmijn Kłodawa
€ 1,02/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 1,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Basilur - Exclusieve zwarte thee, SPECIALTY CLASSICS assortiment, cadeauverpakking - 115g
Basilur - Exclusieve zwarte thee, SPECIALTY CLASSICS assortiment, cadeauverpakking - 115g
€ 193,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,09
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Aardbeien-rijstpap met melk voor kinderen, 230 gram
Aardbeien-rijstpap met melk voor kinderen, 230 gram
€ 20,67/1kg
€ 5,22
-4%
€ 4,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 7-daagse Max croissant met chocoladevulling, 110 g
7-daagse Max croissant met chocoladevulling, 110 g
€ 41.090,91/1kg
€ 4,52
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nestlé Cheerios ontbijtgranen, 210 gram
Nestlé Cheerios ontbijtgranen, 210 gram
€ 15,05/1kg
€ 3,48
-4%
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
€ 147,40/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 52,00
-29%
€ 36,85
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
€ 320,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 100,00
-€ 20,00
€ 80,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Majonez Kielecki, zonder conserveermiddelen, 700 ml
Majonez Kielecki, zonder conserveermiddelen, 700 ml
€ 12,26/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Set met klassieke dweil, gemaakt van viscose
Set met klassieke dweil, gemaakt van viscose
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 20,65
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Kujawski koolzaadolie, eerste persing, 500 ml
Kujawski koolzaadolie, eerste persing, 500 ml
€ 5,34/1l
€ 2,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
€ 163,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,93
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Winiary Decoratieve Mayonaise, 400 ml
Winiary Decoratieve Mayonaise, 400 ml
€ 9,85/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 3,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Samsung EP-TA845 USB-C oplader. Één maat
Samsung EP-TA845 USB-C oplader. Één maat
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 383
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Groene thee met framboos, Big Active, 100 gram
Groene thee met framboos, Big Active, 100 gram
€ 22,17/1kg
€ 2,80
-4%
€ 2,66
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Curver LOTUS strijkplank, wit
Curver LOTUS strijkplank, wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 61,25
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Clatronic ijsmachine | 1500 ml | Voor sorbet, ijs en bevroren yoghurt | Bereidingstijd: 20-40 minuten | Vulopening | Koelreservoir | ICM 3764
Clatronic ijsmachine | 1500 ml | Voor sorbet, ijs en bevroren yoghurt | Bereidingstijd: 20-40 minuten | Vulopening | Koelreservoir | ICM 3764
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 138,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Kantoorkruk - Ergonomische zitting - Stoel met armleuningen die 90° kunnen worden weggeklapt - Lendensteun - In hoogte verstelbaar - Roze kleur
Kantoorkruk - Ergonomische zitting - Stoel met armleuningen die 90° kunnen worden weggeklapt - Lendensteun - In hoogte verstelbaar - Roze kleur
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 340
€ 73,48
-4%
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav
Productafbeelding van Ingrediënten: Open Food 7622210346735, e296, e330, e422, e440, e472e, e500, e503, mineralen, calciumcarbonaat, magnesiumcarbonaat, elementaal ijzer, granen (61%), aroma, bevochtigingsmiddel (glycerol), tarwebvezel, tarwemeel, havermout (6%), ... Voedingswaarde: 440 kcal, 8 g, 68 g
Ingrediënten: Open Food 7622210346735, e296, e330, e422, e440, e472e, e500, e503, mineralen, calciumcarbonaat, magnesiumcarbonaat, elementaal ijzer, granen (61%), aroma, bevochtigingsmiddel (glycerol), tarwebvezel, tarwemeel, havermout (6%), ... Voedingswaarde: 440 kcal, 8 g, 68 g
€ 56,61/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,99
-11%
€ 18,68
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Groene thee met mango, los gewogen, 100g - losse groene thee-mix - Big-Active
Groene thee met mango, los gewogen, 100g - losse groene thee-mix - Big-Active
€ 21,58/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,73
-5%
€ 2,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bin Bin Reiscrackers, origineel, 150g
Bin Bin Reiscrackers, origineel, 150g
€ 96,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 20,99
-31%
€ 14,46
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Belvita Cacao, graanrepen, 300 gram
Belvita Cacao, graanrepen, 300 gram
€ 56,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
-6%
€ 18,75
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.