Gewicht:

100 g
  • 80 g
  • 90 g
  • 100 g

Kruger Witamina Vitamines en Elektrolyten, 86 g, Poederdrank

€ 17,71

€ 177,10 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

wo 7 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Doppelherz System Kollageen 11.000 plus, drinkflacons, 30 ampullen
Doppelherz System Kollageen 11.000 plus, drinkflacons, 30 ampullen
€ 46,04/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 34,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Protego Elektrolytenzakjes, citroen-frambozen smaak, 10 stuks.
Protego Elektrolytenzakjes, citroen-frambozen smaak, 10 stuks.
€ 19,13/1kg
€ 3,02
-4%
€ 2,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Activlab Elektrolyten, sinaarssmaak, 20 tabletten, schuimende tabletten.
Activlab Elektrolyten, sinaarssmaak, 20 tabletten, schuimende tabletten.
€ 27,58/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Abtei | Sport Iso Aktiv | 15 effervescente tabletten
Abtei | Sport Iso Aktiv | 15 effervescente tabletten
€ 38,29/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,02
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van NUCLEOZIN COMPLETE Complex: 5 nucleotiden, zink, voor het immuunsysteem. Norsa Pharma, 60 capsules
NUCLEOZIN COMPLETE Complex: 5 nucleotiden, zink, voor het immuunsysteem. Norsa Pharma, 60 capsules
€ 50,24/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,81
-42%
€ 25,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Doppelherz | Magnesium + Kalium | 15 bruistabletten
Doppelherz | Magnesium + Kalium | 15 bruistabletten
€ 30,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,20
-4%
€ 4,00
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Isotonische drankpoeder, sinaarssmaak, 225 g, Isoactive Zero
Isotonische drankpoeder, sinaarssmaak, 225 g, Isoactive Zero
€ 27,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hoogcalorische drankvoeding, veganistisch. Calorie-shake om aan te komen, met koolhydraten, eiwitten, vitamines en mineralen. Hoge dosering. CaloVital, 500 gram, chocoladesmaak
Hoogcalorische drankvoeding, veganistisch. Calorie-shake om aan te komen, met koolhydraten, eiwitten, vitamines en mineralen. Hoge dosering. CaloVital, 500 gram, chocoladesmaak
€ 123,08/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 61,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ELOTRANS: Vitamine, mineralen en choline met appelaroma, voor bij vermoeidheid, 15 zakjes
ELOTRANS: Vitamine, mineralen en choline met appelaroma, voor bij vermoeidheid, 15 zakjes
€ 68,42/1kg
€ 10,77
-3%
€ 10,40
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Immubest – De kracht van immuniteit in één capsule!  Ondersteuning voor uw lichaam!  Kurkuminextract en colostrum!  Het herstellen van de balans in uw lichaam!
Immubest – De kracht van immuniteit in één capsule! Ondersteuning voor uw lichaam! Kurkuminextract en colostrum! Het herstellen van de balans in uw lichaam!
€ 49.490,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 49,49
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van Taxofit | Magnesium 400 + B1 + B6 + B12 + Foliumzuur 800 | 20 porties
Taxofit | Magnesium 400 + B1 + B6 + B12 + Foliumzuur 800 | 20 porties
€ 55,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,71
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van AlkoTox Forte | Hulp bij alcoholverslaving
AlkoTox Forte | Hulp bij alcoholverslaving
€ 38.990,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 43,55
-10%
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: UnicornGroup
Productafbeelding van Doppelherz A-Z Multivitamine Mineralen, 15 stuks
Doppelherz A-Z Multivitamine Mineralen, 15 stuks
€ 178,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,64
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Doppelherz Immun Familie, 250 ml oplossing
Doppelherz Immun Familie, 250 ml oplossing
€ 38,04/1l
€ 9,51
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vegavero Elektrolyten Plus | 120 capsules | natuurlijke calcium, kalium en magnesium | met B-vitaminen | veganistisch
Vegavero Elektrolyten Plus | 120 capsules | natuurlijke calcium, kalium en magnesium | met B-vitaminen | veganistisch
€ 459,19/1kg
€ 48,49
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Partyfly bruistabletten voor feestvierders en nachtmensen, 4 bruistabletten
Partyfly bruistabletten voor feestvierders en nachtmensen, 4 bruistabletten
€ 74,37/1kg
€ 3,57
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vitamaze Vitamine B-complex, hooggedoseerde veganistische tabletten, 180 tabletten
Vitamaze Vitamine B-complex, hooggedoseerde veganistische tabletten, 180 tabletten
€ 302,13/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 18,43
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Ashwagandha capsules - 360 stuks (650mg) - 2.600mg, hoge dosering - Premium Indiase ashwagandha - Vegan - TRUE NATURE®
Ashwagandha capsules - 360 stuks (650mg) - 2.600mg, hoge dosering - Premium Indiase ashwagandha - Vegan - TRUE NATURE®
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 56,33
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Vegavero Glycine Poeder | 1000 g | puur glycine | goede oplosbaarheid in water | hersluitbare verpakking | veganistisch
Vegavero Glycine Poeder | 1000 g | puur glycine | goede oplosbaarheid in water | hersluitbare verpakking | veganistisch
€ 44,99/1kg
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van TEMA Magnesium + Calcium, bruistabletten, 20 tabletten
TEMA Magnesium + Calcium, bruistabletten, 20 tabletten
€ 12,24/1kg
€ 1,64
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Wacht niet langer, bestel vandaag nog Kruger Vitamine Elektrolit! Voel de verfrissing en de ondersteuning voor uw lichaam!

Ingrediënten
Regulerende stoffen: citroenzuur, natriumbicarbonaat, vulstof: sorbitolen, kaliumzouten van orthofosforzuur, glucose, L-ascorbinezuur (vitamine C), aroma's, zoetstoffen: cyclamaat, aspartaam en acesulfaam K, kleurstof: carotenen. Inhoud van de actieve ingrediënten in 3 tabletten: Vitamine C: 150 mg (188 %*) Kalium: 300 mg (15 %*) Natrium: 900 mg Glucose: 600 mg *Referentiewaarde van de dagelijkse inname
Voedingswaarde
b/d
Gewicht
100 g
Levensmiddelenbedrijven
Krüger Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny: ul. Podstoczysko 42 07-300 Ostrów Mazowiecka Poland
Verkoopbenaming
ELECTROLYTEN, ORANJE SMAAK, 20 EFFERVESSENTE TABLETTEN - VITAL POWER
Fabrikant
Aantal stuks
20
Aanbevolen dosering
Doustnie
EAN
5906204018085

Ingrediënten
Regulerende stoffen: citroenzuur, natriumbicarbonaat, vulstof: sorbitolen, kaliumzouten van orthofosforzuur, glucose, L-ascorbinezuur (vitamine C), aroma's, zoetstoffen: cyclamaat, aspartaam en acesulfaam K, kleurstof: carotenen. Inhoud van de actieve ingrediënten in 3 tabletten: Vitamine C: 150 mg (188 %*) Kalium: 300 mg (15 %*) Natrium: 900 mg Glucose: 600 mg *Referentiewaarde van de dagelijkse inname
Voedingswaarde
b/d
Gewicht
100 g
Levensmiddelenbedrijven
Krüger Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny: ul. Podstoczysko 42 07-300 Ostrów Mazowiecka Poland
Verkoopbenaming
ELECTROLYTEN, ORANJE SMAAK, 20 EFFERVESSENTE TABLETTEN - VITAL POWER
Fabrikant
Aantal stuks
20
Aanbevolen dosering
Doustnie
EAN
5906204018085
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Immubest – De kracht van immuniteit in één capsule!  Ondersteuning voor uw lichaam!  Kurkuminextract en colostrum!  Het herstellen van de balans in uw lichaam!
Immubest – De kracht van immuniteit in één capsule! Ondersteuning voor uw lichaam! Kurkuminextract en colostrum! Het herstellen van de balans in uw lichaam!
€ 49.490,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 49,49
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van Rugzak Nike DA2571-010 voor Kinderen
Rugzak Nike DA2571-010 voor Kinderen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 46,30
Gratis bezorging
Verkoper: Sportstock
Productafbeelding van Tapedesign Allround Classic Gripsokken - Lichtgrijs  | Maat: 37-48
Tapedesign Allround Classic Gripsokken - Lichtgrijs | Maat: 37-48
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 36,15
Gratis bezorging
Verkoper: Teamswear
Productafbeelding van COSTWAY Klimmuur van hout, klimrek met speelset, trainingsrek inclusief montagemateriaal, fitnessapparaat voor kinderen en volwassenen
COSTWAY Klimmuur van hout, klimrek met speelset, trainingsrek inclusief montagemateriaal, fitnessapparaat voor kinderen en volwassenen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 219,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van AquaFloow 20 waterfilterpatronen – Vervangingsfilters, compatibel met BRITA MAXTRA+ en BRITA MAXTRA PRO alles-in-één filterkan
AquaFloow 20 waterfilterpatronen – Vervangingsfilters, compatibel met BRITA MAXTRA+ en BRITA MAXTRA PRO alles-in-één filterkan
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1177
€ 46,99
-2%
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van DVD-speler Denver Electronics DVH-7787, HDMI, USB, zwart
DVD-speler Denver Electronics DVH-7787, HDMI, USB, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 155
€ 45,67
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Fisher-Price Slaap-otter
Fisher-Price Slaap-otter
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 396
€ 37,80
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 870
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Samsung Originele USB-C naar USB-C kabel - 3A - 1 meter - Zwart
Samsung Originele USB-C naar USB-C kabel - 3A - 1 meter - Zwart
€ 11,52/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 366
€ 11,52
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
Productafbeelding van Blackview Acebook 10, 18,5-inch display, FHD IPS, Intel, 16GB+512GB, Windows 11 Pro notebook, N6000, FHD+ IPS, siliconen toetsenbordbescherming (Duits)
Blackview Acebook 10, 18,5-inch display, FHD IPS, Intel, 16GB+512GB, Windows 11 Pro notebook, N6000, FHD+ IPS, siliconen toetsenbordbescherming (Duits)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 529,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van NUCLEOZIN COMPLETE Complex: 5 nucleotiden, zink, voor het immuunsysteem. Norsa Pharma, 60 capsules
NUCLEOZIN COMPLETE Complex: 5 nucleotiden, zink, voor het immuunsysteem. Norsa Pharma, 60 capsules
€ 50,24/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,81
-42%
€ 25,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Voetmassageapparaat met verwarming
Voetmassageapparaat met verwarming
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 58,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Kunststof kledinghangers met broekhouder - zwart / verpakking van 50 - geschikt voor jassen, overhemden, blouses, met ophanging voor shawls en riemen
Kunststof kledinghangers met broekhouder - zwart / verpakking van 50 - geschikt voor jassen, overhemden, blouses, met ophanging voor shawls en riemen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 20,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Dekbedovertrek zomerdekbed 200 x 135 cm - Dekbed, wollen deken, quilt, beddengoed en dekens met vulling van microvezel, wit
Dekbedovertrek zomerdekbed 200 x 135 cm - Dekbed, wollen deken, quilt, beddengoed en dekens met vulling van microvezel, wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 191
€ 63,83
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van FURNICA - NOAH - Kommode / Dressoir met 3 lades en 3 deuren - Anthracietgrijs / Wotan eikenhout - Hoogte 75 cm, Breedte 120 cm, Diepte 35 cm
FURNICA - NOAH - Kommode / Dressoir met 3 lades en 3 deuren - Anthracietgrijs / Wotan eikenhout - Hoogte 75 cm, Breedte 120 cm, Diepte 35 cm
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: Furnica
Productafbeelding van 4smarts Solar Powerbank TitanPack UltiMag, 20000mAh, zwart
4smarts Solar Powerbank TitanPack UltiMag, 20000mAh, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 135,00
-€ 76,04
€ 58,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van travelite reistas trolley Basics Fresh Wheeled Duffle Black zwart 73cm
travelite reistas trolley Basics Fresh Wheeled Duffle Black zwart 73cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 50,44
-17%
€ 41,85
Verkoper: membags
Productafbeelding van Tonies PAW Patrol - De redding van de zeeschildpadden
Tonies PAW Patrol - De redding van de zeeschildpadden
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 142
€ 25,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Collagen Nucleo voedingssupplement, 30 sachets
Collagen Nucleo voedingssupplement, 30 sachets
€ 70,26/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 59,17
-40%
€ 35,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kindermotorfiets voor jongens – 12 inch, model MTB R88. Jongensfiets | Originele kinderfiets met stabilisatorwielen - Een fiets als cadeau voor jongens - Groen
Kindermotorfiets voor jongens – 12 inch, model MTB R88. Jongensfiets | Originele kinderfiets met stabilisatorwielen - Een fiets als cadeau voor jongens - Groen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 178
€ 91,00
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van BCAA - TS-Technology - 500 g : Blueberry | Aminozuren | 2:1:1 (Leucine : Isoleucine : Valine) | Snelle opname
BCAA - TS-Technology - 500 g : Blueberry | Aminozuren | 2:1:1 (Leucine : Isoleucine : Valine) | Snelle opname
€ 39,80/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van ANSMANN 1600-0260: ANSMANN LED-hoofdlamp HD70B, 65 lumen, IP44, zwart
ANSMANN 1600-0260: ANSMANN LED-hoofdlamp HD70B, 65 lumen, IP44, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 13,95
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Tommy Hilfiger sokken, 6 paar, zwart, heren
Tommy Hilfiger sokken, 6 paar, zwart, heren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 41,90
Verkoper: Jacq17
Productafbeelding van Makita HR 2470 boorhamer 780 watt 2,4 J SDS-Plus + koffer
Makita HR 2470 boorhamer 780 watt 2,4 J SDS-Plus + koffer
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 150,42
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van Deerma - DX115C - Stofzuiger
Deerma - DX115C - Stofzuiger
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 44,68
-30%
€ 31,02
Verkoper: Shopmobile
Productafbeelding van Leifheit Set: CLEAN TWIST schijfmopp met ergonomische steel
Leifheit Set: CLEAN TWIST schijfmopp met ergonomische steel
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 555
€ 43,64
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van SoBuy smalle badkamerkast op wielen, 20 cm diepe kast met 2 schuifdeuren en een open vak, badkamerkast voor badkamer en toilet, wit, model BZR02-W
SoBuy smalle badkamerkast op wielen, 20 cm diepe kast met 2 schuifdeuren en een open vak, badkamerkast voor badkamer en toilet, wit, model BZR02-W
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 72,95
-19%
€ 58,50
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy
Productafbeelding van Armaf - Club De Nuit Urban Man Elixir EDP 105ml
Armaf - Club De Nuit Urban Man Elixir EDP 105ml
€ 325,05/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 34,13
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van 2.03 Bijzettafeltje, 39x41 cm - Artikelnummer: HZ1200170 - Kleur: wit
2.03 Bijzettafeltje, 39x41 cm - Artikelnummer: HZ1200170 - Kleur: wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 26,95
Verkoper: Special-trends

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg
Vita Elements Cultuur-21 Complex, set van 3.
Vita Elements Cultuur-21 Complex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 194,10/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement, AI-gegenereerde afbeelding
Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 200,75/1kg