Round Lab Mugwort Calming Toner 300ml - Kalmerende en hydraterende gezichtstonic

€ 24,10

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Reinigingswater & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van DermatoCLEAN reinigingslotion (toner), 200 ml
DermatoCLEAN reinigingslotion (toner), 200 ml
€ 122,40/1l
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Bioderma Sébium H2O, reinigingswater met micellen, 500 ml
Bioderma Sébium H2O, reinigingswater met micellen, 500 ml
€ 23,72
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Gezichtsreiniger Juvena Pure Cleansing Calming (200 ml)
Gezichtsreiniger Juvena Pure Cleansing Calming (200 ml)
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,39
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Missha Verhelderende Toner, 200 ml
Missha Verhelderende Toner, 200 ml
€ 17,05
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Round Lab Sojabonen Verzorgende Toner 300ml - Een voedende en hydraterende toner voor het gezicht
Round Lab Sojabonen Verzorgende Toner 300ml - Een voedende en hydraterende toner voor het gezicht
€ 16,72
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van Round Lab 1025 DOKDO Toner 200ml - Hydraterende gezichtstonic
Round Lab 1025 DOKDO Toner 200ml - Hydraterende gezichtstonic
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Round Lab - 1025 DOKDO Toner, 500 ml
Round Lab - 1025 DOKDO Toner, 500 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 37,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Round Lab 1025 DOKDO Reinigingswater 400ml - gezichtsreiniger
Round Lab 1025 DOKDO Reinigingswater 400ml - gezichtsreiniger
€ 13,14
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Round Lab BIRCH JUICE MOISTURIZING TONER 300ml - Hydraterende en kalmerende gezichtswater
Round Lab BIRCH JUICE MOISTURIZING TONER 300ml - Hydraterende en kalmerende gezichtswater
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,55
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Isntree - Aloe Soothing Toner - Verzachtende gezichtswater 200ml
Isntree - Aloe Soothing Toner - Verzachtende gezichtswater 200ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,16
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van MIXSOON Bifida Toner 150ml - Hydraterende gezichtswater
MIXSOON Bifida Toner 150ml - Hydraterende gezichtswater
€ 11,88
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Mixsoon Centella Asiatica Toner, 150 ml
Mixsoon Centella Asiatica Toner, 150 ml
€ 76,60/1l
€ 15,87
-27%
€ 11,49
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Medicube Azelaïnezuur Niacinamide Verhelderende Toner, 250 ml
Medicube Azelaïnezuur Niacinamide Verhelderende Toner, 250 ml
€ 20,60
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van TIRTIR Melkachtige gezichtswater, 150 ml - Melkachtig gezichtswater
TIRTIR Melkachtige gezichtswater, 150 ml - Melkachtig gezichtswater
€ 172,93/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 25,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van SKIN1004 - Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner, 210 ml
SKIN1004 - Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner, 210 ml
€ 18,81
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Mixsoon Centella Asiatica Toner, 150 ml
Mixsoon Centella Asiatica Toner, 150 ml
€ 85,47/1l
€ 12,82
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van iUnik - Centella Kalmerende Tintzonnebrandmelk, 20 ml
iUnik - Centella Kalmerende Tintzonnebrandmelk, 20 ml
€ 13,05
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Anua Heartleaf 77% Kalmerende gezichtsreiniger, 250 ml
Anua Heartleaf 77% Kalmerende gezichtsreiniger, 250 ml
€ 73,80/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,30
-29%
€ 18,45
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van ANUA HEARTLEAF 77% KALMERENDE TONER 250ml - Kalmerend gezichtsreiniger
ANUA HEARTLEAF 77% KALMERENDE TONER 250ml - Kalmerend gezichtsreiniger
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CENTELLA Kalmerende Ampul-tonic, 200 ml
CENTELLA Kalmerende Ampul-tonic, 200 ml
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,30
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Round Lab Mugwort Calming Toner is een Koreaans cosmetica product, speciaal ontwikkeld voor mensen met een gevoelige huid die vatbaar is voor irritatie en roodheid. Deze toner is gebaseerd op een extract van moerassalie (Mugwort), een plant die in de traditionele geneeskunde bekend staat om zijn kalmerende en verzachtende eigenschappen.

Voordelen voor de huid:

  • Kalmerend en verzachtend: De toner vermindert effectief irritatie en roodheid, en biedt onmiddellijke verlichting voor de gevoelige huid.
  • Hydraterend en voedend: De ingrediënten in de toner, zoals hyaluronzuur en betaine, hydrateren de huid intensief en voorkomen uitdroging.
  • Bescherming tegen externe factoren: Het extract van moerassalie werkt als een antioxidant en beschermt de huid tegen de schadelijke invloeden van het milieu.
  • Regulering van de talgproductie: Dankzij de lichte formule helpt de toner de talgproductie in evenwicht te houden, wat vooral gunstig is voor een vette en gemengde huid.

Gebruik:

    • Na het grondig reinigen van het gezicht, breng een geschikte hoeveelheid toner aan op een wattenschijfje of direct op de handen.
    • Veeg de toner voorzichtig over het hele gezicht en de hals, vermijd de oogcontouren.
    • Laat de toner intrekken en ga vervolgens verder met uw huidverzorgingsroutine door een serum of een vochtinbrengende crème aan te brengen.

Round Lab Mugwort Calming Toner is een ideale keuze voor mensen die de conditie van hun huid willen verbeteren, irritatie willen verminderen en de natuurlijke balans van de huid willen herstellen. Door regelmatig gebruik wordt de huid meer gehydrateerd, gekalmeerd en minder vatbaar voor externe stressfactoren.

Gewicht
300 g
Inhoud
0.3 l
Ingrediënten
Toevoeging voor schoonheid en gezondheid
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
8809738605714

Gewicht
300 g
Inhoud
0.3 l
Ingrediënten
Toevoeging voor schoonheid en gezondheid
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
8809738605714
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Round Lab - Hydraterende crème met berkenbessensap, 80 ml
Round Lab - Hydraterende crème met berkenbessensap, 80 ml
€ 308,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 24,68
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Anti-rimpelcrème Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence (100 ml)
Anti-rimpelcrème Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence (100 ml)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 13,65
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
€ 300,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van Round Lab 1025 DOKDO Toner 200ml - Hydraterende gezichtstonic
Round Lab 1025 DOKDO Toner 200ml - Hydraterende gezichtstonic
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Round Lab Beifuss Kalmerende Crème 80ml - Een kalmerende en hydraterende gezichtscrème
Round Lab Beifuss Kalmerende Crème 80ml - Een kalmerende en hydraterende gezichtscrème
€ 283,25/1l
€ 27,31
-17%
€ 22,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Round Lab Sojabonen Verzorgende Toner 300ml - Een voedende en hydraterende toner voor het gezicht
Round Lab Sojabonen Verzorgende Toner 300ml - Een voedende en hydraterende toner voor het gezicht
€ 16,72
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van Tonic Anua
Tonic Anua
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 32,44
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Round Lab Sojabonen Voedende Crème - Voedende gezichtscrème, 80 ml
Round Lab Sojabonen Voedende Crème - Voedende gezichtscrème, 80 ml
€ 286,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Beauty of Joseon Ginseng Essence Water (150 ml)
Beauty of Joseon Ginseng Essence Water (150 ml)
€ 119,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Anua Heartleaf Pore Control Reinigingsolie
Anua Heartleaf Pore Control Reinigingsolie
€ 130,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 26,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Round Lab 1025 DOKDO Toner 100ml - Verfrissende gezichtswater
Round Lab 1025 DOKDO Toner 100ml - Verfrissende gezichtswater
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 13,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Round Lab BIRCH JUICE MOISTURIZING TONER 300ml - Hydraterende en kalmerende gezichtswater
Round Lab BIRCH JUICE MOISTURIZING TONER 300ml - Hydraterende en kalmerende gezichtswater
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,55
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Medi-Peel Peptide 9 Volume Bio Tox Pro Ampullen - Gezichtsserum, 100 ml
Medi-Peel Peptide 9 Volume Bio Tox Pro Ampullen - Gezichtsserum, 100 ml
€ 219,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,93
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Beauty of Joseon, gezichtsreiniger, voor dames, 150 ml, hydraterend, verfrissend, verzachtend, fles
Beauty of Joseon, gezichtsreiniger, voor dames, 150 ml, hydraterend, verfrissend, verzachtend, fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 16,54
-11%
€ 14,65
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Round Lab 1025 DOKDO CREAM 80ml - Gezichtscrème, hydraterend
Round Lab 1025 DOKDO CREAM 80ml - Gezichtscrème, hydraterend
€ 0,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,24
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van MISSHA M Perfect Cover BB Cream, nummer 23, Natural Beige - Licht/Medium
MISSHA M Perfect Cover BB Cream, nummer 23, Natural Beige - Licht/Medium
€ 367,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SKIN1004 Centella Tone Brightening Ampoule, voor dames, geschikt voor een gemengde huid, droge huid en normale huid, 100 ml
SKIN1004 Centella Tone Brightening Ampoule, voor dames, geschikt voor een gemengde huid, droge huid en normale huid, 100 ml
€ 248,60/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 24,86
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ANUA - Serum met 10% Niacinamide en 4% TXA, 30 ml
ANUA - Serum met 10% Niacinamide en 4% TXA, 30 ml
€ 633,33/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 19,00
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Beauty of Joseon Green Plum Refreshing Toner AHA + BHA, 150ml - Verfrissende toner met peelingwerking
Beauty of Joseon Green Plum Refreshing Toner AHA + BHA, 150ml - Verfrissende toner met peelingwerking
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Xiaomi TV A, 32 inch, model van 2025
Xiaomi TV A, 32 inch, model van 2025
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 191,53
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: TechPunt
Productafbeelding van Tonique Bio Tox Pro Peptide 9 Volume MEDI-PEEL 250 ml - Hydraterende tonic
Tonique Bio Tox Pro Peptide 9 Volume MEDI-PEEL 250 ml - Hydraterende tonic
€ 69,16/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,29
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Grillspiesen, 600x15x1,8 mm, roestvrij staal met houten handvat. Schaschlikspiesen, vleesspiesen, spiesen, vleesomdraaier, shashlikspies
Grillspiesen, 600x15x1,8 mm, roestvrij staal met houten handvat. Schaschlikspiesen, vleesspiesen, spiesen, vleesomdraaier, shashlikspies
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 15,41
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Hydraterende gezichtslotion Cosrx, olie-vrij (100 ml)
Hydraterende gezichtslotion Cosrx, olie-vrij (100 ml)
€ 186,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 18,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van TIRTIR MASCHERA FIT ROSSA CUSCINO 21W AVORIO NATUUR - Vederlichte foundation 21W, natuurlijke ivoor tint, warme ondertoon
TIRTIR MASCHERA FIT ROSSA CUSCINO 21W AVORIO NATUUR - Vederlichte foundation 21W, natuurlijke ivoor tint, warme ondertoon
€ 1,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 26,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van COSRX Centella Blemish Cream 30ml - Kalmerende crème voor een onzuivere huid
COSRX Centella Blemish Cream 30ml - Kalmerende crème voor een onzuivere huid
€ 0,60/1l
€ 18,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van MEDI-PEEL – Anti-aging masker met collageen, 70 ml
MEDI-PEEL – Anti-aging masker met collageen, 70 ml
€ 483,43/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BERGAMO COLLAGEN ESSENTIAL INTENSIVE HUIDTONIC 210 ml - Gezichtstoner met collageen
BERGAMO COLLAGEN ESSENTIAL INTENSIVE HUIDTONIC 210 ml - Gezichtstoner met collageen
€ 21,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MEDI-PEEL - Peptide 9 Aqua Essence Emulsie - Hydraterende essence met peptiden - 250 ml
MEDI-PEEL - Peptide 9 Aqua Essence Emulsie - Hydraterende essence met peptiden - 250 ml
€ 75,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,17
-18%
€ 18,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haru Haru Wonder Toner met zwarte rijst, geschikt voor de gevoelige huid, 150 ml
Haru Haru Wonder Toner met zwarte rijst, geschikt voor de gevoelige huid, 150 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,10
Verkoper: NutraBestBG

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van La Mer, de revitaliserende mist
La Mer, de revitaliserende mist
€ 101,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kevin Murphy Re.Store Herstellende Reinigingsbehandeling, 1000 ml
Kevin Murphy Re.Store Herstellende Reinigingsbehandeling, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 86,68
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kiehl's Daily Refining Milk-Peel Toner, 200 ml
Kiehl's Daily Refining Milk-Peel Toner, 200 ml
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,20/1l
Productafbeelding van La Mer, The Essential Tonic
La Mer, The Essential Tonic
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SkinCeuticals Blemish + Age, voor vrouwen, geschikt voor gemengde en vette huid, anti-acne, anti-aging, huidverhelderend, reinigend, exfolierend, vermindert poriën, 200 ml, fles, 1 stuk
SkinCeuticals Blemish + Age, voor vrouwen, geschikt voor gemengde en vette huid, anti-acne, anti-aging, huidverhelderend, reinigend, exfolierend, vermindert poriën, 200 ml, fles, 1 stuk
€ 58,14
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Aveda Lotion, Aveda Botanical Kinetics, Revitaliserende Essentiel Lotion, 150 ml
Aveda Lotion, Aveda Botanical Kinetics, Revitaliserende Essentiel Lotion, 150 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Caudalie 780319, voor dames, geschikt voor elk huidtype, verhelderend, hydraterend, revitaliserend, verzachtend, voor alle leeftijden, aqua/water/eau, alcohol, citrus aurantium amara (bittere sinaasappel) bloemenwater, parfum (geur),..., 100 ml
Caudalie 780319, voor dames, geschikt voor elk huidtype, verhelderend, hydraterend, revitaliserend, verzachtend, voor alle leeftijden, aqua/water/eau, alcohol, citrus aurantium amara (bittere sinaasappel) bloemenwater, parfum (geur),..., 100 ml
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 448,80/1l
Productafbeelding van Calendula gezichtslotion en spray Herbal-Extract Toner voor vrouwen 250 - Kiehl´s
Calendula gezichtslotion en spray Herbal-Extract Toner voor vrouwen 250 - Kiehl´s
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 171,36/1l
Productafbeelding van Academie Gel Nettoyant Éclaircissant - Verhelderend reinigingsgel - 150 ml(Pigmentregulerend reinigingsgel - 150 ml)
Academie Gel Nettoyant Éclaircissant - Verhelderend reinigingsgel - 150 ml(Pigmentregulerend reinigingsgel - 150 ml)
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Biodroga Bioscience Institute Men Hydra Power Fluid (50 ml)
Biodroga Bioscience Institute Men Hydra Power Fluid (50 ml)
€ 37,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Santaverde SVAVAPT100, Gezichtstoner, voor dames, 100 ml, geschikt voor gemengde huid, droge huid, normale huid, vette huid, gevoelige huid, biologisch, spray
Santaverde SVAVAPT100, Gezichtstoner, voor dames, 100 ml, geschikt voor gemengde huid, droge huid, normale huid, vette huid, gevoelige huid, biologisch, spray
€ 40,47
-6%
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 377,40/1l
Productafbeelding van Annemarie Börlind SKIN & PORE BALANCER, voor dames, geschikt voor een gemengde huid, vette huid en een huid met onzuiverheden, 15 ml
Annemarie Börlind SKIN & PORE BALANCER, voor dames, geschikt voor een gemengde huid, vette huid en een huid met onzuiverheden, 15 ml
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.448,00/1l
Productafbeelding van Kiehl's Men Facial Fuel: Energiserende gezichtsreiniger
Kiehl's Men Facial Fuel: Energiserende gezichtsreiniger
€ 37,00
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Aveda Botanical Kinetics Micro-Reinigende Cleansing Mousse, 150 ml
Aveda Botanical Kinetics Micro-Reinigende Cleansing Mousse, 150 ml
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kiehl's Ultra Facial Toner
Kiehl's Ultra Facial Toner
€ 37,65
-7%
€ 34,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 69,28/1l
Productafbeelding van Caudalie 3522930003434, Gezichtsmelk, voor dames, 400 ml, Geschikt voor een huid die gevoelig is voor acne, voor een vette huid, reinigend, matterend, hydraterend, verzachtend, in een fles
Caudalie 3522930003434, Gezichtsmelk, voor dames, 400 ml, Geschikt voor een huid die gevoelig is voor acne, voor een vette huid, reinigend, matterend, hydraterend, verzachtend, in een fles
€ 59,32
-44%
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kiehl's Facial Fuel, energiserende gezichtsreiniger in gel voor mannen, 250 ml
Kiehl's Facial Fuel, energiserende gezichtsreiniger in gel voor mannen, 250 ml
€ 32,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Vinoclean Hydraterende Toner (vochtinbrengende tonic), 400 ml
Vinoclean Hydraterende Toner (vochtinbrengende tonic), 400 ml
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 79,05/1l
Productafbeelding van Trilogy Exfoliate & Toner Vitamine C Energizing Mist Toner (100 ml)
Trilogy Exfoliate & Toner Vitamine C Energizing Mist Toner (100 ml)
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Grown Alchemist Cleansing Balancing Toner (200 ml)
Grown Alchemist Cleansing Balancing Toner (200 ml)
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders