KÉRASTASE Genesis Ontdekking Set, 200 ml

€ 61,17

€ 54,95-10%

€ 109,90 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 13 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Haarconditioners & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sebastian DarkOil Conditioner voor gladheid en glans, 1000 ml
Sebastian DarkOil Conditioner voor gladheid en glans, 1000 ml
€ 57,12/1l
€ 57,12
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
€ 51,04/1l
€ 55,08
-7%
€ 51,04
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Redken Acidic Color Gloss Conditioner, 500 ml
Redken Acidic Color Gloss Conditioner, 500 ml
€ 72,30/1l
€ 36,15
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sachajuan Leave-in Conditioner, 250 ml
Sachajuan Leave-in Conditioner, 250 ml
€ 110,80/1l
€ 29,11
-4%
€ 27,70
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SachaJuan Hoofdhuidconditioner, 100 ml
SachaJuan Hoofdhuidconditioner, 100 ml
€ 196,40/1l
€ 19,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Davines NOUNOU Voedende Conditioner, 1000 ml
Davines NOUNOU Voedende Conditioner, 1000 ml
€ 148,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 155,08
-€ 6,20
€ 148,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Londa C.A.L.M. Kalmerende Conditioner, 250 ml
Londa C.A.L.M. Kalmerende Conditioner, 250 ml
€ 25,44/1l
€ 8,99
-29%
€ 6,36
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Davines NaturalTech™ Haarvullende Superactieve Behandeling, 100 ml
Davines NaturalTech™ Haarvullende Superactieve Behandeling, 100 ml
€ 554,80/1l
€ 55,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kativa Arganolie Conditioner, 1000 ml
Kativa Arganolie Conditioner, 1000 ml
€ 26,98/1l
€ 26,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sachajuan Intensive Repair Conditioner, 250 ml
Sachajuan Intensive Repair Conditioner, 250 ml
€ 98,68/1l
€ 24,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Moroccanoil Moisture Repair Conditioner, 250 ml
Moroccanoil Moisture Repair Conditioner, 250 ml
€ 118,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Niet-uitspoelbare conditioner Salerm (1000 ml)
Niet-uitspoelbare conditioner Salerm (1000 ml)
€ 73,76/1l
€ 73,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van REPAREREN & HERSTELLEN: Conditioner met plantenkeratine, 250 ml
REPAREREN & HERSTELLEN: Conditioner met plantenkeratine, 250 ml
€ 60,84/1l
€ 15,21
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Insight, Conditioner voor beschadigd haar, 100 ml
Insight, Conditioner voor beschadigd haar, 100 ml
€ 119,00/1l
€ 11,90
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Klettenwurzel haarmasker floracell, 200 ml
Klettenwurzel haarmasker floracell, 200 ml
€ 53,35/1l
€ 10,67
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Herstellende conditioner Kativa Vitamine E (550 ml)
Herstellende conditioner Kativa Vitamine E (550 ml)
€ 26,20/1l
€ 14,41
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van COCOSOLIS Groeiserum Conditioner voor haar, 200 ml
COCOSOLIS Groeiserum Conditioner voor haar, 200 ml
€ 165,05/1l
€ 33,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bioxcin Repair Conditioner tegen haaruitval, 250 ml
Bioxcin Repair Conditioner tegen haaruitval, 250 ml
€ 32,00/1l
€ 8,00
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Amika The Kure Bond Repair Conditioner, 275 ml
Amika The Kure Bond Repair Conditioner, 275 ml
€ 153,85/1l
€ 43,27
-2%
€ 42,31
Verkoper: Beautic
Productafbeelding van Arganicare Keratine Haarmasker, 400 ml
Arganicare Keratine Haarmasker, 400 ml
€ 27,67/1l
€ 11,07
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Haarverzorgingsset - bevat shampoo, conditioner en een serum voor hittebescherming - 266 CZK per stuk.
Gewicht
500 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Shampoo: Aqua / Water / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Hexylene Glycol, Polyquaternium-10, Salicylic Acid, Limonene, Linalool, Glycerin, Benzyl Salicylate, Coumarin, Zingiber Officinale Root Extract / Ginger Root Extract, Citral, Benzyl Alcohol, Citronellol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, Xylitol, Xanthan Gum, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Parfum / Fragrance. Conditioner: Aqua / Water / Eau, Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Isopropyl Myristate, Glycerin, Glycine Soja Oil / Soybean Oil, Helianthus Annuus Seed Oil / Sunflower Seed Oil, Coco-Caprylate/Caprate, Cetyl Esters, Tartaric Acid, Caprylyl Glycol, Salicylic Acid, Limonene, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Linalool, Benzyl Salicylate, Coumarin, Zingiber Officinale Root Extract / Ginger Root Extract, Citral, Benzyl Alcohol, Citronellol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, Xylitol, Citric Acid, Xanthan Gum, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Parfum / Fragrance. Spray-conditioner: Aqua / Water / Eau, Cocos Nucifera Oil / Coconut Oil, Amodimethicone, Polyquaternium-37, Phenoxyethanol, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Xylitylglucoside, Sodium Hydroxide, Anhydroxylitol, Xylitol, Dimethicone Peg-7 Phosphate, Ppg-1 Trideceth-6, Trideceth-6, Behentrimonium Chloride, Limonene, Xylose, Ethylhexylglycerin, Sorbitan Oleate, Linalool, Isopropyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Glycerin, Hydrolyzed Vegetable Protein Pg-Propyl Silanetriol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Zingiber Officinale Root Extract / Ginger Root Extract, Citral, Benzyl Alcohol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, Potassium Sorbate, Tocopherol, Citric Acid, Xanthan Gum, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Parfum / Fragrance
Fabrikant
EAN
3474637213213

Gewicht
500 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Shampoo: Aqua / Water / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Hexylene Glycol, Polyquaternium-10, Salicylic Acid, Limonene, Linalool, Glycerin, Benzyl Salicylate, Coumarin, Zingiber Officinale Root Extract / Ginger Root Extract, Citral, Benzyl Alcohol, Citronellol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, Xylitol, Xanthan Gum, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Parfum / Fragrance. Conditioner: Aqua / Water / Eau, Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Isopropyl Myristate, Glycerin, Glycine Soja Oil / Soybean Oil, Helianthus Annuus Seed Oil / Sunflower Seed Oil, Coco-Caprylate/Caprate, Cetyl Esters, Tartaric Acid, Caprylyl Glycol, Salicylic Acid, Limonene, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Linalool, Benzyl Salicylate, Coumarin, Zingiber Officinale Root Extract / Ginger Root Extract, Citral, Benzyl Alcohol, Citronellol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, Xylitol, Citric Acid, Xanthan Gum, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Parfum / Fragrance. Spray-conditioner: Aqua / Water / Eau, Cocos Nucifera Oil / Coconut Oil, Amodimethicone, Polyquaternium-37, Phenoxyethanol, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Xylitylglucoside, Sodium Hydroxide, Anhydroxylitol, Xylitol, Dimethicone Peg-7 Phosphate, Ppg-1 Trideceth-6, Trideceth-6, Behentrimonium Chloride, Limonene, Xylose, Ethylhexylglycerin, Sorbitan Oleate, Linalool, Isopropyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Glycerin, Hydrolyzed Vegetable Protein Pg-Propyl Silanetriol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Zingiber Officinale Root Extract / Ginger Root Extract, Citral, Benzyl Alcohol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, Potassium Sorbate, Tocopherol, Citric Acid, Xanthan Gum, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Parfum / Fragrance
Fabrikant
EAN
3474637213213
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Genesis Serum, 90 ml
Genesis Serum, 90 ml
€ 803,89/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 72,35
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
Shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
€ 195,68/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 48,92
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KÉRASTASE Premiere Ontdekking Set, 200 ml
KÉRASTASE Premiere Ontdekking Set, 200 ml
€ 341,85/1l
€ 74,65
-8%
€ 68,37
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 549,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2040
€ 54,98
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Kérastase Nutritive 8H Magic Night Serum: Een nachtserum voor intensieve voeding en een stralende huid tijdens uw slaap
Kérastase Nutritive 8H Magic Night Serum: Een nachtserum voor intensieve voeding en een stralende huid tijdens uw slaap
€ 776,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Crèmige shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
Crèmige shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
€ 131,88/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 32,97
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Apple iPhone 17 Pro, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 256 GB opslag, 48 MP camera, iOS 26, oranje kleur
Apple iPhone 17 Pro, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 256 GB opslag, 48 MP camera, iOS 26, oranje kleur
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 302
€ 1.279,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Gastromark
Productafbeelding van Paarse shampoo voor blonde haren met koele tinten, Blond Absolu Bain Ultra Violet (shampoo tegen gele tinten), 250 ml
Paarse shampoo voor blonde haren met koele tinten, Blond Absolu Bain Ultra Violet (shampoo tegen gele tinten), 250 ml
€ 152,76/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 38,19
Verkoper: SuperDealsDE
Productafbeelding van U-vormige bank BEALIFE, 271x122x86 cm | 4-zits met armleuningen, comfortabele bank voor grote woonkamers | Donkergrijs | AR103
U-vormige bank BEALIFE, 271x122x86 cm | 4-zits met armleuningen, comfortabele bank voor grote woonkamers | Donkergrijs | AR103
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 459,99
5% Voucher
Verkoper: Connected-Living
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 199,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1498
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: House_of_Niche
Productafbeelding van W-9-1400-B (zwart)
W-9-1400-B (zwart)
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 1.008,06
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1004
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 235,71
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Apple iPhone 17 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranje
Apple iPhone 17 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranje
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 421
€ 1.548,29
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Vehe_Shop_NL
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Kerastase ELIXIR ULTIME haarmasker, 75 ml
Kerastase ELIXIR ULTIME haarmasker, 75 ml
€ 1.078,67/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 80,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Kérastase Genesis Fort. Shampoo tegen haaruitval
Kérastase Genesis Fort. Shampoo tegen haaruitval
€ 75,89/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 78,67
-3%
€ 75,89
Verkoper: Parfumtoi
Productafbeelding van K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
€ 1.199,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Kalmerende shampoo voor vet haar, Specifique (Bain Divalent), 250 ml
Kalmerende shampoo voor vet haar, Specifique (Bain Divalent), 250 ml
€ 157,28/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 39,32
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van COSTWAY eettafel, inklapbaar, houten keukentafel, eettafel voor 4-7 personen, inklapbare tafel met een draagvermogen tot 60 kg, geschikt voor kleine ruimtes, afmetingen 163x80x75cm. Koffie
COSTWAY eettafel, inklapbaar, houten keukentafel, eettafel voor 4-7 personen, inklapbare tafel met een draagvermogen tot 60 kg, geschikt voor kleine ruimtes, afmetingen 163x80x75cm. Koffie
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 93,95
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Vilde afdruiprek voor servies, zwart. Afdruiprek voor servies, 42,5x29,5x19 cm
Vilde afdruiprek voor servies, zwart. Afdruiprek voor servies, 42,5x29,5x19 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 25,40
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Xiaomi TV A 2025 43, televisie, 43 inch, 3840 x 2160 pixels, 60 Hz, LED LCD
Xiaomi TV A 2025 43, televisie, 43 inch, 3840 x 2160 pixels, 60 Hz, LED LCD
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 524,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Amica KGCL 384 155-1 W, 157 liter, ST (subtropisch), 39 dB, 2,2 kg/24 uur, , Wit
Amica KGCL 384 155-1 W, 157 liter, ST (subtropisch), 39 dB, 2,2 kg/24 uur, , Wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 385,02
-€ 19,25
€ 365,77
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van VASAGLE Keukenrek, vrijstaand rek met 2 metalen manden, 35 x 80 x 95 cm
VASAGLE Keukenrek, vrijstaand rek met 2 metalen manden, 35 x 80 x 95 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 85,44
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 381
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Elektrische koffiemachine Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca, 1350W, 1,4 liter, wit
Elektrische koffiemachine Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca, 1350W, 1,4 liter, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 155
€ 154,95
-€ 14,20
€ 140,75
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Ninja NC300EU Ninja CREAMI         7-in-1        Eismaschine     NC300EU
Ninja NC300EU Ninja CREAMI 7-in-1 Eismaschine NC300EU
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 149
€ 249,99
Gratis bezorging
Verkoper: EMARQT
Productafbeelding van Kérastase shampoo voor lang en beschadigd haar
Kérastase shampoo voor lang en beschadigd haar
€ 157,28/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 39,32
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Valentino Valentina Donna Born in Roma Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Valentino Valentina Donna Born in Roma Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 985,30/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 98,53
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Welkomstdeals
Productafbeelding van Aveda 18084054987, voor dames, geschikt voor fijn haar, normaal haar en vet haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 1000 ml, fles
Aveda 18084054987, voor dames, geschikt voor fijn haar, normaal haar en vet haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 1000 ml, fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 165,24
-€ 54,04
€ 111,20
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 111,20/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
€ 55,08
-7%
€ 51,04
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 51,04/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
€ 72,32
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 72,32/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse Smoothing Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse Smoothing Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 61,20
-2%
€ 59,62
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 59,62/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 69,88
-12%
€ 61,12
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 61,12/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Aveda Cherry Almond Verzachtende Conditioner, 1000 ml
Aveda Cherry Almond Verzachtende Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 77,52
-10%
€ 69,20
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 69,20/1l
Productafbeelding van Aveda 18084998199, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft glans, 1000 ml, fles
Aveda 18084998199, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft glans, 1000 ml, fles
€ 67,13
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 67,13/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Verdikkende Schuimconditioner, 240 g
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Verdikkende Schuimconditioner, 240 g
€ 55,08
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 229,50/1kg
Productafbeelding van Alterna - Caviar Anti-Aging Glanzgevende Conditioner tegen Pluis - Conditioner voor Ongestructureerd en Pluisig Haar, 250 ml
Alterna - Caviar Anti-Aging Glanzgevende Conditioner tegen Pluis - Conditioner voor Ongestructureerd en Pluisig Haar, 250 ml
€ 49,98
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 199,92/1l
Productafbeelding van Maria Nila Silver, voor dames, blond haar, blond haar, hydraterend, beschermend, glanzend, verzachtend, versterkend, 1000 ml, pompflacon
Maria Nila Silver, voor dames, blond haar, blond haar, hydraterend, beschermend, glanzend, verzachtend, versterkend, 1000 ml, pompflacon
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,85
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,85/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Moroccanoil 7290016494365, voor dames, niet voor professioneel gebruik, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, geeft glans, maakt het haar glad, 1000 ml
Moroccanoil 7290016494365, voor dames, niet voor professioneel gebruik, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, geeft glans, maakt het haar glad, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 57,63
-6%
€ 54,06
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 50,98
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 50,98/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Oribe Supershine Hydraterende Conditioner, 200 ml
Oribe Supershine Hydraterende Conditioner, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,36
-28%
€ 49,56
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,80/1l
Productafbeelding van Maria Nila Luminous Colour, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, hydraterend, hydraterend, beschermend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Luminous Colour, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, hydraterend, hydraterend, beschermend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 53,84
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 53,84/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Maria Nila Volume, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, geeft volume, 1000 ml, fles, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Volume, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, geeft volume, 1000 ml, fles, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,59
-2%
€ 46,36
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 46,36/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Verzorgende spoeling voor prachtig volume, 200 ml
Verzorgende spoeling voor prachtig volume, 200 ml
€ 49,98
-8%
€ 45,67
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 228,35/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Voedende Leave-In Conditioner, 147 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Voedende Leave-In Conditioner, 147 ml
€ 43,86
-9%
€ 39,82
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 270,88/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Conditioner, 1000 ml
Maria Nila True Soft Conditioner, 1000 ml
€ 57,76
-14%
€ 49,48
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,48/1l
Productafbeelding van Maria Nila Structure Repair, voor vrouwen, beschadigd haar, droog haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride, Zea Mays...
Maria Nila Structure Repair, voor vrouwen, beschadigd haar, droog haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride, Zea Mays...
€ 48,30
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,30/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Young Again Rinse, 250 ml
Kevin Murphy Young Again Rinse, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 40,80
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l