HAPPY COLOR Krepppapier, bloemistenkrepp, krepppapier, 10 stuks, 25x200 cm, in regenboogkleuren

€ 4,69

€ 4,46-4%

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Vloeipapier (inkt) & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Fluorescerend crêpepapier, 25x200 cm (5 stuks)
Fluorescerend crêpepapier, 25x200 cm (5 stuks)
€ 54,00/1kg
€ 5,40
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Gekreukte papieren folie, mix C, 25x200 cm, 10 kleuren - Happy Color
Gekreukte papieren folie, mix C, 25x200 cm, 10 kleuren - Happy Color
€ 3,81
-4%
€ 3,62
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Geknittertes zijdepapier, 25x200 cm - Mix van 10 regenboogkleuren
Geknittertes zijdepapier, 25x200 cm - Mix van 10 regenboogkleuren
€ 6,52
-4%
€ 6,23
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Geknittertes Seidenpapier, 25x200 cm - Parelmix, 5 kleuren
Geknittertes Seidenpapier, 25x200 cm - Parelmix, 5 kleuren
€ 4,19
-5%
€ 3,98
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Regenboogkleurige, doorschijnende folie, 23x33 cm
Regenboogkleurige, doorschijnende folie, 23x33 cm
€ 60,80/1kg
€ 6,08
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Gekreukte tissuepapier, 50x200 cm, saliegroen (10 stuks)
Gekreukte tissuepapier, 50x200 cm, saliegroen (10 stuks)
€ 13,62
-7%
€ 12,62
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Gekreukeld wit papier, 50x200 cm (10 stuks)
Gekreukeld wit papier, 50x200 cm (10 stuks)
€ 6,25
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Interdruk Krepppapier Premium, kleur: lichtroze
Interdruk Krepppapier Premium, kleur: lichtroze
€ 49,90/1kg
€ 4,99
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Gekreukte, lichtoranje folie, 10 vellen, 50x200 cm
Gekreukte, lichtoranje folie, 10 vellen, 50x200 cm
€ 6,22
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Schoolpapier van knislingvezel, lichtroze, 50 x 200 cm
Schoolpapier van knislingvezel, lichtroze, 50 x 200 cm
€ 10,99/1kg
€ 14,47
-24%
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Gekleurd papier, 50x200 cm (10 stuks) - Polsirhurt
Gekleurd papier, 50x200 cm (10 stuks) - Polsirhurt
€ 6,22
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Pastelkleurige, parelmoerachtige bakpapier, 25x35 cm, 7 stuks
Pastelkleurige, parelmoerachtige bakpapier, 25x35 cm, 7 stuks
€ 4,87
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van POLSIRHURT Pastelpapier, rol, 25x200 cm, 5 stuks, mix van kleuren, prijs per verpakking
POLSIRHURT Pastelpapier, rol, 25x200 cm, 5 stuks, mix van kleuren, prijs per verpakking
€ 4,60
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Schoolpapier, knitterseffect, lichtgroen, 50 x 200 cm
Schoolpapier, knitterseffect, lichtgroen, 50 x 200 cm
€ 10,49/1kg
€ 10,49
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Krep papier - blauwe mix
Krep papier - blauwe mix
€ 1,89
-4%
€ 1,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PVP Penig 2300 Löschblattblock A4 farbig
PVP Penig 2300 Löschblattblock A4 farbig
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 245,29
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Vouwpapier Nr. 15, Violet, Verpakking: 1 Stuk
Vouwpapier Nr. 15, Violet, Verpakking: 1 Stuk
€ 3,40/1m
€ 6,79
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Schoolpapier, knitterseffect, lichtblauw, 50 x 200 cm
Schoolpapier, knitterseffect, lichtblauw, 50 x 200 cm
€ 10,99/1kg
€ 14,22
-22%
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Vouwpapier Nr. 07, Verpakking Met 10 Stuks
Vouwpapier Nr. 07, Verpakking Met 10 Stuks
€ 64,00/1kg
€ 6,40
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Gegolfd papier, nummer 10, zalmkleurig (10 stuks)
Gegolfd papier, nummer 10, zalmkleurig (10 stuks)
€ 38,84
-82%
€ 6,98
Verkoper: POPventure

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Hoogwaardig zijdepapier in een breed scala aan kleuren.
  • Perfect voor handwerk.
  • Ideaal voor het maken van bloemen, decoraties en andere creatieve projecten.
  • Formaat: 25 x 200 cm - 10 rollen.
Breedte
25 cm
Kleur
Bont
Fabrikant
Happy Color
Aantal stuks
1
Gewicht
136 g
EAN
5905130106965

Breedte
25 cm
Kleur
Bont
Fabrikant
Happy Color
Aantal stuks
1
Gewicht
136 g
EAN
5905130106965
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van WEROLA 794040000 WEROLA Krepppapier standard farbsortiert 31 g/qm 10 Rollen
WEROLA 794040000 WEROLA Krepppapier standard farbsortiert 31 g/qm 10 Rollen
€ 538,71/1kg
€ 59,54
-71%
€ 16,70
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Herlitz 50046157 Herlitz Schulranzen UltraLight Plus Butterfly Paradise
Herlitz 50046157 Herlitz Schulranzen UltraLight Plus Butterfly Paradise
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 152,36
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PLAYMOBIL Familie Plezier 70342 Ervaringsdierenpark
PLAYMOBIL Familie Plezier 70342 Ervaringsdierenpark
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 107,45
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Herbruikbare, gebroken rietjes, 5 mm, 210 mm, 500 stuks.
Herbruikbare, gebroken rietjes, 5 mm, 210 mm, 500 stuks.
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 9,43
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Ruhhy 16746 Keukenrobot 4,5 l, 1700 W, zwart
Ruhhy 16746 Keukenrobot 4,5 l, 1700 W, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 202,41
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Hoekkast Vicco R-Line Wit Hoogglans 75.6 cm zonder werkblad, Model 29256
Hoekkast Vicco R-Line Wit Hoogglans 75.6 cm zonder werkblad, Model 29256
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 167,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Herma 14265, omslag voor boek, formaat 265x540 mm, basismodel
Herma 14265, omslag voor boek, formaat 265x540 mm, basismodel
€ 58,00/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 28,47
-10%
€ 25,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hoekkeuken Vicco Fame-Line Wit Hoogglans/Wit 347 x 257 cm zonder werkblad, Model 36423
Hoekkeuken Vicco Fame-Line Wit Hoogglans/Wit 347 x 257 cm zonder werkblad, Model 36423
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2.063,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van herlitz 300001065 herlitz rugzak voor school, model UltraLight Plus, kleur "Blue Shark"
herlitz 300001065 herlitz rugzak voor school, model UltraLight Plus, kleur "Blue Shark"
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 71,23
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Fisher-Price Leer met mij – Zebra loopwagentje. DLD94
Fisher-Price Leer met mij – Zebra loopwagentje. DLD94
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 55,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van WISFOR Wandklok, 60 cm, rond, decoratieve klok. Geschikt voor de keuken, woonkamer of het kantoor. Stille werking, Romeinse cijfers, glas, zilverkleurig
WISFOR Wandklok, 60 cm, rond, decoratieve klok. Geschikt voor de keuken, woonkamer of het kantoor. Stille werking, Romeinse cijfers, glas, zilverkleurig
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 151,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van COSTWAY Houten poppenhuis, poppenhuis met meubels en accessoires, drielaags poppenhuis, speelgoed poppenhuis voor meisjes
COSTWAY Houten poppenhuis, poppenhuis met meubels en accessoires, drielaags poppenhuis, speelgoed poppenhuis voor meisjes
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Lotus 72694 Lotus Crunchy Broodbeleg, 380 gram
Lotus 72694 Lotus Crunchy Broodbeleg, 380 gram
€ 29,68/1kg
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KIDUKU® kinderspeeltent ballenbak pop-up speeltent iglo speelhuis + kruiptunnel + 200 ballen + opbergtas, voor binnen en buiten
KIDUKU® kinderspeeltent ballenbak pop-up speeltent iglo speelhuis + kruiptunnel + 200 ballen + opbergtas, voor binnen en buiten
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 42,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Inflatable pool - Bestway - Family Fun - 2 rings - 575L
Inflatable pool - Bestway - Family Fun - 2 rings - 575L
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 74,90
-12%
€ 65,55
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Plastiline klei set, 36 kleuren, voor kinderen, modelleergymnasium 70139
Plastiline klei set, 36 kleuren, voor kinderen, modelleergymnasium 70139
€ 8,29/1kg
€ 8,29
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
€ 43,36/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,77
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Omnicube - N35 Ronde neodymium mini-magneten, extra sterk (100 stuks) | 5x1mm, sterke kleine magneten | Geschikt voor magnetische borden, koelkasten, whiteboards en nog veel meer
Omnicube - N35 Ronde neodymium mini-magneten, extra sterk (100 stuks) | 5x1mm, sterke kleine magneten | Geschikt voor magnetische borden, koelkasten, whiteboards en nog veel meer
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 39,72
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Ruhhy 22739 Ultrasoon luchtbevochtiger met ionisator, 4 liter, wit
Ruhhy 22739 Ultrasoon luchtbevochtiger met ionisator, 4 liter, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 29,81
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Hoekkast Vicco R-Line Sonoma 75.6 cm zonder werkblad, Model 29732
Hoekkast Vicco R-Line Sonoma 75.6 cm zonder werkblad, Model 29732
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 164,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 46,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Wit muggengaas, hemelbed, vliegennet, muggengaas, baldakijn, insectengaas
Wit muggengaas, hemelbed, vliegennet, muggengaas, baldakijn, insectengaas
€ 13,23/1m
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 26,45
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Pokémon 151 Booster Bundle SV3.5, Duitse versie
Pokémon 151 Booster Bundle SV3.5, Duitse versie
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 219,43
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
Gebruikt
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Complete keukeneenheid Vicco Optima Wit hoogglans/wit 270 cm zonder werkblad, Model 34829
Complete keukeneenheid Vicco Optima Wit hoogglans/wit 270 cm zonder werkblad, Model 34829
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 691,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van MIRJAN24 Küche Mela 180, Küchenzeile, 5 Schrank-Module frei kombinierbar, Küche-Set, Küchenmöbel (Sonoma Eiche/Petra Beige, ohne Beleuchtung)
MIRJAN24 Küche Mela 180, Küchenzeile, 5 Schrank-Module frei kombinierbar, Küche-Set, Küchenmöbel (Sonoma Eiche/Petra Beige, ohne Beleuchtung)
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 364,00
Gratis bezorging
Verkoper: PelcDirect
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van INF Lakmoespapier voor pH-test (1-14) 80 teststrips Veelkleurig 1-pak
INF Lakmoespapier voor pH-test (1-14) 80 teststrips Veelkleurig 1-pak
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 8,89
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: INFshop
€ 1.111,25/1kg