Electrolux 140131434148 INTERNES LICHT, HOCHSPANNINGSDIODE voor vaatwassers

22,11

plus 9,55 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 28 – do 29 oktober
Wees er snel bij!
Grote keukenapparaten-reserveonderdelen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kraan voor wasmachine en vaatwasser
Kraan voor wasmachine en vaatwasser
€ 45,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van Electrolux 140030693059: Stoombeschermfolie voor vaatwassers
Electrolux 140030693059: Stoombeschermfolie voor vaatwassers
€ 12,86
Gratis bezorging
Verkoper: Mushu
Productafbeelding van Electrolux 140000494421: Filterhuisdeksel voor vaatwasser
Electrolux 140000494421: Filterhuisdeksel voor vaatwasser
€ 47,77
-34%
€ 31,06
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Türvergrendeling AEG Electrolux 14003530011/4. Vergendelingspen voor vaatwasser
Türvergrendeling AEG Electrolux 14003530011/4. Vergendelingspen voor vaatwasser
€ 14,73
Gratis bezorging
Verkoper: Mushu
Productafbeelding van Electrolux 1525593222: Bestekkorf voor onderrek, model 152559322/2, voor vaatwassers
Electrolux 1525593222: Bestekkorf voor onderrek, model 152559322/2, voor vaatwassers
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,09
-21%
€ 22,74
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Electrolux 140000401095: Sensor voor troebelheid in vaatwassers
Electrolux 140000401095: Sensor voor troebelheid in vaatwassers
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,70
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Electrolux 1173644004: Onderste sproeiarm voor vaatwasser
Electrolux 1173644004: Onderste sproeiarm voor vaatwasser
€ 32,07
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van ELECTROLUX wasmachine en vaatwasser M2GCP601
ELECTROLUX wasmachine en vaatwasser M2GCP601
€ 29,73
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Electrolux 2646009015: Middendeurvak voor koelkast
Electrolux 2646009015: Middendeurvak voor koelkast
€ 28,43
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Reedschakelaar, radcontact, radtelschakelaar, vaatwasser, Bosch, Siemens, 611317
Reedschakelaar, radcontact, radtelschakelaar, vaatwasser, Bosch, Siemens, 611317
€ 24,52
Gratis bezorging
Verkoper: Mushu
Productafbeelding van Beko vaatwasser ontkalkingsmoer 1742450100
Beko vaatwasser ontkalkingsmoer 1742450100
€ 2,44
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Electrolux - Deurschaar Van De Vriesschrank - 2912884281
Electrolux - Deurschaar Van De Vriesschrank - 2912884281
€ 25,41
Gratis bezorging
Verkoper: Mushu
Productafbeelding van Deurbevestiging, installatieonderdeel CANDY 41900626, voor schuifdeurmechanisme, vaatwasser
Deurbevestiging, installatieonderdeel CANDY 41900626, voor schuifdeurmechanisme, vaatwasser
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,34
Gratis bezorging
Verkoper: Mushu
Productafbeelding van Storingfilter, ruisfilter, condensator, storingscondensator, vaatwasser, vaatwasmachine, Beko, 1757160100
Storingfilter, ruisfilter, condensator, storingscondensator, vaatwasser, vaatwasmachine, Beko, 1757160100
€ 19,13
Gratis bezorging
Verkoper: Mushu
Productafbeelding van Electrolux - Ovendoor-Dichting - 3577343019
Electrolux - Ovendoor-Dichting - 3577343019
€ 26,94
-35%
€ 17,25
Gratis bezorging
Verkoper: Mushu
Productafbeelding van Grofsieve + fijnsieve set beko 1796090700 voor vaatwassers
Grofsieve + fijnsieve set beko 1796090700 voor vaatwassers
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 49,35
Gratis bezorging
Verkoper: Mushu
Productafbeelding van Beko Arcelik 1880580400: Leidingsysteembeugel voor vaatwassers
Beko Arcelik 1880580400: Leidingsysteembeugel voor vaatwassers
€ 9,99
-12%
€ 8,79
Gratis bezorging
Verkoper: Mushu
Productafbeelding van ELECTROLUX - Afwasmiddelreservoir/Wasmiddelreservoir - 4071358131
ELECTROLUX - Afwasmiddelreservoir/Wasmiddelreservoir - 4071358131
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 72,56
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van ELECTROLUX - Deurhaakjes - 140006804037
ELECTROLUX - Deurhaakjes - 140006804037
€ 9,17
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Trommelribbe Electrolux 8118628026 voor wasmachine
Trommelribbe Electrolux 8118628026 voor wasmachine
€ 13,39
Verkoper: InstaSpares

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Leveringsomvang

  • Inhoud: 1 diode

 Referentienummers: (Alleen ter vergelijking)

Hieronder vindt u "referentie- of vergelijkingsnummers" die het weergegeven artikel als passend identificeren, indien dit nummer vermeld staat.
Er wordt ook rekening gehouden met verschillende schrijfwijzen van een "referentie- of vergelijkingsnummer" en deze worden als mogelijke invoer weergegeven.
De verschillende schrijfwijzen zijn echter niet volledig en er kunnen nog andere verschillende schrijfwijzen bestaan!

  •  Electrolux-concern: AEG Electrolux Juno Zanker Zanussi.. (3)
    • 140131434072
    • 140131434148
    • 140140661012 -> 14013143407/2
  •  Mogelijke artikelmarkeringen: Afmetingen Waarden Systemen Overige markeringen (1)
    • Xiamen Hualian Electronic Group HXWAC230J03-03RMP1; A1314314; 230VAC 50/60 Hz; SP016837908

Gebruikstabel - geschikt voor de volgende apparaten:

Hieronder vindt u een lijst van alle apparaten en machines waarvoor het weergegeven artikel als geschikt is geïdentificeerd.
De lijst is echter niet volledig en het is mogelijk dat er nog andere geschikte apparaten en machines bestaan waarvoor het weergegeven artikel geschikt is.
Wij streven er voortdurend naar om de gebruikslijst inhoudelijk te actualiseren en zijn ook zeer dankbaar voor eventuele tips!

  •  AEG Vaatwasser (917)Apparaat-/Modelnaam/E-, Service-, Productie- of Hoofdnummer
    ESI 67070 XR 20100826
    F 60870 20070312
    FÖKOPLUS 20081215
    FÖKOPLUS 20090505
    FÖKOPLUS 20090702
    FÖKOPLUS 20090917
    FÖKOPLUS 20100204
    FÖKOPLUSID 20080926
    FÖKOPLUSID 20090827
    FÖKOPLUSID 20090828
    FÖKOPLUSID 20091120
    FÖKOPLUSID 20100330
    FÖKOPLUSID 20100830
    FÖKOPLUSIM 20080926
    FÖKOPLUSIM 20090420
    FÖKOPLUSIM 20090612
    FÖKOPLUSIM 20090702
    FÖKOPLUSIM 20090921
    FÖKOPLUSIM 20091007
    FÖKOPLUSIM 20091201
    FÖKOPLUSIM 20100824
FÖKOPLUSIW 20080926 FÖKOPLUSIW 20090827 FÖKOPLUSIW 20090827 FÖKOPLUSIW 20091006 FÖKOPLUSIW 20100107 FÖKOPLUSIW 20100803 FÖKOPLUSUM 20080926 FÖKOPLUSUM 20090519 FÖKOPLUSUM 20090601 FÖKOPLUSUM 20090904 FÖKOPLUSUM 20090917 FÖKOPLUSUM 20091012 FÖKOPLUSUM 20091214 FÖKOPLUSVI 20081013 FÖKOPLUSVI 20090420 FÖKOPLUSVI 20090702 FÖKOPLUSVI 20090813 FÖKOPLUSVI 20091007 FÖKOPLUSVI 20091203 FÖKOPLUSVI 20100804 FÖKPLUSILM 20090916 FÖKPLUSILM 20100401 FÖKPLUSILM 20100902 FÖKPLUSVIL 20091006 FÖKPLUSVIL 20100120 FÖKPLUSVIL 20100730 FÖKPLUSVIL 20100902 F60760 20081215F60760 20090611 F60760 20090917 F60760 20091007 F60760 20091202 F60760 20100831 F60760M 20081215 F60760M 20090611 F60760M 20090917 F60760M 20091007 F60760M 20091202 F60760M 20100831 F60870 20070420 F60870 20070423 F60879M 20070625 F64085IM 20070522 F65090VI 20061013 F65090VI 20070914 F65090VI 20070914 F65090VIL 20070320 F65090VIL 20070725 F67032IM0P 20120412 F67032IM0P 20120821 F67032IM0P 20120925 F67032IM0P 20121220 F67032UM0P 20120424 F67032UM0P 20120816 F67032UM0P 20121220 F67032VI0P 20120418 F67032VI0P 20120806 F67032VI0P 20121022 F67032VI0P 20121113 F67032VI0P 20121204 F67032VI0P 20130821 F67032W0P 20120410 F67032W0P 20120924 F67032W0P 20121114F67032WOP 20120813 F77009W0P 20101220 F77009W0P 20101220 F77009W0P 20110826 F77029W0P 20120502 F77029W0P 20120918 F77029W0P 20130603 F77029W0P 20130621 F80010ILM 20070912 F80010IM 20071002 F80010IM 20080229 F80010IM 20090603 F80010IM 20090603 F80010VI 20071002 F80010VI 20080303 F80010VI 20091217 F80010VIL 20070912 F80010VIL 20080623 F80870M 20070418 F80870M 20070419 F80870M 20070420 F80870M 20080208 F80870M 20080422 F80870M 20080606 F85010ILM 20070910 F85010ILM 20080721 F85010IM 20071002 F85010IM 20080519 F85010VI 20071002 F85010VI 20080229 F85010VIL 20070912 F85010VIL 20080310 F85015ILM 20071005 F85015ILM 20080721
Fabrikant
Gewicht
0.056 kg
EAN
7321424656264
MPN (Manufacturer Part Number)
140131434148

Fabrikant
Gewicht
0.056 kg
EAN
7321424656264
MPN (Manufacturer Part Number)
140131434148
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Bauknecht bakplaat, geëmailleerd, model NBB35, krasbestendig, afmetingen 450 x 375 x 20 mm - Artikelnummer: 481010657929, vervangt artikelnummer 480121103008
Bauknecht bakplaat, geëmailleerd, model NBB35, krasbestendig, afmetingen 450 x 375 x 20 mm - Artikelnummer: 481010657929, vervangt artikelnummer 480121103008
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 17,43
Gratis bezorging
Verkoper: Mushu
Productafbeelding van VEVOR verwarmingspomp: Opvoerhoogte 4 meter, 220V, 72W, 50 liter per minuut, circulatiepomp voor warm water, aansluiting NPT 1-1/2 inch, circulatiepomp met 3 snelheden, stille werking, IP44, circulatiepomp voor warmwatersystemen in huis
VEVOR verwarmingspomp: Opvoerhoogte 4 meter, 220V, 72W, 50 liter per minuut, circulatiepomp voor warm water, aansluiting NPT 1-1/2 inch, circulatiepomp met 3 snelheden, stille werking, IP44, circulatiepomp voor warmwatersystemen in huis
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 60,60
-42%
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van AEG 3531939233: Kookplaat voor oven (zie beschrijving)
AEG 3531939233: Kookplaat voor oven (zie beschrijving)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 19,41
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van KitchenAid vet voor versnellingsbakken, 200g, compatibel met alle keukenmachines – voedselveilig, NSF H1 gecertificeerd, hoogwaardig vet voor versnellingsbakken, tandwielen en onderhoud
KitchenAid vet voor versnellingsbakken, 200g, compatibel met alle keukenmachines – voedselveilig, NSF H1 gecertificeerd, hoogwaardig vet voor versnellingsbakken, tandwielen en onderhoud
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: Vareonix
Productafbeelding van LG AJL74372102: Waterreservoir, drinkwaterreservoir, waterdispenser, verswaterreservoir, 4 liter, transparant, wit, kunststof, voor koelkast, koelapparaat, koelautomaat
LG AJL74372102: Waterreservoir, drinkwaterreservoir, waterdispenser, verswaterreservoir, 4 liter, transparant, wit, kunststof, voor koelkast, koelapparaat, koelautomaat
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,55
Gratis bezorging
Verkoper: Mushu
Productafbeelding van Eltek 10.0041.00, Overloopbeveiliging, universeel, 2 °C, 70 °C, 0,2 bar, 10 bar
Eltek 10.0041.00, Overloopbeveiliging, universeel, 2 °C, 70 °C, 0,2 bar, 10 bar
€ 26,-
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van Gorenje deurvergrendeling 579333 voor wasmachine | Deurvergrendeling, vergrendelingsmechanisme, sluitsysteem, deuropsluiting
Gorenje deurvergrendeling 579333 voor wasmachine | Deurvergrendeling, vergrendelingsmechanisme, sluitsysteem, deuropsluiting
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 24,22
Gratis bezorging
Verkoper: Mushu
Productafbeelding van Verbindingskabel WTZ27510 (wit)
Verbindingskabel WTZ27510 (wit)
€ 30,58
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Liebherr 988264600, flessenhouder, Liebherr, koelkast, roestvrij staal
Liebherr 988264600, flessenhouder, Liebherr, koelkast, roestvrij staal
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 49,10
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Draaigreep, instelknop, schakelaar, hendel voor elektrische boiler, nachtopslagverwarming, nachtstroomopslag, Bosch, Siemens, 00150232, 150232, ook geschikt voor Neff, Balay, Constrzcta, Gaggenau
Draaigreep, instelknop, schakelaar, hendel voor elektrische boiler, nachtopslagverwarming, nachtstroomopslag, Bosch, Siemens, 00150232, 150232, ook geschikt voor Neff, Balay, Constrzcta, Gaggenau
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,54
Gratis bezorging
Verkoper: Mushu
Productafbeelding van Spoelarm voor vaatwasser, onderkant, Beko, modelnummer 1746100300, vaatwasser, 45 cm, grijs
Spoelarm voor vaatwasser, onderkant, Beko, modelnummer 1746100300, vaatwasser, 45 cm, grijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,99
-5%
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Flessenhouder (49 x 30 cm) voor koelkasten en vriezers van de merken Hisense, Gorenje, Mora – HK2018554
Flessenhouder (49 x 30 cm) voor koelkasten en vriezers van de merken Hisense, Gorenje, Mora – HK2018554
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,53
Gratis bezorging
Verkoper: Mushu
Productafbeelding van BEKO - Condensator 8µF - DV1160/DCY7402X - 2807960400
BEKO - Condensator 8µF - DV1160/DCY7402X - 2807960400
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 13,02
Gratis bezorging
Verkoper: Mushu
Productafbeelding van KitchenAid blender afdichting W10686132 – Vervangende afdichting, compatibel met Artisan blenders – Afdichtingsring voor KitchenAid staande mixers en mengbekers
KitchenAid blender afdichting W10686132 – Vervangende afdichting, compatibel met Artisan blenders – Afdichtingsring voor KitchenAid staande mixers en mengbekers
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Vareonix
Productafbeelding van INF Reinigingsgereedschap voor afvoergaten koelkast 5-delig
INF Reinigingsgereedschap voor afvoergaten koelkast 5-delig
€ 12,39
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Waterslang, 5 meter, aansluiting 3/4 inch, voor koud water, geschikt voor wasmachine en vaatwasser, 10 bar
Waterslang, 5 meter, aansluiting 3/4 inch, voor koud water, geschikt voor wasmachine en vaatwasser, 10 bar
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Trommelmanchet Haier 49045766 0020300590D voor wasmachine
Trommelmanchet Haier 49045766 0020300590D voor wasmachine
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,02
Gratis bezorging
Verkoper: Mushu
Productafbeelding van Aquastop-aansluitslang beko 1760360200, 2,06 meter, voor vaatwassers
Aquastop-aansluitslang beko 1760360200, 2,06 meter, voor vaatwassers
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,88
Gratis bezorging
Verkoper: Mushu
Productafbeelding van WHIRLPOOL - Drukknop - 480121101591
WHIRLPOOL - Drukknop - 480121101591
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,10
Gratis bezorging
Verkoper: Mushu
Productafbeelding van Trillingsdempers voor wasmachines
Trillingsdempers voor wasmachines
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 13,68
Gratis bezorging
Verkoper: Mushu
Productafbeelding van Mobicool 4451052706 Griff, sluiting voor koelbox model 93602411400 FR40
Mobicool 4451052706 Griff, sluiting voor koelbox model 93602411400 FR40
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,92
Gratis bezorging
Verkoper: Mushu
Productafbeelding van 4 stuks afdekplaten voor kookplaat, roestvrij staal, voor gasfornuis of elektrische kookplaat
4 stuks afdekplaten voor kookplaat, roestvrij staal, voor gasfornuis of elektrische kookplaat
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 174
€ 16,49
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Adapterframe voor kookplaten - STABILITEIT ZONDER DOORBUIGEN - 100% passend voor uw kookplaat - Adapterframe kookplaat / kookplaatframe / kookplaatomranding
Adapterframe voor kookplaten - STABILITEIT ZONDER DOORBUIGEN - 100% passend voor uw kookplaat - Adapterframe kookplaat / kookplaatframe / kookplaatomranding
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 217,63
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Bosch 427903 Vaatwasmachinefilter, grijs
Bosch 427903 Vaatwasmachinefilter, grijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,75
Gratis bezorging
Verkoper: Mushu
Productafbeelding van CANDY - Transportbandrol - 43005989
CANDY - Transportbandrol - 43005989
€ 8,92
Gratis bezorging
Verkoper: Mushu
Productafbeelding van Aansluitkabel, 5x2,5mm², kabel
Aansluitkabel, 5x2,5mm², kabel
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Piebert Fix doseerhulp, type 47118, geschikt voor vloeibaar wasmiddel, compatibel met Bosch Siemens wasmachines van de series 3T, C, WA, WD, WF, WG, WI, WK, WL, WM, WN, WP, WQ, WU, WV. Voor wasmiddelreservoir, met instructie en korte video (vergelijkbaar met 00605740)
Piebert Fix doseerhulp, type 47118, geschikt voor vloeibaar wasmiddel, compatibel met Bosch Siemens wasmachines van de series 3T, C, WA, WD, WF, WG, WI, WK, WL, WM, WN, WP, WQ, WU, WV. Voor wasmiddelreservoir, met instructie en korte video (vergelijkbaar met 00605740)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,98
Verkoper: Knethaken-Shop
Productafbeelding van KOCHSTAR Inwekkers WarmMaster A met H.27 liter, modelnummer 121078
KOCHSTAR Inwekkers WarmMaster A met H.27 liter, modelnummer 121078
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 169,-
Verkoper: HausDerGeschenke

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 23 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Welkomstdeals
Productafbeelding van Naturewater SOFT-V2 wateronthardingsinstallatie voor zacht water, ontkalkingsinstallatie met ionenwisselaar, waterontharder met een harsreservoir van 25 liter
Naturewater SOFT-V2 wateronthardingsinstallatie voor zacht water, ontkalkingsinstallatie met ionenwisselaar, waterontharder met een harsreservoir van 25 liter
€ 511,99
-€ 23,54
€ 488,45
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Welkomstdeals
Productafbeelding van XMTECH 700W hefinstallatie, fecalenpomp, sanitaire en afvalwaterpompen met actieve koolfilter, opbrengst tot 180 liter per minuut
XMTECH 700W hefinstallatie, fecalenpomp, sanitaire en afvalwaterpompen met actieve koolfilter, opbrengst tot 180 liter per minuut
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 118,99
Gratis bezorging6% Voucher
Verkoper: HKGaga
Welkomstdeals
Productafbeelding van YARDIN Hefinstallatie, fecalenpomp, huishoudelijke pomp, fecaliën, afvalwaterpomp, 700W, vuilwaterpomp met koolstoffilter voor toilet, douche en wastafel
YARDIN Hefinstallatie, fecalenpomp, huishoudelijke pomp, fecaliën, afvalwaterpomp, 700W, vuilwaterpomp met koolstoffilter voor toilet, douche en wastafel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 120,99
Gratis bezorging6% Voucher
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van LS 990 Lichthamer 250
LS 990 Lichthamer 250
€ 316,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van VEVOR verwarmingspomp: Opvoerhoogte 4 meter, 220V, 72W, 50 liter per minuut, circulatiepomp voor warm water, aansluiting NPT 1-1/2 inch, circulatiepomp met 3 snelheden, stille werking, IP44, circulatiepomp voor warmwatersystemen in huis
VEVOR verwarmingspomp: Opvoerhoogte 4 meter, 220V, 72W, 50 liter per minuut, circulatiepomp voor warm water, aansluiting NPT 1-1/2 inch, circulatiepomp met 3 snelheden, stille werking, IP44, circulatiepomp voor warmwatersystemen in huis
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 60,60
-42%
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR LPS25-6S/130 circulatiepomp van gietijzer, 1/8 pk, 55 liter per minuut, warmwatercirculatiepomp, met schroefdraadaansluiting, 3-traps snelheidsregeling, stille werking, geschikt voor verwarmingsinstallaties in huis
VEVOR LPS25-6S/130 circulatiepomp van gietijzer, 1/8 pk, 55 liter per minuut, warmwatercirculatiepomp, met schroefdraadaansluiting, 3-traps snelheidsregeling, stille werking, geschikt voor verwarmingsinstallaties in huis
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR verwarmingspomp. Opvoerhoogte: 6 meter. Spanning: 220 V. Vermogen: 92 W. Capaciteit: 60 liter per minuut. Watercirculatiepomp voor warm water. Aansluiting: NPT 1-1/2 inch. Circulatiepomp met 3 snelheden. Beschermingsklasse: IP44. Werkt geruisloos. Circulatiepomp voor warmwatersystemen in huis
VEVOR verwarmingspomp. Opvoerhoogte: 6 meter. Spanning: 220 V. Vermogen: 92 W. Capaciteit: 60 liter per minuut. Watercirculatiepomp voor warm water. Aansluiting: NPT 1-1/2 inch. Circulatiepomp met 3 snelheden. Beschermingsklasse: IP44. Werkt geruisloos. Circulatiepomp voor warmwatersystemen in huis
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 64,00
-42%
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van INF Keukenkraan Aftapkraan Zilver
INF Keukenkraan Aftapkraan Zilver
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,69
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Elektrische toiletspoelsensor-set met 2 sensoren, 1800 mAh, automatische, contactloze externe spoelfunctie
Elektrische toiletspoelsensor-set met 2 sensoren, 1800 mAh, automatische, contactloze externe spoelfunctie
€ 44,00
-4%
€ 42,-
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Pompkop klik - Geschikt voor Schwalbe Clik Valve
Pompkop klik - Geschikt voor Schwalbe Clik Valve
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van PERLATOR waterbesparende - Set van 2
PERLATOR waterbesparende - Set van 2
€ 42,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van Hendel compatibel met 35 mm kraancartridge (patroonstang 9 x 9 mm) vervangende handgrepen warm en koud voor keuken - Wastafel - Badkamer afwerking
Hendel compatibel met 35 mm kraancartridge (patroonstang 9 x 9 mm) vervangende handgrepen warm en koud voor keuken - Wastafel - Badkamer afwerking
€ 36,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van Kraan voor wasmachine en vaatwasser
Kraan voor wasmachine en vaatwasser
€ 45,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van Spatscherm - Set van 3 - 33 cm - Roestvrij staal - Vaatwasserbestendig
Spatscherm - Set van 3 - 33 cm - Roestvrij staal - Vaatwasserbestendig
€ 35,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van Spatscherm - Siliconen - Vaatwasserbestendig - Hittebestendig - Ergonomische Greep - Zwart
Spatscherm - Siliconen - Vaatwasserbestendig - Hittebestendig - Ergonomische Greep - Zwart
€ 35,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van Spatscherm - Siliconen - Hittebestendig tot 200 °C - Vaatwasserbestendig - BPA-vrij - Hittebestendig
Spatscherm - Siliconen - Hittebestendig tot 200 °C - Vaatwasserbestendig - BPA-vrij - Hittebestendig
€ 31,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon