Melvit, geroosterde boekweitvlokken, 200g

€ 1,83

€ 1,74-4%

€ 8,70 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – di 13 oktober
Wees er snel bij!
Muesli & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Barnhouse Krunchy Spelt (600 gr)
Barnhouse Krunchy Spelt (600 gr)
€ 8,47/1kg
€ 5,08
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Weetabix, 24 volkoren tarwebrokken, 430 gram
Weetabix, 24 volkoren tarwebrokken, 430 gram
€ 11,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,10
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Barnhouse Krunchy Hazelnoten  (500 gr)
Barnhouse Krunchy Hazelnoten (500 gr)
€ 14,12/1kg
€ 7,06
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Cinis Lubella, meergranen ontbijtgranen, 1 kg
Cinis Lubella, meergranen ontbijtgranen, 1 kg
€ 8,68/1kg
€ 9,14
-5%
€ 8,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barnhouse Krunchy Spelt Muesli (600 gr)
Barnhouse Krunchy Spelt Muesli (600 gr)
€ 9,03/1kg
€ 5,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Melvit havermoutvlokken, instant, 400 g
Melvit havermoutvlokken, instant, 400 g
€ 37,40/1kg
€ 14,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BioGourmet boekweitvlokken, glutenvrij, 1 x 250 gram
BioGourmet boekweitvlokken, glutenvrij, 1 x 250 gram
€ 15,96/1kg
€ 3,99
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Kupiec, instant rijstvlokken, 250 gram
Kupiec, instant rijstvlokken, 250 gram
€ 7,69/1kg
€ 2,10
-4%
€ 2,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barnhouse Krunchy Amaranth Spelt Amandel  (375 gr)
Barnhouse Krunchy Amaranth Spelt Amandel (375 gr)
€ 11,58/1kg
€ 5,16
-14%
€ 4,40
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kölln  5-korrel smeltsel, 6 x 250g
Kölln 5-korrel smeltsel, 6 x 250g
€ 13,33/1kg
€ 19,99
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lubella Volkoren ontbijtgranen, 500 gram
Lubella Volkoren ontbijtgranen, 500 gram
€ 6,46/1kg
€ 3,81
-4%
€ 3,62
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit Couscous, 350 gram
Melvit Couscous, 350 gram
€ 5,94/1kg
€ 2,66
-21%
€ 2,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kölln  5-korrel smeltvlokken®, 250g
Kölln 5-korrel smeltvlokken®, 250g
€ 13,96/1kg
€ 3,76
-7%
€ 3,49
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Melvit Premium Bulgur, 400 gram (4 x 100 gram)
Melvit Premium Bulgur, 400 gram (4 x 100 gram)
€ 6,45/1kg
€ 2,72
-5%
€ 2,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barnhouse Krunchy Appel Kaneel  (375 gr)
Barnhouse Krunchy Appel Kaneel (375 gr)
€ 10,00/1kg
€ 4,65
-19%
€ 3,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Melvit parelgort met gedroogde groenten, 320 gram
Melvit parelgort met gedroogde groenten, 320 gram
€ 9,24/1kg
€ 3,21
-4%
€ 3,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kölln 130693006 Kölln Blütenzarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
Kölln 130693006 Kölln Blütenzarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
€ 37,04/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,52
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Barnhouse 136267, 375 gram
Barnhouse 136267, 375 gram
€ 21,20/1kg
€ 7,95
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van BeOrganic biologische boekweitvlokken, 300g
BeOrganic biologische boekweitvlokken, 300g
€ 41,48/1kg
€ 20,99
-39%
€ 12,65
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Kölln Haferfleks® honing, 375 gram
Kölln Haferfleks® honing, 375 gram
€ 12,45/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,67
Verkoper: Store-Germany

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Grijskorrel zijn een product dat geschikt is om direct te consumeren. Ze kunnen worden toegevoegd aan yoghurt, kefir, melk, muesli, salades en diverse gebakken producten. Grijskorrel zijn uitstekend geschikt als vervanging voor paneermeel bij het paneren van gerechten.
Ingrediënten
Ingrediënten: 100% boekweitvezels
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
200 g
Levensmiddelenbedrijven
Prowend.com
Verkoopbenaming
Melvit, geroosterde boekweitvlokken, 200g
Fabrikant
MELVIT
EAN
5906827013238

Ingrediënten
Ingrediënten: 100% boekweitvezels
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
200 g
Levensmiddelenbedrijven
Prowend.com
Verkoopbenaming
Melvit, geroosterde boekweitvlokken, 200g
Fabrikant
MELVIT
EAN
5906827013238
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Weetabix, 24 volkoren tarwebrokken, 430 gram
Weetabix, 24 volkoren tarwebrokken, 430 gram
€ 11,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,10
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Kölln 11108 Kölln Balance Haferkleie Haferflocken 250,0 g
Kölln 11108 Kölln Balance Haferkleie Haferflocken 250,0 g
€ 39,48/1kg
€ 9,87
Verkoper: somnia24
Bestseller
Productafbeelding van Barnhouse Bio Krunchy Hafer weniger Zucker 1x625g
Barnhouse Bio Krunchy Hafer weniger Zucker 1x625g
€ 8,42/1kg
€ 6,02
-12%
€ 5,26
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Oreo O's 350 g / Ontbijtgranen
Oreo O's 350 g / Ontbijtgranen
€ 91,00/1kg
€ 31,85
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Go On Nutrition Proteïnerijke Granola 300 g, smaak: brownie-kers / Proteïnerijke snacks / Uitzonderlijk knapperige, gebakken granola zonder toegevoegde suiker
Go On Nutrition Proteïnerijke Granola 300 g, smaak: brownie-kers / Proteïnerijke snacks / Uitzonderlijk knapperige, gebakken granola zonder toegevoegde suiker
€ 8,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kellogg's Extra Fruit- en Notenmuesli, 375 gram
Kellogg's Extra Fruit- en Notenmuesli, 375 gram
€ 11,12/1kg
€ 4,17
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Nestlé 4742688003 Nestlé Clusters Mandel Müsli 325,0 g
Nestlé 4742688003 Nestlé Clusters Mandel Müsli 325,0 g
€ 31,23/1kg
€ 10,15
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lizis Granola met weinig suiker, 500g
Lizis Granola met weinig suiker, 500g
€ 50,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,09
-3%
€ 26,01
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van ALPENMUESLI, zonder toegevoegde suiker, 560 gram
ALPENMUESLI, zonder toegevoegde suiker, 560 gram
€ 53,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,47
-4%
€ 30,21
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van General Mills Lucky Charms chocoladeontbijtgranen met marshmallows, 300g
General Mills Lucky Charms chocoladeontbijtgranen met marshmallows, 300g
€ 44,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,18
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van General Mills Lucky Charms Berry Swirl, 309 gram
General Mills Lucky Charms Berry Swirl, 309 gram
€ 42,36/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,09
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Toast'em Pop-Ups, blauwe bessen smaak, 288g
Toast'em Pop-Ups, blauwe bessen smaak, 288g
€ 17,19/1kg
€ 4,95
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Dr. Oetker Vitalis Havermout met appel en kaneel, een warme havermoutmaaltijd, 58g
Dr. Oetker Vitalis Havermout met appel en kaneel, een warme havermoutmaaltijd, 58g
€ 25,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,52
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Vitalis Chocolade Muesli, klassieke variant, 1,125 kg
Vitalis Chocolade Muesli, klassieke variant, 1,125 kg
€ 15,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gluten Out Jerry Vanille Balls Glutenvrij (375 gr)
Gluten Out Jerry Vanille Balls Glutenvrij (375 gr)
€ 11,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,34
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bauckhof Biologische havermout met bessen, glutenvrij, Demeter-keurmerk - 400g - 1 zak
Bauckhof Biologische havermout met bessen, glutenvrij, Demeter-keurmerk - 400g - 1 zak
€ 18,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,32
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Gluten Out Jerry Choco Balls Glutenvrij (375 gr)
Gluten Out Jerry Choco Balls Glutenvrij (375 gr)
€ 11,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,35
-2%
€ 4,24
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kellogg's Tresor Melk Chocolade, Cornflakes, 410 g, Chocolade
Kellogg's Tresor Melk Chocolade, Cornflakes, 410 g, Chocolade
€ 36,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 14,88
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van 3x Pavesi Snack Ringo Stranger Things Special Edition, koekjes gevuld met bruisende room met aardbeismaak, 260 g + Italiaanse gepelde tomaten, 400g
3x Pavesi Snack Ringo Stranger Things Special Edition, koekjes gevuld met bruisende room met aardbeismaak, 260 g + Italiaanse gepelde tomaten, 400g
€ 7,13/1kg
€ 5,56
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Nestlé Clusters Amandel, volkoren ontbijtgranen, 63% volkoren, voordeelverpakking (8 pakken van 325g)
Nestlé Clusters Amandel, volkoren ontbijtgranen, 63% volkoren, voordeelverpakking (8 pakken van 325g)
€ 19,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 57,59
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van turtle 5425038430424, Knapperige chocolade, 300 g, Cacao
turtle 5425038430424, Knapperige chocolade, 300 g, Cacao
€ 16,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,05
-4%
€ 4,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van GRANOLA CHOCOLADE KETO BIOLOGISCH 200 g - DIEETVOEDING
GRANOLA CHOCOLADE KETO BIOLOGISCH 200 g - DIEETVOEDING
€ 27,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,72
-5%
€ 5,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van NESTLÉ NESQUIK DUO, ontbijtgranen, 325g
NESTLÉ NESQUIK DUO, ontbijtgranen, 325g
€ 18,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,14
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Reisvlokken, 1 kg
Reisvlokken, 1 kg
€ 13,54/1kg
€ 22,99
-40%
€ 13,78
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Nature's Finest Chocolate Granola - havervlokken, extra vierge kokosolie en agavesiroop - 320 g
Nature's Finest Chocolate Granola - havervlokken, extra vierge kokosolie en agavesiroop - 320 g
€ 5,99
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Appelrolletje, zonder toegevoegde suikers, glutenvrij, 30g - BOB SNAIL
Appelrolletje, zonder toegevoegde suikers, glutenvrij, 30g - BOB SNAIL
€ 42,00/1kg
€ 1,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr.Oetker 876909 Vitalis Knuspermüsli Müsli 1500,0 g
Dr.Oetker 876909 Vitalis Knuspermüsli Müsli 1500,0 g
€ 12,71/1kg
€ 19,07
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kölln Flocken, bloemenzacht, 15 x 500 gram
Kölln Flocken, bloemenzacht, 15 x 500 gram
€ 78,88/1kg
€ 40,89
-3%
€ 39,44
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kölln Biologische havervlokken, 275g
Kölln Biologische havervlokken, 275g
€ 34,58/1kg
€ 9,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kölln 6383374008 Kölln Schoko Müsli 1,7 kg
Kölln 6383374008 Kölln Schoko Müsli 1,7 kg
€ 12,34/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,98
Verkoper: Store-Germany

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.