Dehner Best Nature kattenvoer, natvoer, voor volwassen katten, met gevogelte/lever/havermout, 6 x 200 gram (1,2 kg)

€ 23,88

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 oktober
Onze bestedeals
Natvoer voor katten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Dehner Best Nature kattenvoer, natvoer, voor volwassen katten, met wild/eend/noedels, 16 zakjes van 85 gram (1,36 kg)
Dehner Best Nature kattenvoer, natvoer, voor volwassen katten, met wild/eend/noedels, 16 zakjes van 85 gram (1,36 kg)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,69
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dehner Best Nature kattenvoer voor kittens, natvoer, geschikt voor jonge katten, met kalfsvlees/kip/groene mosselen, 16 zakjes van 85 gram (1,36 kg)
Dehner Best Nature kattenvoer voor kittens, natvoer, geschikt voor jonge katten, met kalfsvlees/kip/groene mosselen, 16 zakjes van 85 gram (1,36 kg)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 46,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dehner Premium Kattenvoer Sensitive, voordelige verpakking, natvoer, geschikt voor katten met een gevoelige maag, elk 4 porties kip/rundvlees/kip, 12 porties van 100 gram (1,2 kg)
Dehner Premium Kattenvoer Sensitive, voordelige verpakking, natvoer, geschikt voor katten met een gevoelige maag, elk 4 porties kip/rundvlees/kip, 12 porties van 100 gram (1,2 kg)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,29
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
€ 21,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,02
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dehner Wild Nature kattenvoer, "Unterholz" variant, natvoer, glutenvrij/suikervrij, voor oudere katten, met varkensvlees, 6 blikken van 200 gram (1,2 kg)
Dehner Wild Nature kattenvoer, "Unterholz" variant, natvoer, glutenvrij/suikervrij, voor oudere katten, met varkensvlees, 6 blikken van 200 gram (1,2 kg)
€ 29,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dehner Best Nature kattenvoer, voerpakket, natvoer, voor volwassen katten, elk 2 porties van kalfsvlees / wild / kip / konijn, 8 zakjes van 85 gram (680 gram)
Dehner Best Nature kattenvoer, voerpakket, natvoer, voor volwassen katten, elk 2 porties van kalfsvlees / wild / kip / konijn, 8 zakjes van 85 gram (680 gram)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,36
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dehner Wild Nature kattenvoer Auwald, natvoer zonder granen/suiker, voor volwassen katten, met herten/kalkoen, 6 blikken van 400 gram (2,4 kg)
Dehner Wild Nature kattenvoer Auwald, natvoer zonder granen/suiker, voor volwassen katten, met herten/kalkoen, 6 blikken van 400 gram (2,4 kg)
€ 37,23
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dehner Wild Nature Kattenvoer Kitten, Hügelland, natvoer, glutenvrij/suikervrij, voor jonge katten, kip, 16 zakjes van 85 gram (1,36 kg)
Dehner Wild Nature Kattenvoer Kitten, Hügelland, natvoer, glutenvrij/suikervrij, voor jonge katten, kip, 16 zakjes van 85 gram (1,36 kg)
€ 48,51
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dehner Best Nature kattenvoer voor kittens, natvoer, geschikt voor jonge katten, met gevogeltehart en rijst, 6 blikjes van 400 gram (2,4 kg)
Dehner Best Nature kattenvoer voor kittens, natvoer, geschikt voor jonge katten, met gevogeltehart en rijst, 6 blikjes van 400 gram (2,4 kg)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,91
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dehner Premium kattenvoer, natvoer, voor volwassen katten, met lam en zalmolie, 12 zakjes van 100 gram (1,2 kg)
Dehner Premium kattenvoer, natvoer, voor volwassen katten, met lam en zalmolie, 12 zakjes van 100 gram (1,2 kg)
€ 33,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dehner Wild Nature kattenvoer Auwald, natvoer zonder granen/suiker, voor volwassen katten, met herten/kalkoen, 16 zakjes van 85 gram (1,36 kg)
Dehner Wild Nature kattenvoer Auwald, natvoer zonder granen/suiker, voor volwassen katten, met herten/kalkoen, 16 zakjes van 85 gram (1,36 kg)
€ 48,51
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dehner Premium kattenvoer, vochtvoer, voor volwassen katten, bestaande uit 4 porties lam/kip/zalm, 12 zakjes van 100 gram (1,2 kg)
Dehner Premium kattenvoer, vochtvoer, voor volwassen katten, bestaande uit 4 porties lam/kip/zalm, 12 zakjes van 100 gram (1,2 kg)
€ 31,29
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dehner Wild Nature kattenvoer, Hochmoor, natvoer zonder granen, voor volwassen katten, eend/kip, 6 blikken van 200 gram (1,2 kg)
Dehner Wild Nature kattenvoer, Hochmoor, natvoer zonder granen, voor volwassen katten, eend/kip, 6 blikken van 200 gram (1,2 kg)
€ 27,30
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dehner Fine Nature kattenvoer, natvoer zonder granen, voor volwassen katten, met kip/vis, 6 blikjes van 200 gram (1,2 kg)
Dehner Fine Nature kattenvoer, natvoer zonder granen, voor volwassen katten, met kip/vis, 6 blikjes van 200 gram (1,2 kg)
€ 32,71
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Applaws Natuurlijk natvoer voor katten, vismix in bouillon - 24 x 70 gram
Applaws Natuurlijk natvoer voor katten, vismix in bouillon - 24 x 70 gram
€ 41,81
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JosiCat Crunchy Kip | 3 x 1,9 kg | Volwassen katten | Droogvoer voor katten met kip
JosiCat Crunchy Kip | 3 x 1,9 kg | Volwassen katten | Droogvoer voor katten met kip
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dehner Wild Nature kattenvoer Heidetal, natvoer zonder granen/suiker, voor volwassen katten, met ingrediënten van konijn/kip, 6 blikken van 400 gram (2,4 kg)
Dehner Wild Nature kattenvoer Heidetal, natvoer zonder granen/suiker, voor volwassen katten, met ingrediënten van konijn/kip, 6 blikken van 400 gram (2,4 kg)
€ 37,23
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dehner Wild Nature kattenvoer Heidetal, natvoer zonder granen/suiker, voor volwassen katten, met ingrediënten van konijn/kip, 16 bakjes van 100 gram (1,6 kg)
Dehner Wild Nature kattenvoer Heidetal, natvoer zonder granen/suiker, voor volwassen katten, met ingrediënten van konijn/kip, 16 bakjes van 100 gram (1,6 kg)
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,51
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Friskies Karma voor katten, in saus met zalm, 85 gram
Friskies Karma voor katten, in saus met zalm, 85 gram
€ 9,44/1kg
€ 0,89
-4%
€ 0,85
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PrimaCat - Natvoer voor volwassen katten, lam in saus, 28 x 85 gram
PrimaCat - Natvoer voor volwassen katten, lam in saus, 28 x 85 gram
€ 43,31
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Productbeschrijving Dehner Best Nature Adult natvoer voor volwassen katten is een unieke combinatie van natuurlijke ingrediënten van premium kwaliteit. Het milde kookproces en het koud afvullen zorgen ervoor dat de oorspronkelijke, natuurlijke voedingswaarden grotendeels behouden blijven. Dit hoogwaardige, complete voer bevat de beste eiwitten en levert de essentiële omega-3- en omega-6-vetzuren die onmisbaar zijn voor de stofwisseling. Verfijnde plantaardige ingrediënten bieden onder andere complexe koolhydraten en vezels, die essentieel zijn voor de energievoorziening en de darmfunctie. Uiteraard bevat dit hoogwaardige kattenvoer geen chemische kleur-, bind- en smaakstoffen, noch genetisch gemodificeerde ingrediënten. Volwaardig voer Voedingsadvies: Gewicht 2 kg = 175 g/dag Gewicht 4 kg = 275 g/dag Gewicht 6 kg = 375 g/dag Let op: het bovenstaande voedingsadvies is slechts een richtlijn. Pas de hoeveelheid voer aan de individuele behoeften van uw kat aan, zoals ras, leeftijd en activiteit. Zorg ervoor dat er altijd vers drinkwater beschikbaar is.Samenstelling: Gevogel met lever en havervlokken: 51 % bestaande uit gevogelhart, -vlees, -magen, -nekken, 15 % gevogellever, 31 % drinkwater, 2 % havervlokken, 1 % mineralen. Gevogel en konijn met gevogelhart en cranberry's: 33 % konijn, 18 % bestaande uit gevogelvlees, -lever, -magen, -nekken, 15 % gevogelhart, 31 % drinkwater, 2 % cranberry's, 1 % mineralen. Kip en zalm met rijst: 33 % bestaande uit kiphart, -vlees, -lever, -magen, -nekken, 33 % zalm, 31 % drinkwater, 2 % rijst, 1 % mineralen. Rundvlees en kalkoen met wortelen: 33 % bestaande uit rundvleeshart, -vlees, -lever, -long, 33 % bestaande uit kalkoenhart, -vlees, -lever, 31 % drinkwater, 2 % wortelen, 1 % mineralen. Analytische bestanddelen: Gevogel met lever en havervlokken: 11 % ruw eiwit, 6,3 % ruw vet, 1,7 % ruwe as, 0,4 % ruwe vezels, 80 % vocht, 0,23 % calcium, 0,2 % fosfor. Gevogel en konijn met gevogelhart en cranberry's: 11,2 % ruw eiwit, 6 % ruw vet, 2,1 % ruwe as, 0,4 % ruwe vezels, 80 % vocht, 0,23 % calcium, 0,2 % fosfor. Kip en zalm met rijst: 10,7 % ruw eiwit, 6,5 % ruw vet, 2,2 % ruwe as, 0,4 % ruwe vezels, 80 % vocht, 0,21 % calcium, 0,18 % fosfor. Rundvlees en kalkoen met wortelen: 10,8 % ruw eiwit, 6,3 % ruw vet, 2 % ruwe as, 0,3 % ruwe vezels, 80 % vocht, 0,22 % calcium, 0,19 % fosfor. Voedingsfysiologische toevoegingsstoffen: Vitamine D3 = 200 I.E./kg, Vitamine E = 30 mg/kg, Zink (als zinksulfaat, monohydraat) = 15 mg/kg, Taurine = 1.500 mg/kg, Mangaan (als mangaan(II)-sulfaat, monohydraat) = 3 mg/kg, Jodium (als calciumjodaat, waterdicht) = 0,75 mg/kg. Algemene informatie Ondersteuning van heupen en gewrichten, botgezondheid. Ingrediënten: Geen vermelding. Gebruiksaanwijzing: Geen vermelding. - 100 % natuurlijke samenstelling, met gevogel en lever. - Beste ingrediënten van premium kwaliteit. - Voorzichtig bereid en koud verpakt. - Met waardevolle vitamines en essentiële omega-3- en omega-6-vetzuren. - Zonder chemische kleur-, bind- en smaakstoffen, evenals genetisch gemodificeerde ingrediënten
Gewicht
1200 g
Inhoud
1.2 l
Type diervoeder
Natvoer
Geschikte diersoorten
Katten
Aantal stuks
1
EAN
4003572794120
MPN (Manufacturer Part Number)
5373329
Fabrikant
Registratienummer
Dehner ist für den Verkauf von Bio-Produkten geprüft und zertifiziert durch: DE-ÖKO-006

Gewicht
1200 g
Inhoud
1.2 l
Type diervoeder
Natvoer
Geschikte diersoorten
Katten
Aantal stuks
1
EAN
4003572794120
MPN (Manufacturer Part Number)
5373329
Fabrikant
Registratienummer
Dehner ist für den Verkauf von Bio-Produkten geprüft und zertifiziert durch: DE-ÖKO-006
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Drie dimensionale sisal kattenkrabbal, slijtvast krabplank voor katten, massief houten kattenklimrek, zelfgemaakt kattenspeelgoed
Drie dimensionale sisal kattenkrabbal, slijtvast krabplank voor katten, massief houten kattenklimrek, zelfgemaakt kattenspeelgoed
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,98
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
€ 21,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,02
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SHEBA Saucen Assortiment – Een selectie van visaroma's – Natvoer voor katten – 40 x 85 gram
SHEBA Saucen Assortiment – Een selectie van visaroma's – Natvoer voor katten – 40 x 85 gram
€ 9,34/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 31,76
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Dehner Premium Kattenvoer Sensitive, voordelige verpakking, natvoer, geschikt voor katten met een gevoelige maag, elk 4 porties kip/rundvlees/kip, 12 porties van 100 gram (1,2 kg)
Dehner Premium Kattenvoer Sensitive, voordelige verpakking, natvoer, geschikt voor katten met een gevoelige maag, elk 4 porties kip/rundvlees/kip, 12 porties van 100 gram (1,2 kg)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,29
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
€ 7,94/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 26,99
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 49,43
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
€ 8,14/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 41,51
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Dehner Wild Nature kattenvoer Auwald, natvoer zonder granen/suiker, voor volwassen katten, met herten/kalkoen, 6 blikken van 400 gram (2,4 kg)
Dehner Wild Nature kattenvoer Auwald, natvoer zonder granen/suiker, voor volwassen katten, met herten/kalkoen, 6 blikken van 400 gram (2,4 kg)
€ 37,23
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kratzboom: Natuurlijk klim-, knuffel- en slaapvertier voor uw kat. Groot model met verwisselbare bladeren. Meerlaags, eenvoudig te monteren. Gemaakt van huisdiervriendelijke materialen, duurzaam en voorzien van een robuust, gepatenteerd ontwerp
Kratzboom: Natuurlijk klim-, knuffel- en slaapvertier voor uw kat. Groot model met verwisselbare bladeren. Meerlaags, eenvoudig te monteren. Gemaakt van huisdiervriendelijke materialen, duurzaam en voorzien van een robuust, gepatenteerd ontwerp
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 257,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Een kattenbak met een rand komt het natuurlijke gedrag van uw kat erg dichtbij. Katten houden er graag van om hun omgeving goed in de gaten te houden, zelfs als ze hun behoefte doen, zodat ze direct kunnen vluchten als dat nodig is. "Iriz" is voorzien van een rand
Een kattenbak met een rand komt het natuurlijke gedrag van uw kat erg dichtbij. Katten houden er graag van om hun omgeving goed in de gaten te houden, zelfs als ze hun behoefte doen, zodat ze direct kunnen vluchten als dat nodig is. "Iriz" is voorzien van een rand
€ 27,29/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 7,64
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Purlov 20940  Reistas voor huisdieren 50 x 30 x 25 cm zwart
Purlov 20940 Reistas voor huisdieren 50 x 30 x 25 cm zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 12,54
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Dehner Premium kattenvoer, vochtvoer, voor volwassen katten, bestaande uit 4 porties lam/kip/zalm, 12 zakjes van 100 gram (1,2 kg)
Dehner Premium kattenvoer, vochtvoer, voor volwassen katten, bestaande uit 4 porties lam/kip/zalm, 12 zakjes van 100 gram (1,2 kg)
€ 31,29
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gordijn met universele lus (300x145 cm, design: Felicitas) - Voile gordijn met jacquardweefsel, transparante kantlook, lichtdoorlatend en gemakkelijk te onderhouden
Gordijn met universele lus (300x145 cm, design: Felicitas) - Voile gordijn met jacquardweefsel, transparante kantlook, lichtdoorlatend en gemakkelijk te onderhouden
€ 9,62/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 144
€ 13,95
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Grote krabplank voor katten, hoekkrabplank, krabplank voor aan de muur, wandkrabplank, katten, krabhoek, 80 cm
Grote krabplank voor katten, hoekkrabplank, krabplank voor aan de muur, wandkrabplank, katten, krabhoek, 80 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 17,84
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Dehner Wild Nature kattenvoer Auwald, natvoer zonder granen/suiker, voor volwassen katten, met herten/kalkoen, 6 blikken van 200 gram (1,2 kg)
Dehner Wild Nature kattenvoer Auwald, natvoer zonder granen/suiker, voor volwassen katten, met herten/kalkoen, 6 blikken van 200 gram (1,2 kg)
€ 27,30
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van WHISKAS Junior Kip in gelatine - natvoer voor kittens - 40 x 85g
WHISKAS Junior Kip in gelatine - natvoer voor kittens - 40 x 85g
€ 7,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,49
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Dehner Wild Nature Kattenvoer Kitten, Hügelland, natvoer, glutenvrij/suikervrij, voor jonge katten, kip, 16 zakjes van 85 gram (1,36 kg)
Dehner Wild Nature Kattenvoer Kitten, Hügelland, natvoer, glutenvrij/suikervrij, voor jonge katten, kip, 16 zakjes van 85 gram (1,36 kg)
€ 48,51
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dehner Best Nature kattenvoer voor kittens, natvoer, geschikt voor jonge katten, met gevogeltehart en rijst, 6 blikjes van 400 gram (2,4 kg)
Dehner Best Nature kattenvoer voor kittens, natvoer, geschikt voor jonge katten, met gevogeltehart en rijst, 6 blikjes van 400 gram (2,4 kg)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,91
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Knuffelholletje voor katten en kleine honden, een rustgevend bed voor katten, een gezellig, afgesloten slaaphuisje voor puppy's, maat M, 33 cm
Knuffelholletje voor katten en kleine honden, een rustgevend bed voor katten, een gezellig, afgesloten slaaphuisje voor puppy's, maat M, 33 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 22,98
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Dehner Best Nature kattenvoer voor kittens, natvoer, geschikt voor jonge katten, met kalfsvlees/kip/groene mosselen, 16 zakjes van 85 gram (1,36 kg)
Dehner Best Nature kattenvoer voor kittens, natvoer, geschikt voor jonge katten, met kalfsvlees/kip/groene mosselen, 16 zakjes van 85 gram (1,36 kg)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 46,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Philips Senseo® Original Plus koffiekopjesmachine, zwart (CSA210/60)
Philips Senseo® Original Plus koffiekopjesmachine, zwart (CSA210/60)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 404
€ 104,90
-€ 7,86
€ 97,04
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Animonda Vom Feinsten Adult, zalm en garnalen, 100g (verpakking: 32 stuks per bestelling)
Animonda Vom Feinsten Adult, zalm en garnalen, 100g (verpakking: 32 stuks per bestelling)
€ 20,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,41
-4%
€ 2,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Stalen kookpan-set - 12-delig - Panelen en pannen met glazen deksels
Stalen kookpan-set - 12-delig - Panelen en pannen met glazen deksels
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 54,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
€ 5,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 42,94
-51%
€ 20,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dehner Best Nature kattenvoer, natvoer, voor volwassen katten, gevogeltehart/konijn, 6 blikken van 200 gram (1,2 kg)
Dehner Best Nature kattenvoer, natvoer, voor volwassen katten, gevogeltehart/konijn, 6 blikken van 200 gram (1,2 kg)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,07
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Blumtal Knuffeldekentje, zachte fleece deken - Deken voor de bank, gecertificeerd met ®, deken voor de bank, knuffeldekentje voor kinderen, plaid, dagdekentje en woondeken, 130x150 cm, grijs
Blumtal Knuffeldekentje, zachte fleece deken - Deken voor de bank, gecertificeerd met ®, deken voor de bank, knuffeldekentje voor kinderen, plaid, dagdekentje en woondeken, 130x150 cm, grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van PawHut Kraboom, kattenboom, krabpaal, klimboom, speelboom, krabplank
PawHut Kraboom, kattenboom, krabpaal, klimboom, speelboom, krabplank
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 72,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Whiskas 5900951017506 - Kattenvoer in blik, 400 gram
Whiskas 5900951017506 - Kattenvoer in blik, 400 gram
€ 7,36/1kg
€ 3,48
-4%
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ONE STERILCAT kattenvoer, zalm en granen, 800 gram (artikelnummer: GN1PL)
ONE STERILCAT kattenvoer, zalm en granen, 800 gram (artikelnummer: GN1PL)
€ 11,65/1kg
€ 9,67
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 20 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 16 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
€ 30,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 333,33/1kg
Productafbeelding van Zachte kattenhalsbanden voor na een operatie, ter bevordering van de wondgenezing. Schattige halsbanden in de vorm van zonnebloemen, die voorkomen dat de kat aan de wond likt. Verstelbaar, gele kleur, maat XS (geschikt voor katten van 0,5 tot 2 kg)
Zachte kattenhalsbanden voor na een operatie, ter bevordering van de wondgenezing. Schattige halsbanden in de vorm van zonnebloemen, die voorkomen dat de kat aan de wond likt. Verstelbaar, gele kleur, maat XS (geschikt voor katten van 0,5 tot 2 kg)
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 262,50/1kg