WELEDA Reinigingsgel verfrissend (150 ml)

€ 9,55

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september
Onze bestedeals
Overige gezichtsverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van KLAIRS Milde Zwarte Verfrissende Reinigingsolie, 150 ml
KLAIRS Milde Zwarte Verfrissende Reinigingsolie, 150 ml
€ 29,19
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
€ 16,00
-56%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Weleda Serumdruppels voor het verfijnen van de poriën, voor dames, 30 ml
Weleda Serumdruppels voor het verfijnen van de poriën, voor dames, 30 ml
€ 471,33/1l
€ 14,14
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van EXOMEGA Kalmerende gezichtsreiniger, 200 ml
EXOMEGA Kalmerende gezichtsreiniger, 200 ml
€ 27,28
-14%
€ 23,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Elemis Sensitive Reinigingsgel, 200 ml
Elemis Sensitive Reinigingsgel, 200 ml
€ 38,58
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Disedo Milde reinigingsschuim met hyaluronzuur, 150 ml
Disedo Milde reinigingsschuim met hyaluronzuur, 150 ml
€ 21,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SYLVECO gezichtsreiningschuim met calendula, 150 ml
SYLVECO gezichtsreiningschuim met calendula, 150 ml
€ 10,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van TOPIALYSE Wasgel, 100 ml
TOPIALYSE Wasgel, 100 ml
€ 15,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mustela 2-in-1 Reinigingsgel, 200 ml
Mustela 2-in-1 Reinigingsgel, 200 ml
€ 10,10
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van (Schuimende reinigingsgel) 250 ml
(Schuimende reinigingsgel) 250 ml
€ 24,35
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BIOLAVEN Gezichtsreinigingsgel, 150 ml
BIOLAVEN Gezichtsreinigingsgel, 150 ml
€ 10,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Noreva Psoriane Verzachtende Reinigingsgel 500ml
Noreva Psoriane Verzachtende Reinigingsgel 500ml
€ 26,15
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Herbolive gezichtspeelingcrème met olijfolie en amandelpitten, 50 ml
Herbolive gezichtspeelingcrème met olijfolie en amandelpitten, 50 ml
€ 9,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van Mixa Micellaire Reinigingsvloeistof tegen uitdroging, 400 ml
Mixa Micellaire Reinigingsvloeistof tegen uitdroging, 400 ml
€ 13,70
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Eucerin Dermopure Clinical Reinigingsgel, herstellend, 150 ml
Eucerin Dermopure Clinical Reinigingsgel, herstellend, 150 ml
€ 14,97
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Skonik gezichtsreinigingsgel, 200 ml
Skonik gezichtsreinigingsgel, 200 ml
€ 12,48
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van He'be Regenererend gezichtsreinigingsgel
He'be Regenererend gezichtsreinigingsgel
€ 121,27/1l
€ 18,19
Verkoper: HabitumPharma
Productafbeelding van Gezichtscrème Sensilis (30 ml)
Gezichtscrème Sensilis (30 ml)
€ 1.832,33/1l
€ 54,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Reinigingsgel voor het gezicht bij verwijde bloedvaatjes, 200 ml
Reinigingsgel voor het gezicht bij verwijde bloedvaatjes, 200 ml
€ 8,33
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Verzorgende gezichtsreiniger 150ml VIANEK
Verzorgende gezichtsreiniger 150ml VIANEK
€ 10,28
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze gezichtsreiniger verwijdert zacht en effectief onzuiverheden en maakt de huid zacht, soepel en revitaliseert. Dankzij de milde, plantaardige reinigingsstoffen, verrijkt met hydraterende aloë, verwijdert de gel overtollige talg, make-up en dagelijkse vuil van de huid.

Hamameliswater brengt de huid in balans en geeft deze een gezonde, frisse uitstraling. De huid wordt zacht, soepel en voelt niet trekkerig of vet aan. Natuurlijke etherische oliën van limoen, citroen en sinaasappel verspreiden een verfrissende citrusgeur.

Ideaal voor normale tot gemengde huid.

Verpakking: Elegante groene glazen fles met pomp.

Inhoud: 150 ml

Ingrediënten: Water, Alcohol denat., Cocoglucoside, Glycerin, Dinatriumcocoylglutamaat, Xanthaangom, Aloë Barbadensis bladextract*, Hamameliswater*, Citroenzuur, Carrageen, Zeewier, Tocoferol, Lecithine, Natriumcocoylglutamaat, Glycerylolivaat, Gehydrogeneerde palmglyceriden, Ascorbylpalmitaat, Geurstoffen, Limoneen, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral.

INCI-samenstelling: Water (Aqua), Alcohol denat., Coco-Glucosid, Glycerin, Dinatriumcocoylglutamaat, Xanthangom, Aloë Barbadensis bladextract*, Hamamelis Virginiana (Hamamelis)* water, Citroenzuur, Carrageen, Zeewier (Maris Sal), Tocoferol, Lecithine, Natriumcocoylglutamaat, Glycerylolivaat, Gehydrogeneerd Palmglyceride Citraat, Ascorbylpalmitaat, Geurstoffen (Parfum), Limoneen, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral.

  • afkomstig uit biologische teelt

** afkomstig uit natuurlijke etherische oliën

Product gecertificeerd door:

Aanvullende informatie:

  • Gecertificeerde natuurcosmetica met ingrediënten uit biologische teelt (NaTrue).
  • Veganistisch product.


Voel je verkwikt na iedere reiniging met Verfrissende Reinigingsgel. De plantaardige reinigingsgel met biologische aloë vera en biologische hamamelis schuimt licht en reinigt mild tot diep in de poriën. Verfrissende Reinigingsgel verwijdert make-up, vuil en onzuiverheden effectief, zonder de huid uit te drogen. De gel houdt ook de vochtbalans op peil. Zo voelt je huid verfrist, schoon, zacht en gehydrateerd aan. Verfrissende reinigingsgel heeft een goede huidverdraagzaamheid welke is bewezen. Ingrediënten: Water, Alcohol denat., Coco-Glucoside, Glycerine, Disodium cocoyl glutamaat, Xanthaan, Aloë Vera Gel, Distillaat van hamamelis, Citroenzuur, Carrageen, Zeezout, Tocoferol, Lecithine, Sodium Cocoyl Glutamaat, Glyceryloleaat, Gehydrogeneerde vetzuurglyceride, Vitamine C Palmitaat, Compositie van natuurlijke etherische oliën, Limoneen, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral. Gebruik: Breng Verfrissende Reinigingsgel 's ochtends en ’s avonds aan op je gezicht, hals en decolleté met behulp van een (herbruikbaar) wattenschijfje of je vingertoppen. Voeg water toe en masseer zacht in met kleine ronde bewegingen. Vermijd je oogcontouren. Spoel Verfrissende Reinigingsgel vervolgens goed af en breng Verfrissende Gezichtstonic aan. Fabrikant: Weleda AG 73525 Schwäbisch-Gmünd Duitsland
Gewicht
332 g
Inhoud
0.15 l
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
4001638589611
MPN (Manufacturer Part Number)
284052

Gewicht
332 g
Inhoud
0.15 l
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
4001638589611
MPN (Manufacturer Part Number)
284052
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van WELEDA Make-up Verwijderolie met biologische hamamelis en biologische abrikozenpitolie
WELEDA Make-up Verwijderolie met biologische hamamelis en biologische abrikozenpitolie
€ 10,24/1kg
€ 28,77
-64%
€ 10,24
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van WELEDA Gezichtstonic verfrissend (150 ml)
WELEDA Gezichtstonic verfrissend (150 ml)
€ 27,09
-64%
€ 9,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Stoomkoker van roestvrij staal, stoomkoker, 28 cm, stoomoven, dubbele laag met glazen deksel, kookpan, stoomkoker, stoomoven
Stoomkoker van roestvrij staal, stoomkoker, 28 cm, stoomoven, dubbele laag met glazen deksel, kookpan, stoomkoker, stoomoven
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 28,88
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van CITYSPORTS Loopband, WP6 Walking Pad, 1–6 km/u, 440 W, 3 standen met hellingshoek tot 14%, maximaal gebruikersgewicht 120 kg, zelfcentrerend loopvlak, LED-display, Bluetooth
CITYSPORTS Loopband, WP6 Walking Pad, 1–6 km/u, 440 W, 3 standen met hellingshoek tot 14%, maximaal gebruikersgewicht 120 kg, zelfcentrerend loopvlak, LED-display, Bluetooth
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 166
€ 153,98
-€ 13,99
€ 139,99
€10 Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: mindsupply
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 180
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Astra rugzak Minecraft, 3 compartimenten, 1 stuk
Astra rugzak Minecraft, 3 compartimenten, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 81,33
-29%
€ 57,12
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van satch schoolrugzak met laptopvak Match Deep Petrol
satch schoolrugzak met laptopvak Match Deep Petrol
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 142,79
Verkoper: Ranzenmaxx
Productafbeelding van Vichy Dercos Kera-Solutions Shampoo voor beschadigd haar, 250 ml
Vichy Dercos Kera-Solutions Shampoo voor beschadigd haar, 250 ml
€ 95,44/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 23,86
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Beauty of Joseon Glow Serum (30 ml)
Beauty of Joseon Glow Serum (30 ml)
€ 344,33/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 16,76
-38%
€ 10,33
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Minecraft dubbele pennenhouder Astra
Minecraft dubbele pennenhouder Astra
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 16,12
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van D Vier USB-C HUB. Digitale AV-multipoortadapter: USB 3.1 Type-C naar 1 HDMI 4K en 4 USB-poorten
D Vier USB-C HUB. Digitale AV-multipoortadapter: USB 3.1 Type-C naar 1 HDMI 4K en 4 USB-poorten
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 9,43
Verkoper: d_vier
Productafbeelding van Baagl rugzakset voor jongens, 3-delig, schooltas geschikt vanaf groep 3, rugzak voor de basisschool met borstband, ergonomische schoolrugzak (met skate-design)
Baagl rugzakset voor jongens, 3-delig, schooltas geschikt vanaf groep 3, rugzak voor de basisschool met borstband, ergonomische schoolrugzak (met skate-design)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 163,58
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 260
€ 32,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
€ 320,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 100,00
-€ 20,00
€ 80,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Anua Heartleaf Pore Control Reinigingsolie
Anua Heartleaf Pore Control Reinigingsolie
€ 130,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 26,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Beauty of Joseon Glow Deep Serum (30 ml)
Beauty of Joseon Glow Deep Serum (30 ml)
€ 382,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 11,46
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Anti-roos shampoo Dercos van Vichy (400 ml)
Anti-roos shampoo Dercos van Vichy (400 ml)
€ 54,86/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 24,14
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
€ 125,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van xlyne SIONA2, 3,3 cm (1,3 inch), AMOLED-display
xlyne SIONA2, 3,3 cm (1,3 inch), AMOLED-display
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 208,92
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van ORIGINEEL! Dr. Althea 147 Barrièrecrème, 50 ml
ORIGINEEL! Dr. Althea 147 Barrièrecrème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
€ 504,10/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 50,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Heetluchtfriteuse Airfryer, 12 liter, dubbele kamer met kijkvenster, 2 aparte manden, Dual Cook, Sync-Finish, frituren zonder olie, 2600W, digitaal, bespaart tijd
Heetluchtfriteuse Airfryer, 12 liter, dubbele kamer met kijkvenster, 2 aparte manden, Dual Cook, Sync-Finish, frituren zonder olie, 2600W, digitaal, bespaart tijd
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 105,58
-€ 3,59
€ 101,99
Gratis bezorging
Verkoper: BorlinGmbH
Productafbeelding van Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
€ 299,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 199
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 296
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van Elektrisch loopband met LCD-display. Fitnessapparaat voor thuisgebruik, met bijbehorende app
Elektrisch loopband met LCD-display. Fitnessapparaat voor thuisgebruik, met bijbehorende app
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 191
€ 199,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1955
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2190
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Sisleÿa L'intégral Anti-aging, een intensieve anti-verouderingsbehandeling, geschikt voor vrouwen met normale huid, 10 ml
Sisley Sisleÿa L'intégral Anti-aging, een intensieve anti-verouderingsbehandeling, geschikt voor vrouwen met normale huid, 10 ml
€ 672,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 67.290,00/1l
Productafbeelding van Sisley Ecologische Verzorgingsset, 147 ml
Sisley Ecologische Verzorgingsset, 147 ml
€ 211,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.441,09/1kg
Productafbeelding van Delfy Cosmetics Tweefasensysteem voor Hals en Décolleté, Druivenpit (80 ml)
Delfy Cosmetics Tweefasensysteem voor Hals en Décolleté, Druivenpit (80 ml)
€ 53,99
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (90 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (90 ml)
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging, Super Skin Kraft Olie (60 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging, Super Skin Kraft Olie (60 ml)
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging: Matmakende intensieve vloeistof (60 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging: Matmakende intensieve vloeistof (60 ml)
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Academie Radiance Aquabaume Éclat: Gezichtsbalsem met abrikozenextract, 50 ml
Academie Radiance Aquabaume Éclat: Gezichtsbalsem met abrikozenextract, 50 ml
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 795,60/1l
Productafbeelding van Origins Dr. Weil Mega-Mushroom Huidverzachtende Micellaire Reiniger, 200 ml
Origins Dr. Weil Mega-Mushroom Huidverzachtende Micellaire Reiniger, 200 ml
€ 33,03
Verkoper: PerfumTraders
€ 165,15/1l
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsreiniger, frisse gel (90 ml)
Ebenholz gezichtsreiniger, frisse gel (90 ml)
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging: Matterende krachtvloeistof (30 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging: Matterende krachtvloeistof (30 ml)
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van KLAIRS Milde Zwarte Verfrissende Reinigingsolie, 150 ml
KLAIRS Milde Zwarte Verfrissende Reinigingsolie, 150 ml
€ 29,19
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dr. Hauschka Reinigingsbalsem voor het gezicht, 75 ml
Dr. Hauschka Reinigingsbalsem voor het gezicht, 75 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van 5-inch oplaadbaar apparaat voor het analyseren van haarzakjes op de hoofdhuid, met een hydratatie- en groeidetector, en een huidpigmenttest. Geschikt voor gebruik met spanningen van 100-240 volt
5-inch oplaadbaar apparaat voor het analyseren van haarzakjes op de hoofdhuid, met een hydratatie- en groeidetector, en een huidpigmenttest. Geschikt voor gebruik met spanningen van 100-240 volt
€ 178,00
-€ 18,00
€ 160,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Benton Snail Bee Ultimate Oogpleisters tegen donkere kringen, 60 stuks
Benton Snail Bee Ultimate Oogpleisters tegen donkere kringen, 60 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,54
-26%
€ 24,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,29/1kg
Productafbeelding van Cetaphil | Reinigingsgel - Milde reinigingsgel voor het gezicht - Geschikt voor normale en vette huid - 237 ml - Voor een zachte reiniging - Verzorging voor het gezicht
Cetaphil | Reinigingsgel - Milde reinigingsgel voor het gezicht - Geschikt voor normale en vette huid - 237 ml - Voor een zachte reiniging - Verzorging voor het gezicht
€ 14,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
€ 16,00
-56%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Cetaphil DermaControl Reinigingsschuim voor het gezicht, met zink en glycerine, 237 ml
Cetaphil DermaControl Reinigingsschuim voor het gezicht, met zink en glycerine, 237 ml
€ 18,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van UNIQUE SKIN Intensief hydraterend serum met peptiden
UNIQUE SKIN Intensief hydraterend serum met peptiden
€ 13,99
Verkoper: Lemonbite
€ 99,93/1kg