Breedte:

140 cm
  • 140 cm
  • 180 cm

Zachte, comfortabele slaapkamer set (dekbedovertrek + 2 kussenslopen), beddengoed (140 x 200 cm) - VELVETLUX, roze met hartjes

€ 24,99

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Beddengoed & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 155x200 cm + 2 kussenslopen 40x80 cm - Microvezel lakens 155x200 cm - 3-delige set beddengoed, lichtgroen
Blumtal beddengoed set: 155x200 cm + 2 kussenslopen 40x80 cm - Microvezel lakens 155x200 cm - 3-delige set beddengoed, lichtgroen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Buymax® Renforce beddengoedset, 200x220 cm, gemaakt van 100% katoen, 3-delig met rits (1x dekbedovertrek, 2x kussensloop 80x80 cm), set voor dekbedovertrek
Buymax® Renforce beddengoedset, 200x220 cm, gemaakt van 100% katoen, 3-delig met rits (1x dekbedovertrek, 2x kussensloop 80x80 cm), set voor dekbedovertrek
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 39,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 128,21
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Hellrosa und dunkelgraues texturiertes Fleece-Bettwäsche-Set mit Kissen, einer Kuscheldecke und einem kleinen Holztablett mit Tasse und Zitrone
Beddengoed voor de slaapkamer, dekbedovertrek, kussensloop en dekens (fleece), beddengoed - FLEECEDREAM, grijs/crème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,89
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Buymax® beddengoed, dekbedovertrek 200x200 cm, kussensloop 80x80 cm, 3-delige set. Dekbedovertrek van 100% katoen renforcé met rits
Buymax® beddengoed, dekbedovertrek 200x200 cm, kussensloop 80x80 cm, 3-delige set. Dekbedovertrek van 100% katoen renforcé met rits
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 39,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van 3-delige microvezel beddengoedset, grijs, met een beddeken met een cirkelmotief, geschikt voor een bed van 240x220 cm (king size)
3-delige microvezel beddengoedset, grijs, met een beddeken met een cirkelmotief, geschikt voor een bed van 240x220 cm (king size)
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 24,99
Verkoper: Trend-Laden_5
Productafbeelding van Buymax® beddengoed, dekbedovertrek 135x200 cm, kussensloop 80x80 cm, 2-delige set. Dekbedovertrek van 100% katoen renforcé met rits
Buymax® beddengoed, dekbedovertrek 135x200 cm, kussensloop 80x80 cm, 2-delige set. Dekbedovertrek van 100% katoen renforcé met rits
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 29,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Beddengoedset 200x220 cm, roze, met 2 kussenslopen van 80x80 cm, microvezel, met ruches
Beddengoedset 200x220 cm, roze, met 2 kussenslopen van 80x80 cm, microvezel, met ruches
€ 142,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Katoenen dekbedovertrek - 140x200 cm. Kussensloop - 70x90 - roze
Katoenen dekbedovertrek - 140x200 cm. Kussensloop - 70x90 - roze
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,88
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Beddengoedset met luipaardprint, roze microvezel, 135x200 cm + 80x80 cm
Beddengoedset met luipaardprint, roze microvezel, 135x200 cm + 80x80 cm
€ 96,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Cialda beddengoed, 135 cm, zachte roze kleur
Cialda beddengoed, 135 cm, zachte roze kleur
€ 57,95
Gratis bezorging
Verkoper: Sognolino
Productafbeelding van Bettenset, 220x240 cm, microvezel: 1 dekbedovertrek, 2 kussenslopen
Bettenset, 220x240 cm, microvezel: 1 dekbedovertrek, 2 kussenslopen
€ 78,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Beddengoedset, 200x200 cm, 3-delig, roze ruitpatroon, microvezel, bloemenmotief
Beddengoedset, 200x200 cm, 3-delig, roze ruitpatroon, microvezel, bloemenmotief
€ 62,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Bettlaken set, 2-delig, 155x220 cm, luipaardprint, roze microvezel, met rits en 1 kussensloop van 80x80 cm
Bettlaken set, 2-delig, 155x220 cm, luipaardprint, roze microvezel, met rits en 1 kussensloop van 80x80 cm
€ 124,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Microvezel dekbedovertrek, 80x80 + 135x200 cm, roze
Microvezel dekbedovertrek, 80x80 + 135x200 cm, roze
€ 14,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Winterbeddengoedset, 200x220 cm, roze flanel, 3-delig, met rits
Winterbeddengoedset, 200x220 cm, roze flanel, 3-delig, met rits
€ 121,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Beddengoedset 200x220 cm, Mako satijn, katoen, roze, 3-delig, met rits
Beddengoedset 200x220 cm, Mako satijn, katoen, roze, 3-delig, met rits
€ 117,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Beddengoedset 155x220 cm, roze perzikmotief, 2-delig, microvezel
Beddengoedset 155x220 cm, roze perzikmotief, 2-delig, microvezel
€ 103,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Beddengoedset, 3-delig, 200x200 cm, luipaardprint, roze microvezel, met 2 kussenslopen van 80x80 cm
Beddengoedset, 3-delig, 200x200 cm, luipaardprint, roze microvezel, met 2 kussenslopen van 80x80 cm
€ 113,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Een unieke set lakens voor een heerlijke nachtrust!

  • Extreem zacht materiaal

  • Modern design

  • Hoogste kwaliteit

Het laken dat u betovert

Zacht materiaal

Het extreem zachte materiaal zorgt voor een aangenaam en zacht gevoel op uw huid gedurende de hele nacht!

Antistatisch

De speciale stof voorkomt statische elektriciteit en irriteert de huid niet.

Machinewasbaar

Zelfs na herhaaldelijk wassen in de machine behoudt het laken zijn oorspronkelijke zachtheid.

Technische specificaties

Een stijlvol en zacht laken voor elke slaapkamer.

Modern design

Een uniek design met aangezette zeshoeken en verkrijgbaar in verschillende kleuren.

Twee maten

Verkrijgbaar in twee verschillende maten voor verschillende bedmaten (140x200 cm / 180x200 cm).

Complete set

De set bestaat uit een laken en twee kussenslopen.

Wat is er inbegrepen in de set?

  • 2x kussensloop (48x74 cm)

  • 1x hoeslaken (140x200 cm)

Breedte
140 cm
Lengte
200 cm
Kleur
Roze
Maat dekbed
140 x 200 cm
Materiaal
Polyester
Materiaalsamenstelling
100% polyester
Type stof
Polyester
Aanbevolen leeftijd
0-99 jaar
Afmetingen bed
140 x 200 cm
Fabrikant
Mormark
Patroon
Hart
Aantal stuks
3
Geschikt voor mensen met allergieën
Ja
Doelgroepen
Unisex
EAN
3831127590566
MPN (Manufacturer Part Number)
3831127519345

Breedte
140 cm
Lengte
200 cm
Kleur
Roze
Maat dekbed
140 x 200 cm
Materiaal
Polyester
Materiaalsamenstelling
100% polyester
Type stof
Polyester
Aanbevolen leeftijd
0-99 jaar
Afmetingen bed
140 x 200 cm
Fabrikant
Mormark
Patroon
Hart
Aantal stuks
3
Geschikt voor mensen met allergieën
Ja
Doelgroepen
Unisex
EAN
3831127590566
MPN (Manufacturer Part Number)
3831127519345
Gaat ook goed samen met
Rosa gesteppte Matratzenauflage mit schwarz-weißen Herzmustern, auf einem Bett mit zwei passenden Kissen
Zachte, comfortabele slaapkamer set (dekbedovertrek + 2 kussenslopen), beddengoed (180 x 200 cm) - VELVETLUX, roze met hartjes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van SONGMICS Zitkruk, 37 liter, inklapbare opbergkist, opbergbox, lichtgrijs
SONGMICS Zitkruk, 37 liter, inklapbare opbergkist, opbergbox, lichtgrijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 104
€ 47,82
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Miixia Dubbele voerbak voor honden en katten, voerbak met standaard, kattenbak
Miixia Dubbele voerbak voor honden en katten, voerbak met standaard, kattenbak
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 19,53
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Whiskas Droogvoer 7 kg - Volwassen katten (1 jaar en ouder) met kip
Whiskas Droogvoer 7 kg - Volwassen katten (1 jaar en ouder) met kip
€ 3,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,18
-7%
€ 25,25
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Canon 8287B005 Originele Canon printkopcartridge, multipack, zwart + kleuren (8287B005, 8287B005AA, PG-545CL546)
Canon 8287B005 Originele Canon printkopcartridge, multipack, zwart + kleuren (8287B005, 8287B005AA, PG-545CL546)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 296
€ 98,23
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Philips EasySpeed strijkijzer met keramische zool, 25 gram/minuut constante stoom, 2000 W, grijs (GC1751/80)
Philips EasySpeed strijkijzer met keramische zool, 25 gram/minuut constante stoom, 2000 W, grijs (GC1751/80)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 315
€ 137,00
-€ 4,11
€ 132,89
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Style Heim dekbedovertrek, 200 x 220 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ca. 2244 gram, microvezel
Style Heim dekbedovertrek, 200 x 220 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ca. 2244 gram, microvezel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 36,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Intenso microSDHC-kaart, 32GB, Klasse 10 + SD-adapter
Intenso microSDHC-kaart, 32GB, Klasse 10 + SD-adapter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 443
€ 11,51
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Samyang Buldak, pittige kippennoodles, 2x extra pittig, 140g
Samyang Buldak, pittige kippennoodles, 2x extra pittig, 140g
€ 128,07/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,93
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Zeller Present 26312, Rechthoekig, Glas, Siliconen, Marmerkleur, 240 °C, 300 mm, 520 mm
Zeller Present 26312, Rechthoekig, Glas, Siliconen, Marmerkleur, 240 °C, 300 mm, 520 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 26,24
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van 6 dubbelwandige cappuccino glazen, 200 ml. Koffieglazen, theeglazen, drinkglazen
6 dubbelwandige cappuccino glazen, 200 ml. Koffieglazen, theeglazen, drinkglazen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 29,99
Verkoper: Sendez_GmbH
Productafbeelding van Krups KP 123 B Mini Me Dolce Gusto, kleur: grijs/zwart
Krups KP 123 B Mini Me Dolce Gusto, kleur: grijs/zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 77,91
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Verstelbare douchestang van aluminium, wit, met een lengte van 110 tot 200 cm - M, S, V
Verstelbare douchestang van aluminium, wit, met een lengte van 110 tot 200 cm - M, S, V
€ 12,66/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 98
€ 25,31
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van travelite vrijetijdsrugzak rugzak met laptopvak Basic Melange Backpack 22L Anthracite grijs
travelite vrijetijdsrugzak rugzak met laptopvak Basic Melange Backpack 22L Anthracite grijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 36,32
Verkoper: Bagalio
Productafbeelding van Regal WL5.694, wit, 60 x 75 x 35 cm. Verrijdbare plankenwagen
Regal WL5.694, wit, 60 x 75 x 35 cm. Verrijdbare plankenwagen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 120,89
Gratis bezorging
Verkoper: Ervesto
Productafbeelding van Kussensloop 80x80 cm (vulling: 850 gram) – Microvezel kussensloop, wasbaar op 60°C, ademend, geschikt voor mensen met allergieën, behoudt zijn vorm, met ruitpatroon
Kussensloop 80x80 cm (vulling: 850 gram) – Microvezel kussensloop, wasbaar op 60°C, ademend, geschikt voor mensen met allergieën, behoudt zijn vorm, met ruitpatroon
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 15,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van SAMSUNG SM-A057GZKUEUB, SAMSUNG Galaxy A05s smartphone, zwart, 64 GB
SAMSUNG SM-A057GZKUEUB, SAMSUNG Galaxy A05s smartphone, zwart, 64 GB
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 162
€ 399,00
-€ 143,89
€ 255,11
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van HD SAT-ontvanger Echosat 20900 M, digitale Full HD satellietontvanger, inclusief HDMI-kabel (HDMI, SCART, 2xUSB, HDTV, 1080p). Vooraf geprogrammeerde zenderlijsten voor Astra, Hotbird en Türksat
HD SAT-ontvanger Echosat 20900 M, digitale Full HD satellietontvanger, inclusief HDMI-kabel (HDMI, SCART, 2xUSB, HDTV, 1080p). Vooraf geprogrammeerde zenderlijsten voor Astra, Hotbird en Türksat
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 161
€ 50,08
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van REEBOK AUDACIOUS IB1011S3 veiligheidsschoen, veiligheidsschoenen, werkschoen, lichtgewicht
REEBOK AUDACIOUS IB1011S3 veiligheidsschoen, veiligheidsschoenen, werkschoen, lichtgewicht
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 44,90
Verkoper: www-mymaw-de
Productafbeelding van Samsung SM-A047FZKUEUB Samsung Galaxy A04s Black                     3+32GB
Samsung SM-A047FZKUEUB Samsung Galaxy A04s Black 3+32GB
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 308,46
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Bag Street dameshandtas, tas, nylon, grijs, 30x12x22, modelnummer OTJ205K
Bag Street dameshandtas, tas, nylon, grijs, 30x12x22, modelnummer OTJ205K
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 26,79
Verkoper: Fit4Style-IMPPAC-DE
Productafbeelding van Siemens stofzuiger met stofzak, model Synchropower VS06A111
Siemens stofzuiger met stofzak, model Synchropower VS06A111
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 265
€ 115,21
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Heteluchtverwarmer 2000 W, verwarmingsstraal, verwarming, HOTSerie
Heteluchtverwarmer 2000 W, verwarmingsstraal, verwarming, HOTSerie
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 29,74
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Gimi Glory wasdroger, 18 meter, model 167722
Gimi Glory wasdroger, 18 meter, model 167722
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 20,23
-16%
€ 16,85
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
€ 62,13/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 5,23
-4%
€ 4,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PROFI CARE 330160 PROFI CARE Manicure-/pedicureset PC-MPS 3016, wit/bruin
PROFI CARE 330160 PROFI CARE Manicure-/pedicureset PC-MPS 3016, wit/bruin
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 19,96
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Deleca Essential bestekset 72-delig voor 12 personen, RVS 18/0, glanzend zilver, vaatwasserbestendig
Deleca Essential bestekset 72-delig voor 12 personen, RVS 18/0, glanzend zilver, vaatwasserbestendig
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 49,95
Gratis bezorging
Verkoper: MaTotZo_Store
Productafbeelding van CASARIA® Balkonset voor buiten, FSC®-gecertificeerd, geschikt voor 2 personen
CASARIA® Balkonset voor buiten, FSC®-gecertificeerd, geschikt voor 2 personen
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 160,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Kunststof kerstversiering, set van 45 stuks - zilver - Breekvaste kerstballen - Geschikt voor kerstboom, kerstboomversiering
Kunststof kerstversiering, set van 45 stuks - zilver - Breekvaste kerstballen - Geschikt voor kerstboom, kerstboomversiering
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 16,95
Verkoper: Special-trends
Bestseller
Productafbeelding van Brut Original Deodorantspray, 200 ml
Brut Original Deodorantspray, 200 ml
€ 15,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 3,29
-8%
€ 3,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 18 beoordelingen
Beoordeeld op 31 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Het is geen klassiek beddengoed, het is een matrashoes + kussenslopen.
Breedte 1,8 mKleur Grijs
Beoordeeld op 13 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super aankoop, alles ok, beddengoed mooi.
Breedte 1,8 mKleur Grijs
Beoordeeld op 17 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super
Breedte 1,8 mKleur Grijs
Beoordeeld op 24 oktober 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Deken voor bed
Beoordeeld op 25 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Breedte 1,4 mKleur Roze
Beoordeeld op 31 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Breedte 1,8 mKleur Roze
Beoordeeld op 13 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Breedte 1,8 mKleur Grijs
Beoordeeld op 13 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Breedte 1,8 mKleur Roze
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Zydante Swisstech Dekbedovertrekset 100% Katoen Mousseline Zand 200x220 cm
Zydante Swisstech Dekbedovertrekset 100% Katoen Mousseline Zand 200x220 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,95
Gratis bezorging
Verkoper: Northsleep
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 200x220 cm + 2 kussenslopen 50x80 cm - Microvezel lakens 200x220 cm - 3-delige set beddengoed, kleur taupe
Blumtal beddengoed set: 200x220 cm + 2 kussenslopen 50x80 cm - Microvezel lakens 200x220 cm - 3-delige set beddengoed, kleur taupe
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 240x220 cm + 2 kussenslopen 50x80 cm - Microvezel lakens 240x220 cm - 3-delige set, zwart
Blumtal beddengoed set: 240x220 cm + 2 kussenslopen 50x80 cm - Microvezel lakens 240x220 cm - 3-delige set, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 240x220 cm + 2 kussenslopen 40x70 cm - Microvezel lakens 240x220 cm - 3-delige set, lichtgrijs
Blumtal beddengoed set: 240x220 cm + 2 kussenslopen 40x70 cm - Microvezel lakens 240x220 cm - 3-delige set, lichtgrijs
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 260x240 cm + 2 kussenslopen 40x70 cm - Microvezel lakens 260x240 cm - 3-delige set, wit
Blumtal beddengoed set: 260x240 cm + 2 kussenslopen 40x70 cm - Microvezel lakens 260x240 cm - 3-delige set, wit
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 200x220 cm + 2 kussenslopen 50x80 cm - Microvezel lakens 200x220 cm - 3-delige set, wit
Blumtal beddengoed set: 200x220 cm + 2 kussenslopen 50x80 cm - Microvezel lakens 200x220 cm - 3-delige set, wit
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 250x200 cm + 2 kussenslopen 50x80 cm - Microvezel lakens 250x200 cm - 3-delige set beddengoed, taupe kleur
Blumtal beddengoed set: 250x200 cm + 2 kussenslopen 50x80 cm - Microvezel lakens 250x200 cm - 3-delige set beddengoed, taupe kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 220x220 cm + 2 kussenslopen 40x70 cm - Microvezel lakens 220x220 cm - 3-delige set beddengoed, taupe kleur
Blumtal beddengoed set: 220x220 cm + 2 kussenslopen 40x70 cm - Microvezel lakens 220x220 cm - 3-delige set beddengoed, taupe kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 260x240 cm + 2 kussenslopen 40x70 cm - Microvezel lakens 260x240 cm - 3-delige set, lichtblauw
Blumtal beddengoed set: 260x240 cm + 2 kussenslopen 40x70 cm - Microvezel lakens 260x240 cm - 3-delige set, lichtblauw
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 155x200 cm + kussensloop 50x80 cm - Microvezel lakens 155x200 cm - 2-delige set, donkerrood
Blumtal beddengoed set: 155x200 cm + kussensloop 50x80 cm - Microvezel lakens 155x200 cm - 2-delige set, donkerrood
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 240x220 cm + 2 kussenslopen 80x80 cm - Microvezel lakens 240x220 cm - 3-delige set, lichtgrijs
Blumtal beddengoed set: 240x220 cm + 2 kussenslopen 80x80 cm - Microvezel lakens 240x220 cm - 3-delige set, lichtgrijs
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 135x200 cm + kussensloop 40x80 cm - Microvezel lakens 135x200 cm - 2-delige set beddengoed, taupe kleur
Blumtal beddengoed set: 135x200 cm + kussensloop 40x80 cm - Microvezel lakens 135x200 cm - 2-delige set beddengoed, taupe kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 240x220 cm + 2 kussenslopen 80x80 cm - Microvezel lakens 240x220 cm - 3-delige set, donkerrood
Blumtal beddengoed set: 240x220 cm + 2 kussenslopen 80x80 cm - Microvezel lakens 240x220 cm - 3-delige set, donkerrood
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: dekbedovertrek 135x200 cm + kussensloop 40x80 cm - Microvezel beddengoed set 135x200 cm - 2-delig, grijs
Blumtal beddengoed set: dekbedovertrek 135x200 cm + kussensloop 40x80 cm - Microvezel beddengoed set 135x200 cm - 2-delig, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 135x200 cm + kussensloop 40x80 cm - Microvezel lakens 135x200 cm - 2-delige set, donkerrood
Blumtal beddengoed set: 135x200 cm + kussensloop 40x80 cm - Microvezel lakens 135x200 cm - 2-delige set, donkerrood
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 240x220 cm + 2 kussenslopen 80x80 cm - Microvezel lakens 240x220 cm - 3-delige beddengoedset, taupe kleur
Blumtal beddengoed set: 240x220 cm + 2 kussenslopen 80x80 cm - Microvezel lakens 240x220 cm - 3-delige beddengoedset, taupe kleur
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 135x200 cm + kussensloop 40x80 cm - Microvezel lakens 135x200 cm - 2-delige set, lichtgrijs
Blumtal beddengoed set: 135x200 cm + kussensloop 40x80 cm - Microvezel lakens 135x200 cm - 2-delige set, lichtgrijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 155x200 cm + 2 kussenslopen 40x80 cm - Microvezel lakens 155x200 cm - 3-delige beddengoedset, groen
Blumtal beddengoed set: 155x200 cm + 2 kussenslopen 40x80 cm - Microvezel lakens 155x200 cm - 3-delige beddengoedset, groen
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 155x220 cm + 2 kussenslopen 40x80 cm - Microvezel lakens 155x220 cm - 3-delige set, zwart
Blumtal beddengoed set: 155x220 cm + 2 kussenslopen 40x80 cm - Microvezel lakens 155x220 cm - 3-delige set, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 240x220 cm + 2 kussenslopen 40x80 cm - Microvezel lakens 240x220 cm - 3-delige set, lichtgrijs
Blumtal beddengoed set: 240x220 cm + 2 kussenslopen 40x80 cm - Microvezel lakens 240x220 cm - 3-delige set, lichtgrijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent