Gewicht:

700 g

ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: gezouten karamel

€ 8,49

€ 12,13 / 1kg

plus € 7,00 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van More Nutrition: Totaal eiwitgehalte: 600 gram
More Nutrition: Totaal eiwitgehalte: 600 gram
€ 65,42/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,25
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Magnesiumcitraat, tri-magnesiumdicitraat, poeder, 400 gram
Magnesiumcitraat, tri-magnesiumdicitraat, poeder, 400 gram
€ 45,27/1kg
€ 18,11
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 2000g, smaak: KERSENYOGHURT
Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 2000g, smaak: KERSENYOGHURT
€ 0,02/1l
€ 39,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van EAA & Citrulline - 400 gram, mango-maracuja smaak
EAA & Citrulline - 400 gram, mango-maracuja smaak
€ 54,07/1l
€ 21,63
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van MEGAMAX Nutrition Eiwitpoeder, chocoladesmaak, 400 gram
MEGAMAX Nutrition Eiwitpoeder, chocoladesmaak, 400 gram
€ 52,03/1kg
€ 24,61
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Naturalie Krillolie capsules | 120 capsules
Naturalie Krillolie capsules | 120 capsules
€ 444,61/1l
€ 73,36
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Allnutrition, isotone ijsthee, perzik smaak, 700g
Allnutrition, isotone ijsthee, perzik smaak, 700g
€ 20,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,10
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van MEGAMAX Nutrition Eiwitpoeder, vanille smaak, 750 gram
MEGAMAX Nutrition Eiwitpoeder, vanille smaak, 750 gram
€ 52,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,45
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Glukose 50g, sinaasjesmaak; 50 g plantaardige eiwitbron
Glukose 50g, sinaasjesmaak; 50 g plantaardige eiwitbron
€ 68,75/1kg
€ 3,85
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van MEGAMAX Nutrition Vitamine- en mineralenpoeder, smaak: bloedsinaasappel, 350 gram
MEGAMAX Nutrition Vitamine- en mineralenpoeder, smaak: bloedsinaasappel, 350 gram
€ 27,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,58
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Olimp Creatine Xplode - 500g poeder - Smaak: sinaasappel
Olimp Creatine Xplode - 500g poeder - Smaak: sinaasappel
€ 104,40/1l
€ 52,20
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Trec Boogieman, 300g, bosvruchten smaak
Trec Boogieman, 300g, bosvruchten smaak
€ 85,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,76
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Trec Nutrition Citrulline Synergy - 240 g, mango smaak
Trec Nutrition Citrulline Synergy - 240 g, mango smaak
€ 82,29/1kg
€ 19,75
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Nutrend Creatine Monohydraat Creapure Poeder - 500g
Nutrend Creatine Monohydraat Creapure Poeder - 500g
€ 122,68/1l
€ 61,34
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van More Nutrition Protein Satisbites - 12 repen, 2x25g, melkchocolade met pistachenoten
More Nutrition Protein Satisbites - 12 repen, 2x25g, melkchocolade met pistachenoten
€ 63,50/1kg
€ 38,10
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van ESN ISOCLEAR Whey Isolaat, 908g
ESN ISOCLEAR Whey Isolaat, 908g
€ 57,07/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 53,12
-2%
€ 51,82
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van AllNutrition | Vegan eiwit, ongezoet
AllNutrition | Vegan eiwit, ongezoet
€ 39,90/1l
€ 19,95
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van 6PAK Nutrition Whey Isolate – 1,8 kg, vanille smaak
6PAK Nutrition Whey Isolate – 1,8 kg, vanille smaak
€ 67,29/1kg
€ 121,13
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van MEGAMAX Nutrition Eiwitpoeder, smaak cappuccino, 400 gram
MEGAMAX Nutrition Eiwitpoeder, smaak cappuccino, 400 gram
€ 65,98/1kg
€ 24,61
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ESN ISOCLEAR Whey Isolaat, 908g
ESN ISOCLEAR Whey Isolaat, 908g
€ 57,07/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,12
-2%
€ 51,82
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

PROTEIN 80 is een voedingssupplement in poedervorm, bestemd voor zowel professionele als amateursporters, om hun voeding aan te vullen met een mengsel van proteïnen en vitamines.

Ingrediënten:

Gebruiksaanwijzing:

Meng 1 portie van het product (30 g) met 250 ml water. Consumeer tot 3 keer per dag. Consumeer niet meer dan 3 porties (90 g) per dag. Maatbeker is in de verpakking aanwezig.

AANVULLENDE INFORMATIE:

Voedingssupplementen mogen niet worden gebruikt als vervanging voor een gevarieerde en evenwichtige voeding. Voedingssupplementen dienen buiten het bereik van jonge kinderen te worden bewaard. Dit product is bedoeld voor volwassenen en gezonde personen. Dit product is niet bedoeld voor kinderen en zwangere of zogende vrouwen. Het is belangrijk om te letten op een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl. Hoog proteïnegehalte, niet geschikt voor personen met nierproblemen.

Het beste te gebruiken vóór en na de

Batchnummer:

Te vinden op de zijkant van de verpakking.

Bewaring:

Droog en koel n, beschermd tegen licht.

Inhoud van de verpakking:

700 g, 23 porties.


Ingrediënten
1
Voedingswaarde
Proactief
Gewicht
700 g
Levensmiddelenbedrijven
ProActive
Verkoopbenaming
PROACTIVE PROTEÏNE 80, 700 gram
Fabrikant
Sonstige
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
Proactief
EAN
5902444715876

Ingrediënten
1
Voedingswaarde
Proactief
Gewicht
700 g
Levensmiddelenbedrijven
ProActive
Verkoopbenaming
PROACTIVE PROTEÏNE 80, 700 gram
Fabrikant
Sonstige
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
Proactief
EAN
5902444715876
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: chocolade-pistache, met vitamines
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: chocolade-pistache, met vitamines
€ 12,13/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 8,49
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat, eiwitpoeder, WPC 80, eiwit, 700g, eiwitpoeder, smaak: koekjes
ProActive Molkenproteïneconcentraat, eiwitpoeder, WPC 80, eiwit, 700g, eiwitpoeder, smaak: koekjes
€ 12,13/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 8,49
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: pindakaas
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: pindakaas
€ 12,13/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 8,49
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
€ 9,33/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 21,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: banaan, aardbei, met vitamines
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: banaan, aardbei, met vitamines
€ 12,13/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 8,49
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat (WPC 80), eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: blauwe bes
ProActive Molkenproteïneconcentraat (WPC 80), eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: blauwe bes
€ 12,13/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 8,49
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: Crème brûlée
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: Crème brûlée
€ 12,13/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 8,49
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: vanille, met vitamines
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: vanille, met vitamines
€ 12,13/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 8,49
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: aardbei-vanille
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: aardbei-vanille
€ 12,13/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 8,49
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: karamel
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: karamel
€ 12,13/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 8,49
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Snickers Hi Protein Poeder - 875g
Snickers Hi Protein Poeder - 875g
€ 42,49/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 37,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Vitamaze L-Arginine 4500, capsules, L-arginine, 360 stuks. Bevat L-arginine HCl 750 mg, waarvan 622,5 mg L-arginine base, wat neerkomt op 4500 mg L-arginine in totaal, en 3735 mg L-arginine base. Neem 's ochtends en 's avonds 2 capsules met voldoende water, bij voorkeur voor de maaltijd. 30 minuten... Bewaar het product ongeopend, koel, droog en buiten het bereik van kinderen.
Vitamaze L-Arginine 4500, capsules, L-arginine, 360 stuks. Bevat L-arginine HCl 750 mg, waarvan 622,5 mg L-arginine base, wat neerkomt op 4500 mg L-arginine in totaal, en 3735 mg L-arginine base. Neem 's ochtends en 's avonds 2 capsules met voldoende water, bij voorkeur voor de maaltijd. 30 minuten... Bewaar het product ongeopend, koel, droog en buiten het bereik van kinderen.
€ 77,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 53,48
-54%
€ 24,57
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Eiwit 85 - 900g: Chocolade | 30 porties | Poeder | Meercomponenten eiwit | Sojaproteïne | Caseïne | Tarwe-eiwit | Vitamine supplement
Eiwit 85 - 900g: Chocolade | 30 porties | Poeder | Meercomponenten eiwit | Sojaproteïne | Caseïne | Tarwe-eiwit | Vitamine supplement
€ 27,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 24,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: witte chocolade, met vitamines
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: witte chocolade, met vitamines
€ 12,13/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 8,49
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: koffie, met vitamines
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: koffie, met vitamines
€ 12,13/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 8,49
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 2,25 kg, eiwitpoeder, smaak: koffie
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 2,25 kg, eiwitpoeder, smaak: koffie
€ 9,33/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 21,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat (WPC 80), eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: Kokos
ProActive Molkenproteïneconcentraat (WPC 80), eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: Kokos
€ 9,23/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 20,76
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat, eiwitpoeder, wei-eiwitpoeder, WPC, eiwitpoeder, 700g, smaak: vanille
ProActive Molkenproteïneconcentraat, eiwitpoeder, wei-eiwitpoeder, WPC, eiwitpoeder, 700g, smaak: vanille
€ 17,13/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,99
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Eiwit 85 - 900g: Vanille. 30 porties. Poeder. Multi-componenten eiwit. Sojaproteïne. Caseïne. Tarwe-eiwit. Vitamine supplement
Eiwit 85 - 900g: Vanille. 30 porties. Poeder. Multi-componenten eiwit. Sojaproteïne. Caseïne. Tarwe-eiwit. Vitamine supplement
€ 27,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 24,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat, eiwitpoeder, WPC-eiwit, 700g. Smaak: Koekjes en banaan
ProActive Molkenproteïneconcentraat, eiwitpoeder, WPC-eiwit, 700g. Smaak: Koekjes en banaan
€ 17,13/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,99
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Maso van banaanproteïne, 2000g - Een kwalitatieve bron van eiwitten afkomstig van bananen
Maso van banaanproteïne, 2000g - Een kwalitatieve bron van eiwitten afkomstig van bananen
€ 29,19/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 58,38
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Mutant Mass
Mutant Mass
€ 220,85/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 44,17
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: KERS
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: KERS
€ 12,84/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 8,99
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: kokos, met vitamines
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: kokos, met vitamines
€ 12,47/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 8,73
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
€ 39,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: FRAMBOOS
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: FRAMBOOS
€ 12,84/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 8,99
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat, eiwitpoeder, WPC-eiwit, 700g, smaak: Koekjes
ProActive Molkenproteïneconcentraat, eiwitpoeder, WPC-eiwit, 700g, smaak: Koekjes
€ 17,13/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,99
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat, eiwitpoeder, WPC-eiwit, 700g. Smaak: Zoute karamel
ProActive Molkenproteïneconcentraat, eiwitpoeder, WPC-eiwit, 700g. Smaak: Zoute karamel
€ 16,17/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,32
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Creatine Monohydraat 500g poeder met vitamine B6, smaak: mango. Geschikt voor 100 porties krachtraining
ProActive Creatine Monohydraat 500g poeder met vitamine B6, smaak: mango. Geschikt voor 100 porties krachtraining
€ 19,98/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 9,99
Verkoper: RealPharm

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 115 beoordelingen
Beoordeeld op 19 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Een onverslaanbare prijs-kwaliteitverhouding
Gewicht 2,25 kg
Beoordeeld op 31 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Prima!
Gewicht 2,25 kg
Beoordeeld op 21 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Morgen eiwitconcentraat, WPC 80, Protein 2,25 kg eiwitpoeder
Gewicht 2,25 kg
Beoordeeld op 18 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Kokos...heerlijke smaak
Gewicht 2,25 kg
Beoordeeld op 10 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldig
Gewicht 2,25 kg
Beoordeeld op 18 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Topkwaliteit... Snelle levering. Ik kom zeker terug
Gewicht 2,25 kg
Beoordeeld op 11 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldig
Gewicht 0,7 kg
Beoordeeld op 17 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
zoals verwacht (vanille-aardbei)
Gewicht 2,25 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg
Vita Elements Cultuur-21 Complex, set van 3.
Vita Elements Cultuur-21 Complex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 194,10/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement, AI-gegenereerde afbeelding
Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 200,75/1kg