Crème met vitamines voor het reguleren van het cholesterolgehalte, 50g

€ 13,73

€ 211,23 / 1kg

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

za 10 – do 15 oktober
Onze bestedeals
Gezichtscrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van VANAN Valin Crème F, 15g
VANAN Valin Crème F, 15g
€ 789,33/1l
€ 12,16
-2%
€ 11,84
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Herstellende crème met slakkenextract - 50g
Herstellende crème met slakkenextract - 50g
€ 283,50/1kg
€ 17,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van AKNEDERM crème, 2 x 30g, PZN 17212249
AKNEDERM crème, 2 x 30g, PZN 17212249
€ 966,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,98
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van SFD Bacopa Monnieri, 90 tabletten
SFD Bacopa Monnieri, 90 tabletten
€ 133,55/1kg
€ 14,69
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Argital Crème tegen acne met brandnetelwortel, 50 ml
Argital Crème tegen acne met brandnetelwortel, 50 ml
€ 37.230,00/1l
€ 37,23
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Herstellende crème met vitamines C en E, 40 ml
Herstellende crème met vitamines C en E, 40 ml
€ 406,00/1l
€ 16,24
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Arkopharma Arkocaps Boswellia, 45 capsules
Arkopharma Arkocaps Boswellia, 45 capsules
€ 9,45
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van HealthLabs Solve On Serum, een serum met lactoferrine, 30 ml
HealthLabs Solve On Serum, een serum met lactoferrine, 30 ml
€ 1.515,67/1l
€ 64,50
-29%
€ 45,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Embryolisse Nutri-Vitaliteit Crème
Embryolisse Nutri-Vitaliteit Crème
€ 1.201,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 60,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
KREM DO TWARZY PRZECIW NIEDOSKONAŁOŚCIOM 50 ml - SATTVA (AYURVEDA)
Sattva Krem tegen eczeem, 50 ml
€ 446,40/1l
€ 24,00
-6%
€ 22,32
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Elastine-regenererende crème, 75 ml
Elastine-regenererende crème, 75 ml
€ 1.216,67/1l
€ 91,25
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van SFD Vetverbrander, 100 capsules
SFD Vetverbrander, 100 capsules
€ 127,33/1kg
€ 15,28
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van allcura Crème tegen pigmentvlekken, 30 ml
allcura Crème tegen pigmentvlekken, 30 ml
€ 275,00/1l
€ 8,25
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Intenson Marinecollageen met hyaluronzuur en vitamine C, 120 tabletten
Intenson Marinecollageen met hyaluronzuur en vitamine C, 120 tabletten
€ 179,00/1kg
€ 26,85
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van PEHology Joanna - Voedingssupplement met eiwit en collageen, 200g
PEHology Joanna - Voedingssupplement met eiwit en collageen, 200g
€ 22,83/1kg
€ 6,85
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Crèmige gezichtsverzorging met vitamines A en E, 50g
Crèmige gezichtsverzorging met vitamines A en E, 50g
€ 215,29/1kg
€ 15,07
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Multivitamine crème van Ziaja voor de huid, 50 ml
Multivitamine crème van Ziaja voor de huid, 50 ml
€ 31,00/1kg
€ 1,86
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Arkopharma Arkocaps Melisse, 45 capsules
Arkopharma Arkocaps Melisse, 45 capsules
€ 7,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lucovitaal Haar Vitamines (60 gummies)
Lucovitaal Haar Vitamines (60 gummies)
€ 47,54/1kg
€ 8,32
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lucovitaal Pepermuntolie, 200 mg - 30 capsules
Lucovitaal Pepermuntolie, 200 mg - 30 capsules
€ 1.246,67/1kg
€ 7,48
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Innovatieve crème met vitamines voor een effectieve regulatie van het cholesterolgehalte. Dit natuurlijke product in de vorm van een crème is ontworpen om de gezondheid van hart en bloedvaten te bevorderen. De rijke samenstelling van vitamines draagt bij aan het behouden van een optimaal cholesterolgehalte in het bloed. Dankzij de lichte en snel absorberende textuur is het gebruik van de crème comfortabel en aangenaam. Verwen uw lichaam met de beste verzorging met deze hoogwaardige crème voor het reguleren van het cholesterolgehalte.
Gewicht
65 g
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
ZIOŁOLEK PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE
EAN
5900558001113

Gewicht
65 g
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
ZIOŁOLEK PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE
EAN
5900558001113
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Voedende gezichtscrème met vitamines A en E, 50g
Voedende gezichtscrème met vitamines A en E, 50g
€ 193,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 28,99
Verkoper: BYAG
Productafbeelding van Tefal Ingenio, 5-delige pannenset, ontworpen door Jamie Oliver
Tefal Ingenio, 5-delige pannenset, ontworpen door Jamie Oliver
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 413,44
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Bosch TSM6A013B, zwart
Bosch TSM6A013B, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 34,46
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KESPER Keukenwagen, wit, met 2 afvalbakken (elk 15 liter) – 50 x 37 x 79 cm – Serveerwagen – met lade en 4 wielen, waarvan 2 met rem – 2552713
KESPER Keukenwagen, wit, met 2 afvalbakken (elk 15 liter) – 50 x 37 x 79 cm – Serveerwagen – met lade en 4 wielen, waarvan 2 met rem – 2552713
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 736
€ 116,79
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Strex Powerbank - 27.000 mAh - 22.5W Snellader - USB-A/USB-C - LED Indicatie - Universele Powerbank voor o.a. iPhone/Samsung
Strex Powerbank - 27.000 mAh - 22.5W Snellader - USB-A/USB-C - LED Indicatie - Universele Powerbank voor o.a. iPhone/Samsung
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van Complete keukeneenheid Vicco Optima Wit hoogglans/wit 270 cm zonder werkblad, Model 34829
Complete keukeneenheid Vicco Optima Wit hoogglans/wit 270 cm zonder werkblad, Model 34829
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 691,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Leifheit Set: CLEAN TWIST schijfmopp met ergonomische steel
Leifheit Set: CLEAN TWIST schijfmopp met ergonomische steel
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 555
€ 43,64
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Beddengoed, "Kleine favoriet", afmetingen 100 x 135 cm / 40 x 60 cm
Beddengoed, "Kleine favoriet", afmetingen 100 x 135 cm / 40 x 60 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 33,59
Gratis bezorging
Verkoper: Zurbrueggen
Productafbeelding van Draagbare barbecue | Opvouwbare grill voor kamperen | Mini-kolengrill | Opvouwbare kolengrill
Draagbare barbecue | Opvouwbare grill voor kamperen | Mini-kolengrill | Opvouwbare kolengrill
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 18,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van LUMILED Zonnelantaarn, buiten, LED, glazen lantaarn, zonne-energie, kaarslichteffect, kaarsenlantaarn, IP44, vintage, zwart, hangend, decoratieve buitenlamp, tuinlamp, 1 stuk
LUMILED Zonnelantaarn, buiten, LED, glazen lantaarn, zonne-energie, kaarslichteffect, kaarsenlantaarn, IP44, vintage, zwart, hangend, decoratieve buitenlamp, tuinlamp, 1 stuk
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 10,99
-5%
€ 10,44
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
€ 755,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 22,65
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van HP 304 inktpatroon, kleurrijk
HP 304 inktpatroon, kleurrijk
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 165
€ 44,74
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Geitenmelkcrème, 1: hydraterend
Geitenmelkcrème, 1: hydraterend
€ 0,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Unyqoos® Gebreide plaid – warme, zachte woondeken, 140 x 190 cm, grijs, 100% polyacryl,  Standard 100
Unyqoos® Gebreide plaid – warme, zachte woondeken, 140 x 190 cm, grijs, 100% polyacryl, Standard 100
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Unyqoos
Productafbeelding van VASAGLE wastafelonderkast, badkamermeubel met 2 deuren, verstelbare legplanken, veel opbergruimte, landelijke stijl, 30 x 60 x 60 cm
VASAGLE wastafelonderkast, badkamermeubel met 2 deuren, verstelbare legplanken, veel opbergruimte, landelijke stijl, 30 x 60 x 60 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 135
€ 86,95
-23%
€ 66,88
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van 60 cm LED inbouwverlichting, lichtbalk met bewegingssensor, draadloos, oplaadbaar, 3 lichtkleuren, dimbaar, sensorlampen voor kasten, zilver
60 cm LED inbouwverlichting, lichtbalk met bewegingssensor, draadloos, oplaadbaar, 3 lichtkleuren, dimbaar, sensorlampen voor kasten, zilver
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 236
€ 20,68
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
€ 149,08/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,89
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van VASAGLE bijzettafel, rond, met mand, diameter 45 cm, wit-beige
VASAGLE bijzettafel, rond, met mand, diameter 45 cm, wit-beige
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 52,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Buymax® beddengoed: dekbedovertrek 200x220 cm, 3 kussenslopen 80x80 cm, 3-delige set. Dekbedovertrek van 100% katoen renforcé met rits
Buymax® beddengoed: dekbedovertrek 200x220 cm, 3 kussenslopen 80x80 cm, 3-delige set. Dekbedovertrek van 100% katoen renforcé met rits
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 133
€ 39,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Flat Mop + Bucket + Telescopic Pole + 2 x Microfibre Pad 5.7L Floor Cleaning XXL Set Rotating Head
Flat Mop + Bucket + Telescopic Pole + 2 x Microfibre Pad 5.7L Floor Cleaning XXL Set Rotating Head
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 29,02
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van SODASTREAM Tritan-fles voor het model Fuse Duo (1 liter PET-fles, uitsluitend geschikt voor de SodaStream Duo watermachine)
SODASTREAM Tritan-fles voor het model Fuse Duo (1 liter PET-fles, uitsluitend geschikt voor de SodaStream Duo watermachine)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 106
€ 15,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van MoMi ROBI00036, Loopfiets, Geschikt voor kinderen, Unisex, Recht model, Grijs, Roze, 17,8 cm (7")
MoMi ROBI00036, Loopfiets, Geschikt voor kinderen, Unisex, Recht model, Grijs, Roze, 17,8 cm (7")
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 52,66
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Lehmann sandwichmaker 5-in-1 met verschillende vormen, 1200 watt, geschikt voor wafels, contactgrillen, panini's, sandwiches en zoete gebakjes. Inclusief 5 sets verwisselbare platen
Lehmann sandwichmaker 5-in-1 met verschillende vormen, 1200 watt, geschikt voor wafels, contactgrillen, panini's, sandwiches en zoete gebakjes. Inclusief 5 sets verwisselbare platen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 210
€ 75,97
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
€ 125,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Wandspiegel Shabby Chic creme
Esschert Design spiegel met jaloezie, antiek wit; WD05
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 45,00
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Wiltec tuinkast van hout, 127 x 55 x 60 cm. Opbergbox met deksel, tuinkast voor gereedschap, speelgoed, kussens en tuinmeubelhoezen. Gemaakt van vurenhout
Wiltec tuinkast van hout, 127 x 55 x 60 cm. Opbergbox met deksel, tuinkast voor gereedschap, speelgoed, kussens en tuinmeubelhoezen. Gemaakt van vurenhout
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 133,99
-€ 11,00
€ 122,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 211,22
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van 2 stuks kussens van microvezel | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
2 stuks kussens van microvezel | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 300
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Style Heim dekbedovertrek, 200 x 220 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ca. 2244 gram, microvezel
Style Heim dekbedovertrek, 200 x 220 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ca. 2244 gram, microvezel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 36,90
Verkoper: Buymax

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 403,92
-€ 11,22
€ 392,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.854,00/1l
Productafbeelding van Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
€ 190,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.814,80/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.304,80/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 139,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.660,67/1l
Productafbeelding van Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 126,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 252,76/1l
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 111.979,99/1l
Productafbeelding van La Mer, de hydraterende zachte crème
La Mer, de hydraterende zachte crème
€ 96,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.434,00/1l
Productafbeelding van Juvena MasterCream Rose, 75 ml
Juvena MasterCream Rose, 75 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 213,67
-€ 101,69
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.493,07/1l
Productafbeelding van Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.999,20/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
€ 98,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.979,80/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.713,60/1l
Productafbeelding van Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 274,34/1kg
Productafbeelding van Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 550,80/1l
Productafbeelding van AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 68,09
-11%
€ 60,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.204,00/1l
Productafbeelding van Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,82
-21%
€ 68,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.364,60/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.212,40/1l
Productafbeelding van Sisley Volumiserende Spray, Textuur & Dichtheid, Haarlak, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 150 ml, geeft volume, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), ALCOHOL DENAT., POLYIMIDE-1, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PANTHENOL, PEG-12...
Sisley Volumiserende Spray, Textuur & Dichtheid, Haarlak, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 150 ml, geeft volume, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), ALCOHOL DENAT., POLYIMIDE-1, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PANTHENOL, PEG-12...
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 67,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 453,27/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.326,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l