Kleur:

Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi, geurkaars, 200 g, unisex

€ 42,49

€ 74,28 / 1kg

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Geurkaarsen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Xerjoff TuberHype geurkaars, 200g
Xerjoff TuberHype geurkaars, 200g
€ 851,70/1kg
€ 170,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Gold Rose Oudh geurkaars, 550 gram
Gold Rose Oudh geurkaars, 550 gram
€ 204,00/1kg
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Xerjoff Scentimento Collectie: Blanc de Noir (170 gram), AI-gegenereerde afbeelding
Xerjoff Scentimento Collectie: Blanc de Noir (170 gram)
€ 928,20/1kg
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis geurkaars (300 ml)
Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis geurkaars (300 ml)
€ 306,00/1l
€ 91,80
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea geparfumeerde kaars 200 g UNISEX
Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea geparfumeerde kaars 200 g UNISEX
€ 96,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Acqua Di Parma Tenuta Luce geurkaars, 200 ml (unisex)
Acqua Di Parma Tenuta Luce geurkaars, 200 ml (unisex)
€ 258,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 57,36
-9%
€ 51,66
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Acqua di Parma Grazie Geurkaars 200 g
Acqua di Parma Grazie Geurkaars 200 g
€ 281,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 56,37
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lalique Figuier Amalfi kaars, 600 gram
Lalique Figuier Amalfi kaars, 600 gram
€ 239,45/1kg
€ 143,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Floris Sandelhout & Patchouli geurkaars, 175 g (unisex)
Floris Sandelhout & Patchouli geurkaars, 175 g (unisex)
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Jo Malone Myrrh & Tonka geurkaars, 200 g (unisex)
Jo Malone Myrrh & Tonka geurkaars, 200 g (unisex)
€ 138,91/1kg
€ 77,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Acqua di Parma Insieme Geurkaars 200 g
Acqua di Parma Insieme Geurkaars 200 g
€ 200,35/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,07
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Luce Di Colonia geurkaars, 500g
Luce Di Colonia geurkaars, 500g
€ 180,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,45
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ACQUA DI PARMA Grazie, geurkaars, 200g
ACQUA DI PARMA Grazie, geurkaars, 200g
€ 58.520,00/1l
€ 58,52
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Floris Hyacinth & Bluebell geurkaars, 175 gram (unisex)
Floris Hyacinth & Bluebell geurkaars, 175 gram (unisex)
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Floris Grapefruit & Rozemarijn geurkaars, 175 g (unisex)
Floris Grapefruit & Rozemarijn geurkaars, 175 g (unisex)
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acqua Di Parma Aperitivo In Terrazza: Kaars
Acqua Di Parma Aperitivo In Terrazza: Kaars
€ 239,70/1kg
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Diptyque Mimosa geurkaars, 190g
Diptyque Mimosa geurkaars, 190g
€ 386,53/1kg
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acqua Di Parama Luce Di Colonia kaars, 200g
Acqua Di Parama Luce Di Colonia kaars, 200g
€ 67,44
Gratis bezorging
Verkoper: InfinityAroma
Productafbeelding van Miller Harris Scherzo geurkaars (240 g)
Miller Harris Scherzo geurkaars (240 g)
€ 284,33/1kg
€ 68,24
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Lalique Kaars 190g - Vijg uit Amalfi
Lalique Kaars 190g - Vijg uit Amalfi
€ 329,37/1kg
€ 62,58
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Fico di Amalfi is een bloemig-fruitige unisex parfum, geïntroduceerd in 2006. Dit parfum transporteert de drager naar de zonnige kust van Amalfi en vangt de frisheid en zoetheid van vijgen, die iconisch zijn voor dit gebied. De topnoten omvatten sprankelende grapefruit, bergamot, citroen en citroenschil, die een fris en energiek begin creëren, vol met citrusvitaliteit. Het hart van het parfum bestaat uit zoete vijgennectar, die samengaat met delicate jasmijn en roze peper, waardoor het parfum een zoete en subtiele bloemige nuance krijgt. De vijgennectar geeft de compositie een kenmerkende zoetheid, terwijl de roze peper een licht kruidige, energieke accent toevoegt. De basisnoten bestaan uit akkoorden van vijg, cederhout en benzoë, die het parfum een warme en aardse afdronk geven met een subtiel balsemachtig effect. Vijg en cederhout brengen een aardse diepte, terwijl benzoë een fluweelzachte, zoete ondertoon toevoegt. Blu Mediterraneo - Fico di Amalfi is de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een parfum vol met mediterrane frisheid en zoetheid, dat citrus, bloemige accenten en aardse tonen van vijgen combineert voor een unieke en betoverende ervaring.
Gewicht
572 g
Model
Blu Mediterraneo Fico di Amalfi
Ingrediënten
ACETHYL DIISOAMYLEEN, Z, LINALYLACETAAT, LINALOOL, PARA-TERT-BUTYLCYCLOHEXYLACETAAT, OCTAHYDRO-6-METHOXY-3,6,8,8-TETRAMETHYL-1H-3A,7-METHANOAZULEEN, AZIJNZUUR, ANHYDRIDE, REACTIEPRODUCTEN MET TRIMETHYL-CYCLODODECATRIËNE, OCTAHYDRO TETRAMETHYL ACETONAFTHOON, 2,4-DIMETHYL-3-CYCLOHEXENE-1-CARBOXALDEHYDE.
Doelgroepen
Unisex
EAN
8028713620737

Gewicht
572 g
Model
Blu Mediterraneo Fico di Amalfi
Ingrediënten
ACETHYL DIISOAMYLEEN, Z, LINALYLACETAAT, LINALOOL, PARA-TERT-BUTYLCYCLOHEXYLACETAAT, OCTAHYDRO-6-METHOXY-3,6,8,8-TETRAMETHYL-1H-3A,7-METHANOAZULEEN, AZIJNZUUR, ANHYDRIDE, REACTIEPRODUCTEN MET TRIMETHYL-CYCLODODECATRIËNE, OCTAHYDRO TETRAMETHYL ACETONAFTHOON, 2,4-DIMETHYL-3-CYCLOHEXENE-1-CARBOXALDEHYDE.
Doelgroepen
Unisex
EAN
8028713620737
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Kneipp Geurkaars Be Sandelhout-Patchouli
Kneipp Geurkaars Be Sandelhout-Patchouli
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 9,47
-43%
€ 5,33
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Yankee Candle Evening Riverwalk, grote glazen kaars, rond, azuurblauw, met houtachtige geur, 1 stuk
Yankee Candle Evening Riverwalk, grote glazen kaars, rond, azuurblauw, met houtachtige geur, 1 stuk
€ 40,90/1kg
€ 35,40
-34%
€ 23,19
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Rund, Geel, Cederhout, Jasmijn, Lavendel, Citroen, Munt, Muskus, Rozemarijn, 50 uur, 1 stuk
Acqua di Parma Buongiorno, Rund, Geel, Cederhout, Jasmijn, Lavendel, Citroen, Munt, Muskus, Rozemarijn, 50 uur, 1 stuk
€ 308,30/1kg
€ 61,66
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Geurzakje XL, klassiek linnen - Decostar
Geurzakje XL, klassiek linnen - Decostar
€ 2,58/1l
€ 6,46
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van LARS360 Geurkaarsen Set 120g – 4-delige aromatherapie set met stickers en potjes, decoratieve geurkaarsen voor de slaapkamer
LARS360 Geurkaarsen Set 120g – 4-delige aromatherapie set met stickers en potjes, decoratieve geurkaarsen voor de slaapkamer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van HORECA KAARSEN citroenella kaarsen, 6 stuks – 8 uur brandduur, terracotta, geschikt voor tuin en balkon
HORECA KAARSEN citroenella kaarsen, 6 stuks – 8 uur brandduur, terracotta, geschikt voor tuin en balkon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 25,88
Gratis bezorging
Verkoper: Provantis
Productafbeelding van Vonná kaars Christmas Bliss, groot formaat
Vonná kaars Christmas Bliss, groot formaat
€ 76,32/1kg
€ 39,99
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Haribo™ Geurkaars Winterkers, 2 stuks, HxD: 13x10 cm, brandduur: 100 uur, kaars in glas, geur: karamel, kers, sinaasappel, rood
Haribo™ Geurkaars Winterkers, 2 stuks, HxD: 13x10 cm, brandduur: 100 uur, kaars in glas, geur: karamel, kers, sinaasappel, rood
€ 23,46/1kg
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van KOTARBAU® Geurkaars in glas kaars met houten lont geur geschenken met aangename aromatherapie decoratieve kaarsen cederhout & vanilla
KOTARBAU® Geurkaars in glas kaars met houten lont geur geschenken met aangename aromatherapie decoratieve kaarsen cederhout & vanilla
€ 25,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 20,39
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Max Benjamin Geurkaart Lemongrass en Gember Max Benjamin
Max Benjamin Geurkaart Lemongrass en Gember Max Benjamin
€ 8,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van WoodWick 76112, Overig, Wit, Vanille, 1 stuk
WoodWick 76112, Overig, Wit, Vanille, 1 stuk
€ 64,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,39
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Organic Goodness geurkaars wierook en mirre - pakket van 6 stuks - 200 g
Organic Goodness geurkaars wierook en mirre - pakket van 6 stuks - 200 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,19
Verkoper: TradeConcept
Productafbeelding van Vonná lamp "Thais sandelhout" – keuze uit formaten: Mini tot Jumbo
Vonná lamp "Thais sandelhout" – keuze uit formaten: Mini tot Jumbo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,95
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van Grote geurkaars in pot BISPOL Aura, 100 uur brandduur, rozengeur
Grote geurkaars in pot BISPOL Aura, 100 uur brandduur, rozengeur
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 18,91
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van ARÔME, rustieke kaars, wit
ARÔME, rustieke kaars, wit
€ 4,12
Verkoper: TradeConcept
Productafbeelding van Airwick geurkaars 185gr vanille en zoete amandel
Airwick geurkaars 185gr vanille en zoete amandel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,95
-31%
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van MILKHOUSE KAARS Victorian Christmas, geurkaars. BUTTER JAR, dubbele lont (454 g)
MILKHOUSE KAARS Victorian Christmas, geurkaars. BUTTER JAR, dubbele lont (454 g)
€ 35,67
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Geurkaars in glas, LAVENDEL, 500 gram
Geurkaars in glas, LAVENDEL, 500 gram
€ 2.275,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 22,75
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van GALA 96916 FLAVOUR by Gala Duft-Teelichter "Cherry"
GALA 96916 FLAVOUR by Gala Duft-Teelichter "Cherry"
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,29
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kerstkaars in glas, vanillegeur, 500 gram
Kerstkaars in glas, vanillegeur, 500 gram
€ 37,82/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 18,91
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van NAIZY Dekokerzen 120g – 4-delig, zwarte deksel, apothekersglas, geurkaars voor in huis, woonaccessoire, ontspanningskaars
NAIZY Dekokerzen 120g – 4-delig, zwarte deksel, apothekersglas, geurkaars voor in huis, woonaccessoire, ontspanningskaars
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van UISEBRT Aromatherapie geurkaarsen cadeau set, 120g – 4-delige set in apothekerspot met zwarte dop, decoratieset voor geurkaarsen
UISEBRT Aromatherapie geurkaarsen cadeau set, 120g – 4-delige set in apothekerspot met zwarte dop, decoratieset voor geurkaarsen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Geurkaarsen set "Creation", 10 stuks in pot, lange brandduur en aangename geur (aardbeiengeur)
Geurkaarsen set "Creation", 10 stuks in pot, lange brandduur en aangename geur (aardbeiengeur)
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 13,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Chakra-kaars: Universele kracht – een regenboogkaars die de energie van alle chakra's combineert en harmonie bevordert voor lichaam en geest
Chakra-kaars: Universele kracht – een regenboogkaars die de energie van alle chakra's combineert en harmonie bevordert voor lichaam en geest
€ 10,35
Verkoper: TradeConcept
Productafbeelding van Bolsius Geurkaarsen, Vanille, 6 stuks
Bolsius Geurkaarsen, Vanille, 6 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kronenkerzen, 240/24 stuks, in doos, kleur ivoor
Kronenkerzen, 240/24 stuks, in doos, kleur ivoor
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,18
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 12 citroenella-kaarsen in terracotta potjes, 7 x 7 cm. Brandduur per kaars: 6 uur. Muggenwerende geurkaars. Insectenwerend
12 citroenella-kaarsen in terracotta potjes, 7 x 7 cm. Brandduur per kaars: 6 uur. Muggenwerende geurkaars. Insectenwerend
€ 24,90
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Vilde Citronella-kaars | Muggenwerende kaars met citroengeur, geschikt voor buitengebruik
Vilde Citronella-kaars | Muggenwerende kaars met citroengeur, geschikt voor buitengebruik
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,99
Verkoper: MONDEX
Productafbeelding van Tesori Geurkaars, Japanse Rituelen
Tesori Geurkaars, Japanse Rituelen
€ 25,60/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,80
-56%
€ 7,68
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van We Love The Planet Scent Diffuser - Spiritual Spa (100 ml)
We Love The Planet Scent Diffuser - Spiritual Spa (100 ml)
€ 239,70/1l
€ 23,97
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Xerjoff XJ Kaars, 200 gram
Xerjoff XJ Kaars, 200 gram
€ 192,78
-€ 7,14
€ 185,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg
Productafbeelding van Xerjoff TuberHype geurkaars, 200g
Xerjoff TuberHype geurkaars, 200g
€ 170,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 851,70/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Válec, Geel, 70 cl, 1 stuk
Acqua di Parma Buongiorno, Válec, Geel, 70 cl, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1kg
Productafbeelding van Gold Rose Oudh geurkaars, 550 gram
Gold Rose Oudh geurkaars, 550 gram
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 204,00/1kg
Productafbeelding van Xerjoff Scentimento Collectie: Luna Lovers (170 gram), AI-gegenereerde afbeelding
Xerjoff Scentimento Collectie: Luna Lovers (170 gram)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg
Productafbeelding van Tom Ford "Fucking Fabulous" geurkaars (200 g)
Tom Ford "Fucking Fabulous" geurkaars (200 g)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 464,10/1kg
Productafbeelding van Kustcipres en zevenkrans geurkaars, 600 gram
Kustcipres en zevenkrans geurkaars, 600 gram
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 87,97
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,28/1kg
Productafbeelding van Heerlijke geurkaars met de aroma's van rabarber en roos, 600 gram
Heerlijke geurkaars met de aroma's van rabarber en roos, 600 gram
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 87,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 145,30/1kg
Productafbeelding van Molton Brown Re-Charge Zwarte Peper Kaars, 600g
Molton Brown Re-Charge Zwarte Peper Kaars, 600g
€ 83,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 139,40/1kg
Productafbeelding van Byredo Kaars, 240g
Byredo Kaars, 240g
€ 80,58
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Oud & Bergamot - kaars, 200 gram
Oud & Bergamot - kaars, 200 gram
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 397,80/1kg
Productafbeelding van Diptyque Geranium Rosa geurkaars, 190g
Diptyque Geranium Rosa geurkaars, 190g
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 765,00/1kg
Productafbeelding van Afrodite geurkaars, 170g
Afrodite geurkaars, 170g
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Bond No. 9 Wall Street, geurkaars, 180g
Bond No. 9 Wall Street, geurkaars, 180g
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1kg
Productafbeelding van Floris Grapefruit & Rozemarijn geurkaars, 175 g (unisex)
Floris Grapefruit & Rozemarijn geurkaars, 175 g (unisex)
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian Paris, Anouche geurkaars, 280g
Maison Francis Kurkdjian Paris, Anouche geurkaars, 280g
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acqua di Parma La Casa sul Lago, Rund, Geel, Amber, Bergamot, Alpenviooltje, Mei, Muskus, 50 uur, 1 stuk
Acqua di Parma La Casa sul Lago, Rund, Geel, Amber, Bergamot, Alpenviooltje, Mei, Muskus, 50 uur, 1 stuk
€ 53,77
Verkoper: PerfumTraders
€ 268,85/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Oud, rund, zwart, 1 stuk
Acqua di Parma Oud, rund, zwart, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 68,82
-17%
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 285,60/1kg
Productafbeelding van Parfums de Marly, geurkaars Delina (180 g)
Parfums de Marly, geurkaars Delina (180 g)
€ 70,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 391,00/1kg
Productafbeelding van Kirke geurkaars, 170g
Kirke geurkaars, 170g
€ 70,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 414,00/1kg