Vifon Gouden (Zloty) Instant noedelsoup met kippensmaak, 70g

€ 0,81

€ 10,13 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Kant-en-klare soepen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Amino Instant Soep, kippenbouillon met groenten, 59 g
Amino Instant Soep, kippenbouillon met groenten, 59 g
€ 16,95/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van VIFON Curry-osteroep instant noedelsoep met kippensmaak, 70g
VIFON Curry-osteroep instant noedelsoep met kippensmaak, 70g
€ 15,86/1kg
€ 1,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zupa Gulaszowa Instant, aminozuursupplement, 59 gram
Zupa Gulaszowa Instant, aminozuursupplement, 59 gram
€ 16,50/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 0,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Prymat, instant rode bietensoep, 48 gram
Prymat, instant rode bietensoep, 48 gram
€ 0,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,76
-5%
€ 0,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Instant soep Vifon, kaas smaak, 65 gram
Instant soep Vifon, kaas smaak, 65 gram
€ 3,40/1kg
€ 0,89
-4%
€ 0,85
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van VIFON Rosolu instant noedelsoep met de smaak van groentebouillon, 65g
VIFON Rosolu instant noedelsoep met de smaak van groentebouillon, 65g
€ 12,14/1kg
€ 0,89
-4%
€ 0,85
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van VIFON Instant Noedels met tomatensmaak, tomatensoep, 65g
VIFON Instant Noedels met tomatensmaak, tomatensoep, 65g
€ 12,14/1kg
€ 0,89
-4%
€ 0,85
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Knorr Noodle soep met kruiden, 61 gram
Knorr Noodle soep met kruiden, 61 gram
€ 18,00/1kg
€ 1,14
-5%
€ 1,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krakus Rode bietensoep concentraat, 300 ml
Krakus Rode bietensoep concentraat, 300 ml
€ 10,23/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,23
-4%
€ 3,07
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Amino Instant Soep in Poeder: Groentesoep met Spek en Majoran, 65 gram
Amino Instant Soep in Poeder: Groentesoep met Spek en Majoran, 65 gram
€ 14,71/1kg
€ 1,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kippensoep met noedels, 30g | CENOVIS
Kippensoep met noedels, 30g | CENOVIS
€ 54,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,79
-8%
€ 1,64
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Winiary instant noodles, Teriyaki smaak, 75 gram
Winiary instant noodles, Teriyaki smaak, 75 gram
€ 22,89/1kg
€ 2,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary Szlachetne Smaki, Uiensoep, 31 gram
Winiary Szlachetne Smaki, Uiensoep, 31 gram
€ 47,00/1kg
€ 1,48
-4%
€ 1,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vifon Instant Soep, smaak: geroosterde kip, 70 gram
Vifon Instant Soep, smaak: geroosterde kip, 70 gram
€ 12,43/1kg
€ 0,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Knorr erwtensoep met croutons, 21 gram
Knorr erwtensoep met croutons, 21 gram
€ 40,00/1kg
€ 0,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jemyjemy Kippenbouillon met rijst, 450 gram
Jemyjemy Kippenbouillon met rijst, 450 gram
€ 5,67/1kg
€ 2,68
-4%
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jemyjemy Erwtensoep met varkensworst, 450 gram
Jemyjemy Erwtensoep met varkensworst, 450 gram
€ 5,67/1kg
€ 2,68
-4%
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary instant kippenbouillon, 170 gram
Winiary instant kippenbouillon, 170 gram
€ 15,84/1kg
€ 3,17
-5%
€ 3,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van JemyJemy Tomatensoep (crème soep), 375 g
JemyJemy Tomatensoep (crème soep), 375 g
€ 7,28/1kg
€ 2,87
-4%
€ 2,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary Erwtensoep, 75 gram
Winiary Erwtensoep, 75 gram
€ 13,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,11
-5%
€ 1,05
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Vifon Zloty instant noedelsoep met kippensmaak is de perfecte keuze voor liefhebbers van authentieke Aziatische keuken. Gemaakt van zorgvuldig geselecteerde, hoogwaardige ingrediënten, combineert deze soep delicate noedels met een verfijnde kruidenmix die de rijke en natuurlijke smaak van kip op meesterlijke wijze weergeeft. Deze instant noedelsoep is in slechts enkele minuten klaar en biedt een volle smaakervaring die uw zintuigen zal betoveren. Of het nu als een hartige snack tussendoor is of als een snelle, voedzame maaltijd, de handige portie en de snelle bereiding maken het tot de ideale metgezel voor op kantoor, onderweg of thuis. De Vifon Zloty instant noedelsoep nodigt uit tot creativiteit: verrijk hem met verse groenten, aromatische kruiden of pittige specerijen en geniet zo van uw persoonlijke Aziatische delicatesse. Gun uzelf een momentje van ontspanning en dompel uzelf onder in de harmonie van verfijnde aroma's en een aangename textuur van deze authentieke specialiteit. Ervaar de smaak van het Verre Oosten – snel, eenvoudig en altijd heerlijk. Bereiding: Giet de inhoud van de zak in een kom met 400 ml kokend water, goed roeren en afdekken. Na 3 minuten is de soep klaar om te serveren.
Ingrediënten
kluski (92,8%): tarwebloem, palmolie, tapioca, zout, gemodificeerde zetmeel, suiker, stabilisatoren: trifosfaten, guargom; rijsmiddelen: kaliumcarbonaat, natriumcarbonaat; kurkuma; smaakstoffen (7,2%): geraffineerde palmolie, zout, suiker, smaakversterkers: mononatriumglutamaat, dinatriumguanylaat, dinatriuminosinaat; maltodextrine, peper, aroma (pinda), knoflook (1%), gedroogde prei (1%), rode ui (0,5%), soja-eiwit hydrolysaat, kleurstof: karamel; antiklontermiddel: E 551; antioxidant: E 306.
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
80 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Instant noedelsoup met kruidenmix, met de smaak van kip
Fabrikant
VIFON
EAN
5901882110014

Ingrediënten
kluski (92,8%): tarwebloem, palmolie, tapioca, zout, gemodificeerde zetmeel, suiker, stabilisatoren: trifosfaten, guargom; rijsmiddelen: kaliumcarbonaat, natriumcarbonaat; kurkuma; smaakstoffen (7,2%): geraffineerde palmolie, zout, suiker, smaakversterkers: mononatriumglutamaat, dinatriumguanylaat, dinatriuminosinaat; maltodextrine, peper, aroma (pinda), knoflook (1%), gedroogde prei (1%), rode ui (0,5%), soja-eiwit hydrolysaat, kleurstof: karamel; antiklontermiddel: E 551; antioxidant: E 306.
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
80 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Instant noedelsoup met kruidenmix, met de smaak van kip
Fabrikant
VIFON
EAN
5901882110014
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van VIFON Curry-osteroep instant noedelsoep met kippensmaak, 70g
VIFON Curry-osteroep instant noedelsoep met kippensmaak, 70g
€ 15,86/1kg
€ 1,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wawel Mieszanka Krakowska, chocoladegelei, 245 gram
Wawel Mieszanka Krakowska, chocoladegelei, 245 gram
€ 19,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 5,10
-4%
€ 4,85
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krakus, luxe gehakt vlees, 300 gram
Krakus, luxe gehakt vlees, 300 gram
€ 10,77/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 3,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Amino Instant Soep, kippenbouillon met groenten, 59 g
Amino Instant Soep, kippenbouillon met groenten, 59 g
€ 16,95/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zupa Gulaszowa Instant, aminozuursupplement, 59 gram
Zupa Gulaszowa Instant, aminozuursupplement, 59 gram
€ 16,50/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 0,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary Decoratieve Mayonaise, 400 ml
Winiary Decoratieve Mayonaise, 400 ml
€ 9,85/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 3,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Varkenspeterselie "Golonkowa", 300g
Varkenspeterselie "Golonkowa", 300g
€ 11,03/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Prymat, instant rode bietensoep, 48 gram
Prymat, instant rode bietensoep, 48 gram
€ 0,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,76
-5%
€ 0,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vifon Pittige instant noedels met kippensmaak, pittig, 70g
Vifon Pittige instant noedels met kippensmaak, pittig, 70g
€ 10,88/1kg
€ 0,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van VIFON Kipsoep, milde smaak, 70 gram
VIFON Kipsoep, milde smaak, 70 gram
€ 9,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 0,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Instant soep Vifon, kaas smaak, 65 gram
Instant soep Vifon, kaas smaak, 65 gram
€ 3,40/1kg
€ 0,89
-4%
€ 0,85
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Stilgarnituur "Modern", uitschuifbaar, 115-200 cm, zilver
Stilgarnituur "Modern", uitschuifbaar, 115-200 cm, zilver
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 8,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van VIFON Kipsoep, Chinese smaak, 70 gram
VIFON Kipsoep, Chinese smaak, 70 gram
€ 12,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 0,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary Witte Borschtsch-soep, 66 gram
Winiary Witte Borschtsch-soep, 66 gram
€ 15,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,12
-5%
€ 1,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Krakus Conserven voor toeristen, 300 gram
Krakus Conserven voor toeristen, 300 gram
€ 11,03/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pamapol Bigos met varkensvlees en gedroogde paddenstoelen, 500 gram
Pamapol Bigos met varkensvlees en gedroogde paddenstoelen, 500 gram
€ 7,42/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,82
-2%
€ 3,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wawel Truffel, chocolade met rum, 245 gram
Wawel Truffel, chocolade met rum, 245 gram
€ 21,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 5,47
-4%
€ 5,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Samsung Galaxy Note20 SM-N980F, 17 cm (6,7 inch), 8 GB, 256 GB, 12 MP, Android 10, Bronskleurig
Samsung Galaxy Note20 SM-N980F, 17 cm (6,7 inch), 8 GB, 256 GB, 12 MP, Android 10, Bronskleurig
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 185
€ 1.099,00
Gratis bezorging
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
€ 163,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,93
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Krakus Varkensvlees in Eigen Saus, 300 gram
Krakus Varkensvlees in Eigen Saus, 300 gram
€ 11,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Apple iPhone 15 256 GB zwart
Apple iPhone 15 256 GB zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1156
€ 1.022,89
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: Vehe_Shop_NL
Productafbeelding van Ramen soep met een milde smaak, 120 gram
Ramen soep met een milde smaak, 120 gram
€ 13,67/1kg
€ 1,73
-5%
€ 1,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Amino Instant Soep in Poeder: Groentesoep met Spek en Majoran, 65 gram
Amino Instant Soep in Poeder: Groentesoep met Spek en Majoran, 65 gram
€ 14,71/1kg
€ 1,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Framboos 'Ottawa', herfstframboos, 30-35 cm – Rubus idaeus, P9 pot. Productieve plant met zoete bessen, winterhard en een robuuste tuinplant
Framboos 'Ottawa', herfstframboos, 30-35 cm – Rubus idaeus, P9 pot. Productieve plant met zoete bessen, winterhard en een robuuste tuinplant
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 3,80
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Wawel Cukerij - Michałki - Kasteelbonbons - Noten - 245 g
Wawel Cukerij - Michałki - Kasteelbonbons - Noten - 245 g
€ 20,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,33
-5%
€ 5,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krakus "Boczek" varkensspek, 300g
Krakus "Boczek" varkensspek, 300g
€ 10,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Poolse gevogeltepaté, 100g
Poolse gevogeltepaté, 100g
€ 7,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,87
-4%
€ 0,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dekbedovertrek zomerdekbed 200 x 135 cm - Dekbed, wollen deken, quilt, beddengoed en dekens met vulling van microvezel, wit
Dekbedovertrek zomerdekbed 200 x 135 cm - Dekbed, wollen deken, quilt, beddengoed en dekens met vulling van microvezel, wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 192
€ 63,83
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 7 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 14 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop