Nog maar 1 voor deze prijs
Giardino Benessere Rea, parfumextract, 100 ml (unisex)
€ 101,74
€ 1.017,40 / 1l
plus € 2,95 verzendkosten
Bij jou thuis
Gratis retour – 14 dagen
Wees er snel bij!
Eau de Parfum & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Tiziana Terenzi Kristina Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)€ 2.601,00/1l
€ 260,10
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Penhaligon's AIUla Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX€ 1.646,10/1l
€ 164,61
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Moresque Tamima Eau de Parfum, 50 ml (unisex)€ 2.998,80/1l
€ 149,94
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Xerjoff "V" Amabile Eau de Parfum, 50 ml (unisex)€ 2.835,60/1l
€ 141,78
Verkoper: PerfumTraders

GIARDINO BENESSERE Hera Extract de Parfum spray, 100 ml
€ 154.899,99/1l
€ 154,90
Gratis bezorging
Verkoper: IdoBuy

Giardino Benessere Mnemosine Extract de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.409,00/1l
€ 140,90
Gratis bezorging
Verkoper: IdoBuy

GIARDINO BENESSERE Hestia Parfumextract spray, 100 ml
€ 113.219,99/1l
€ 124,87
-€ 11,65Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 113,22
Verkoper: somnia24

Ahmed Al Maghribi Malyoon Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 265,00/1l
€ 26,50
Verkoper: somnia24

Giardino Benessere Nero Nepal Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 585,00/1l
€ 58,50
Verkoper: Glamperfeu

Giardino Benessere Giapeto Extract de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.090,00/1l
€ 109,00
Verkoper: FragrancesBg

Giardino Benessere Teia, parfumextract, 100 ml
€ 113.999,99/1l
€ 114,00
Verkoper: FragrancesBg

Giardino Benessere Iperione Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 996,90/1l
€ 99,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

V Canto Malatesta Extrait de Parfum 100 ml (unisex)
€ 1.342,30/1l
€ 134,23
Verkoper: somnia24

Nishane Deziro Extrait de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 2.815,20/1l
€ 140,76
Verkoper: PerfumTraders

Giardino Benessere White Musk Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 871,20/1l
€ 87,12
Verkoper: IdoBuy

Xerjoff Casamorati 1888 Tempio d'Acqua Eau de Parfum, 30 ml, UNISEX
€ 3.079,67/1l
€ 92,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

V Canto Guercino Extrait de Parfum, 100 ml, UNISEX
€ 1.426,20/1l
€ 142,62
Verkoper: Glamperfeu

Ahmed Al Maghribi Hirfah Eau de Parfum, 75 ml (unisex)
€ 482,80/1l
€ 36,21
Verkoper: somnia24

Ahmed Al Maghribi Awfa Eau de Parfum, 60 ml (unisex)
€ 1.285,33/1l
€ 77,12
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Niche Emarati Khalid Eau de Parfum, 80 ml, UNISEX
€ 412,50/1l
€ 33,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Rea von Giardino Benessere is een fascinerende, houtachtige geur voor dames en heren, die elegante en tegelijkertijd gedurfde tonen combineert. Deze geur omhult u onmiddellijk met een mysterieuze aura en combineert aardse elementen met subtiele bloemige accenten, om zo een unieke en onvergetelijke geurervaring te creëren.
In het begin wordt u begroet door iris, waarvan de poederachtige en subtiel zoete tonen harmonieus samenvloeien met sinaasappel en mandarijn. Deze frisse en levendige opening zorgt voor een uitnodigend begin, dat de zintuigen prikkelt en een gevoel van lichtheid geeft. Langzaam vloeit deze frisse opening over in de hartnoot, waarin intens leer, cederhout en lavendel samensmelten met een vleugje roze peper en jasmijn. Deze combinatie geeft de geur een sensuele diepte, terwijl deze toch in balans en elegant blijft, waardoor het een perfecte begeleider is voor verschillende gelegenheden.
De basisnoot is rijk aan houtachtige akkoorden, patchouli, muskus en vanille, die zorgen voor een warme en langdurige afdronk. Deze elementen creëren een omhullende en aanhoudende aanwezigheid, waardoor Rea een sterke, maar ook subtiele en elegante indruk achterlaat. Dit parfum is de ideale keuze voor wie op zoek is naar een aardse, leerachtige en poederachtige geur met een vleugje sensualiteit. Rea, die in 2019 werd gelanceerd, is een meesterwerk van parfumeur Paolo Terenzi, dat zowel in het dagelijks gebruik als bij speciale gelegenheden indruk maakt.
- Afmetingen
- 100 milliliter
- Gewicht
- 0.5 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- volgens de fabrikant
- Fabrikant
- Giardino Benessere
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 8016741122590
- Afmetingen
- 100 milliliter
- Gewicht
- 0.5 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- volgens de fabrikant
- Fabrikant
- Giardino Benessere
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 8016741122590
Gaat ook goed samen met

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 549,80/1l
€ 54,98
Verkoper: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 916,67/1l
€ 82,50
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam

Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.690,00/1l
€ 169,00
Verkoper: FragrancesBg

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 460,60/1l
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Herendouchegel Versace Eros EDP (100 ml)
€ 599,40/1l
€ 59,94
Verkoper: Novada-Shop

Emporio Armani Stronger With You Intensely, eau de parfum voor heren, 100 ml, niet navulbaar, met tonen van roze peper, vanille en amber
€ 844,50/1l
€ 84,45
Verkoper: ParfumGroup

Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.295,00/1l
€ 229,50
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam

Prada Paradoxe Eau de Parfum, sprayflacon, 90 ml
€ 879,22/1l
€ 79,13
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Tom Ford Lost Cherry Eau de Parfum 50 ml - Fruitige Geur
€ 2.759,80/1l
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: LOGNOW

Riiffs Momento Eau De Parfum (100 ml)
€ 239,50/1l
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 880,00/1l
€ 88,00
Gratis bezorging
Verkoper: Scentiva

Sospiro Vibrato Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.299,90/1l
€ 229,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Valentino Valentina Donna Born in Roma Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 985,30/1l
€ 98,53
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 289,50/1l
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
€ 550,00/1l
€ 65,99
-16%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Herenparfum Black Afgano Nasomatto EDP (30 ml) - 30 ml
€ 3.697,33/1l
€ 110,92
Verkoper: ParfumGroup

Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum, 80 ml
€ 1.069,50/1l
€ 85,56
Verkoper: ParfumGroup

Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
€ 597,00/1l
€ 59,70
Gratis bezorging
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, voor dames, 70 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
€ 2.142,71/1l
€ 299,00
-€ 149,01Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: Scentiva

Nusuk Ateeq Eau de Parfum, 100 ml
€ 251,90/1l
€ 25,19
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Gisada Ambassador Herenparfum, 100 ml (voor mannen)
€ 861,50/1l
€ 86,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, voor heren, 125 ml, niet navulbaar, lavendel, tonkabonen, benzoë
€ 622,32/1l
€ 77,79
Verkoper: ParfumGroup

Collection Prestige Sultan 9 Eau de Parfum 50 ml, uniseks
€ 802,60/1l
€ 40,13
Gratis bezorging
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Rasasi Hawas Ice Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 349,00/1l
€ 34,90
Verkoper: DUBAISTORE

Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml
€ 1.655,10/1l
€ 165,51
Verkoper: PerfumTraders

Clinique Aromatics Elixir Parfum Spray, 100 ml
€ 473,60/1l
€ 47,36
Verkoper: ParfumGroup

Maison Crivelli Oud Maracuja Extrait de Parfum
€ 4.300,00/1l
€ 215,00
Gratis bezorging
Verkoper: iBeco
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(19)Aantal beoordelingen: 19
€ 253,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.532,30/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 86,74
-30%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 60,13
Verkoper: SEILOIRE
€ 300,65/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.304,13/1l

Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,50/1l

Al Haramain - Detour Noir Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(66)Aantal beoordelingen: 66
€ 26,72
Verkoper: Dasfarinas
€ 267,20/1l

Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(131)Aantal beoordelingen: 131
€ 129,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,56/1l

Riiffs Prive Blue Eau de Parfum 100 ml, uniseks



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(55)Aantal beoordelingen: 55
€ 23,52
Verkoper: SEILOIRE
€ 235,20/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 211,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.114,50/1l