COIL zeepbellen speelgoed, zeepbellenoplossing, grote zeepbellen, navulkanister 5 liter, diameter van de zeepbellen meer dan 2 meter

€ 14,99

€ 3,00 / 1l

plus € 8,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Zeepbellen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Zeepbellenstokset, groot, 53,3 cm, 12 stuks, met zeepbellenoplossing voor kinderen
Zeepbellenstokset, groot, 53,3 cm, 12 stuks, met zeepbellenoplossing voor kinderen
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Tuban TU3603, Transparant
Tuban TU3603, Transparant
€ 3,20/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 29,72
-46%
€ 16,02
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Pustefix navulfles, groot (1000 ml)
Pustefix navulfles, groot (1000 ml)
€ 16,69/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 16,69
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Relaxdays 10042393, 1 stuk
Relaxdays 10042393, 1 stuk
€ 7,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Zeepbellen vulkanister 5 liter - Kant-en-klare zeepbellenoplossing voor urenlang speelplezier in de tuin, bij feestjes en evenementen
Zeepbellen vulkanister 5 liter - Kant-en-klare zeepbellenoplossing voor urenlang speelplezier in de tuin, bij feestjes en evenementen
€ 7,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 51,71
-22%
€ 39,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Navulflacon 2,5 liter
Navulflacon 2,5 liter
€ 5,47/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,67
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van 3 flessen van 1 liter zeepbellenoplossing in een set, navulfles, geschikt voor zeepbellenmachines en zeepbellenpistolen
3 flessen van 1 liter zeepbellenoplossing in een set, navulfles, geschikt voor zeepbellenmachines en zeepbellenpistolen
€ 5,66/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Pustefix XXL-bellen
Pustefix XXL-bellen
€ 10,55
-2%
€ 10,32
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Zeepbellenmachine in de vorm van een eenhoorn, met wandlampfunctie en geluid
Zeepbellenmachine in de vorm van een eenhoorn, met wandlampfunctie en geluid
€ 164,40/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,44
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Simba Toys 107282270, 240 ml, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar
Simba Toys 107282270, 240 ml, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar
€ 20,75/1l
€ 15,77
-68%
€ 4,98
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Zeepbellenmachine van Frosch, inclusief zeepbellenoplossing
Zeepbellenmachine van Frosch, inclusief zeepbellenoplossing
€ 89,40/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,41
-4%
€ 8,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zeepbellen, 2 liter - ADAR
Zeepbellen, 2 liter - ADAR
€ 8,19
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Speelgoed: Zeepbellenpistool
Speelgoed: Zeepbellenpistool
€ 8,55
-8%
€ 7,85
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Zeepoplossing voor het maken van zeepbellen, Tuban, 60 ml
Zeepoplossing voor het maken van zeepbellen, Tuban, 60 ml
€ 52,00/1l
€ 3,12
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Zeepbellenoplossing, 5 liter
Zeepbellenoplossing, 5 liter
€ 18,71
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van BUBLI, 1 liter zeepbellenoplossing, verhouding 1:9
BUBLI, 1 liter zeepbellenoplossing, verhouding 1:9
€ 3,52
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Zeepbellenoplossing, 2 liter
Zeepbellenoplossing, 2 liter
€ 3,60/1l
€ 17,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van PUSTEFIX - 420869725 Navulflacon zeepbellen, Maxi, 1 liter. Zeepbellenoplossing
PUSTEFIX - 420869725 Navulflacon zeepbellen, Maxi, 1 liter. Zeepbellenoplossing
€ 19,14/1l
€ 20,90
-8%
€ 19,14
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van WOOBLY BOOBLY - Reservevloeistof voor zeepbellen - 3000 ml
WOOBLY BOOBLY - Reservevloeistof voor zeepbellen - 3000 ml
€ 30,20
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Pustefix Feestfontein - 1 liter. PUSTEFIX
Pustefix Feestfontein - 1 liter. PUSTEFIX
€ 43,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 49,61
-11%
€ 43,90
Verkoper: TEC-MORE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

UITSTEKENDE HOUDBAARHEID: Dank de speciale formule van de vloeibare zeep kunt u meer zeepbellen maken. Grote bellen met een lange levensduur.

GEMAKKELIJK IN GEBRUIK: Dankzij de handige vulmethode hoeft u dit niet te doen. Vul de fles eenvoudigweg bij en blaas zonder te roeren.

MEERDERE GEBRUIKSMOGELIJKHEDEN: Perfect voor het maken van bellen en voor het bijvullen van speelgoed dat vloeistof voor zeepbellen nodig heeft.

ZEEPBELPLEZIER: Maak verjaardagsfeestjes, zomerfeesten, vrijgezellenfeesten en andere evenementen extra leuk met deze geweldige attractie.

VEILIGHEID: Bij onze spelletjes met zeepbellen hechten we waarde aan ervaring, kwaliteit, milieuvriendelijke formules en betrouwbare veiligheid.

Bij het maken van zeepbellen is de vloeistof het belangrijkste ingrediënt. De kwaliteit, duurzaamheid en grootte van de bellen zijn hierop afhankelijk. Het is algemeen bekend dat hoe groter de bel, hoe beter. De vloeistof kan zowel door amateurs als door professionals worden gebruikt. Een zeer goede en efficiënte vloeistof die grote, maar langdurige bellen produceert. Onmisbaar voor buitenspelen.

Aanbevolen leeftijd
vanaf 3 jaar
Inhoud
5000 ml
Fabrikant
COIL
EAN
4255787500373
MPN (Manufacturer Part Number)
C0633

Aanbevolen leeftijd
vanaf 3 jaar
Inhoud
5000 ml
Fabrikant
COIL
EAN
4255787500373
MPN (Manufacturer Part Number)
C0633
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Fru Blu Tractormiddel + vloeistof, 0,4 liter
Fru Blu Tractormiddel + vloeistof, 0,4 liter
€ 56,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,48
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Pustefix navulfles, groot (1000 ml)
Pustefix navulfles, groot (1000 ml)
€ 16,69/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 16,69
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Tuban TU3603, Transparant
Tuban TU3603, Transparant
€ 3,20/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 29,72
-46%
€ 16,02
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Zeepbellenpistool met LED-lampjes, zeepbellenmachine, zeepbellen voor kinderen - produceert meer dan 7000 bellen per minuut, zeepbellenblazer - BUBBLEPUFF, zwart
Zeepbellenpistool met LED-lampjes, zeepbellenmachine, zeepbellen voor kinderen - produceert meer dan 7000 bellen per minuut, zeepbellenblazer - BUBBLEPUFF, zwart
€ 3.198,00/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Zeepbellen vulkanister 5 liter - Kant-en-klare zeepbellenoplossing voor urenlang speelplezier in de tuin, bij feestjes en evenementen
Zeepbellen vulkanister 5 liter - Kant-en-klare zeepbellenoplossing voor urenlang speelplezier in de tuin, bij feestjes en evenementen
€ 7,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 51,71
-22%
€ 39,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JBL Wave 200TWS witte in-ear-koptelefoon
JBL Wave 200TWS witte in-ear-koptelefoon
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 40,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Kokosroom, 190 gram
Kokosroom, 190 gram
€ 27,11/1l
€ 5,15
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Suikerrietbeker, 350 ml, diameter 13,5 cm, hoogte 4,3 cm, 50 stuks.
Suikerrietbeker, 350 ml, diameter 13,5 cm, hoogte 4,3 cm, 50 stuks.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 44,98
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Intex Deluxe Skimmer
Intex Deluxe Skimmer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 155
€ 20,60
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome
Productafbeelding van Water Bombs - ZURU - Tropical Party - Pack of 3 bunches of 100 balloons - Ages 3+
Water Bombs - ZURU - Tropical Party - Pack of 3 bunches of 100 balloons - Ages 3+
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,65
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Relaxdays Stenen om te beschilderen, platte decoratiestenen, 2 kg verfstenen, knutselstenen voor kinderen en volwassenen, 8–12 cm, donkergrijs
Relaxdays Stenen om te beschilderen, platte decoratiestenen, 2 kg verfstenen, knutselstenen voor kinderen en volwassenen, 8–12 cm, donkergrijs
€ 8,41/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Beautylushh Zwarte Sieradenbox met Luxe Opslag Jewelry
Beautylushh Zwarte Sieradenbox met Luxe Opslag Jewelry
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 12,68
Verkoper: EmptCZ
Productafbeelding van 262 gekleurde graffiti-schetsstiften, vette markeerkleuren, markeerstiften, dubbelzijdige marker set, alcoholmarkers
262 gekleurde graffiti-schetsstiften, vette markeerkleuren, markeerstiften, dubbelzijdige marker set, alcoholmarkers
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van SET van 109 stuks: ballonnen, helium, decoratieset voor verloving, bedrijfsfeest, afstudeerfeest, decoratie, boog van ballonnen
SET van 109 stuks: ballonnen, helium, decoratieset voor verloving, bedrijfsfeest, afstudeerfeest, decoratie, boog van ballonnen
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,55
Gratis bezorging
Verkoper: AO-Projekt-GmbH
Productafbeelding van Draaiende modelballonnen, 50 stuks, met pomp, set met gekleurde slangen
Draaiende modelballonnen, 50 stuks, met pomp, set met gekleurde slangen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,96
-5%
€ 2,81
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pustefix vloeistof, 5 liter. PUSTEFIX
Pustefix vloeistof, 5 liter. PUSTEFIX
€ 7,35/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 36,74
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Televisie Kiano – 55 inch – Smart TV – UHD 55" – 4K UHD – 3840 x 2160 pixels – VIDAA – WiFi – Miracast – PVR-recorder – tuner DVB-T2/S2 – DLED
Televisie Kiano – 55 inch – Smart TV – UHD 55" – 4K UHD – 3840 x 2160 pixels – VIDAA – WiFi – Miracast – PVR-recorder – tuner DVB-T2/S2 – DLED
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 325,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: 7way
Productafbeelding van Intex 29080 Voetbad voor bij het zwembad 56 x 46 x 9 cm, grijs
Intex 29080 Voetbad voor bij het zwembad 56 x 46 x 9 cm, grijs
€ 26,20/1m²
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 334
€ 6,75
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van SONNI make-up tafel, wit, met krukje en verlichting. Make-up tafel met spiegel, met lade, afmetingen 1080x400x1400mm
SONNI make-up tafel, wit, met krukje en verlichting. Make-up tafel met spiegel, met lade, afmetingen 1080x400x1400mm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 179,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van Relaxdays 10042393, 1 stuk
Relaxdays 10042393, 1 stuk
€ 7,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Navulflacon 2,5 liter
Navulflacon 2,5 liter
€ 5,47/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,67
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van COIL zeepbellenoplossing, gekleurde zeepbellen, zeepbellen voor bruiloften, kinderfeestjes, zomerfeesten, gekleurde zeepbellen voor kinderen en volwassenen, voor grote en normale zeepbellen, 5 liter
COIL zeepbellenoplossing, gekleurde zeepbellen, zeepbellen voor bruiloften, kinderfeestjes, zomerfeesten, gekleurde zeepbellen voor kinderen en volwassenen, voor grote en normale zeepbellen, 5 liter
€ 3,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,99
Verkoper: Seleo
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Verpakking van 20 vacuümzakken voor kleding, met een afsluitbare ventiel en een handpomp - STORAGEBAG
Verpakking van 20 vacuümzakken voor kleding, met een afsluitbare ventiel en een handpomp - STORAGEBAG
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 303
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van SES Creative, Bubbelschaal, 750 ml, 5 rok/roky, Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar
SES Creative, Bubbelschaal, 750 ml, 5 rok/roky, Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 61,84
-47%
€ 32,51
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Ninja NC300EU Ninja CREAMI         7-in-1        Eismaschine     NC300EU
Ninja NC300EU Ninja CREAMI 7-in-1 Eismaschine NC300EU
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 149
€ 249,99
Gratis bezorging
Verkoper: EMARQT
Productafbeelding van Lunchbox, broodtrommel met 3 compartimenten en bestek, 1400 ml, vaatwasmachinebestendig, lekvrij, bento box voor kinderen en volwassenen
Lunchbox, broodtrommel met 3 compartimenten en bestek, 1400 ml, vaatwasmachinebestendig, lekvrij, bento box voor kinderen en volwassenen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,23
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van BigDean Staubwedel: uitschuifbare telescoopsteel, wasbaar en effectief tegen stof en spinnenwebben
BigDean Staubwedel: uitschuifbare telescoopsteel, wasbaar en effectief tegen stof en spinnenwebben
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 8,81
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Pustefix XXL-bellen
Pustefix XXL-bellen
€ 10,55
-2%
€ 10,32
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 38,63
Verkoper: Toolandia

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 5 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 18 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 10 juli 2023 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van DUDU OSUN, Afrikaanse zwarte zeep, stuk van 150 gram
DUDU OSUN, Afrikaanse zwarte zeep, stuk van 150 gram
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 2,69
Verkoper: Lemonbite
€ 17,93/1kg
Productafbeelding van Zeepbellenstokset, groot, 53,3 cm, 12 stuks, met zeepbellenoplossing voor kinderen
Zeepbellenstokset, groot, 53,3 cm, 12 stuks, met zeepbellenoplossing voor kinderen
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion