Pattex 9H PTK1, hete lijmstiften, rond, 1 kg, transparant

€ 74,10

€ 27,74-62%

€ 27,74 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 oktober
Onze bestedeals
Lijmsticks & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 10 stuks hete lijmstiften voor hete lijmpistool, diameter 11 mm. Transparante lijmstiften
10 stuks hete lijmstiften voor hete lijmpistool, diameter 11 mm. Transparante lijmstiften
€ 44,95/1kg
€ 8,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Pattex 9H PMHHS, transparante lijmstiften
Pattex 9H PMHHS, transparante lijmstiften
€ 170,41/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 37,49
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Pebaro, 12 lijmstiften voor hete lijmpistool, transparant, 269ok/12
Pebaro, 12 lijmstiften voor hete lijmpistool, transparant, 269ok/12
€ 13,59/1kg
€ 2,99
Verkoper: PeterBausch
Productafbeelding van Transparante hete lijmstiften, 30 stuks. Lijmstiften, 7 mm
Transparante hete lijmstiften, 30 stuks. Lijmstiften, 7 mm
€ 41,12/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: NIKCORP
Productafbeelding van Steinel heteel lijmstiften, transparant, diameter 7 mm, lengte 150 mm, 240 gram, verpakking met 40 stuks
Steinel heteel lijmstiften, transparant, diameter 7 mm, lengte 150 mm, 240 gram, verpakking met 40 stuks
€ 71,79/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,28
-49%
€ 17,23
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Lijstiften, 11 mm, transparant, 100 stuks.
Lijstiften, 11 mm, transparant, 100 stuks.
€ 1.318,00/1kg
€ 39,54
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van C.K. Universele lijmstiften voor hete lijmpistolen
C.K. Universele lijmstiften voor hete lijmpistolen
€ 107,96/1kg
€ 53,98
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van 12 lijmstiften, transparant, diameter 11 mm, 125 gram, type GG13
12 lijmstiften, transparant, diameter 11 mm, 125 gram, type GG13
€ 90,74/1kg
€ 16,09
-23%
€ 12,25
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 1x H. Pattex, overige, 9H PTK56, hete lijm, Pattex cartridges, HS 500g
1x H. Pattex, overige, 9H PTK56, hete lijm, Pattex cartridges, HS 500g
€ 133,86/1kg
€ 66,93
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lijmpistool, 80 °C
Lijmpistool, 80 °C
€ 12,92
-50%
€ 6,46
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Heetlijmpistolen, 7 mm, 12 stuks.
Heetlijmpistolen, 7 mm, 12 stuks.
€ 475,64/1kg
€ 26,16
Gratis bezorging
Verkoper: KinderWonderland
Productafbeelding van Hete lijmpistool, set van 10 stuks, met 10 lijmstiften van 0,7 cm
Hete lijmpistool, set van 10 stuks, met 10 lijmstiften van 0,7 cm
€ 10,99/1kg
€ 10,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van KRAFTMANN 8051 Lijstiften, 6 stuks, 11x100 mm
KRAFTMANN 8051 Lijstiften, 6 stuks, 11x100 mm
€ 490,52/1kg
€ 28,45
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Topex 42E113, 1 stuk
Topex 42E113, 1 stuk
€ 488,67/1kg
€ 18,40
-20%
€ 14,66
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Sthor 73270, 6 stuks
Sthor 73270, 6 stuks
€ 21,29/1kg
€ 9,38
-84%
€ 1,49
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Einhell accessoires voor hete lijmpistolen: 24 lijmstiften, 11x150 mm
Einhell accessoires voor hete lijmpistolen: 24 lijmstiften, 11x150 mm
€ 28,27
-25%
€ 21,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Topex 42E180, 1 stuk
Topex 42E180, 1 stuk
€ 234,20/1kg
€ 15,28
-23%
€ 11,71
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Levior Stangstaaf, 11,2 x 200 mm, 10 stuks, transparant
Levior Stangstaaf, 11,2 x 200 mm, 10 stuks, transparant
€ 20,25/1kg
€ 4,03
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van OfficeTree 45 stuks hete lijmstiften, 11 mm x 200 mm - Sneldrogende hete lijmstiften
OfficeTree 45 stuks hete lijmstiften, 11 mm x 200 mm - Sneldrogende hete lijmstiften
€ 26,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,32
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Pebaro, 12 lijmstiften voor hete lijmpistool, kleurrijk, 269BUNT
Pebaro, 12 lijmstiften voor hete lijmpistool, kleurrijk, 269BUNT
€ 49,83/1kg
€ 2,99
Verkoper: PeterBausch

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Pattex Hot Sticks, diameter 11 mm, transparant, Hot Sticks, 1 kg, verpakking in een platte doos

  • Ideaal voor knutselwerkjes of kleine lijmverbindingen.
  • Snel, veelzijdig en schoon in gebruik.
  • Gelijkmatige hechting met hete lijm.
  • Lijmstiften met extreem hoge transparantie.
  • Plakt bijna alle materialen, behalve zacht PVC, PE en EPS, op EPS.
  • Lijmstiften voor het gebruik met de Pattex Hot Pistol van Made at Home.


Pattex PTK1. Materiaal: Staaf, Type: Staafdispenser, Kleur: Wit. Capaciteit: 1 kg
Fabrikant
Gewicht
1000 g
EAN
4015000075992
MPN (Manufacturer Part Number)
9H PTK1

Fabrikant
Gewicht
1000 g
EAN
4015000075992
MPN (Manufacturer Part Number)
9H PTK1
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van DartPro dartpijlen met plastic punt – 12 dartpijlen voor elektronische dartbord [18g] – Set softdarts inclusief 6 aluminium dartschachten + 21 dartvluchten
DartPro dartpijlen met plastic punt – 12 dartpijlen voor elektronische dartbord [18g] – Set softdarts inclusief 6 aluminium dartschachten + 21 dartvluchten
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 49,40
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 10 stuks hete lijmstiften voor hete lijmpistool, diameter 11 mm. Transparante lijmstiften
10 stuks hete lijmstiften voor hete lijmpistool, diameter 11 mm. Transparante lijmstiften
€ 44,95/1kg
€ 8,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Matratzenheld Relax: 7-zone pocketveringmatras | 90 x 200 cm | 18 cm | H4
Matratzenheld Relax: 7-zone pocketveringmatras | 90 x 200 cm | 18 cm | H4
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 109,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Pattex 9H PMHHP Warmtepistool Startset
Pattex 9H PMHHP Warmtepistool Startset
€ 53,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,78
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TEFAL K13304, Groen, Transparant, Wit, RVS, 0,5 liter, China, 106 mm, 12 cm
TEFAL K13304, Groen, Transparant, Wit, RVS, 0,5 liter, China, 106 mm, 12 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 22,64
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1468
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van Pattex Heiakleefpatronen HOT STICKS, rond, 500 g, transparant
Pattex Heiakleefpatronen HOT STICKS, rond, 500 g, transparant
€ 43,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Einhell TC-GG 30 heteklip pistool
Einhell TC-GG 30 heteklip pistool
€ 112,95/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 23,90
-5%
€ 22,59
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van EZVIZ DP2C draadloze videodeurbel, Full HD, 155° groothoeklens, met touchscreen, wit, 1 stuk.
EZVIZ DP2C draadloze videodeurbel, Full HD, 155° groothoeklens, met touchscreen, wit, 1 stuk.
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 163,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Firestone all-season banden, motorbanden, VanHawk Multiseason (215/75 R16C 113/111R 8PR EVc)
Firestone all-season banden, motorbanden, VanHawk Multiseason (215/75 R16C 113/111R 8PR EVc)
€ 160,00
Gratis bezorging
Verkoper: CAMBIORUOTE
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is C.
Productafbeelding van reisenthel thermische zak Cooler Bag Twist Silver grijs
reisenthel thermische zak Cooler Bag Twist Silver grijs
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 45,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van hansgrohe Vernis Shape douchearm, 24 cm
hansgrohe Vernis Shape douchearm, 24 cm
€ 77,95
Verkoper: haustechnikpartner24
Productafbeelding van FURminator 8117940112396, voor honden, ontklitter, zwart, oranje, voor de middelste vachtlaag
FURminator 8117940112396, voor honden, ontklitter, zwart, oranje, voor de middelste vachtlaag
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 44,03
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Pattex Hechtlijmpistool HOT SUPERMATIC, zwart/geel
Pattex Hechtlijmpistool HOT SUPERMATIC, zwart/geel
€ 102,53/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 58,94
-27%
€ 42,55
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Bridgestone banden voor het hele jaar, motorbanden, Turanza All Season 6 (215/45 R20 95W XL Enliten / EV, met velgprotectie (MFS))
Bridgestone banden voor het hele jaar, motorbanden, Turanza All Season 6 (215/45 R20 95W XL Enliten / EV, met velgprotectie (MFS))
€ 192,06
Gratis bezorging
Verkoper: Tirello_cz
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is C.
Productafbeelding van HANSGROHE Vivenis wastafelmengkraan 250 met trekstang en chroomkleurige afvoer 75040000
HANSGROHE Vivenis wastafelmengkraan 250 met trekstang en chroomkleurige afvoer 75040000
€ 290,58
Verkoper: haustechnikpartner24
Productafbeelding van Grillafdekking, waterdichte hoes voor Weber Q1000 en Q2000 serie, zwart
Grillafdekking, waterdichte hoes voor Weber Q1000 en Q2000 serie, zwart
€ 44,38/1m²
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Dunlop zomerbanden voor motorfietsen, Sport Maxx RT2 (245/35 ZR19 (93Y) XL met velgprotectie (MFS), zwarte uitvoering)
Dunlop zomerbanden voor motorfietsen, Sport Maxx RT2 (245/35 ZR19 (93Y) XL met velgprotectie (MFS), zwarte uitvoering)
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 182,12
Gratis bezorging
Verkoper: Tirello_cz
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is C.
Productafbeelding van Nanoleaf Lines Skin, roze, mat, 9 stuks
Nanoleaf Lines Skin, roze, mat, 9 stuks
€ 18,75
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1216
€ 89,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Hoover HWP 414AMBC/1-S wasmachine, voorlader, 14 kg, slimme bediening
Hoover HWP 414AMBC/1-S wasmachine, voorlader, 14 kg, slimme bediening
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 449,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: ElectroDiscount
Productafbeelding van SWAREY S500 Draagbare energiecentrale 518Wh/144000mAh Thuisbatterij,Zonnengenerator,krachtcentrale,Batterijoplader,Powerbank met 100W Zonnepaneel
SWAREY S500 Draagbare energiecentrale 518Wh/144000mAh Thuisbatterij,Zonnengenerator,krachtcentrale,Batterijoplader,Powerbank met 100W Zonnepaneel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 369,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: SWAREY-Official
Productafbeelding van Kumho So banden, Ecsta PS71, voor SUV's (maat 21)
Kumho So banden, Ecsta PS71, voor SUV's (maat 21)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 196,00
Gratis bezorging
Verkoper: CAMBIORUOTE
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is C.
Productafbeelding van 6 luchtontvochtigers met luchtverfrisser, geschikt voor ruimtes, huis, kelder, auto, met korrels
6 luchtontvochtigers met luchtverfrisser, geschikt voor ruimtes, huis, kelder, auto, met korrels
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 15,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Tristar banden voor motorfietsen, geschikt voor alle seizoenen, type All Season Power (165/70 R14 85T XL)
Tristar banden voor motorfietsen, geschikt voor alle seizoenen, type All Season Power (165/70 R14 85T XL)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 74,00
Gratis bezorging
Verkoper: CAMBIORUOTE
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is E.
Productafbeelding van Dunlop Autokrik Mechanisch - Auto Krik met 1500KG Hefvermogen - Schaarkrik met Lifthoogte 26-38 cm - Metaal - Geel/ Zwart
Dunlop Autokrik Mechanisch - Auto Krik met 1500KG Hefvermogen - Schaarkrik met Lifthoogte 26-38 cm - Metaal - Geel/ Zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Wahl Magic Clip, Rood, 0,8 mm, 2,5 mm, 4 cm, Voeding/batterij, 90 minuten
Wahl Magic Clip, Rood, 0,8 mm, 2,5 mm, 4 cm, Voeding/batterij, 90 minuten
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 263,04
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Set van 5 soepel rollende, universele zwaar belastbare wielen
Set van 5 soepel rollende, universele zwaar belastbare wielen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 70,86
Gratis bezorging
Verkoper: Ervesto
Productafbeelding van JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 76,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van PARKSIDE PERFORMANCE® PASSP 20 Li C4 accu-schroefboormachine met slagfunctie, inclusief 4Ah accu/oplader
PARKSIDE PERFORMANCE® PASSP 20 Li C4 accu-schroefboormachine met slagfunctie, inclusief 4Ah accu/oplader
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 126,13
Gratis bezorging
Verkoper: JR-Commerce

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 18 juni 2020 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snelle verzending, goede goederen
Beoordeeld op 8 december 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Pattex
Beoordeeld op 11 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop