Glart 43PP microvezel poetskussens voor auto's, set van 3, geschikt voor wax en polijstmiddelen

€ 34,00

€ 22,90-32%

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 oktober
Onze bestedeals
Polijstpads & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van LUXTOM | Polijstschuursponsjes, geschikt voor accuschroefmachines, 80mm, 9 stuks, polijstset, polijstschuursponsjes voor auto, autosponsjes, polijndoek, polijsmachine
LUXTOM | Polijstschuursponsjes, geschikt voor accuschroefmachines, 80mm, 9 stuks, polijstset, polijstschuursponsjes voor auto, autosponsjes, polijndoek, polijsmachine
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,49
Verkoper: Luxtom
Productafbeelding van 7-delige poliersponsset, polijstpads van 150 mm, met klittenband, voor auto-excenterpolijstmachine
7-delige poliersponsset, polijstpads van 150 mm, met klittenband, voor auto-excenterpolijstmachine
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Detailpolijstmiddel, polijstschuim, polijstset, 32-delige polijstschuimset. Geschikt voor het polijsten van auto's
Detailpolijstmiddel, polijstschuim, polijstset, 32-delige polijstschuimset. Geschikt voor het polijsten van auto's
€ 38,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Glart 44HS Professionele automatische handpolijstschuim voor onderhoud, wax, lakreiniger en polijstmiddel
Glart 44HS Professionele automatische handpolijstschuim voor onderhoud, wax, lakreiniger en polijstmiddel
€ 39,60
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Set Van 5 Detailborsteltules / Mijn Auto Detailer
Set Van 5 Detailborsteltules / Mijn Auto Detailer
€ 6,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 2 sets applicatiepads, 8-delig, van microvezel met handgreep
2 sets applicatiepads, 8-delig, van microvezel met handgreep
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: KOKA
Productafbeelding van SPTA Polierspons, 34-delig, 80mm. Set poliersponsjes voor het polijsten
SPTA Polierspons, 34-delig, 80mm. Set poliersponsjes voor het polijsten
€ 55,78
-2%
€ 54,15
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ALCLEAR 558030AH_2: Polijstpad voor het verwijderen van hologrammen, autopolijstschuim, polijstschuim
ALCLEAR 558030AH_2: Polijstpad voor het verwijderen van hologrammen, autopolijstschuim, polijstschuim
€ 22,90
-4%
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Microvezel wassponsjes, reinigingsdoekjes, set van 10
Microvezel wassponsjes, reinigingsdoekjes, set van 10
€ 9,99
Verkoper: Luxtom
Productafbeelding van SONAX Applicatiespons
SONAX Applicatiespons
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,81
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SPTA 5-delige set van 125mm polijstschuursponsjes, wasschuursponsjes, polijstschuursponsje, autospoliersponsje
SPTA 5-delige set van 125mm polijstschuursponsjes, wasschuursponsjes, polijstschuursponsje, autospoliersponsje
€ 55,19
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 133 stuks polijstaccessoires: polijstpads, polijstschuurspons, geschikt voor accuschroefboormachines, voor auto's
133 stuks polijstaccessoires: polijstpads, polijstschuurspons, geschikt voor accuschroefboormachines, voor auto's
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van Set van 10 polijstpads voor autowax, geschikt voor detailing
Set van 10 polijstpads voor autowax, geschikt voor detailing
€ 12,45
-30%
€ 8,69
Verkoper: SIXTOL
Productafbeelding van SONAX Schuimapplicator - Superzacht - (2 stuks)
SONAX Schuimapplicator - Superzacht - (2 stuks)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Set van 15 schuursponsjes voor elektrische schroefboormachines en polijstmachines
Set van 15 schuursponsjes voor elektrische schroefboormachines en polijstmachines
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Xantos 514224 XANTOS Scheibenwischer Reinigungsschwamm
Xantos 514224 XANTOS Scheibenwischer Reinigungsschwamm
€ 29,81
-33%
€ 19,88
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Hilka 83100505: 3 stuks polijstpads
Hilka 83100505: 3 stuks polijstpads
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SPTA 5-delige set van 150 mm polijstschuursponsjes, wasschuursponsjes, polijstschuursponsje, autosponsje voor polijsten
SPTA 5-delige set van 150 mm polijstschuursponsjes, wasschuursponsjes, polijstschuursponsje, autosponsje voor polijsten
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SPTA polijstschuurspons, 25-delig, 80 mm. Polijstschuurspons set met polijstpads
SPTA polijstschuurspons, 25-delig, 80 mm. Polijstschuurspons set met polijstpads
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SPTA 5-delige set, 76mm: polijstschuursponsjes, wasschuursponsjes, polijstschuursponsje, autoschuur- en polijstschuursponsjes
SPTA 5-delige set, 76mm: polijstschuursponsjes, wasschuursponsjes, polijstschuursponsje, autoschuur- en polijstschuursponsjes
€ 34,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

- Veelzijdig inzetbaar: Onze poliersponsset is ideaal voor een breed scala aan toepassingen, waaronder schuurmiddelen, lakverzegelingen, polijstmiddelen en wax. - Perfecte resultaten: Bereik nauwkeurigere en gelijkmatigere resultaten door handmatig polijsten in vergelijking met machinale methoden. - Zacht en verzorgend: De set bestaat uit uiterst zachte microvezelsponsjes, die 100% krasvrij zijn op delicate oppervlakken zoals kunststof, lak en leer. - Herbruikbaar: Hoogwaardig genaaide microvezelsponsjes die machinewasbaar zijn, waardoor een langdurige herbruikbaarheid gegarandeerd is. - Klein en handzaam: Ideaal voor het reinigen en polijsten van moeilijk bereikbare plaatsen, zoals hoeken en spleten. Geschikt voor auto, motor en camper. - Geschikt voor interieur en dashboard: Niet alleen voor de carrosserie van uw voertuig, maar ook voor een zachte reiniging en verzorging van het interieur. Microvezel handpoliersponsset voor auto-interieur en lakverzorging - Krasvrij en herbruikbaar. Ontdek de ultieme oplossing voor een perfecte voertuigverzorging met onze handpoliersponsset van microvezel. Deze set is speciaal ontworpen om het interieur en de buitenkant van uw voertuig naar een nieuw niveau van schoonheid en glans te brengen. Dankzij de veelzijdigheid is onze sponsset ideaal voor schuurmiddelen, lakverzegelingen, polijstmiddelen, wax en nog veel meer. Het is de perfecte keuze voor zowel professionele detailers als auto-enthousiastelingen die waarde hechten aan een zachte en effectieve verzorging. Onze handpoliersponsset van microvezel is de perfecte aanvulling op uw voertuigverzorgingsset. Het biedt een efficiënte, zachte en grondige reiniging voor alle onderdelen van uw voertuig. Dankzij de hoogwaardige microvezelmaterialen en de zorgvuldige afwerking is deze set een investering in de duurzaamheid en het uiterlijk van uw voertuig. Ontdek de microvezel handpoliersponsset voor de perfecte auto-verzorging. Krasvrij, herbruikbaar en ideaal voor interieur en lak.
Model
43PP
Fabrikant
Glart
Verpakkingsinhoud
Set van 3 stuks
EAN
4260187184085
MPN (Manufacturer Part Number)
43PP

Model
43PP
Fabrikant
Glart
Verpakkingsinhoud
Set van 3 stuks
EAN
4260187184085
MPN (Manufacturer Part Number)
43PP
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van OOONO DE10010102 OOONO CO-DRIVER NO2 Verkehrsalarm
OOONO DE10010102 OOONO CO-DRIVER NO2 Verkehrsalarm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 122
€ 84,66
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103  Black Hangable Box
Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103 Black Hangable Box
€ 72,77/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 227
€ 24,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 296
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van Meteor Viator campingtafel, inklapbare tafel met tas, beige
Meteor Viator campingtafel, inklapbare tafel met tas, beige
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 25,17
-10%
€ 22,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van EMOS Mini-kabelhaspel 10m, 4-voudige kabelbox, kabelrol, leidinghaspel voor binnengebruik, 4 Schuko-stopcontacten, 2300W, thermische beveiliging, P19510
EMOS Mini-kabelhaspel 10m, 4-voudige kabelbox, kabelrol, leidinghaspel voor binnengebruik, 4 Schuko-stopcontacten, 2300W, thermische beveiliging, P19510
€ 3,57/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 59,82
-40%
€ 35,65
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Muggennet 150 cm x 130 cm - met pollenfilter en magnetische bevestiging voor ramen
Muggennet 150 cm x 130 cm - met pollenfilter en magnetische bevestiging voor ramen
€ 2.979,00/1m
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 29,79
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Varta Powerbank Energy, 20000 mAh + Micro USB-kabel
Varta Powerbank Energy, 20000 mAh + Micro USB-kabel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 43,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SPARCO universele vloermatten, autotapijt, geschikt voor alle weersomstandigheden, zwart, 4-delig
SPARCO universele vloermatten, autotapijt, geschikt voor alle weersomstandigheden, zwart, 4-delig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,18
Verkoper: Trend-Laden_5
Productafbeelding van CarComfort autostoelhoezen Portland, grijs, voor de voorstoelen, artikelnummer 13412
CarComfort autostoelhoezen Portland, grijs, voor de voorstoelen, artikelnummer 13412
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 61,17
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Zonnepaneel-verlichting set, flamingo, 3 stuks
Zonnepaneel-verlichting set, flamingo, 3 stuks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 18,02
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Handwagen met dak, draagvermogen tot 150 kg, transportwagen, gereedschapswagen, zwart
Handwagen met dak, draagvermogen tot 150 kg, transportwagen, gereedschapswagen, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 79,99
Verkoper: Sekeymall
Productafbeelding van Lichtketting, warm wit, bolvormig, geschikt voor binnen, feestdecoratie, met 50 lampen + 4 reservelampen, lengte 16,4 meter
Lichtketting, warm wit, bolvormig, geschikt voor binnen, feestdecoratie, met 50 lampen + 4 reservelampen, lengte 16,4 meter
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 49,43
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Olympia 7070 Olymp Feuerlöschschaum/-Spray im 12er Display            rot
Olympia 7070 Olymp Feuerlöschschaum/-Spray im 12er Display rot
€ 45,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 32,23
-28%
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Opblaasbed Intex Deluxe 64136 152x203x42 Cm
Opblaasbed Intex Deluxe 64136 152x203x42 Cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 147
€ 90,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Blackview Tab90 WiFi, 11-inch tablet, Android 15, 12 GB (4+8) RAM + 128 GB / 2 TB TF, Octa-core T606, 8200 mAh, 5G WiFi, dubbele camera (13 MP + 8 MP)
Blackview Tab90 WiFi, 11-inch tablet, Android 15, 12 GB (4+8) RAM + 128 GB / 2 TB TF, Octa-core T606, 8200 mAh, 5G WiFi, dubbele camera (13 MP + 8 MP)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 390
€ 129,99
-€ 10,00
€ 119,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van RENUMAX Krassenverwijderaar, 100ml. Autolak krassen verwijderen, polijstmiddel, lakstift, polijstpasta
RENUMAX Krassenverwijderaar, 100ml. Autolak krassen verwijderen, polijstmiddel, lakstift, polijstpasta
€ 79,90/1l
2,8Gemiddelde beoordeling: 2,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 7,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Einhell nat- en droogzuiger TC-VC 1812 S
Einhell nat- en droogzuiger TC-VC 1812 S
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 74,85
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van DUDAO krachtige powerbank met 3 ingebouwde kabels, 20000mAh, USB Type C + micro USB + Lightning, zwart (K6Pro+), 20000 mAh, lithium-polymeer (LiPo), 5 V, zwart
DUDAO krachtige powerbank met 3 ingebouwde kabels, 20000mAh, USB Type C + micro USB + Lightning, zwart (K6Pro+), 20000 mAh, lithium-polymeer (LiPo), 5 V, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 36,00
Verkoper: EVELATUS
Productafbeelding van Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, professionele permanente haarverf, kleur 9/00, 60 ml
Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, professionele permanente haarverf, kleur 9/00, 60 ml
€ 131,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 7,88
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Petex momentsleutel, bereik 28 tot 210 Nm
Petex momentsleutel, bereik 28 tot 210 Nm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 140
€ 94,01
-64%
€ 33,44
Verkoper: AutoHotarek
Productafbeelding van Gardlov 23846 Tuinverlichting op zonne-energie in de vorm van een gieter. 60 LED’s
Gardlov 23846 Tuinverlichting op zonne-energie in de vorm van een gieter. 60 LED’s
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 15,26
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Hama Fit Watch 5910, Activiteitstracker, 3,3 cm (1,3 inch), LCD-display, Waterdicht, IP68
Hama Fit Watch 5910, Activiteitstracker, 3,3 cm (1,3 inch), LCD-display, Waterdicht, IP68
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 160,00
-€ 93,48
€ 66,52
Verkoper: DataElCom
Productafbeelding van Draagbare barbecue | Opvouwbare grill voor kamperen | Mini-kolengrill | Opvouwbare kolengrill
Draagbare barbecue | Opvouwbare grill voor kamperen | Mini-kolengrill | Opvouwbare kolengrill
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 18,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Glart 46PP Microvezel poetskussens voor auto's, set van 6, geschikt voor wax en polijstmiddelen
Glart 46PP Microvezel poetskussens voor auto's, set van 6, geschikt voor wax en polijstmiddelen
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ANSMANN 1600-0260: ANSMANN LED-hoofdlamp HD70B, 65 lumen, IP44, zwart
ANSMANN 1600-0260: ANSMANN LED-hoofdlamp HD70B, 65 lumen, IP44, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 13,95
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van AVANA iPhone 14 Pro Max gehard glas privacy screen protector, beschermfolie voor het scherm, gehard glas 9H, anti-spionage beschermfolie, 2 stuks
AVANA iPhone 14 Pro Max gehard glas privacy screen protector, beschermfolie voor het scherm, gehard glas 9H, anti-spionage beschermfolie, 2 stuks
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 570
€ 10,99
Verkoper: AVANA-Shop
Productafbeelding van Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 46,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Yogamats blauw, gymnastiekmat, 190cm x 60cm x 1cm, fitnessmat, sportmat, yogamat, pilatesmat, fitnessmat, vloermat, blauw
Yogamats blauw, gymnastiekmat, 190cm x 60cm x 1cm, fitnessmat, sportmat, yogamat, pilatesmat, fitnessmat, vloermat, blauw
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 14,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van LUXTOM | Polijstschuursponsjes, geschikt voor accuschroefmachines, 80mm, 9 stuks, polijstset, polijstschuursponsjes voor auto, autosponsjes, polijndoek, polijsmachine
LUXTOM | Polijstschuursponsjes, geschikt voor accuschroefmachines, 80mm, 9 stuks, polijstset, polijstschuursponsjes voor auto, autosponsjes, polijndoek, polijsmachine
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,49
Verkoper: Luxtom
Productafbeelding van Wiltec polijstmachine 750W met 2 polijfschijven van Ø 200mm, 2950 tpm, dubbele slijpmachine met een robuuste gietijzeren behuizing en een standaardvoet
Wiltec polijstmachine 750W met 2 polijfschijven van Ø 200mm, 2950 tpm, dubbele slijpmachine met een robuuste gietijzeren behuizing en een standaardvoet
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 157,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van 7-delige poliersponsset, polijstpads van 150 mm, met klittenband, voor auto-excenterpolijstmachine
7-delige poliersponsset, polijstpads van 150 mm, met klittenband, voor auto-excenterpolijstmachine
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Schuurspongset, 32 stuks, 2000 korrelgrootte, 100x70mm, geschikt voor nat en droog gebruik, herbruikbaar
Schuurspongset, 32 stuks, 2000 korrelgrootte, 100x70mm, geschikt voor nat en droog gebruik, herbruikbaar
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Schuurspongset, 32 stuks, korrelgrootte 3000, geschikt voor nat en droog gebruik, afmetingen 100 x 70 mm
Schuurspongset, 32 stuks, korrelgrootte 3000, geschikt voor nat en droog gebruik, afmetingen 100 x 70 mm
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Schuurspongset, 32 stuks, korrelgrootte 1000, geschikt voor nat en droog gebruik, afmetingen 100 x 70 mm
Schuurspongset, 32 stuks, korrelgrootte 1000, geschikt voor nat en droog gebruik, afmetingen 100 x 70 mm
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Schuurspongset, 32 stuks, korrelgrootte 2500, afmetingen 100x70mm, geschikt voor nat en droog gebruik, herbruikbaar
Schuurspongset, 32 stuks, korrelgrootte 2500, afmetingen 100x70mm, geschikt voor nat en droog gebruik, herbruikbaar
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Schuurspongset, 32 stuks, korrelgrootte 1200, afmetingen 100x70mm, geschikt voor nat en droog gebruik, herbruikbaar
Schuurspongset, 32 stuks, korrelgrootte 1200, afmetingen 100x70mm, geschikt voor nat en droog gebruik, herbruikbaar
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Schuurspongset, 24 stuks, P1200, nat/droog, schuurblok voor hout, metaal, verf, meubels, polijsten, 75x100x5mm
Schuurspongset, 24 stuks, P1200, nat/droog, schuurblok voor hout, metaal, verf, meubels, polijsten, 75x100x5mm
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Schuurspongset, 24 stuks, P600, geschikt voor nat en droog gebruik, voor hout, metaal, meubels, polijsten
Schuurspongset, 24 stuks, P600, geschikt voor nat en droog gebruik, voor hout, metaal, meubels, polijsten
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Schuurspongset, 24 stuks, P4000, nat/droog, schuurblok voor hout, metaal, verf, meubels, polijsten, 75x100x5mm
Schuurspongset, 24 stuks, P4000, nat/droog, schuurblok voor hout, metaal, verf, meubels, polijsten, 75x100x5mm
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion