Visingsaus 200 ml - Intense umami-smaak voor Aziatische gerechten

€ 5,32

€ 5,05-5%

€ 25.250,00 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Overige sauzen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Visssaus 300 ml - Inktvis
Visssaus 300 ml - Inktvis
€ 19,23/1l
€ 6,07
-4%
€ 5,77
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van House of Asia, visbouillon, 700 ml
House of Asia, visbouillon, 700 ml
€ 11,54/1l
€ 8,51
-5%
€ 8,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Heinz Knoflooksaus, 220 ml
Heinz Knoflooksaus, 220 ml
€ 12,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,95
-5%
€ 2,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Heinz Zoete Barbecue Saus, 400 ml
Heinz Zoete Barbecue Saus, 400 ml
€ 14,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,97
-5%
€ 5,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Knoflooksaus met Fanex yoghurt, 950 gram
Knoflooksaus met Fanex yoghurt, 950 gram
€ 9,22/1kg
€ 9,22
-4%
€ 8,76
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary, bruinbouillon voor vleesgerechten, milde smaak, 27 gram
Winiary, bruinbouillon voor vleesgerechten, milde smaak, 27 gram
€ 35,00/1kg
€ 1,10
-4%
€ 1,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary Remouladesaus, 250 ml
Winiary Remouladesaus, 250 ml
€ 12,20/1l
€ 3,21
-4%
€ 3,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kopersalade dressing Prymat, 9 gram
Kopersalade dressing Prymat, 9 gram
€ 47,00/1kg
€ 0,49
-4%
€ 0,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Shoyu, 500 ml | TERRASANA
Shoyu, 500 ml | TERRASANA
€ 13,80/1l
€ 7,44
-7%
€ 6,90
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Winiary Tomatensaus, 33 gram
Winiary Tomatensaus, 33 gram
€ 26,25/1kg
€ 1,10
-4%
€ 1,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fanex, Mexicaanse soep, 1000 gram
Fanex, Mexicaanse soep, 1000 gram
€ 6,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,24
-4%
€ 6,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dose Maggi - Saus voor braadgerechten - 3 liter
Dose Maggi - Saus voor braadgerechten - 3 liter
€ 58,48/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,45
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van TOPSELLER Tomatensaus, 680 g
TOPSELLER Tomatensaus, 680 g
€ 2,60/1kg
€ 2,70
-4%
€ 2,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tymbark Aardbeien-frambozen drank, 1000 gram
Tymbark Aardbeien-frambozen drank, 1000 gram
€ 9,89/1kg
€ 10,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van deSIAM Thaise kruiden, oestersaus, 200 ml
deSIAM Thaise kruiden, oestersaus, 200 ml
€ 114,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Heinz pittige chilisaus, 330 gram
Heinz pittige chilisaus, 330 gram
€ 17,55/1kg
€ 6,09
-4%
€ 5,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Develey knoflooksaus, 410 gram
Develey knoflooksaus, 410 gram
€ 6,80/1kg
€ 3,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary Mosterd met Bieslook, 250 ml
Winiary Mosterd met Bieslook, 250 ml
€ 10,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,78
-5%
€ 2,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Chrzan Krakus, geraspte mosterdwortel, 180 gram
Chrzan Krakus, geraspte mosterdwortel, 180 gram
€ 5,22/1kg
€ 1,73
-3%
€ 1,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Crunchips saus met de smaak van kaasfondue, 200 ml
Crunchips saus met de smaak van kaasfondue, 200 ml
€ 22.333,33/1kg
€ 4,69
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

**Ontdek de authentieke smaken van Azië! Bestel nu vissaus en geef je gerechten diepte!

Inhoud
0.2 l
Ingrediënten
Ingrediënten: Sardine-extract (van vis) 94% (sardines 42%, zout, water), suiker.
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
0.2 g
Levensmiddelenbedrijven
Pi-nuts sp z o.o.
Verkoopbenaming
Visssaus
Fabrikant
EAN
5901752703940

Inhoud
0.2 l
Ingrediënten
Ingrediënten: Sardine-extract (van vis) 94% (sardines 42%, zout, water), suiker.
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
0.2 g
Levensmiddelenbedrijven
Pi-nuts sp z o.o.
Verkoopbenaming
Visssaus
Fabrikant
EAN
5901752703940
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Reisnudelsticks 600g - Matamun
Reisnudelsticks 600g - Matamun
€ 7,52/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,22
-4%
€ 4,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van [ 100g ] TRS Extra scherpe rode chilipepers / GROF GEMALEN CHILIVLOKKEN / Grof gemalen, extra pittige chilivlokken
[ 100g ] TRS Extra scherpe rode chilipepers / GROF GEMALEN CHILIVLOKKEN / Grof gemalen, extra pittige chilivlokken
€ 41,10/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Reisnoedels 5 mm, 400 gram - Landwirt
Reisnoedels 5 mm, 400 gram - Landwirt
€ 10,79/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 4,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mungbonenkiemen (Fasoli Mung), 400g/200g, merk MARIMAX
Mungbonenkiemen (Fasoli Mung), 400g/200g, merk MARIMAX
€ 27,35/1kg
€ 11,76
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Kikkoman Sojasaus - 1000 ml
Kikkoman Sojasaus - 1000 ml
€ 27,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van DONGWON Koreaanse Kimchi 160g | Ingemaakte Chinese kool, gefermenteerd | YangBan
DONGWON Koreaanse Kimchi 160g | Ingemaakte Chinese kool, gefermenteerd | YangBan
€ 28,38/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 4,78
-5%
€ 4,54
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Samyang Buldak, pittige kippennoodles, 2x extra pittig, 140g
Samyang Buldak, pittige kippennoodles, 2x extra pittig, 140g
€ 128,07/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,93
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Teriyaki-saus met geroosterde knoflook, 250 ml - Kikkoman
Teriyaki-saus met geroosterde knoflook, 250 ml - Kikkoman
€ 47,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,95
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Maekrua Oestersaus, 2-pack, 2 x 600 ml
Maekrua Oestersaus, 2-pack, 2 x 600 ml
€ 13,97/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,38
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Visssaus 700 ml - Inktvis
Visssaus 700 ml - Inktvis
€ 9,06/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,67
-4%
€ 6,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Visssaus 300 ml - Inktvis
Visssaus 300 ml - Inktvis
€ 19,23/1l
€ 6,07
-4%
€ 5,77
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Superior Donkere Sojasaus, 600 ml
Superior Donkere Sojasaus, 600 ml
€ 4,70/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 2,97
-5%
€ 2,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
€ 2,46/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 12,94
-5%
€ 12,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sempio Paprikapasta, pittige kruidenpasta voor de Koreaanse keuken, 500g
Sempio Paprikapasta, pittige kruidenpasta voor de Koreaanse keuken, 500g
€ 8,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 4,71
-5%
€ 4,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Flying Goose Saus, verschillende smaken, 200 ml - Sriracha Mayonaise
Flying Goose Saus, verschillende smaken, 200 ml - Sriracha Mayonaise
€ 97,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,48
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Lee Kum Kee Premium lichte sojasaus 500 ml
Lee Kum Kee Premium lichte sojasaus 500 ml
€ 19,52/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,76
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Thai Dancer Tamarindepasta, 435 ml
Thai Dancer Tamarindepasta, 435 ml
€ 11,70/1l
€ 5,36
-5%
€ 5,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MAKARON (RIJSTNOEDELS) DIRECT KLAAR (3 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (RIJSTNOEDELS) DIRECT KLAAR (3 mm) 400 g - FARMER
€ 5,52/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 2,33
-5%
€ 2,21
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
€ 21,38/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 4,49
Verkoper: UJiaAsienmarkt
Productafbeelding van Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
€ 262,83/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Gochujang-peperpasta 170g - Sempio
Gochujang-peperpasta 170g - Sempio
€ 10,76/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,93
-5%
€ 1,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Squid Fischsauce, 60 ml
Squid Fischsauce, 60 ml
€ 42,33/1l
€ 2,54
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Kokosmelk 1 l - Aroy-D
Kokosmelk 1 l - Aroy-DWegwerp
€ 7,87/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van LKK Teriyaki Saus, glutenvrij, 368g
LKK Teriyaki Saus, glutenvrij, 368g
€ 27,36/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,07
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Chili-Sriracha saus, 455 ml - Flying Goose
Chili-Sriracha saus, 455 ml - Flying Goose
€ 37,03/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,99
-29%
€ 16,85
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Long Life merk, snelkooknoedels met ei, 500g. Snelkook woknoedels
Long Life merk, snelkooknoedels met ei, 500g. Snelkook woknoedels
€ 4,92/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,92
-15%
€ 2,46
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 453
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Heitmann Voedingskleurstof - Crazy Colors, 6 x 4 gram
Heitmann Voedingskleurstof - Crazy Colors, 6 x 4 gram
€ 217,50/1kg
€ 5,22
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kikkoman Sojasaus - 150 ml
Kikkoman Sojasaus - 150 ml
€ 30,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,53
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.