Inhoud:

250 ml

Alfaparf Milano Semi Di Lino Density Volumegevende Shampoo voor fijn haar, 250 ml

€ 17,97

€ 71,88 / 1l

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96/1l
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian DarkOil Shampoo voor gladheid en glans, 1000 ml
Sebastian DarkOil Shampoo voor gladheid en glans, 1000 ml
€ 44,91/1l
€ 44,91
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 280 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 280 ml
€ 94,71/1l
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian DarkOil Shampoo voor gladheid en glans, 280 ml
Sebastian DarkOil Shampoo voor gladheid en glans, 280 ml
€ 94,71/1l
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ALFAPARF Milano Volumegevende Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Ideaal voor fijn haar, Geschikt voor alle haarkleuren
ALFAPARF Milano Volumegevende Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Ideaal voor fijn haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 66,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaparf Milano Semi Di Lino Shampoo voor Krullen, versterkt de krul, 250 ml
Alfaparf Milano Semi Di Lino Shampoo voor Krullen, versterkt de krul, 250 ml
€ 62,12/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,53
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ALFAPARF Milano Reparative Low Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Beschadigd haar, Geschikt voor alle haarkleuren
ALFAPARF Milano Reparative Low Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Beschadigd haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 97,20/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,30
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Semi di Lino Reconstruction: Herstellende shampoo voor fijn haar, 75 ml
Semi di Lino Reconstruction: Herstellende shampoo voor fijn haar, 75 ml
€ 157,50/1kg
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Alfaparf Milano - Semi Di Lino Voedende Shampoo - Voedende shampoo voor droog haar, 1000 ml
Alfaparf Milano - Semi Di Lino Voedende Shampoo - Voedende shampoo voor droog haar, 1000 ml
€ 32,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaparf Milano Semi di Lino Reconstruct Milde Shampoo, 75 ml
Alfaparf Milano Semi di Lino Reconstruct Milde Shampoo, 75 ml
€ 294,13/1l
€ 22,06
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Alfaparf Milano Semi di Lino Reconstruction Herstellende Lotion, 6 x 13 ml
Alfaparf Milano Semi di Lino Reconstruction Herstellende Lotion, 6 x 13 ml
€ 218,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,65
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaprof Milano Semi di Lino Diamond Verhelderende Shampoo voor fijn haar, 500 ml - shampoo
Alfaprof Milano Semi di Lino Diamond Verhelderende Shampoo voor fijn haar, 500 ml - shampoo
€ 88,22/1l
€ 44,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaprof Semi di Lino Reconstruction Herstellende Shampoo 1000 ml
Alfaprof Semi di Lino Reconstruction Herstellende Shampoo 1000 ml
€ 37,52/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,52
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaprof Semi di Lino Reconstruction Herstellende Shampoo 250 ml
Alfaprof Semi di Lino Reconstruction Herstellende Shampoo 250 ml
€ 39,72/1l
€ 9,93
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Semi di Lino Diamond Verhelderende Shampoo voor fijn haar, 75 ml
Semi di Lino Diamond Verhelderende Shampoo voor fijn haar, 75 ml
€ 294,13/1l
€ 22,06
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Alfaprof Milano Semi di Lino Scalp Rebalance: Zuiverende shampoo tegen roos, 250 ml
Alfaprof Milano Semi di Lino Scalp Rebalance: Zuiverende shampoo tegen roos, 250 ml
€ 84,40/1l
€ 21,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaprof Milano Semi di Lino Moisture Voedende Shampoo (milde formule) 500ml - Shampoo
Alfaprof Milano Semi di Lino Moisture Voedende Shampoo (milde formule) 500ml - Shampoo
€ 88,22/1l
€ 44,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaparf Milano Semi Di Lino Scalp Rebalance, reinigende shampoo voor de hoofdhuid, 1000 ml
Alfaparf Milano Semi Di Lino Scalp Rebalance, reinigende shampoo voor de hoofdhuid, 1000 ml
€ 32,83/1l
€ 32,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaparf Milano Semi Di Lino After Sun Milde Shampoo 250ml
Alfaparf Milano Semi Di Lino After Sun Milde Shampoo 250ml
€ 62,48/1l
€ 15,62
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaparf Semi Di Lino Moisture Voedende Essentiële Set, 78 ml
Alfaparf Semi Di Lino Moisture Voedende Essentiële Set, 78 ml
€ 344,87/1l
€ 26,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze milde, verzorgende shampoo is speciaal ontwikkeld voor fijn en rijp haar. Het reinigt de hoofdhuid en het haar zacht, zonder de natuurlijke balans te verstoren, en geeft tegelijkertijd het haar volume, stevigheid en vitaliteit. Hierdoor zien de haren er jeugdiger, gezonder en voller uit.

Model
Semi Di Lino Density
Gewicht
298 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
in Beschrijving
Fabrikant
AlfaParf Milano
EAN
8022297160573
MPN (Manufacturer Part Number)
PF025910

Model
Semi Di Lino Density
Gewicht
298 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
in Beschrijving
Fabrikant
AlfaParf Milano
EAN
8022297160573
MPN (Manufacturer Part Number)
PF025910
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van ALFAPARF Milano Nutritive Low Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, voor droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
ALFAPARF Milano Nutritive Low Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, voor droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 83,68/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 20,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ALFAPARF Milano Balancing Low Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, voor vet haar, geschikt voor alle haarkleuren
ALFAPARF Milano Balancing Low Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, voor vet haar, geschikt voor alle haarkleuren
€ 76,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 19,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaparf Milano Semi Di Lino Volumegevende Crème voor fijn haar, 125 ml
Alfaparf Milano Semi Di Lino Volumegevende Crème voor fijn haar, 125 ml
€ 183,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ALFAPARF Milano Nutritieve Masker, 200 ml, voor dames, geschikt voor droog haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, verpakking
ALFAPARF Milano Nutritieve Masker, 200 ml, voor dames, geschikt voor droog haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, verpakking
€ 122,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 24,51
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ALFAPARF Milano Illuminating Low Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Normaal haar, Geschikt voor alle haarkleuren
ALFAPARF Milano Illuminating Low Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Normaal haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 73,16/1l
€ 18,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Keune Conditioner, Keune Tinta Color Conditioner, 250 ml
Keune Conditioner, Keune Tinta Color Conditioner, 250 ml
€ 101,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,47
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, professionele permanente haarverf, kleur 9/00, 60 ml
Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, professionele permanente haarverf, kleur 9/00, 60 ml
€ 131,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 7,88
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van 6-delig roomdivider, Shoji-scherm, naturel
6-delig roomdivider, Shoji-scherm, naturel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 134,95
Gratis bezorging
Verkoper: Homestyle4u
Productafbeelding van Schwarzkopf Igora Vario Blond Super Plus - Blauwe haarverhelderaar, 450 g
Schwarzkopf Igora Vario Blond Super Plus - Blauwe haarverhelderaar, 450 g
€ 6,29/1kg
€ 30,93
-38%
€ 18,88
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Alfaparf Milano - Semi Di Lino Voedende Shampoo - Voedende shampoo voor droog haar, 1000 ml
Alfaparf Milano - Semi Di Lino Voedende Shampoo - Voedende shampoo voor droog haar, 1000 ml
€ 32,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ALFAPARF Milano Reparative Low Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Beschadigd haar, Geschikt voor alle haarkleuren
ALFAPARF Milano Reparative Low Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Beschadigd haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 97,20/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,30
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Haarmasker Alfaparf Milano Semi Di Lino (500 ml)
Haarmasker Alfaparf Milano Semi Di Lino (500 ml)
€ 54,12/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 61,37
-47%
€ 31,93
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van ALFAPARF Milano Energizing Low Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Voor dof haar, Geschikt voor alle haarkleuren
ALFAPARF Milano Energizing Low Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Voor dof haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 74,76/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
€ 320,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 100,00
-€ 20,00
€ 80,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Shampoo, 1000 ml
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Shampoo, 1000 ml
€ 36,18/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 36,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
€ 59,37/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 20,78
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Olaplex Bond Maintenance Shampoo No.4 (250 ml)
Olaplex Bond Maintenance Shampoo No.4 (250 ml)
€ 92,68/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 23,17
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 1000 ml
Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 1000 ml
€ 21,66/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 26,75
-19%
€ 21,66
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel, Serie Expert Metal Detox, Shampoo voor het haar, anti-metaal, 1500 ml
L'Oréal Professionnel, Serie Expert Metal Detox, Shampoo voor het haar, anti-metaal, 1500 ml
€ 114,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 57,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
€ 68,76/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Ultra Volume Volumegevende Shampoo, 250 ml
Goldwell Dualsenses Ultra Volume Volumegevende Shampoo, 250 ml
€ 68,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,40
-37%
€ 17,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Blond & Highlights Anti-geel Shampoo, 250 ml
Goldwell Dualsenses Blond & Highlights Anti-geel Shampoo, 250 ml
€ 51,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Olaplex Bonding Oil No.7 (30 ml)
Olaplex Bonding Oil No.7 (30 ml)
€ 561,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 16,85
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Wella Fusion, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor beschadigd haar, Geschikt voor droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Wella Fusion, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor beschadigd haar, Geschikt voor droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 31,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 31,30
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Just Smooth Verzachtende Shampoo, 1000 ml
Goldwell Dualsenses Just Smooth Verzachtende Shampoo, 1000 ml
€ 25,95/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 25,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Wella Professionals ColorMotion+ Color Motion+, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, voor gekleurd haar, geschikt voor alle kleuren
Wella Professionals ColorMotion+ Color Motion+, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, voor gekleurd haar, geschikt voor alle kleuren
€ 22,84/1l
€ 22,84
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Bond Pro Versterkende Shampoo, een shampoo die droog en breekbaar haar versterkt, 1000 ml
Goldwell Dualsenses Bond Pro Versterkende Shampoo, een shampoo die droog en breekbaar haar versterkt, 1000 ml
€ 22,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 22,84
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serioxyl Advanced Densifying Shampoo, versterkende shampoo voor dunner wordend haar, 500 ml
L'Oréal Professionnel Serioxyl Advanced Densifying Shampoo, versterkende shampoo voor dunner wordend haar, 500 ml
€ 82,52/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 41,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Davines Energizing Shampoo, 250 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor dun haar, hydraterend, geeft glans, fles
Davines Energizing Shampoo, 250 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor dun haar, hydraterend, geeft glans, fles
€ 160,04/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,01
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 17 beoordelingen
Beoordeeld op 9 maart 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alfaparf Milano Semi Di Lino Vochtinbrengende Low Shampoo
Inhoud 1 l
Beoordeeld op 15 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Deze shampoo gebruik ik altijd
Inhoud 1 l
Beoordeeld op 2 december 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ok
Inhoud 1 l
Beoordeeld op 16 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 1 l
Beoordeeld op 24 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 1 l
Beoordeeld op 12 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 1 l
Beoordeeld op 2 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 1 l
Beoordeeld op 8 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 1 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,63/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,90/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,83
-13%
€ 57,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,00/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 42,84/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,76/1l
Productafbeelding van Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 155,04/1l
Productafbeelding van K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 33,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,28/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 159,22/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 29,51/1kg