5,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
Nog maar 2 voor deze prijs
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Hoorn-kam met handvat, ongeveer 8 cm€ 1.384,29/1kg
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders

BABYLISS - Kam, breedte 5,4-10 mm - 35808761
€ 406,67/1kg
€ 2,44
Verkoper: InstaSpares

BABYLISS - Kam 2-14 mm - 35808300
€ 244,00/1kg
€ 2,44
Verkoper: InstaSpares

BABYLISS - Kam - 3 mm - 35808353
€ 244,00/1kg
€ 2,44
Verkoper: InstaSpares

Babyliss - Kam - 1-25 mm - 35809700
€ 2.440,00/1kg
€ 2,44
Verkoper: InstaSpares

BABYLISS - Kam - 3 mm - 35808110
€ 2.440,00/1kg
€ 2,44
Verkoper: InstaSpares

BABYLISS - Kammetje, 3 mm - 35806950
€ 813,33/1kg
€ 2,44
Verkoper: InstaSpares

BABYLISS - Opzetstuk voor kam - 6 mm - 35806721
€ 122,00/1kg
€ 2,44
Verkoper: InstaSpares

Babyliss 35808302 Sabot, 0,5-3 mm, voor grasmaaier E830XE E836XE
€ 499,00/1kg
€ 4,99
Verkoper: PG-Service

BABYLISS - Kam 3-15MM T839E - 35808391
€ 10,56/1kg
€ 2,44
Verkoper: InstaSpares

BABYLISS - Messblok - 35009770
€ 374,40/1kg
€ 18,72
Verkoper: InstaSpares

BABYLISS - Scheerkop - 35108360
€ 335,00/1kg
€ 6,70
Verkoper: InstaSpares

BABYLISS - Mesblok - 32 mm - E836XE - Haartrimmer - 35008300
€ 117,00/1kg
€ 18,72
Verkoper: InstaSpares

Philips CP0810, 422203632441 Sabot van 3-7 mm voor MG5720, MG7730, MG7770 - Haar- en baardtrimmer
€ 10,99
Verkoper: PG-Service

Babyliss - Netvoedingsaansluiting - 35208720
€ 116,86/1kg
€ 18,58
Verkoper: InstaSpares

Babyliss - Netvoedingsaansluiting Mt725E - 35207250
€ 21,43/1kg
€ 12,86
Verkoper: InstaSpares

BaByliss 3030053830856, grijs
€ 244,00/1kg
€ 2,44
Verkoper: InstaSpares

Babyliss 35807254: Kamaccessoire van 7 mm voor de MT727E en 7255PE baard- en haarstylmachines
€ 8,98
Verkoper: Knethaken-Shop

Babyliss Scheerkop/kam voor tondeuse, baardtrimmer, 0,5-4,5 mm - Artikelnummer: 35807090
€ 406,67/1kg
€ 2,44
Verkoper: InstaSpares

Babyliss 35807750 Kamaccessoire, 1-15 mm, voor de FX775E Pro haartrimmer
€ 48,80/1kg
€ 2,44
Verkoper: InstaSpares
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Product: Babyliss - Kam 21-36Mm - 35807501. Type product: reserveonderdeel of accessoire voor huishoudelijk apparaat. Merk of fabrikant: BaByliss. Verkopersreferentie/SKU: 35807501. EAN: 3030053830849. Compatibiliteit en gebruik afgeleid van de productomschrijving: Babyliss - Kam 21-36Mm - 35807501. Gebruik: vervanging, reparatie of onderhoud van het compatibele apparaat. Controleer de referentie en het model van het apparaat voordat u koopt. Huidige cataloguscategorie Kaufland: 58461.
- Gewicht
- 0.05 kg
- Fabrikant
- Aantal stuks
- 1
- EAN
- 3030053830849
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 35807501
- Gewicht
- 0.05 kg
- Fabrikant
- Aantal stuks
- 1
- EAN
- 3030053830849
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 35807501
Gaat ook goed samen met

Braun reinigingspatroon CCR 6 - 3-in-1 scheerapparaat onderhoud, 6-delig, artikelnummer 303262
€ 30,48/1kg
€ 37,49
Verkoper: Di-Life

Philips OneBlade QP430/50 - 3 mesjes
€ 182,25/1kg
€ 36,45
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal

Panasonic WES 9173 Y1361
€ 2.051,58/1kg
€ 38,98
Verkoper: Knethaken-Shop

Schnittkop BRAUN 81634451 voor baardtrimmer
€ 945,38/1kg
€ 12,29
Verkoper: InstaSpares

BRAUN - Precisiekam voor baard - 81695628
€ 342,42/1kg
€ 11,30
Verkoper: InstaSpares

BABYLISS - Kam 2-24 mm - 35807860
€ 81,33/1kg
€ 2,44
Verkoper: InstaSpares

USB-oplaadkabel voor Philips, 4,3V, model A00390
€ 62,71/1kg
€ 4,39
Verkoper: esiteo

Reparatieset voor startmotor, Briggs & Stratton (497606, 696541)
€ 23,70
Verkoper: MAGIQeu

Etui voor scheerapparaten uit de Philips OneBlade PRO-serie
€ 7,19
Verkoper: esiteo

Sillar reinigingsvloeistof voor koffiemachines, navulverpakking 2 liter - Citroenformule - Compatibel met Braun CCR serie 3, 5, 7, 9, Clean&Renew
€ 10,50/1l
€ 21,99
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK

Remington SP-HC 5000: Opzetstukken met ProPower-technologie
€ 74,50/1kg
€ 13,85
-46%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 7,45
Verkoper: InstaSpares

JRL Bladolie
€ 78,32/1kg
€ 9,79
Verkoper: GlossyShopDE

SCANPART 3305000001, Reinigingsspray, Blauw, Wit, 100 ml
€ 170,90/1l
€ 17,09
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax

Bic Scheermesjes sensitive (5 stuks)
€ 10,50/1kg
€ 1,05
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Razoli - Mann 3-in-1 Scheerolie, 100 ml
€ 261,80/1l
€ 26,89
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 26,18
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Gillette Fusion5 Ultra Sensitive scheergel - voordeelverpakking, 6 x 200 ml
€ 39,12/1l
€ 46,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS

Tana vervangingsrubber voor wimperkrullers, nieuw/siliconen
€ 630,00/1l
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany

GILLETTE Labs snel schuimend scheergel
€ 31,50/1l
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany

vhbw Netadapter, compatibel met Panasonic ER-161, ER-1611 haartrimmers en kappersmachines - 9,4 cm
€ 717,64/1kg
€ 51,67
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Foliencutterkop, elektrische scheerapparaat, vervangingsonderdelen, accessoires. Geschikt voor Braun 10B/20B
€ 1.635,45/1kg
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza

Wilkinson Intuition Sensitive Navulling (4 stuks)
€ 92,50/1kg
€ 17,03
-45%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 9,25
Verkoper: Friseurtotal

Ruhhy 26642 Accu-pluisverwijderaar, 1800 mAh, 3,7 V, zwart
€ 45,37/1kg
€ 18,83
Verkoper: EmptCZ

Braun 81739350 Precisietrimmer voor de Series 5/6/7 (vanaf 2020) scheerapparaten
€ 679,00/1kg
€ 33,95
Verkoper: InstaSpares

Braun CCR 6+2 navulpatronen, promotiepack
€ 95,57/1l
€ 129,98
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart

Navulpatronen voor de Braun CCR4 reinigingsstation. Accessoires voor scheerapparaat. Set van 4
€ 36,08/1kg
€ 29,95
Verkoper: Friseurtotal

BRAUN 176677 2 BRAUN Clean & Renew CCR 2 Reinigungskartuschen für Rasierer
€ 44,13/1kg
€ 17,96
Verkoper: InstaSpares

Reinigingspatronen voor Quick Clean Pod, 3-pack (3x 160ml, voor reinigingsstation)
€ 31,16/1kg
€ 23,18
Verkoper: InstaSpares

Reinigingspatronen voor Quick Clean Pod, set van 6 (6 x 160 ml, voor reinigingsstation)
€ 221,70/1kg
€ 44,34
Verkoper: InstaSpares
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 16 augustus 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Precies goed
Past precies zoals besteld. Bedankt.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Erbe Solingen scheermes Mach 3, Rhodium uitvoering
€ 89,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 735,74/1kg

Erbe Solingen scheerapparaat, traditioneel ontwerp, met handvat van wengehout
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 701,83/1kg

Golddachs scheerstandaard, zilverkleurig, met zeepbakje
€ 80,58
Verkoper: PerfumTraders

Erbe Solingen: Scheerapparaat, traditie, metaal
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 381,03/1kg

Golddachs Scheerset, chroom, met zeepkom, borstel van synthetisch haar en Fusion scheermes (4-delig)
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 117,41/1kg

Golddachs Scheerset, chroom, met zeepkom, dassenborstel en Fusion scheermes (4-delig)
€ 65,28
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 106,33/1kg

Golddachs Scheerset, chroom, met zeepkom, dassenborstel en MACH3 scheermes (4-delig)
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 102,92/1kg

Golddachs Scheerset, chroom, met zeepkom, borstel van synthetisch haar en MACH3 scheermes (4-delig)
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 101,82/1kg

Golddachs scheerapparaat Fusion, olieverf, zilver
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 663,61/1kg

Golddachs scheerset, zilverkleurig, met dassenhaar (3-delig)
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 140,32/1kg

Erbe Solingen scheermes Mach 3, kunststof
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 554,07/1kg

Golddachs scheerapparaat Mach3, zwart/zilver
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 497,86/1kg

Scheerset 3-delig: standaard met borstel en natte scheerkop Mach 3
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 110,53/1kg

Golddachs scheerapparaat Fusion, cederhout
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 430,12/1kg

Golddachs Bart-set in lederen etui: baardkam, baardborstel, baardschaar
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 418,46/1kg

Erbe Solingen scheerapparaat Sensus, roestvrij staal, mat afwerking
€ 22,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 228,98/1kg

Golddachs scheermesje, wit, keramisch, ovaal, met handgreep voor een goede grip



3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5(3)Aantal beoordelingen: 3
€ 22,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 69,97/1kg

Hoorn-kam met handvat, ongeveer 8 cm
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.384,29/1kg

Hoorn-bartenkam, ongeveer 7 cm breed
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.384,29/1kg

INF Dubbelzijdige tape voor hairextensions/pruiken 10 vellen 240 stickers
€ 14,39
Verkoper: INFshop
€ 719,50/1kg