ANTI-SNUROMASKER, universeel, zwart

€ 9,99

€ 9,99 / 1kg

plus € 10,99 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Gezichtsmaskers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Platinablonderende haarmasker (met kleurdeposito), 200 ml
Platinablonderende haarmasker (met kleurdeposito), 200 ml
€ 163,20/1l
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Algen - Kelpmasker | Algenmasker | WHAMISA
Algen - Kelpmasker | Algenmasker | WHAMISA
€ 562,76/1kg
€ 16,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van FELPS Glansbad Masker 50g
FELPS Glansbad Masker 50g
€ 99,80/1l
€ 4,99
Verkoper: Keratinshop
Productafbeelding van Felps Masker Sos 50 G
Felps Masker Sos 50 G
€ 99,80/1l
€ 4,99
Verkoper: Keratinshop
Productafbeelding van ANTI-STREKMERKEN Gezichtmasker, 4 stuks
ANTI-STREKMERKEN Gezichtmasker, 4 stuks
€ 274,88/1kg
€ 57,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ik hou van
Ik hou van
€ 15,14/1kg
€ 7,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van KOELCOMPRESSIE-CAP, 1 stuk
KOELCOMPRESSIE-CAP, 1 stuk
€ 42.520,00/1l
€ 42,52
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Twee verkoelende oogmaskers
Twee verkoelende oogmaskers
€ 65,83/1kg
€ 26,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Kruidenoogpads, 6 ml | SCIO NATURE
Kruidenoogpads, 6 ml | SCIO NATURE
€ 2.891,67/1l
€ 17,35
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van HAGEBUCHTEN gezichtsmasker voor de huid, 1 stuk
HAGEBUCHTEN gezichtsmasker voor de huid, 1 stuk
€ 8.470,00/1l
€ 8,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van nanoBeauty Anti-Aging Nanovezelmasker
nanoBeauty Anti-Aging Nanovezelmasker
€ 7,64/1l
€ 7,64
Verkoper: HEDDA
Productafbeelding van Legami 8052783618677
Legami 8052783618677
€ 160,65/1kg
€ 35,88
-30%
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van nanoBeauty Anti-veroudering oogmasker
nanoBeauty Anti-veroudering oogmasker
€ 8,99/1l
€ 8,99
Verkoper: HEDDA
Productafbeelding van Weekendset: Hydraterend gezichtsmasker
Weekendset: Hydraterend gezichtsmasker
€ 92,85/1kg
€ 18,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van REGENERATOR Haarampullen, 8 stuks
REGENERATOR Haarampullen, 8 stuks
€ 6.060,00/1l
€ 52,78
-8%
€ 48,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van nanoBeauty Kalmerend Nanovezelmasker
nanoBeauty Kalmerend Nanovezelmasker
€ 7,64/1l
€ 7,64
Verkoper: HEDDA
Productafbeelding van iHerb, "I'm From", Beifuß-gezichtsmasker, 30 g
iHerb, "I'm From", Beifuß-gezichtsmasker, 30 g
€ 213,00/1kg
€ 21,73
-41%
€ 12,78
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Vendemmia Carmignano gezichtsmasker, 50 ml
Vendemmia Carmignano gezichtsmasker, 50 ml
€ 934,00/1l
€ 46,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van BlephaCura Oogwarmte-masker, 1 stuk. Maskers
BlephaCura Oogwarmte-masker, 1 stuk. Maskers
€ 98,01/1kg
€ 21,66
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Maske WRINKLES OF ARGIRELINE, 300 ml
Maske WRINKLES OF ARGIRELINE, 300 ml
€ 227,57/1l
€ 76,75
-11%
€ 68,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

ANTI-SNUROMBAND ANTI-SNUROMASKER UNIVERSEEL, ZWART

Anti-snuromband

  • Universele maat voor dames en heren
  • Model: FZ01
  • Materiaal: Polyester + Elastaan
  • Machinewasbaar (niet centrifugeren tot 40 graden)
  • Afmetingen: 22 x 24 x 2 cm
  • Kleur: Zwart

Bij slaapproblemen is het het beste om een arts te raadplegen om de oorzaak te onderzoeken – ons hoofdbandje is slechts een tijdelijke oplossing in uitzonderlijke situaties en is geen medicijn. Elk geval van snurken is individueel en moet met een arts worden besproken, omdat het ernstige complicaties kan veroorzaken.

Het hoofdbandje tilt het kin omhoog en bevordert zo de luchtcirculatie, waarvan een tekort de meest voorkomende oorzaak van snurken is.

Gewicht
1000 g
Ingrediënten
Polyester, elastaan
Fabrikant
Itimport
EAN
5905369285646

Gewicht
1000 g
Ingrediënten
Polyester, elastaan
Fabrikant
Itimport
EAN
5905369285646
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van INF Snurkband - Kinband tegen snurken Blauw
INF Snurkband - Kinband tegen snurken Blauw
€ 303,10/1kg
2,8Gemiddelde beoordeling: 2,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 8,79
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Bluetooth 5.0 TWS draadloze oordopjes, draadloze in-ear oordopjes met draagbare oplaadcase, stereo hoofdtelefoon met microfoon, geschikt voor Android, iPhone en Samsung, merk Retoo
Bluetooth 5.0 TWS draadloze oordopjes, draadloze in-ear oordopjes met draagbare oplaadcase, stereo hoofdtelefoon met microfoon, geschikt voor Android, iPhone en Samsung, merk Retoo
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 181
€ 13,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van INF Snurkband - Kinband tegen snurken zwart
INF Snurkband - Kinband tegen snurken zwart
€ 324,64/1kg
2,8Gemiddelde beoordeling: 2,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 9,09
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van INF Magnetische neusclip tegen snurken 6-pack Transparant
INF Magnetische neusclip tegen snurken 6-pack Transparant
€ 240,77/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 9,39
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1216
€ 89,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 870
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van COSTWAY Badkast met 2 lades en 4 deuren, badkamerkast met verstelbare planken, badkamerkast/commode voor opbergruimte, geschikt voor badkamer, keuken en woonkamer (grijs)
COSTWAY Badkast met 2 lades en 4 deuren, badkamerkast met verstelbare planken, badkamerkast/commode voor opbergruimte, geschikt voor badkamer, keuken en woonkamer (grijs)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 105,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Samsung Galaxy Fit3, 4,06 cm (1,6 inch), AMOLED, touchscreen, 0,256 GB opslag, 18,5 gram
Samsung Galaxy Fit3, 4,06 cm (1,6 inch), AMOLED, touchscreen, 0,256 GB opslag, 18,5 gram
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 330
€ 41,65
Verkoper: Shopmobile
Productafbeelding van COSTWAY Mini wasmachine 170W met droogfunctie, camping wasmachine met een capaciteit van 2,5 kg, bovenlader, geschikt voor hotels, afmetingen 36x34x51 cm
COSTWAY Mini wasmachine 170W met droogfunctie, camping wasmachine met een capaciteit van 2,5 kg, bovenlader, geschikt voor hotels, afmetingen 36x34x51 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 91,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Grundig Personenweegschaal – Digitale Weegschaal – Weegschaal Personenweegschaal met LCD Display –  Capaciteit tot 180kg – Eenheden in kg, lb en st – 28x28 cm - Zwart
Grundig Personenweegschaal – Digitale Weegschaal – Weegschaal Personenweegschaal met LCD Display – Capaciteit tot 180kg – Eenheden in kg, lb en st – 28x28 cm - Zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 387
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Biodance Bio Collagen Real Deep Mask (4x 34g) - 136g voor hydratatie
Biodance Bio Collagen Real Deep Mask (4x 34g) - 136g voor hydratatie
€ 104,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 23,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fischer ketelslot, type 900 x 5 mm, kleur zwart
Fischer ketelslot, type 900 x 5 mm, kleur zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 388
€ 41,10
-4%
€ 39,23
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
€ 147,40/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 52,00
-29%
€ 36,85
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van imoshion Telefoonhouder auto - Verstelbaar - Universeel - Carbon - Ventilatierooster - Zwart
imoshion Telefoonhouder auto - Verstelbaar - Universeel - Carbon - Ventilatierooster - Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 49,43
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Lehmann waterkoker, 1,7 liter, met temperatuurregeling (45-100 °C), roestvrijstalen waterkoker met warmhoudfunctie en touchscreen, mat zwart
Lehmann waterkoker, 1,7 liter, met temperatuurregeling (45-100 °C), roestvrijstalen waterkoker met warmhoudfunctie en touchscreen, mat zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 633
€ 70,12
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kunstlederen bed 'Albacete' met matras, kunstleer, 180 x 200 cm, wit
Kunstlederen bed 'Albacete' met matras, kunstleer, 180 x 200 cm, wit
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 505,99
-€ 128,00
€ 377,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum: Verheldert en hydrateert - 50 ml
Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum: Verheldert en hydrateert - 50 ml
€ 392,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 19,60
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 90 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 90 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 537
€ 42,90
-6%
€ 39,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Ergonomische gamingstoel - met lendensteun en hoofdsteun - In hoogte verstelbaar - zwart en wit
Ergonomische gamingstoel - met lendensteun en hoofdsteun - In hoogte verstelbaar - zwart en wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 255
€ 104,98
-€ 14,99
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav
Productafbeelding van TZS Vloerventilator voor binnen, model Austria, met afstandsbediening, 102 cm hoog, 3 standen, 50 dB (stil), luchtkoeler, 50° oscillerend, met waterkoeling, 40W, ventilator, timer, display, grijs
TZS Vloerventilator voor binnen, model Austria, met afstandsbediening, 102 cm hoog, 3 standen, 50 dB (stil), luchtkoeler, 50° oscillerend, met waterkoeling, 40W, ventilator, timer, display, grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 160,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van AVM 20002853 AVM FRITZ!WLAN Repeater 600, wit-rood
AVM 20002853 AVM FRITZ!WLAN Repeater 600, wit-rood
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 392
€ 54,20
-6%
€ 50,74
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Camping slaapmat, compact, zelfopblazend, ultralichte slaapmat Meteor, 180x50x2,5 cm, marineblauw
Camping slaapmat, compact, zelfopblazend, ultralichte slaapmat Meteor, 180x50x2,5 cm, marineblauw
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 24,35
-5%
€ 23,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van YESIDO GS03 Adapter: USB-C naar Lightning oplaadadapter
YESIDO GS03 Adapter: USB-C naar Lightning oplaadadapter
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 33,87
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van 3-in-1 douchekop met slang, premium lijn, 150 cm
3-in-1 douchekop met slang, premium lijn, 150 cm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 14,97
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Krups KP 123 B Mini Me Dolce Gusto, kleur: grijs/zwart
Krups KP 123 B Mini Me Dolce Gusto, kleur: grijs/zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 77,91
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Zipro Hometrainer Fiets – Magnetische fitnessfiets met 6 kg vliegwiel. Stille hometrainer voor thuisgebruik. Compact, met hartslagmeting en tablethouder
Zipro Hometrainer Fiets – Magnetische fitnessfiets met 6 kg vliegwiel. Stille hometrainer voor thuisgebruik. Compact, met hartslagmeting en tablethouder
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 244
€ 241,73
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103  Black Hangable Box
Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103 Black Hangable Box
€ 72,77/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 227
€ 24,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van ZMH LED plafondlamp, warm wit, 25,5 cm, 17W. Moderne zwarte, geometrische lamp voor slaapkamer, woonkamer, hal, entree, keuken
ZMH LED plafondlamp, warm wit, 25,5 cm, 17W. Moderne zwarte, geometrische lamp voor slaapkamer, woonkamer, hal, entree, keuken
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 46,99
De energieklasse van dit product is D.
Verkoper: ZMH

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 25 juli 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Slechte kwaliteit
Beoordeeld op 23 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 7 mei 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van La Mer - Het verstevigende en revitaliserende masker
La Mer - Het verstevigende en revitaliserende masker
€ 225,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.501,60/1l
Productafbeelding van Valmont Luminosity Lumimask, 50 ml
Valmont Luminosity Lumimask, 50 ml
€ 155,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.100,80/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Masker, 50 ml
Babor SeaCreation Masker, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 116,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.325,60/1l
Productafbeelding van Sisley Ultra Lightening Mask, reinigingsmasker, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, hydraterend, zuiverend, verzachtend, tube, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), GLYCERIN, MINERAL OIL/HUILE MINERALE (PARAFFINUM LIQUIDUM), ISOPROPYL PALMITATE,...
Sisley Ultra Lightening Mask, reinigingsmasker, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, hydraterend, zuiverend, verzachtend, tube, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), GLYCERIN, MINERAL OIL/HUILE MINERALE (PARAFFINUM LIQUIDUM), ISOPROPYL PALMITATE,...
€ 97,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.629,33/1l
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto Corrective Masker
SkinCeuticals Phyto Corrective Masker
€ 118,21
-€ 29,44
€ 88,77
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.479,50/1l
Productafbeelding van HSR (Overnight masker) 50 ml
HSR (Overnight masker) 50 ml
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.366,80/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Timeless Slaapcrème & Masker
Dr. Grandel Timeless Slaapcrème & Masker
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.285,20/1l
Productafbeelding van Sisley Voorbehandelingsmasker voor het haar, zuiverend met witte klei, 200 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes en kleuren, behandeling, tube
Sisley Voorbehandelingsmasker voor het haar, zuiverend met witte klei, 200 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes en kleuren, behandeling, tube
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 321,30/1l
Productafbeelding van Sisley Kleurversterkend Haarmasker, 200 ml, Unisex, Geschikt voor blond haar, geverfd haar, gebleekt haar, beschermt de kleur, tube, AQUA/WATER/EAU, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM/FRAGRANCE,...
Sisley Kleurversterkend Haarmasker, 200 ml, Unisex, Geschikt voor blond haar, geverfd haar, gebleekt haar, beschermt de kleur, tube, AQUA/WATER/EAU, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM/FRAGRANCE,...
€ 66,30
-10%
€ 59,35
Verkoper: PerfumTraders
€ 296,75/1l
Productafbeelding van Nachtmasker Divinskin Jeanne Piaubert (50 ml)
Nachtmasker Divinskin Jeanne Piaubert (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 65,41
-18%
€ 53,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.060,40/1l
Productafbeelding van Hydraterende gezichtslotion Age Smart van Dermalogica, met antioxidanten (150 ml)
Hydraterende gezichtslotion Age Smart van Dermalogica, met antioxidanten (150 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 337,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Vitamine-infuusmasker, 75 ml
Dr. Grandel Vitamine-infuusmasker, 75 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 652,80/1l
Productafbeelding van Augencontourserum Nourilys van Jeanne Piaubert (50 ml)
Augencontourserum Nourilys van Jeanne Piaubert (50 ml)
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 918,00/1l
Productafbeelding van Miracle Beauty gezichtsmasker van Juvena (75 ml)
Miracle Beauty gezichtsmasker van Juvena (75 ml)
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 598,40/1l
Productafbeelding van Gezichtsmasker Filorga Meso (50 ml)
Gezichtsmasker Filorga Meso (50 ml)
€ 40,67
Verkoper: PerfumTraders
€ 813,40/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Nutritious Melting Soft Crème / Masker, Dag- en nachtcrème, Voor vrouwen, Geschikt voor gemengde huid, normale huid, vette huid, en gevoelige huid, Voor het gezicht, Tegen roodheid, Tegen glans, Hydraterend, Voedend, Verkleint poriën, Verzachtend, ..., 50 ml
Estée Lauder Nutritious Melting Soft Crème / Masker, Dag- en nachtcrème, Voor vrouwen, Geschikt voor gemengde huid, normale huid, vette huid, en gevoelige huid, Voor het gezicht, Tegen roodheid, Tegen glans, Hydraterend, Voedend, Verkleint poriën, Verzachtend, ..., 50 ml
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 795,60/1l
Productafbeelding van Superfood reinigingsmasker voor de huid (Berry Boost Mask), 75 ml
Superfood reinigingsmasker voor de huid (Berry Boost Mask), 75 ml
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 530,40/1l
Productafbeelding van Dr. Hauschka Clarifying Clay Mask, reinigend kleimasker, 10 x 10g
Dr. Hauschka Clarifying Clay Mask, reinigend kleimasker, 10 x 10g
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 251,60/1kg
Productafbeelding van Charlotte Meentzen Oog- en lipmasker - 30 ml
Charlotte Meentzen Oog- en lipmasker - 30 ml
€ 36,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.220,67/1l
Productafbeelding van ANNEMARIE BÖRLIND Masker senstiive cream (75 ml)
ANNEMARIE BÖRLIND Masker senstiive cream (75 ml)
€ 37,17
-6%
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 462,40/1l