Faber-Castell 231028 FABER-CASTELL potlood GRIP 2010, lichtblauw

€ 9,68

plus € 7,18 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Potloden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Faber-Castell 231023 FABER-CASTELL Druckbleistift Grip 2010 0,7 coconut mi.
Faber-Castell 231023 FABER-CASTELL Druckbleistift Grip 2010 0,7 coconut mi.
€ 12,37
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Faber-Castell 131263 FABER-CASTELL potlood, model GRIP 2011, klassiek blauw
Faber-Castell 131263 FABER-CASTELL potlood, model GRIP 2011, klassiek blauw
€ 23,40
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van FABER-CASTELL 134527 FABER-CASTELL GRIP 1345, potlood, hardheid B, 0,5 mm
FABER-CASTELL 134527 FABER-CASTELL GRIP 1345, potlood, hardheid B, 0,5 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,23
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Faber-Castell 131287 Drukkrachtpotlood GRIP 2011 - 0,7 mm, B, zwart, mat
Faber-Castell 131287 Drukkrachtpotlood GRIP 2011 - 0,7 mm, B, zwart, mat
€ 16,43
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Faber-Castell Grip 2001, potlood, 2B
Faber-Castell Grip 2001, potlood, 2B
€ 60,99
-75%
€ 14,72
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Potlood GRIP 2001 2B van Faber-Castell
Potlood GRIP 2001 2B van Faber-Castell
€ 42,73
-37%
€ 26,62
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van FABER-CASTELL 117200 GRIP Bleistift 2001 M.Radierer
FABER-CASTELL 117200 GRIP Bleistift 2001 M.Radierer
€ 18,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Faber-Castell - Grip 1345 potlood, zwart, 3 stuks
Faber-Castell - Grip 1345 potlood, zwart, 3 stuks
€ 39,56
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van FABER-CASTELL 134727 FABER-CASTELL GRIP 1347, potlood, B, 0,7 mm
FABER-CASTELL 134727 FABER-CASTELL GRIP 1347, potlood, B, 0,7 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,23
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van FABER-CASTELL 117011 Bleistift GRIP 2001 H 12er P.
FABER-CASTELL 117011 Bleistift GRIP 2001 H 12er P.
€ 16,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Faber-Castell 217270 FABER-CASTELL Potlood GRIP 2001 met gum en etui
Faber-Castell 217270 FABER-CASTELL Potlood GRIP 2001 met gum en etui
€ 38,64
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van FABER-CASTELL 117000 Bleistift GRIP 2001 Hb 12er P.
FABER-CASTELL 117000 Bleistift GRIP 2001 Hb 12er P.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Faber-Castell potloden Grip 2001-set, 2 potloden + 1 gum
Faber-Castell potloden Grip 2001-set, 2 potloden + 1 gum
€ 16,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Faber-Castell Grip 2001 Potlood, 2B (per stuk)
Faber-Castell Grip 2001 Potlood, 2B (per stuk)
€ 5,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van FABER-CASTELL 117080 GRIP 2001 Bleistift-Set HB 1 Set
FABER-CASTELL 117080 GRIP 2001 Bleistift-Set HB 1 Set
€ 20,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Faber-Castell 117001 Bleistift GRIP 2001 - B, silbergrau
Faber-Castell 117001 Bleistift GRIP 2001 - B, silbergrau
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Faber-Castell 117011 Bleistift GRIP 2001 - H, silbergrau
Faber-Castell 117011 Bleistift GRIP 2001 - H, silbergrau
€ 8,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Faber-Castell 117000 Bleistift GRIP 2001 - HB, silbergrau
Faber-Castell 117000 Bleistift GRIP 2001 - HB, silbergrau
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Faber-Castell 117497 - 2 potloden Grip 2001, hardheid HB
Faber-Castell 117497 - 2 potloden Grip 2001, hardheid HB
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,61
-4%
€ 3,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Faber-Castell 112500 Potlood GOLDFABER 1221 - HB
Faber-Castell 112500 Potlood GOLDFABER 1221 - HB
€ 25,25
-33%
€ 16,84
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Drukpotlood GRIP 2010 Harmony

- in ergonomische driehoekige vorm

- Softgripzone voor een veilige en slipvaste grip

- met metalen clip

- incl. breukvaste stift 0,7 mm

- met drukmechanisme, daardoor veilig in de zak

- met lange, uitdraaibare gum



Draadikte: 0,7 mm, met zachte gripzone, metalen clip, extra lang uitschuifbaar gummetje, breekvaste mine, hardheid: B, -231028
Fabrikant
Aantal stuks
10
Gewicht
0.1 kg
EAN
4005402310289
MPN (Manufacturer Part Number)
231028

Fabrikant
Aantal stuks
10
Gewicht
0.1 kg
EAN
4005402310289
MPN (Manufacturer Part Number)
231028
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Faber-Castell 231023 FABER-CASTELL Druckbleistift Grip 2010 0,7 coconut mi.
Faber-Castell 231023 FABER-CASTELL Druckbleistift Grip 2010 0,7 coconut mi.
€ 12,37
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Faber-Castell 231022 FABER-CASTELL potlood, model GRIP 2010, roze
Faber-Castell 231022 FABER-CASTELL potlood, model GRIP 2010, roze
€ 69,99
-73%
€ 18,85
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Faber-Castell 131597: Reservegum voor potlood GRIP van Faber-Castell
Faber-Castell 131597: Reservegum voor potlood GRIP van Faber-Castell
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 41,38
-55%
€ 18,42
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van FABER-CASTELL 134527 FABER-CASTELL GRIP 1345, potlood, hardheid B, 0,5 mm
FABER-CASTELL 134527 FABER-CASTELL GRIP 1345, potlood, hardheid B, 0,5 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,23
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
€ 159,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 17,90
-11%
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Boxstuff - Dymo LetraTag 91200 - S0721510 - Label Tape - Zwart op Wit papier - 12 mm x 4 m - 5 Stuks
Boxstuff - Dymo LetraTag 91200 - S0721510 - Label Tape - Zwart op Wit papier - 12 mm x 4 m - 5 Stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 12,95
Gratis bezorging
Verkoper: Boxstuff
Productafbeelding van febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
€ 38.400,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 20,16
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Schmatzfatz Easy, lunchbox zonder BPA, geschikt voor snacks, school, uitstapjes, kleur: groen
Schmatzfatz Easy, lunchbox zonder BPA, geschikt voor snacks, school, uitstapjes, kleur: groen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Lionelo Amber - Combinerbare kinderwagen 3-in-1 - Set bestaande uit: sportwagen, autostoeltje, wieg, autostoeltje, tas, muggennet, regenbescherming - Grijs/Graphiet
Lionelo Amber - Combinerbare kinderwagen 3-in-1 - Set bestaande uit: sportwagen, autostoeltje, wieg, autostoeltje, tas, muggennet, regenbescherming - Grijs/Graphiet
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 399,12
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Pilot Frixion navulpatronen voor vulpennen, blauw, 0,7 mm (3 stuks)
Pilot Frixion navulpatronen voor vulpennen, blauw, 0,7 mm (3 stuks)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 12,11
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van LEGO® Classic Bouwstenen, grote doos, 10698
LEGO® Classic Bouwstenen, grote doos, 10698
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 144
€ 50,31
Verkoper: BrickTakeoverShop
Productafbeelding van Drinkfles, waterfles met fruitinzetstuk, 0,65 liter - BPA-vrij, "uberBottle" 720 DGREE
Drinkfles, waterfles met fruitinzetstuk, 0,65 liter - BPA-vrij, "uberBottle" 720 DGREE
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 52,12
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Pelikan® 806251 Schoolpen Twist® - Penpunt M, Roze
Pelikan® 806251 Schoolpen Twist® - Penpunt M, Roze
€ 13,54/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 16,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van pajoma® Ruimtedouche Vulling Mango-Orange 500 ml | Navulling voor luchtverfrisser
pajoma® Ruimtedouche Vulling Mango-Orange 500 ml | Navulling voor luchtverfrisser
€ 65,58/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 32,79
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Faber-Castell 131287 Drukkrachtpotlood GRIP 2011 - 0,7 mm, B, zwart, mat
Faber-Castell 131287 Drukkrachtpotlood GRIP 2011 - 0,7 mm, B, zwart, mat
€ 16,43
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Yankee Candle Beach Escape, ronde kaars, blauw, 150 uur brandduur, 1 stuk
Yankee Candle Beach Escape, ronde kaars, blauw, 150 uur brandduur, 1 stuk
€ 98,39/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 66,90
-8%
€ 61,30
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
€ 20,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 31,90
-3%
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Air Wick, artikelnummer 5900627055184, 250 ml, blauw
Air Wick, artikelnummer 5900627055184, 250 ml, blauw
€ 15,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,30
-45%
€ 3,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lionelo Emma kinderwagen, compact opvouwbaar, met ligfunctie, beige kleur
Lionelo Emma kinderwagen, compact opvouwbaar, met ligfunctie, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 298
€ 161,71
-€ 44,17
€ 117,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van SKYN Elite SKYNFEEL condooms – ultradun, zacht, rechte vorm, diameter 53 mm, 36 stuks
SKYN Elite SKYNFEEL condooms – ultradun, zacht, rechte vorm, diameter 53 mm, 36 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 45,38
-29%
€ 31,95
Gratis bezorging
Verkoper: Topdrogist
Productafbeelding van Intex Explorer Pro 200 opblaasbootset met peddels en pomp**
Intex Explorer Pro 200 opblaasbootset met peddels en pomp**
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 60,99
-4%
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Febreze 8006540728437, textielverfrisser spray, Lenor Aprilfrisch, 500 ml
Febreze 8006540728437, textielverfrisser spray, Lenor Aprilfrisch, 500 ml
€ 23,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,80
-68%
€ 11,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Febreze Badluchtverfrisser "Aprilfrisch", 7,5 ml. (Artikelnummer: 8006540465165)
Febreze Badluchtverfrisser "Aprilfrisch", 7,5 ml. (Artikelnummer: 8006540465165)
€ 560,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Febreze 3Volution Geurkaarsnavulling Gouden Orchidee, 20 ml, luchtverfrisser
Febreze 3Volution Geurkaarsnavulling Gouden Orchidee, 20 ml, luchtverfrisser
€ 2.676,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 53,52
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Yankee Candle Clean Baumwolle, staafkaars, wit, met de geuren: cederhout, muskus, vetiver, hout, brandduur: 20 uur, 1 stuk
Yankee Candle Clean Baumwolle, staafkaars, wit, met de geuren: cederhout, muskus, vetiver, hout, brandduur: 20 uur, 1 stuk
€ 152,35/1kg
€ 15,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lock & Lock - Vershoudbox, rechthoekig; 1,0 liter; HPL817T
Lock & Lock - Vershoudbox, rechthoekig; 1,0 liter; HPL817T
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,64
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Alpina lunchbox met compartimenten - 21 x 15 x 4,5 cm - Kleur: verrassend (roze, grijs of beige) - vaatwasmachinebestendig - geschikt voor kinderen en volwassenen - met uitneembaar compartiment - kunststof
Alpina lunchbox met compartimenten - 21 x 15 x 4,5 cm - Kleur: verrassend (roze, grijs of beige) - vaatwasmachinebestendig - geschikt voor kinderen en volwassenen - met uitneembaar compartiment - kunststof
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Faber-Castell 131263 FABER-CASTELL potlood, model GRIP 2011, klassiek blauw
Faber-Castell 131263 FABER-CASTELL potlood, model GRIP 2011, klassiek blauw
€ 23,40
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Model 001489, Blauw, Transparant, Blauw
Model 001489, Blauw, Transparant, Blauw
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 72,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Halloween-potloodset met gummetjes, 48 stuks, 6 verschillende designs
Halloween-potloodset met gummetjes, 48 stuks, 6 verschillende designs
€ 99,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Toverstok potloden, 12 stuks, geel, geschikt voor Halloween, feestjes, decoraties en schrijven
Toverstok potloden, 12 stuks, geel, geschikt voor Halloween, feestjes, decoraties en schrijven
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Professionele set van 73 aquarel- en potloodartikelen, geschikt voor zowel ervaren kunstenaars als beginners
Professionele set van 73 aquarel- en potloodartikelen, geschikt voor zowel ervaren kunstenaars als beginners
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van 72-delige professionele schetsset met potloden, geschikt voor schetsen en tekenen
72-delige professionele schetsset met potloden, geschikt voor schetsen en tekenen
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Houten potloodendoos, antiek, massief hout, vierkant, voor kinderen, opslag voor schrijfwaren, omhulsel
Houten potloodendoos, antiek, massief hout, vierkant, voor kinderen, opslag voor schrijfwaren, omhulsel
€ 30,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Ruimtevaarder potloodversnipperaar, cartoon, schattig, veilig, flexibel, elektrische puntenslijper voor klaslokalen, thuis, helderblauw
Ruimtevaarder potloodversnipperaar, cartoon, schattig, veilig, flexibel, elektrische puntenslijper voor klaslokalen, thuis, helderblauw
€ 30,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 10 stuks eeuwigdurende potloden, zonder inkt en herbruikbaar, met gum, voor tekenen en schrijven
10 stuks eeuwigdurende potloden, zonder inkt en herbruikbaar, met gum, voor tekenen en schrijven
€ 22,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 12 stuks houtskoolpotloden, flexibel, voor soepel schrijven, gemakkelijk te gebruiken, geschikt voor het maken van gedetailleerde tekeningen, schetsen en schilderen
12 stuks houtskoolpotloden, flexibel, voor soepel schrijven, gemakkelijk te gebruiken, geschikt voor het maken van gedetailleerde tekeningen, schetsen en schilderen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 5 stuks antislip-diamantmarkeerstift met carbideertip voor keramiek, glas, metaal en hout
5 stuks antislip-diamantmarkeerstift met carbideertip voor keramiek, glas, metaal en hout
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza