KiddyGo Ritter Kostuumset, 4-delig speelset voor kinderen

€ 39,37

€ 24,45-37%

€ 244,50 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Zeepbellen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Zeepbellenstokset, groot, 53,3 cm, 12 stuks, met zeepbellenoplossing voor kinderen
Zeepbellenstokset, groot, 53,3 cm, 12 stuks, met zeepbellenoplossing voor kinderen
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van KiddyGo Wildtierenset, kunststof, 6-delig, kleurrijk, speelgoed
KiddyGo Wildtierenset, kunststof, 6-delig, kleurrijk, speelgoed
€ 34,22
-42%
€ 19,82
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Eimerset Prinses, 5-delig, 18 cm
Eimerset Prinses, 5-delig, 18 cm
€ 21,75
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Paw Patrol Zandbakset
Paw Patrol Zandbakset
€ 327,30/1l
€ 35,19
-6%
€ 32,73
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Zeepbellenstok voor jongens
Zeepbellenstok voor jongens
€ 95,22/1l
€ 10,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Zeepbellenmachine - Macyszyn Toys
Zeepbellenmachine - Macyszyn Toys
€ 20,67
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van HTI - LICENTIE - ROLSPEL Bluey zeepbellenmachine 1384591
HTI - LICENTIE - ROLSPEL Bluey zeepbellenmachine 1384591
€ 37,99
-20%
€ 30,39
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Zeepbellenblazer Eenhoorn
Zeepbellenblazer Eenhoorn
€ 18,64
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Speelgoed: Zeepbellenpistool
Speelgoed: Zeepbellenpistool
€ 8,55
-8%
€ 7,85
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Feeënflappen met decoraties
Feeënflappen met decoraties
€ 15,02
-55%
€ 6,75
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Zwaard voor zeepbellen
Zwaard voor zeepbellen
€ 14,23
-7%
€ 13,23
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Zeepbellen (12 stuks) - Pegaz Toys
Zeepbellen (12 stuks) - Pegaz Toys
€ 9,08
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Pustefix Zeepbellenpistool
Pustefix Zeepbellenpistool
€ 99,86/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Bubble megafoon
Bubble megafoon
€ 17,58
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van CoComelon bubbelmachine – een watermeloen vol bubbelplezier!
CoComelon bubbelmachine – een watermeloen vol bubbelplezier!
€ 44,98/1l
€ 22,49
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van TOI-TOYS Bubbelzwaard, 3 stuks.
TOI-TOYS Bubbelzwaard, 3 stuks.
€ 13,07
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Science4You Startpakket: Schoonheidsserie
Science4You Startpakket: Schoonheidsserie
€ 1,99
Verkoper: Jouwoutlet_de
Productafbeelding van Woopie interactieve zonnebloembellenmachine
Woopie interactieve zonnebloembellenmachine
€ 34,99
-8%
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Eduplay Zeepbellen Speelset, 24 stuks - Voor urenlang zeepbellenplezier
Eduplay Zeepbellen Speelset, 24 stuks - Voor urenlang zeepbellenplezier
€ 257,60/1l
€ 25,76
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Zeepbellenmachine
Zeepbellenmachine
€ 11,19
Verkoper: POPventure

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

KiddyGo Ridder Verkleedset, 4-delig speelset voor kinderen Met deze gave ridderverkleedset van KiddyGo beleef je spannende avonturen! De set bestaat uit een helm, borstplaat, zwaard en schild – allemaal gemaakt van stevig kunststof. Zo ben je perfect uitgerust om gevaarlijke draken te bestrijden en prinsessen of prinsen te redden. De ridderverkleedset is ideaal voor kinderen vanaf 5 jaar en garandeert urenlang speelplezier. Zet de helm op, pak het schild en het zwaard en duik in een middeleeuws avontuur vol fantasie en actie. Perfect voor kostuumfeestjes, carnaval of gewoon om thuis te spelen! Aanvullende informatie: * Inclusief helm, borstplaat, zwaard en schild * Gemaakt van stevig kunststof * Geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar * Ideaal voor rollenspellen en verkleedpartijen
Materiaalsamenstelling
100% polyester
Gewicht
0.513 kg
Bevat batterijen
Nee
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Kinderen
Unisex
Inhoud
100 ml
MPN (Manufacturer Part Number)
2123777
Fabrikant
Ottosimon
EAN
8710124147568

Materiaalsamenstelling
100% polyester
Gewicht
0.513 kg
Bevat batterijen
Nee
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Kinderen
Unisex
Inhoud
100 ml
MPN (Manufacturer Part Number)
2123777
Fabrikant
Ottosimon
EAN
8710124147568
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 10 x Zeepbellenpistool met LED-verlichting, inclusief zeepbellenoplossing, handzaam, geschikt voor feesten, bubble machine, transparant
10 x Zeepbellenpistool met LED-verlichting, inclusief zeepbellenoplossing, handzaam, geschikt voor feesten, bubble machine, transparant
€ 89,98/1l
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Tuban TU3603, Transparant
Tuban TU3603, Transparant
€ 3,20/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 29,72
-46%
€ 16,02
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Zeepbellenmachine, werkt op batterijen, produceert 10.000 bellen per minuut, kleur: zwart
Zeepbellenmachine, werkt op batterijen, produceert 10.000 bellen per minuut, kleur: zwart
€ 18,99
Verkoper: BesteAngebote
Productafbeelding van DUDU OSUN, Afrikaanse zwarte zeep, stuk van 150 gram
DUDU OSUN, Afrikaanse zwarte zeep, stuk van 150 gram
€ 17,93/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 2,69
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van HTI - LICENTIE - ROLSPEL Bluey zeepbellenmachine 1384591
HTI - LICENTIE - ROLSPEL Bluey zeepbellenmachine 1384591
€ 37,99
-20%
€ 30,39
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Zeepbellenmachine, Herbruikbare zeepbellenmachine, Herbruikbare LED-lichtshow, Zeepbellenblazers - BUBBLEXPLODER
Zeepbellenmachine, Herbruikbare zeepbellenmachine, Herbruikbare LED-lichtshow, Zeepbellenblazers - BUBBLEXPLODER
€ 47,29/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 12,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van WeddingTree, set van 40 zeepbellen voor een bruiloft, kleur: wit
WeddingTree, set van 40 zeepbellen voor een bruiloft, kleur: wit
€ 10.405,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 41,62
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van TOMY John Deere - grasmaaier met blikjes, model X320907
TOMY John Deere - grasmaaier met blikjes, model X320907
€ 388,22/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 45,81
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Vileda 04064, Tekutina (klaar voor gebruik), 0,75 liter, fles, Inhoud: water, alcohol, decylglucoside, isopropylalcohol, polyquaternium-95, parfum, enz., 1 stuk
Vileda 04064, Tekutina (klaar voor gebruik), 0,75 liter, fles, Inhoud: water, alcohol, decylglucoside, isopropylalcohol, polyquaternium-95, parfum, enz., 1 stuk
€ 18,65/1l
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Fieldyards
Productafbeelding van Pustefix vloeistof, 5 liter. PUSTEFIX
Pustefix vloeistof, 5 liter. PUSTEFIX
€ 7,35/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 36,74
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van COIL zeepbellen speelgoed, zeepbellenoplossing, grote zeepbellen, navulkanister 5 liter, diameter van de zeepbellen meer dan 2 meter
COIL zeepbellen speelgoed, zeepbellenoplossing, grote zeepbellen, navulkanister 5 liter, diameter van de zeepbellen meer dan 2 meter
€ 3,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,99
Verkoper: Seleo
Productafbeelding van Zeepbellen met Disney Cars en een doolhofspel
Zeepbellen met Disney Cars en een doolhofspel
€ 28,17/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1,69
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van XXL bellenblaasmachine
XXL bellenblaasmachine
€ 2,12/1l
€ 24,99
-64%
€ 8,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Silvo Zilverpoets (175 ml)
Silvo Zilverpoets (175 ml)
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,62
-2%
€ 4,50
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Zeepbellenmachine van Frosch, inclusief zeepbellenoplossing
Zeepbellenmachine van Frosch, inclusief zeepbellenoplossing
€ 89,40/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,41
-4%
€ 8,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sonett BioBubbles zeepbellen, 500 ml
Sonett BioBubbles zeepbellen, 500 ml
€ 12,12/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,08
-14%
€ 6,06
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Zeepbellenmachine Princess Wand
Zeepbellenmachine Princess Wand
€ 168,80/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,99
-47%
€ 8,44
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Groothandel GmbH - Product: Zeepbellenblaasje in de vorm van een bloem, 50 ml
Groothandel GmbH - Product: Zeepbellenblaasje in de vorm van een bloem, 50 ml
€ 16,86
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Bublifuk Bing Maxi, 175 ml (verpakking van 16 stuks)
Bublifuk Bing Maxi, 175 ml (verpakking van 16 stuks)
€ 8,97/1l
€ 1,57
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Bubblez Bellenblaasmachine en Speelgoed Grasmaaier Incl. Flesje Bellenblaas Vloeistof Buitenspeelgoed Voor Kinderen vanaf 3 Jaar Blauw/ Groen/ Oranje
Bubblez Bellenblaasmachine en Speelgoed Grasmaaier Incl. Flesje Bellenblaas Vloeistof Buitenspeelgoed Voor Kinderen vanaf 3 Jaar Blauw/ Groen/ Oranje
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 25,99
-36%
€ 16,56
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Dinosaurus-zeepbellenstok als handventilator
Dinosaurus-zeepbellenstok als handventilator
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,68
-22%
€ 20,68
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Zapas: Vloeistof voor bubbels, 1000 ml, MY BUBBLE, 454469
Zapas: Vloeistof voor bubbels, 1000 ml, MY BUBBLE, 454469
€ 17,56
-5%
€ 16,56
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Fru Blu Tractormiddel + vloeistof, 0,4 liter
Fru Blu Tractormiddel + vloeistof, 0,4 liter
€ 56,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,48
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van PRODUCT: Zeepbellen, 60 ml, Frozen 2, artikelnummer 5823005
PRODUCT: Zeepbellen, 60 ml, Frozen 2, artikelnummer 5823005
€ 150,50/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,03
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Bubbelende vlamvormige fietstoebehoren, 37 cm
Bubbelende vlamvormige fietstoebehoren, 37 cm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,87
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van GHOST BUBBLE Zeepbellen Starterset, set met een zeepbellenmachine en zeepbellenoplossing. De machine vult de zeepbellen met rook en maakt geluiden
GHOST BUBBLE Zeepbellen Starterset, set met een zeepbellenmachine en zeepbellenoplossing. De machine vult de zeepbellen met rook en maakt geluiden
€ 352,43/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,41
-37%
€ 24,67
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Moulage Général Méridional 47597, Peppa Pig, 3 stuks/per stuk
Moulage Général Méridional 47597, Peppa Pig, 3 stuks/per stuk
€ 21,17/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,27
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Zeepbellen voor kinderen, prinsessen-thema, Disney Princess, verjaardagsplezier, 60 ml
Zeepbellen voor kinderen, prinsessen-thema, Disney Princess, verjaardagsplezier, 60 ml
€ 1,46
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Relaxdays 10042393, 1 stuk
Relaxdays 10042393, 1 stuk
€ 7,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Rote zylindrische Bubble-Maschine mit Neujahrsdekorationen und zwei kleinen Flaschen Seifenblasenlösung
LED-zeepbellenmachine met vuurwerkeffect, herbruikbaar
€ 0,05/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 12,89
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van DUDU OSUN, Afrikaanse zwarte zeep, stuk van 150 gram
DUDU OSUN, Afrikaanse zwarte zeep, stuk van 150 gram
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 2,69
Verkoper: Lemonbite
€ 17,93/1kg
Productafbeelding van Zeepbellenstokset, groot, 53,3 cm, 12 stuks, met zeepbellenoplossing voor kinderen
Zeepbellenstokset, groot, 53,3 cm, 12 stuks, met zeepbellenoplossing voor kinderen
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion