Deodorant met bloemengeur - 150 ml

€ 2,33

€ 15,53 / 1l

plus € 7,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 14 – vr 16 oktober
Onze bestedeals
Deodorants & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Femfresh, Deodorant voor het intieme gebied, 125 ml
Femfresh, Deodorant voor het intieme gebied, 125 ml
€ 46.076,92/1kg
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Antitranspirant Deodorant Roll-on, 75 ml
Antitranspirant Deodorant Roll-on, 75 ml
€ 240,53/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,04
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van WELEDA Verfrissende citrusdeo spray
WELEDA Verfrissende citrusdeo spray
€ 153,00/1l
€ 15,30
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Clenosan Deodorantspray, 150 ml
Clenosan Deodorantspray, 150 ml
€ 132,67/1l
€ 19,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Nishman Deodorant Spray 02, 200 ml
Nishman Deodorant Spray 02, 200 ml
€ 32.777,78/1kg
€ 5,90
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van Kraterkogel-Deodorant (Deodorant), 50 ml
Kraterkogel-Deodorant (Deodorant), 50 ml
€ 318,20/1l
€ 15,91
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van 212 Men Deodorant Spray, 150 ml
212 Men Deodorant Spray, 150 ml
€ 220,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,07
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Nishman Deodorant Spray 03 200ml
Nishman Deodorant Spray 03 200ml
€ 29,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,90
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van Zwitsal Deospray - Poederzacht 100 ml
Zwitsal Deospray - Poederzacht 100 ml
€ 16,70/1l
€ 2,28
-26%
€ 1,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van "Liebesgeflüster" Deodorant
"Liebesgeflüster" Deodorant
€ 0,11/1l
€ 8,89
-3%
€ 8,61
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van WELEDA Citrus deodorant spray (100 ml)
WELEDA Citrus deodorant spray (100 ml)
€ 96,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,24
-6%
€ 9,61
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Deodorant spray Spirial, 75 ml
Deodorant spray Spirial, 75 ml
€ 257,33/1l
€ 19,30
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Deodorant spray Sebamed Fresh (75 ml)
Deodorant spray Sebamed Fresh (75 ml)
€ 332,67/1l
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Chanson Deau 200ml Deodorant
Chanson Deau 200ml Deodorant
€ 49,30/1l
€ 9,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Miss Dior Deodorant Spray, 100 ml
Miss Dior Deodorant Spray, 100 ml
€ 622,40/1kg
€ 62,24
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van syNeo ANTITRANSPIRANT PUMPSSPRAY (30 ml)
syNeo ANTITRANSPIRANT PUMPSSPRAY (30 ml)
€ 377,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,33
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Babaria Deodorant Spray Huidbescherming 200ml
Babaria Deodorant Spray Huidbescherming 200ml
€ 52,45/1l
€ 10,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van LACTOVIT SENSITIVE Deodorant Spray, 200 ml
LACTOVIT SENSITIVE Deodorant Spray, 200 ml
€ 49,40/1l
€ 9,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Natuurlijke deodorant, geur: Honingfris, 50 ml
Natuurlijke deodorant, geur: Honingfris, 50 ml
€ 181,60/1l
€ 9,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Deodorant-antiperspirant spray, 100 ml
Deodorant-antiperspirant spray, 100 ml
€ 179,50/1l
€ 17,95
Verkoper: Friseurtotal

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Verfris uw dag met onze bloemengeurige deodorant in een verpakking van 150 ml. Deze verfrissende deodorant met een delicate bloemengeur zorgt voor een gevoel van frisheid en reinheid gedurende de hele dag. De milde, maar effectieve formule beschermt tegen ongewenste zweetgeur en laat uw huid zacht en geurig achter. Voel zich zelfverzekerd en fris met onze bloemengeurige deodorant.
Gewicht
200 g
Inhoud
150 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
Extase
Aantal stuks
1
EAN
5907690170011

Gewicht
200 g
Inhoud
150 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
Extase
Aantal stuks
1
EAN
5907690170011
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Dezodorant Fialka - Effectieve bescherming met een subtiele geur, 150 ml
Dezodorant Fialka - Effectieve bescherming met een subtiele geur, 150 ml
€ 13,71/1kg
€ 2,33
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Roze Haarverzorgende Mist Deodorant, 150 ml
Roze Haarverzorgende Mist Deodorant, 150 ml
€ 15,53/1l
€ 2,33
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Coty Exclamation Eau de Cologne Spray, 50 ml
Coty Exclamation Eau de Cologne Spray, 50 ml
€ 344,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ruhhy 16746 Keukenrobot 4,5 l, 1700 W, zwart
Ruhhy 16746 Keukenrobot 4,5 l, 1700 W, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 202,41
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van EXTASE Deodorant-lichamspray MAGNOLIA, 150 ml
EXTASE Deodorant-lichamspray MAGNOLIA, 150 ml
€ 15,53/1l
€ 2,33
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Heinz 5000157073020, 150 ml
Heinz 5000157073020, 150 ml
€ 19,27/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 3,50
-17%
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kärcher FC 3, Accu-stofzuiger, zonder zak, zwart, zilver, geel, 0,36 liter, 0,14 liter, geschikt voor natte en droge reiniging
Kärcher FC 3, Accu-stofzuiger, zonder zak, zwart, zilver, geel, 0,36 liter, 0,14 liter, geschikt voor natte en droge reiniging
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 340,24
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Arebos keukenmachine, 1500W, 6 liter, zwart, 220 - 240 V, 1500 pk, 380 mm, 236 mm, 314 mm
Arebos keukenmachine, 1500W, 6 liter, zwart, 220 - 240 V, 1500 pk, 380 mm, 236 mm, 314 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 293
€ 99,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme, parfumdeo voor mannen, spraydeo, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme, parfumdeo voor mannen, spraydeo, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 195,93/1l
Productafbeelding van Dior Miss, 100 ml, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, olie, 1 stuk
Dior Miss, 100 ml, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, olie, 1 stuk
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 663,00/1l
Productafbeelding van Signature Deodorant Brut - Geurvrije deodorant stick voor heren, 76 g
Signature Deodorant Brut - Geurvrije deodorant stick voor heren, 76 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 72,24/1l
Productafbeelding van Brut | Deodorant - 76 g - Zonder alcohol - Langdurige bescherming - Verzorging voor mannen - Verfrissende geur
Brut | Deodorant - 76 g - Zonder alcohol - Langdurige bescherming - Verzorging voor mannen - Verfrissende geur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,29
Verkoper: Lemonbite
€ 82,76/1l
Productafbeelding van Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 278,80/1l
Productafbeelding van Xerjoff Torino21 Deodorantspray, 100 ml (unisex)
Xerjoff Torino21 Deodorantspray, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 377,40/1l
Productafbeelding van Hermès H24 Deodorantspray, 150 ml (voor heren)
Hermès H24 Deodorantspray, 150 ml (voor heren)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,70
-5%
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1l
Productafbeelding van Hermes Voyage d'Hermes Deodorantspray, 150 ml
Hermes Voyage d'Hermes Deodorantspray, 150 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,00
-16%
€ 33,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 222,67/1kg
Productafbeelding van Chloe, geparfumeerde deodorant spray, 100 ml
Chloe, geparfumeerde deodorant spray, 100 ml
€ 32,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 327,20/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
-8%
€ 29,95
Verkoper: PerfumTraders
€ 399,33/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Deodorant stick White Moss, 75 ml
Acca Kappa Deodorant stick White Moss, 75 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,20/1l
Productafbeelding van Dsquared2 Green Wood, mannen, geparfumeerd deodorant, deodorantstift, stick, 75 ml, citrus, peper
Dsquared2 Green Wood, mannen, geparfumeerd deodorant, deodorantstift, stick, 75 ml, citrus, peper
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,20/1l
Bestseller
Productafbeelding van Swagger Old Spice Deodorant Stick voor heren, zonder aluminium, 85 g
Swagger Old Spice Deodorant Stick voor heren, zonder aluminium, 85 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 117,53/1l
Productafbeelding van Deodorant, Arm & Hammer, Essentials Natural Juniper Berry, zonder aluminium, zonder parabenen, geurcontrole, 71 g
Deodorant, Arm & Hammer, Essentials Natural Juniper Berry, zonder aluminium, zonder parabenen, geurcontrole, 71 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
€ 59,90/1l
Bestseller
Productafbeelding van Speed Stick | Antiperspirant stick - Irish Spring - 76 g - 24 uur bescherming - frisse, mannelijke geur
Speed Stick | Antiperspirant stick - Irish Spring - 76 g - 24 uur bescherming - frisse, mannelijke geur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 56,45/1l
Productafbeelding van Old Spice | Deodorant Stick - Fresh - 85 g - Zonder aluminium - Blijft fris tot 48 uur
Old Spice | Deodorant Stick - Fresh - 85 g - Zonder aluminium - Blijft fris tot 48 uur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 82,24/1l
Productafbeelding van Aluminiumvrije deodorant stick, rosmarijn en lavendel, ARM&HAMMER, 71 g
Aluminiumvrije deodorant stick, rosmarijn en lavendel, ARM&HAMMER, 71 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 98,45/1l