KNIPEX kniptang

€ 37,82

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 26 – wo 30 september
Onze bestedeals
Zijkniptangen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Knipmes
Knipmes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,49
-19%
€ 26,81
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KNIPEX kniptang
KNIPEX kniptang
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,89
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Knipschaar, 180 mm
Knipschaar, 180 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 42,47
-35%
€ 27,44
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van KNIPEX kniptang, model 70 02 160, 160 mm, 206 gram
KNIPEX kniptang, model 70 02 160, 160 mm, 206 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,31
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van KNIPEX kniptang
KNIPEX kniptang
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 50,78
-36%
€ 32,08
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Knipex 77 72 115, zijsnijder, 115 mm
Knipex 77 72 115, zijsnijder, 115 mm
€ 158,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van KNIPEX kniptang
KNIPEX kniptang
€ 65,23
-25%
€ 48,48
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van KNIPEX kniptang
KNIPEX kniptang
€ 37,91
-59%
€ 15,24
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van KNIPEX kniptang
KNIPEX kniptang
€ 52,00
-38%
€ 31,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KNIPEX kniptang
KNIPEX kniptang
€ 39,00
-25%
€ 28,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KNIPEX kniptang met bevestigingsoog
KNIPEX kniptang met bevestigingsoog
€ 59,16
-5%
€ 55,87
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van NWS kniptang, model 134-69-180
NWS kniptang, model 134-69-180
€ 53,87
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van C.K. Tools T3963 160 kniptang (T3963 160)
C.K. Tools T3963 160 kniptang (T3963 160)
€ 59,00
-25%
€ 44,12
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KNIPEX kniptang
KNIPEX kniptang
€ 50,23
-35%
€ 32,64
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van KNIPEX TwistCut buigbuissnijder
KNIPEX TwistCut buigbuissnijder
€ 43,79
-8%
€ 39,89
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Knipmes
Knipmes
€ 25,31
-20%
€ 20,04
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Felo kniptang, 180 mm
Felo kniptang, 180 mm
€ 51,66
-34%
€ 34,00
Gratis bezorging
Verkoper: KARBA
Productafbeelding van Knipex 74 07 250
Knipex 74 07 250
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 63,65
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KNIPEX kniptang
KNIPEX kniptang
€ 39,76
-27%
€ 28,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Klauke kniptangen, VDE-kniptangen
Klauke kniptangen, VDE-kniptangen
€ 99,27
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens







Lengte
14.5 cm
Gewicht
0.16 kg
EAN
4003773040293
MPN (Manufacturer Part Number)
70 06 140
Fabrikant

Lengte
14.5 cm
Gewicht
0.16 kg
EAN
4003773040293
MPN (Manufacturer Part Number)
70 06 140
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Intex 28006 Automatische zwembadstofzuiger ZX100
Intex 28006 Automatische zwembadstofzuiger ZX100
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 78,96
-4%
€ 75,48
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van greemotion tuinstoelen, set van 4 met armleuningen, model Toulouse, metaal, grijs, stapelbaar, weerbestendig
greemotion tuinstoelen, set van 4 met armleuningen, model Toulouse, metaal, grijs, stapelbaar, weerbestendig
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 373,97
Gratis bezorging
Verkoper: idealShopping2015
Productafbeelding van Tepro Universele grillrooster set, gietijzer, 71,5x46 cm, geschikt voor onder andere de Tepro Toronto XXL
Tepro Universele grillrooster set, gietijzer, 71,5x46 cm, geschikt voor onder andere de Tepro Toronto XXL
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 73,62
Verkoper: Eoshop
Garten Klappstuhl Aluminium - Textilen Silbergrau/Beige
Tuinstoel, inklapbaar, met hoge rugleuning, aluminium frame, textiel bekleding, zilvergrijs/beige
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 49,48
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van Ideal Standard wastafelmengkraan Ceraflex, opbouwmodel, uitlooplengte 118-127mm, model B1721AA, chroom
Ideal Standard wastafelmengkraan Ceraflex, opbouwmodel, uitlooplengte 118-127mm, model B1721AA, chroom
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 114,41
-€ 7,69
€ 106,72
12% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: MEGABAD
Productafbeelding van Gardena - Handborstel - PVC-borstelharen - Geschikt voor buitengebruik
Gardena - Handborstel - PVC-borstelharen - Geschikt voor buitengebruik
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,65
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van WENKO Anti-schimmel douchegordijn, model Silhouette, textiel (polyester), 180 x 200 cm, wasbaar
WENKO Anti-schimmel douchegordijn, model Silhouette, textiel (polyester), 180 x 200 cm, wasbaar
€ 10,00/1m
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 19,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Klein steigeringssysteem Krause Corda 916174
Klein steigeringssysteem Krause Corda 916174
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 307,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van GROHE Euphoria Cosmopolitan douchestang, 1 stuk
GROHE Euphoria Cosmopolitan douchestang, 1 stuk
€ 74,79
-2%
€ 73,06
Gratis bezorging
Verkoper: MEGABAD
Productafbeelding van PYRAMIS Armatuur MODO, essentieel model, chroomkleurig, met verstelbare, vaste uitloop / Éénhendelmengkraan / Mengkraan
PYRAMIS Armatuur MODO, essentieel model, chroomkleurig, met verstelbare, vaste uitloop / Éénhendelmengkraan / Mengkraan
€ 166,53
Gratis bezorging
Verkoper: idealShopping2015
Productafbeelding van Imperial Ganzjahresreifen motorbanden, universele banden voor bestelwagens (235/65 R16 121/119R)
Imperial Ganzjahresreifen motorbanden, universele banden voor bestelwagens (235/65 R16 121/119R)
€ 123,00
-€ 6,50
€ 116,50
Gratis bezorging
Verkoper: agcompany-tyres
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is C.
Productafbeelding van Spuitkop voor Wagner-spuitapparaten, compatibel met de Wagner Universal, de muurspuit en de spuit voor hout en metaal
Spuitkop voor Wagner-spuitapparaten, compatibel met de Wagner Universal, de muurspuit en de spuit voor hout en metaal
€ 52,10
-44%
€ 29,04
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Solar shower with 9-liter tank - GRE - PVC model - Dimensions Ø11cm x H:220 cm
Solar shower with 9-liter tank - GRE - PVC model - Dimensions Ø11cm x H:220 cm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 117,53
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Einhell kettingzaag accessoires: reserveketting, 40 cm (56 tanden)
Einhell kettingzaag accessoires: reserveketting, 40 cm (56 tanden)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 65,76
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van BGS 4015 3/3: Inzetstukken voor werkplaatswagen: omwissels en doppen, 80-delig.
BGS 4015 3/3: Inzetstukken voor werkplaatswagen: omwissels en doppen, 80-delig.
€ 259,57
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Carhartt Midweight Hoodie met rits, zwart
Carhartt Midweight Hoodie met rits, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 88,49
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Ubbink Fountain Pump Xtra 2300 1351952 401405
Ubbink Fountain Pump Xtra 2300 1351952 401405
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 109,36
-€ 41,56
€ 67,80
Verkoper: Shopoase24
Productafbeelding van Einhell Power X-Change accu-heggenscharen GE-CH 1855/1 (alleen accu)
Einhell Power X-Change accu-heggenscharen GE-CH 1855/1 (alleen accu)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 103,98
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gardena 01265-20 Gardena Set voor bewatering tijdens vakantie
Gardena 01265-20 Gardena Set voor bewatering tijdens vakantie
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 128,52
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Relaxdays 10019257, 500 mm, 200 mm, 865 mm, 5,6 kg
Relaxdays 10019257, 500 mm, 200 mm, 865 mm, 5,6 kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 104,04
-€ 49,05
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Trixie Regenjas Tarbes, transparant met zwarte strepen
Trixie Regenjas Tarbes, transparant met zwarte strepen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,23
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 1x Pirelli Cinturato Winter winterband, 195/45 R16, 84H XL, M+S, 3PMSF
1x Pirelli Cinturato Winter winterband, 195/45 R16, 84H XL, M+S, 3PMSF
€ 180,50
-€ 6,00
€ 174,50
Gratis bezorging
Verkoper: agcompany-tyres
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is E.
Productafbeelding van Fulda winterbanden motorbanden Kristall Control HP2 (215/60 R16 99H XL)
Fulda winterbanden motorbanden Kristall Control HP2 (215/60 R16 99H XL)
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 123,29
Gratis bezorging
Verkoper: agcompany-tyres
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is C.
Productafbeelding van ALBATROS veiligheidsschoenen S1P LIFT RED IMPULSE, maat 44
ALBATROS veiligheidsschoenen S1P LIFT RED IMPULSE, maat 44
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 116,59
Gratis bezorging
Verkoper: kustom-kult_de
Productafbeelding van Semperit Winterband Speed-Grip 5 (165/70 R14 85T XL EVc)
Semperit Winterband Speed-Grip 5 (165/70 R14 85T XL EVc)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 95,00
Gratis bezorging
Verkoper: CAMBIORUOTE
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is C.
Productafbeelding van Boormachine, boorstandaard
Boormachine, boorstandaard
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 35,06
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van EXIT Silhouette inground trampoline ø366cm met veiligheidsnet - zwart
EXIT Silhouette inground trampoline ø366cm met veiligheidsnet - zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 449,00
Gratis bezorging
Verkoper: EXIT_Toys
Productafbeelding van Makita haakslijpmachine GA9020RFK3, GA9020, 230mm, nieuw
Makita haakslijpmachine GA9020RFK3, GA9020, 230mm, nieuw
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 412,21
-€ 126,25
€ 285,96
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Imperial zomerbanden voor motorfietsen, type Ecosport, voor SUV's (235/55 R20 102W)
Imperial zomerbanden voor motorfietsen, type Ecosport, voor SUV's (235/55 R20 102W)
€ 114,00
Gratis bezorging
Verkoper: CAMBIORUOTE
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is C.
Productafbeelding van NIGRIN 687730 NIGRIN Kunststofonderhoudsdouwdoekjes, glanzend, verpakking
NIGRIN 687730 NIGRIN Kunststofonderhoudsdouwdoekjes, glanzend, verpakking
€ 17,20
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 21 mei 2024 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Tang (22 cm), 3-in-1 multifunctioneel met ontisolatiefunctie, gemaakt van koolstofstaal, met TPR-handgreep
Tang (22 cm), 3-in-1 multifunctioneel met ontisolatiefunctie, gemaakt van koolstofstaal, met TPR-handgreep
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Tang voor het afknippen van draden, universeel, geschikt voor AWG 10-22, model Kws102, met klittenbandsluiting
Tang voor het afknippen van draden, universeel, geschikt voor AWG 10-22, model Kws102, met klittenbandsluiting
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van KAIHAOWIN, 2 stuks, 15,2 cm kniptangen, draadsnijders, scherpe snijders voor sieraden maken en knutselen, blauw/zwart
KAIHAOWIN, 2 stuks, 15,2 cm kniptangen, draadsnijders, scherpe snijders voor sieraden maken en knutselen, blauw/zwart
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van KAIHAOWIN tangen, 2 stuks, 160mm, kleine draadsnijder voor zachte draden en modelbouw, blauw
KAIHAOWIN tangen, 2 stuks, 160mm, kleine draadsnijder voor zachte draden en modelbouw, blauw
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van KAIHAOWIN Draadknipper, set van 6, 160mm tang voor het knippen van zachte draden, geschikt voor modelbouw, elektronica en kabelbinders
KAIHAOWIN Draadknipper, set van 6, 160mm tang voor het knippen van zachte draden, geschikt voor modelbouw, elektronica en kabelbinders
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van KAIHAOWIN kniptang, 160mm, elektronische draadtang voor modelbouw en zachte draden, blauw
KAIHAOWIN kniptang, 160mm, elektronische draadtang voor modelbouw en zachte draden, blauw
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Elektronische tangen, draadtangen, mini-model, 170, klein, blauw, 2 stuks
Elektronische tangen, draadtangen, mini-model, 170, klein, blauw, 2 stuks
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Zijkniptang 127 mm, 5-delig. Kabelkniptang voor modelbouw, sieraden maken en knutselen
Zijkniptang 127 mm, 5-delig. Kabelkniptang voor modelbouw, sieraden maken en knutselen
€ 51,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Scheren, 130 mm en 160 mm, set van 2, met veermechanisme, scherp, geschikt voor sieraden
Scheren, 130 mm en 160 mm, set van 2, met veermechanisme, scherp, geschikt voor sieraden
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van KAIHAOWIN Set zijsnijtangen, 10 stuks, precisie tangen 160mm, blauw, voor zachte draden, modelbouw, elektronica, kabelbinders
KAIHAOWIN Set zijsnijtangen, 10 stuks, precisie tangen 160mm, blauw, voor zachte draden, modelbouw, elektronica, kabelbinders
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van WISEUP Kabelknipper, 150mm, Professionele CR-V kabelschaar, Precisiekniptang met hoge hefboomwerking voor zachte draden
WISEUP Kabelknipper, 150mm, Professionele CR-V kabelschaar, Precisiekniptang met hoge hefboomwerking voor zachte draden
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Draadknipper, tang, afkniptang, rood, 2 stuks, 2-pack
Draadknipper, tang, afkniptang, rood, 2 stuks, 2-pack
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Tang 3-in-1, 190 mm: kabelstripper, krimptang, vergrendeling
Tang 3-in-1, 190 mm: kabelstripper, krimptang, vergrendeling
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kniptang, draadtang, rood, uitstapje, effen, vakantie
Kniptang, draadtang, rood, uitstapje, effen, vakantie
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Schaartangset, 5 stuks, 127 mm, antisliphandvat, rood, voor modelbouw
Schaartangset, 5 stuks, 127 mm, antisliphandvat, rood, voor modelbouw
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Gereedschap voor het bevestigen van knopen, doe-het-zelf projecten, reparatie van hoogwaardige stalen drukknopen, productie van kleding, decoratie, gebruik in huis, tassen, leer, huisdieren
Gereedschap voor het bevestigen van knopen, doe-het-zelf projecten, reparatie van hoogwaardige stalen drukknopen, productie van kleding, decoratie, gebruik in huis, tassen, leer, huisdieren
€ 27,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Kabelkniptang 17,8 cm, C-RV, ultrascherpe tang voor knutselwerk en sieradenproductie
Kabelkniptang 17,8 cm, C-RV, ultrascherpe tang voor knutselwerk en sieradenproductie
€ 62,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion