Nivea Pearl & Beauty Antiperspirant, stick, 50 ml

€ 15,25

€ 152,50 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Deodorants & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Alcoholvrije YSL L'Homme deodorant stick
Alcoholvrije YSL L'Homme deodorant stick
€ 435,20/1l
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Antitranspirant spray Pearl & Beauty, 150 ml
Antitranspirant spray Pearl & Beauty, 150 ml
€ 45,53/1l
€ 6,83
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Nivea Pearl & Beauty Deodorant Roller
Nivea Pearl & Beauty Deodorant Roller
€ 266,60/1l
€ 13,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nivea, damesdeodorant Pearl & Beauty Black, 150 ml
Nivea, damesdeodorant Pearl & Beauty Black, 150 ml
€ 37,67/1l
€ 12,75
-55%
€ 5,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nivea Deodorant pearl & beauty spray (150 ml)
Nivea Deodorant pearl & beauty spray (150 ml)
€ 23,80/1l
€ 3,80
-6%
€ 3,57
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nivea Men Fresh Sensation Antiperspirant, stick, 50 ml
Nivea Men Fresh Sensation Antiperspirant, stick, 50 ml
€ 124,00/1kg
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nivea, Pearl & Beauty, Antiperspirant roller, 50 ml
Nivea, Pearl & Beauty, Antiperspirant roller, 50 ml
€ 67,60/1l
€ 3,38
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 6x Nivea Roll-on deodorant Pearl Beauty 50 ml
6x Nivea Roll-on deodorant Pearl Beauty 50 ml
€ 839,00/1l
€ 54,95
-23%
€ 41,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Nivea Men Deodorant, stick, Silver Protect, 50 ml
Nivea Men Deodorant, stick, Silver Protect, 50 ml
€ 419,00/1l
€ 30,95
-32%
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Nivea Men Fresh Ocean Antiperspirant, 150 ml
Nivea Men Fresh Ocean Antiperspirant, 150 ml
€ 33,24/1kg
€ 12,75
-55%
€ 5,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nivea Men Fresh Sensation Antiperspirant, 150 ml
Nivea Men Fresh Sensation Antiperspirant, 150 ml
€ 63,95/1kg
€ 12,79
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nivea Men, Dry Fresh, Antiperspirant in stick, 50 ml
Nivea Men, Dry Fresh, Antiperspirant in stick, 50 ml
€ 71,20/1l
€ 3,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Rexona Men Invisible Black + White Antiperspirant stick, 50 ml
Rexona Men Invisible Black + White Antiperspirant stick, 50 ml
€ 58,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,92
-50%
€ 2,91
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Nivea, Dezodorant voor dames, Invisible Clear, 150 ml
Nivea, Dezodorant voor dames, Invisible Clear, 150 ml
€ 29,41/1kg
€ 12,75
-60%
€ 5,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gosh I Love You! Deodorant in stick, 75 ml
Gosh I Love You! Deodorant in stick, 75 ml
€ 93,31/1kg
€ 12,13
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Minerale stick deodorant (Deodorant), 50 ml
Minerale stick deodorant (Deodorant), 50 ml
€ 392,00/1l
€ 21,27
-7%
€ 19,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nivea 150ml deodorant for men protect & care
Nivea 150ml deodorant for men protect & care
€ 84,00/1l
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Nivea Zomerblijdheid Deodorant Roller
Nivea Zomerblijdheid Deodorant Roller
€ 50,16/1kg
€ 12,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Rexona Men, Invisible Fresh Power deodorant, 150 ml
Rexona Men, Invisible Fresh Power deodorant, 150 ml
€ 13,00/1kg
€ 10,37
-74%
€ 2,60
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Rexona, Antiperspirant Sexy Bouquet, 200 ml
Rexona, Antiperspirant Sexy Bouquet, 200 ml
€ 12,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,59
-53%
€ 3,07
Verkoper: Avanti_Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Nivea Pearl & Beauty Antiperspirant, stick, 50 ml
Gewicht
100 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Nivea Pearl & Beauty Antiperspirant, stick, 50 ml
Fabrikant
Aantal stuks
9
EAN
5900017092454

Gewicht
100 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Nivea Pearl & Beauty Antiperspirant, stick, 50 ml
Fabrikant
Aantal stuks
9
EAN
5900017092454
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Boss Bottled Deodorant Spray, 150 ml
Boss Bottled Deodorant Spray, 150 ml
€ 112,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 16,83
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Armani Acqua di Gio Homme Deo Stick 75 g
Armani Acqua di Gio Homme Deo Stick 75 g
€ 274,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 20,61
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Nivea Men Cool Kick Deodorantroller, 50 ml
Nivea Men Cool Kick Deodorantroller, 50 ml
€ 35,60/1l
€ 2,35
-24%
€ 1,78
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Alpa - Alpa Francovka Lesana, alcoholische kruidenoplossing, 1000 ml
Alpa - Alpa Francovka Lesana, alcoholische kruidenoplossing, 1000 ml
€ 15,67/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 15,67
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Gosh DNA 4 Deodorant spray, 150ml - Verfrissende verzorging met een langdurig effect, voor absolute zekerheid de hele dag door.
Gosh DNA 4 Deodorant spray, 150ml - Verfrissende verzorging met een langdurig effect, voor absolute zekerheid de hele dag door.
€ 145,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,89
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BAC Cool Energy Deodorant voor mannen, 150 ml
BAC Cool Energy Deodorant voor mannen, 150 ml
€ 24,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,62
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Vichy Homme deodorant, 24 uur lang ultra-frisse werking, 2 x 100 ml
Vichy Homme deodorant, 24 uur lang ultra-frisse werking, 2 x 100 ml
€ 148,55/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 6x Axe Deodorantspray - Black Dry, 150 ml
6x Axe Deodorantspray - Black Dry, 150 ml
€ 330,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 64,95
-74%
€ 16,51
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Bestseller
Productafbeelding van Damen Antitranspirant Stick Powder Fresh Lady Speed Stick, 65 gram
Damen Antitranspirant Stick Powder Fresh Lady Speed Stick, 65 gram
€ 61,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Blanc, Deodorantspray, voor heren, 150 ml
Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Blanc, Deodorantspray, voor heren, 150 ml
€ 118,27/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Thierry Mugler Alien, parfum voor vrouwen, geurige deodorant, spray-deodorant, spray, 100 ml, universele verpakking
Thierry Mugler Alien, parfum voor vrouwen, geurige deodorant, spray-deodorant, spray, 100 ml, universele verpakking
€ 506,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 50,63
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Driclor Roll-on Antiperspirant, 20 ml
Driclor Roll-on Antiperspirant, 20 ml
€ 860,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 17,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Acqua di Parma Colonia, voor heren, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, bergamot, citroen, sinaasappel
Acqua di Parma Colonia, voor heren, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, bergamot, citroen, sinaasappel
€ 180,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 27,05
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Marbert Man Classic Deodorantspray, 125 ml, nieuw, etiket licht beschadigd
Marbert Man Classic Deodorantspray, 125 ml, nieuw, etiket licht beschadigd
€ 162,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 20,35
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Paco Rabanne Lady Million Deodorant Spray (150 ml)
Paco Rabanne Lady Million Deodorant Spray (150 ml)
€ 201,93/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 30,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kuli-antiperspirant Hidrosis Control (Roll-on antizweetmiddel), 40 ml
Kuli-antiperspirant Hidrosis Control (Roll-on antizweetmiddel), 40 ml
€ 430,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
€ 278,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Versace Man Eau Fraiche, mannenparfum, geparfumeerd deodorant, spray-deodorant, 100 ml, 1 stuk, 1 mm
Versace Man Eau Fraiche, mannenparfum, geparfumeerd deodorant, spray-deodorant, 100 ml, 1 stuk, 1 mm
€ 476,10/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 47,61
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes
Productafbeelding van Fa Deospray - Caribische Lemon, 150 ml
Fa Deospray - Caribische Lemon, 150 ml
€ 38,80/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 1,94
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 6x L'Oréal Men Expert deodorant Fresh Extreme, 48 uur non-stop bescherming
6x L'Oréal Men Expert deodorant Fresh Extreme, 48 uur non-stop bescherming
€ 39,30/1l
€ 37,90
-6%
€ 35,37
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Hugo Boss Deodorant vapo man (150 ml)
Hugo Boss Deodorant vapo man (150 ml)
€ 100,27/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 15,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Bestseller
Productafbeelding van Swagger Old Spice Deodorant Stick voor heren, zonder aluminium, 85 g
Swagger Old Spice Deodorant Stick voor heren, zonder aluminium, 85 g
€ 117,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
Bestseller
Productafbeelding van Karl Lagerfeld Classic Deodorant Stick, 75 g (voor mannen)
Karl Lagerfeld Classic Deodorant Stick, 75 g (voor mannen)
€ 63,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 10,28
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
€ 399,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
-8%
€ 29,96
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Paris Corner Rifaaqat Eau de Parfum, uniseks, 85 ml
Paris Corner Rifaaqat Eau de Parfum, uniseks, 85 ml
€ 21,80/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,36
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Des Sanex Excontrol SP 200
Des Sanex Excontrol SP 200
€ 37,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,48
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Armaf, Club de Nuit Intense, Antitranspirant, Deodorant Stick, voor mannen, 75 g
Armaf, Club de Nuit Intense, Antitranspirant, Deodorant Stick, voor mannen, 75 g
€ 76,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,39
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Peggy Sage Haartrimset: 4 waxverwarmers + verwarmingseenheid + strips + olie
Peggy Sage Haartrimset: 4 waxverwarmers + verwarmingseenheid + strips + olie
€ 91,90/1kg
€ 45,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Dsquared2 Green Wood, mannen, geparfumeerd deodorant, deodorantstift, stick, 75 ml, citrus, peper
Dsquared2 Green Wood, mannen, geparfumeerd deodorant, deodorantstift, stick, 75 ml, citrus, peper
€ 367,20/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van The lekker company Neutral Deodorant 30 gram
The lekker company Neutral Deodorant 30 gram
€ 200,33/1kg
€ 6,01
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 8 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Schone geur
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Miss, 100 ml, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, olie, 1 stuk
Dior Miss, 100 ml, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, olie, 1 stuk
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 663,00/1l
Productafbeelding van Armani Acqua di Gio Homme Deodorant Spray 150 ml
Armani Acqua di Gio Homme Deodorant Spray 150 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 312,80/1l
Productafbeelding van Versace Yellow Diamond, voor dames, geparfumeerde deodorant, spray, 50 ml, 1 stuk
Versace Yellow Diamond, voor dames, geparfumeerde deodorant, spray, 50 ml, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 836,40/1l
Productafbeelding van Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 278,80/1l
Productafbeelding van Xerjoff Torino21 Deodorantspray, 100 ml (unisex)
Xerjoff Torino21 Deodorantspray, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 377,40/1l
Productafbeelding van Hermès H24 Deodorantspray, 150 ml (voor heren)
Hermès H24 Deodorantspray, 150 ml (voor heren)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,70
-5%
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1l
Productafbeelding van Hermes Voyage d'Hermes Deodorantspray, 150 ml
Hermes Voyage d'Hermes Deodorantspray, 150 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,00
-16%
€ 33,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 222,67/1kg
Productafbeelding van Chloe, geparfumeerde deodorant spray, 100 ml
Chloe, geparfumeerde deodorant spray, 100 ml
€ 32,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 327,20/1l
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme, parfumdeo voor mannen, spraydeo, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme, parfumdeo voor mannen, spraydeo, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 196,33/1l
Productafbeelding van Paco Rabanne Phantom DST, 75 ml, voor heren
Paco Rabanne Phantom DST, 75 ml, voor heren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
-8%
€ 29,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 399,47/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Deodorant stick White Moss, 75 ml
Acca Kappa Deodorant stick White Moss, 75 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,20/1l
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Le Male, voor mannen, deodorant, deodorantstift, stick, 75 gram, lavendel, munt
Jean Paul Gaultier Le Male, voor mannen, deodorant, deodorantstift, stick, 75 gram, lavendel, munt
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 27,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 364,13/1l
Productafbeelding van Signature Deodorant Brut - Geurvrije deodorant stick voor heren, 76 g
Signature Deodorant Brut - Geurvrije deodorant stick voor heren, 76 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 72,24/1l
Productafbeelding van Brut | Deodorant - 76 g - Zonder alcohol - Langdurige bescherming - Verzorging voor mannen - Verfrissende geur
Brut | Deodorant - 76 g - Zonder alcohol - Langdurige bescherming - Verzorging voor mannen - Verfrissende geur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,29
Verkoper: Lemonbite
€ 82,76/1l
Productafbeelding van Dsquared2 Green Wood, mannen, geparfumeerd deodorant, deodorantstift, stick, 75 ml, citrus, peper
Dsquared2 Green Wood, mannen, geparfumeerd deodorant, deodorantstift, stick, 75 ml, citrus, peper
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,20/1l
Productafbeelding van Baldessarini Signature Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
Baldessarini Signature Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 353,60/1l
Productafbeelding van Versace Man Eau Fraiche Deodorant Stick, 75 ml
Versace Man Eau Fraiche Deodorant Stick, 75 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,90
-14%
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1kg
Productafbeelding van Rexona Men Antiperspirant, stick, Sport Defence, 50 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
Rexona Men Antiperspirant, stick, Sport Defence, 50 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
€ 6.650,00/1kg
Productafbeelding van Mitchum Mountain Air deodorant voor heren, 96 gram
Mitchum Mountain Air deodorant voor heren, 96 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,49
Verkoper: Lemonbite
€ 88,44/1l