Lorus Classic RJ277BX9 dameshorloge

€ 84,90

€ 77,89-8%

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – di 13 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Polshorloges & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Lorus Classic RJ279BX9 dameshorloge
Lorus Classic RJ279BX9 dameshorloge
€ 84,90
-8%
€ 77,89
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dameshorloge Lorus Classic
Dameshorloge Lorus Classic
€ 92,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Festina Dameshorloge F16940/F
Festina Dameshorloge F16940/F
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 88,97
Gratis bezorging
Verkoper: Loxorio
Productafbeelding van Lorus Classic RJ282BX9, dameshorloge
Lorus Classic RJ282BX9, dameshorloge
€ 112,53
-€ 9,29
€ 103,24
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lorus Classic RG220WX9 dameshorloge
Lorus Classic RG220WX9 dameshorloge
€ 100,22
-€ 8,27
€ 91,95
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Herenuhren Lorus Classic Chronograaf
Herenuhren Lorus Classic Chronograaf
€ 112,53
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dameshorloge Appella Classic
Dameshorloge Appella Classic
€ 353,60
Gratis bezorging
Verkoper: Watchard
Productafbeelding van Lorus Classic RG323XX9 dameshorloge
Lorus Classic RG323XX9 dameshorloge
€ 82,49
-8%
€ 75,36
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dameshorloge Appella Classic
Dameshorloge Appella Classic
€ 335,40
Gratis bezorging
Verkoper: Watchard
Productafbeelding van Dameshorloge Appella Classic
Dameshorloge Appella Classic
€ 353,60
Gratis bezorging
Verkoper: Watchard
Productafbeelding van Herenhorloge Appella Classic Chronograph L70011
Herenhorloge Appella Classic Chronograph L70011
€ 488,80
Gratis bezorging
Verkoper: Watchard
Productafbeelding van Dameshorloge Adriatica Classic
Dameshorloge Adriatica Classic
€ 195,00
Gratis bezorging
Verkoper: Watchard
Productafbeelding van Herenhorloge Appella Classic Chronograaf
Herenhorloge Appella Classic Chronograaf
€ 514,80
Gratis bezorging
Verkoper: Watchard
Productafbeelding van Herenhorloge Appella Classic
Herenhorloge Appella Classic
€ 353,60
Gratis bezorging
Verkoper: Watchard
Productafbeelding van Dameshorloge Appella Classic
Dameshorloge Appella Classic
€ 335,40
Gratis bezorging
Verkoper: Watchard
Productafbeelding van Herenhorloge Appella Classic
Herenhorloge Appella Classic
€ 358,80
Gratis bezorging
Verkoper: Watchard
Productafbeelding van Dameshorloge Appella Classic
Dameshorloge Appella Classic
€ 353,60
Gratis bezorging
Verkoper: Watchard
Productafbeelding van Sekonda Classic dameshorloge
Sekonda Classic dameshorloge
€ 75,92
Gratis bezorging
Verkoper: Watchard
Productafbeelding van Herenhorloge Appella Classic
Herenhorloge Appella Classic
€ 319,80
Gratis bezorging
Verkoper: Watchard
Productafbeelding van Dameshorloge Appella Classic
Dameshorloge Appella Classic
€ 322,40
Gratis bezorging
Verkoper: Watchard

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Lorus Classic RJ277BX9 zijn elegante dameshorloges die een klassiek design combineren met moderne functies. De kast en de band zijn gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal in zilverkleur, wat het horloge een stijlvolle uitstraling geeft. De rosékleurige wijzerplaat met zonneschijnmotief en de decoratieve rand geven het horloge een unieke uitstraling. Het horloge wordt aangedreven door een Japans quartz uurwerk van Seiko, model PC22A, wat garant staat voor betrouwbaarheid. Het mineraalglas is flexibel en tegelijkertijd duurzaam. De hardheid wordt beoordeeld met 5 punten op de Mohs-schaal, wat een goede bescherming biedt tegen beschadiging van de wijzerplaat. Het glas beschermt de wijzerplaat, die is voorzien van een datumaanduiding en een luminescente laag op de wijzers, waardoor het aflezen van de tijd in het donker wordt vergemakkelijkt. Met een waterdichtheid van 50 meter zijn deze horloges een ideale keuze voor dagelijks gebruik voor vrouwen die waarde hechten aan elegantie en functionaliteit
Kleur
Zilver
Doelgroepen
Unisex
Dames
Afmetingen
30
Gewicht
0.3 kg
Weergave
Analoog-digitaal
Fabrikant
Lorus
EAN
4894138360558
MPN (Manufacturer Part Number)
Lorus-RJ277BX9

Kleur
Zilver
Doelgroepen
Unisex
Dames
Afmetingen
30
Gewicht
0.3 kg
Weergave
Analoog-digitaal
Fabrikant
Lorus
EAN
4894138360558
MPN (Manufacturer Part Number)
Lorus-RJ277BX9
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lorus Classic RJ279BX9 dameshorloge
Lorus Classic RJ279BX9 dameshorloge
€ 84,90
-8%
€ 77,89
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Tommy Hilfiger Polshorloges 1710448
Tommy Hilfiger Polshorloges 1710448
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 120
€ 88,02
Verkoper: Accesories
Productafbeelding van Festina Dameshorloge F16940/F
Festina Dameshorloge F16940/F
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 88,97
Gratis bezorging
Verkoper: Loxorio
Productafbeelding van Damen polshorloge, inclusief 3 verwisselbare wijzerplaten. Vrouwenhorloge, analoog, quartz, met kunstleren band. Damespolshorloge
Damen polshorloge, inclusief 3 verwisselbare wijzerplaten. Vrouwenhorloge, analoog, quartz, met kunstleren band. Damespolshorloge
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 7,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Zilveren ketting, 45 cm, 925 zilver, dames, echt zilver, hartvorm, model SDK8000J
Zilveren ketting, 45 cm, 925 zilver, dames, echt zilver, hartvorm, model SDK8000J
€ 12,06
Verkoper: Fit4Style-IMPPAC-DE
Productafbeelding van Schoenen New Balance U740WM2
Schoenen New Balance U740WM2
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 173,00
-€ 58,05
€ 114,95
Gratis bezorging
Verkoper: RVCompany
Productafbeelding van Afnan Perfumes Turathi Blue, mannenparfum, 90 ml, met topnoten van bergamot en mandarijn, hartnoten van amber en hout, en basisnoten van muskus, patchouli. Spray
Afnan Perfumes Turathi Blue, mannenparfum, 90 ml, met topnoten van bergamot en mandarijn, hartnoten van amber en hout, en basisnoten van muskus, patchouli. Spray
€ 553,78/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 220
€ 49,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van plast team12680800, opbergwagen, wit, met 3 manden
plast team12680800, opbergwagen, wit, met 3 manden
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 23,51
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Tommy Hilfiger Polshorloges 1781976
Tommy Hilfiger Polshorloges 1781976
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 104,00
-€ 4,94
€ 99,06
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Nautica Voyage, eau de toilette, 100 ml
Nautica Voyage, eau de toilette, 100 ml
€ 135,30/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 166
€ 13,53
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van GOURMETmaxx Heißluft-Fritteuse 9in1 1800W Schwarz **
GOURMETmaxx Heißluft-Fritteuse 9in1 1800W Schwarz **
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 491
€ 133,30
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Scandal Intense Eau de Parfum, 80 ml, damesparfum
Jean Paul Gaultier Scandal Intense Eau de Parfum, 80 ml, damesparfum
€ 1.055,63/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 84,45
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Polshorloge, quartz, heren/dames, analoog, sportklok, oranje, siliconen band, gekleurd quartz uurwerk, analoog horloge
Polshorloge, quartz, heren/dames, analoog, sportklok, oranje, siliconen band, gekleurd quartz uurwerk, analoog horloge
2,7Gemiddelde beoordeling: 2,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 7,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Dameshorloge Hugo Boss Novia 1502617, meerkleurig
Dameshorloge Hugo Boss Novia 1502617, meerkleurig
€ 213,97
Gratis bezorging
Verkoper: WatchTime
Productafbeelding van ProfiCook PC-ST1092 XXL broodrooster, 900W
ProfiCook PC-ST1092 XXL broodrooster, 900W
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 34,68
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1495
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Herenuur Tommy Hilfiger, modelnummer 1685490
Herenuur Tommy Hilfiger, modelnummer 1685490
€ 87,93
Gratis bezorging
Verkoper: SWISS-boutique
Productafbeelding van Schoenen Nike Air Max Command 629993410
Schoenen Nike Air Max Command 629993410
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 143,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Casio - MTP-B145D-3AVEF - Polshorloge - Heren - Kwarts - Timeless Collection
Casio - MTP-B145D-3AVEF - Polshorloge - Heren - Kwarts - Timeless Collection
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 70,87
-8%
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: Outletboulevard
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 460,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 972
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Chopard Casmir Eau De Parfum (100 ml)
Chopard Casmir Eau De Parfum (100 ml)
€ 244,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 142
€ 24,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SilberDream ketting, 45 cm, zilver 925, dames sieraden, oneindig symbool, model SDK8010J
SilberDream ketting, 45 cm, zilver 925, dames sieraden, oneindig symbool, model SDK8010J
€ 19,59
Verkoper: Fit4Style-IMPPAC-DE
Productafbeelding van Lattafa Rouge, uniseks, 60 ml, vloeibare parfum, met topnoten van nashi peer, kumquat en bergamot, hartnoten van karamel en geranium, en basisnoten van ambergris, muskus en eikenmos
Lattafa Rouge, uniseks, 60 ml, vloeibare parfum, met topnoten van nashi peer, kumquat en bergamot, hartnoten van karamel en geranium, en basisnoten van ambergris, muskus en eikenmos
€ 346,50/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 327
€ 20,79
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van KESPER Servenwagen, hoekrek, wit – 60 x 25 x 86 cm – met afvalbak en wielen – smalle keukentrolley voor afval, voorraad en opbergruimte – 2485013
KESPER Servenwagen, hoekrek, wit – 60 x 25 x 86 cm – met afvalbak en wielen – smalle keukentrolley voor afval, voorraad en opbergruimte – 2485013
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 179
€ 88,89
Verkoper: koelner-kesper-shop-24
Productafbeelding van Horloges Hugo Boss ty190020
Horloges Hugo Boss ty190020
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 260
€ 118,00
Gratis bezorging
Verkoper: SNAPBUY
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Max Command Leather, 749760001
Nike Schoenen Air Max Command Leather, 749760001
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 129,95
-€ 6,95
€ 123,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Citizen - BF2011-51AC - Armbanduhr - Herren - Quarz - Chronograph - Sports
Citizen - BF2011-51AC - Armbanduhr - Herren - Quarz - Chronograph - Sports
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schmuck-und-Uhren
Productafbeelding van KESPER nichevoertuig met handrem, wit, artikelnummer 2485413
KESPER nichevoertuig met handrem, wit, artikelnummer 2485413
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 39,89
Verkoper: koelner-kesper-shop-24
Productafbeelding van Zilveren ketting, 45 cm, 925 zilver, dames, echt zilver, hartvorm, model SDK8007J
Zilveren ketting, 45 cm, 925 zilver, dames, echt zilver, hartvorm, model SDK8007J
€ 14,78
Verkoper: Fit4Style-IMPPAC-DE
Productafbeelding van Nike Everyday Baumwolle Gekussende Crew Sokken, 6-pack - Modelnummer: SX7666, Kleur: Wit, Maten: 38-42
Nike Everyday Baumwolle Gekussende Crew Sokken, 6-pack - Modelnummer: SX7666, Kleur: Wit, Maten: 38-42
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 34,26
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 10 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Invicta Bolt 25515 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met een gouden wijzerplaat - 52 mm
Invicta Bolt 25515 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met een gouden wijzerplaat - 52 mm
€ 179,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Bolt 25519 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met een groene wijzerplaat - 52 mm
Invicta Bolt 25519 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met een groene wijzerplaat - 52 mm
€ 184,00
-€ 15,00
€ 169,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Pro Diver - SCUBA 23423 - Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met blauwe wijzerplaat - 50 mm
Invicta Pro Diver - SCUBA 23423 - Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met blauwe wijzerplaat - 50 mm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 169,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Pro Diver - SCUBA 17882 - Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met blauwe wijzerplaat - 48 mm
Invicta Pro Diver - SCUBA 17882 - Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met blauwe wijzerplaat - 48 mm
€ 149,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Hipperboo® Bamboe Dameshorloge – Polshorloge van bamboe met een lichtbruine lederen band – Quartz uurwerk – Inclusief cadeauverpakking en extra band
Hipperboo® Bamboe Dameshorloge – Polshorloge van bamboe met een lichtbruine lederen band – Quartz uurwerk – Inclusief cadeauverpakking en extra band
€ 49,95
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Qualifeet
Productafbeelding van Invicta Pro Diver 12820 - Dameshorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met een gouden wijzerplaat - 40 mm - Met 15 diamanten
Invicta Pro Diver 12820 - Dameshorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met een gouden wijzerplaat - 40 mm - Met 15 diamanten
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta I-Force 19252 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met blauwe wijzerplaat - 51 mm
Invicta I-Force 19252 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met blauwe wijzerplaat - 51 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Speedway 22785 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met zwarte wijzerplaat - 48 mm
Invicta Speedway 22785 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met zwarte wijzerplaat - 48 mm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 119,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Speedway 24208 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met blauwe wijzerplaat - 45 mm
Invicta Speedway 24208 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met blauwe wijzerplaat - 45 mm
€ 119,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Speedway 9211 herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met witte wijzerplaat - 39 mm
Invicta Speedway 9211 herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met witte wijzerplaat - 39 mm
€ 109,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Speedway 9223 herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met zwarte wijzerplaat - 39 mm
Invicta Speedway 9223 herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met zwarte wijzerplaat - 39 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 109,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta I-Force 3329 herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met blauwe wijzerplaat - 46 mm
Invicta I-Force 3329 herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met blauwe wijzerplaat - 46 mm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 109,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Angel 21387 - Dameshorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met witte wijzerplaat - 36 mm
Invicta Angel 21387 - Dameshorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met witte wijzerplaat - 36 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 109,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Specialty 0379: Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met zwarte wijzerplaat - 48 mm
Invicta Specialty 0379: Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met zwarte wijzerplaat - 48 mm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 99,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Specialty 29395 - Dameshorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met grijze wijzerplaat - 36 mm
Invicta Specialty 29395 - Dameshorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met grijze wijzerplaat - 36 mm
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Specialty 29378 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met zilverkleurige wijzerplaat - 43 mm
Invicta Specialty 29378 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met zilverkleurige wijzerplaat - 43 mm
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Specialty 29372 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met grijze wijzerplaat - 43 mm
Invicta Specialty 29372 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met grijze wijzerplaat - 43 mm
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Pro Diver 22062 herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met zwarte wijzerplaat - 43 mm
Invicta Pro Diver 22062 herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met zwarte wijzerplaat - 43 mm
€ 104,00
-€ 15,00
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Pro Diver 8939 - Dameshorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met zwarte wijzerplaat - 24 mm
Invicta Pro Diver 8939 - Dameshorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met zwarte wijzerplaat - 24 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 80,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU