Marabu 1210000000300 Marabu Super Cell Gietmengsel-set GALAXY, 4 x 60 ml

€ 13,61

€ 226,83 / 1l

plus € 13,29 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Acrylverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Marabu 1210000000301 Marabu Super Cell Gietmengsel-set OCEAN, 4 x 60 ml
Marabu 1210000000301 Marabu Super Cell Gietmengsel-set OCEAN, 4 x 60 ml
€ 226,83/1l
€ 13,61
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu Acrylverf, 12 ml, set van 12 stuks
Marabu Acrylverf, 12 ml, set van 12 stuks
€ 61,19/1l
€ 14,93
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Decorlack Starter Set
Decorlack Starter Set
€ 370,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,33
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Acrylfarbe Color blattgrün
Acrylfarbe Color blattgrün
€ 54,56/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 27,28
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu 12010 075 067 Acrylfarbe Color saftgrün
Marabu 12010 075 067 Acrylfarbe Color saftgrün
€ 54,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,28
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu Acrylverf "AcrylColor", Startset, 5 x 100 ml
Marabu Acrylverf "AcrylColor", Startset, 5 x 100 ml
€ 340,90/1l
€ 34,09
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu 1210000000210 Acrylverfset "PASTELL", 12 x 12 ml
Marabu 1210000000210 Acrylverfset "PASTELL", 12 x 12 ml
€ 107,00/1l
€ 14,98
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Dekkende acrylverf - Kadmiumgroen - 100 ml
Dekkende acrylverf - Kadmiumgroen - 100 ml
€ 281,00/1l
€ 28,10
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Marabu 1210000000209 Acrylverfset "EFFECT", 18 x 36 ml
Marabu 1210000000209 Acrylverfset "EFFECT", 18 x 36 ml
€ 63,26/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 41,12
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu Acrylverf "Decormatt", Startset
Marabu Acrylverf "Decormatt", Startset
€ 388,89/1l
€ 35,00
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu 1210000000205, Acrylverfset "METALLIC", 6 x 3,5 ml
Marabu 1210000000205, Acrylverfset "METALLIC", 6 x 3,5 ml
€ 1.651,43/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 5,78
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Centropen temperakleurverf, 6 kleuren, 12 ml
Centropen temperakleurverf, 6 kleuren, 12 ml
€ 2.112,00/1l
€ 21,12
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Marabu 308000000001 Marabu KiDS Textielverf "T-shirtverf", set van 6, 6 x 80 ml
Marabu 308000000001 Marabu KiDS Textielverf "T-shirtverf", set van 6, 6 x 80 ml
€ 373,75/1l
€ 29,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Talens 3582812M, Meer, Acrylverf, Vloeibaar, 75 ml, 12 stuks
Talens 3582812M, Meer, Acrylverf, Vloeibaar, 75 ml, 12 stuks
€ 560,80/1l
€ 42,06
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Marabu Acrylgel, kristalhelder, 100 ml
Marabu Acrylgel, kristalhelder, 100 ml
€ 75,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,54
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu Acrylverf "AcrylColor", cyaanblauw, 100 ml
Marabu Acrylverf "AcrylColor", cyaanblauw, 100 ml
€ 119,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 11,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marabu 1210000000214, Acrylschilderverfset BASIC, 12 x 18 ml
Marabu 1210000000214, Acrylschilderverfset BASIC, 12 x 18 ml
€ 1.016,11/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,29
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van MARABU 14010 005 079 Decormatt Acrylverf, 50ml, donkergrijs
MARABU 14010 005 079 Decormatt Acrylverf, 50ml, donkergrijs
€ 648,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,42
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van FABER-CASTELL 379212 12 FABER-CASTELL Acrylfarben farbsortiert 12 x 20,0 ml
FABER-CASTELL 379212 12 FABER-CASTELL Acrylfarben farbsortiert 12 x 20,0 ml
€ 952,00/1l
€ 28,23
-32%
€ 19,04
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van MARABU 12010 075 070, Acrylverf Color, 500ml, wit
MARABU 12010 075 070, Acrylverf Color, 500ml, wit
€ 25,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,80
Verkoper: Art-Paint-Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

 

Super Cell Pouring Mix-set

  • Acrylverf mengsel voor de pouring-techniek.
  • Met dit kant-en-klare mengsel kunt u eenvoudig en snel unieke kunstwerken creëren.
  • De kleuren zijn al optimaal op elkaar afgestemd en hebben een ideale vloeibaarheid.
  • Er zijn geen extra toevoegingen of siliconenolie nodig.
  • De kleur kan bezinken, dus goed schudden/roeren voor gebruik.
  • Verkrijgbaar in de kleuren: wit, geel, roze en blauw.

 

TIP: Voor een optimale celstructuur, gebruik het acrylverf mengsel Titanwit in elk kunstwerk. Om de vloeibaarheid te verbeteren, breng voor het gieten een dunne laag acrylverf mengsel Titanwit aan op het oppervlak.

 

Toepassingsvoorbeelden:

  • Geschikt voor alle gangbare pouring-technieken.

 

Geschikt voor:

  • Hobbykunstenaars.

 



Gebruiksklaar, acrylverf, watergedragen, set voor pouring-techniek, waterbestendig, lichtecht, gesorteerd in de kleuren: wit, geel, roze en blauw. -1210000000300
Inhoud
60 ml
Fabrikant
Aantal stuks
4
EAN
4068247003525
MPN (Manufacturer Part Number)
1210000000300

Inhoud
60 ml
Fabrikant
Aantal stuks
4
EAN
4068247003525
MPN (Manufacturer Part Number)
1210000000300
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Marabu 12320016885, Vloeibare acrylverfmedium, 750 ml
Marabu 12320016885, Vloeibare acrylverfmedium, 750 ml
€ 45,91/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 34,43
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Artina Keilrahmen canvas, Akademie kwaliteit, 30x40 cm (5 stuks) + 20x20 cm (5 stuks), set van 10
Artina Keilrahmen canvas, Akademie kwaliteit, 30x40 cm (5 stuks) + 20x20 cm (5 stuks), set van 10
€ 10,78/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Marabu 1210000000301 Marabu Super Cell Gietmengsel-set OCEAN, 4 x 60 ml
Marabu 1210000000301 Marabu Super Cell Gietmengsel-set OCEAN, 4 x 60 ml
€ 226,83/1l
€ 13,61
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Artina canvas op houten frame, Academie-kwaliteit, 18x24 cm, set van 5 stuks
Artina canvas op houten frame, Academie-kwaliteit, 18x24 cm, set van 5 stuks
€ 22,40/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 12,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Viva Decor 131400019 ViVA DECOR Gietmedium, vloeibaar, 1.000 ml, transparant
Viva Decor 131400019 ViVA DECOR Gietmedium, vloeibaar, 1.000 ml, transparant
€ 19,31/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,31
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Artina Akademie: Set van 5 canvasdoeken op spieraam
Artina Akademie: Set van 5 canvasdoeken op spieraam
€ 22,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Artina Keilrahmen canvas, Akademie kwaliteit, 40x50 cm (5 stuks) + 30x40 cm (5 stuks), set van 10
Artina Keilrahmen canvas, Akademie kwaliteit, 40x50 cm (5 stuks) + 30x40 cm (5 stuks), set van 10
€ 11,36/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van SOLO GOYA Gietvloeistof, 2500 ml
SOLO GOYA Gietvloeistof, 2500 ml
€ 22,57/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 56,42
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Artina Keilframe canvas, Academie kwaliteit, 40x60 cm, set van 12 stuks
Artina Keilframe canvas, Academie kwaliteit, 40x60 cm, set van 12 stuks
€ 9,86/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Vallejo 70.792, goud, verf op alcoholbasis, vloeistof, 35 ml, 1 stuk
Vallejo 70.792, goud, verf op alcoholbasis, vloeistof, 35 ml, 1 stuk
€ 162,57/1l
€ 5,69
Verkoper: EpicScale

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Acrylverf voor buitengebruik, waterbestendig, flesjes van 60 ml, 25 kleuren voor buitengebruik
Acrylverf voor buitengebruik, waterbestendig, flesjes van 60 ml, 25 kleuren voor buitengebruik
€ 106,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 51,69/1kg
Productafbeelding van Acrylgverfset, 20 x 59 ml, metallic, met 10 penselen. Waterbestendig, lichtecht, niet giftig
Acrylgverfset, 20 x 59 ml, metallic, met 10 penselen. Waterbestendig, lichtecht, niet giftig
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 33,13/1kg
Productafbeelding van Acryverf, wit en zwart, 120 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend
Acryverf, wit en zwart, 120 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 113,49/1kg
Productafbeelding van Acrylverf set, 60 ml, 25 kleuren, geschikt voor canvas, hout en diverse knutselprojecten. 25 vintage kleuren
Acrylverf set, 60 ml, 25 kleuren, geschikt voor canvas, hout en diverse knutselprojecten. 25 vintage kleuren
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 41,50/1kg
Productafbeelding van Acrylstiften, 28 kleuren, waterbestendig. Geschikt voor steen, penselen, spuitmonden, glas, keramiek, metallic oppervlakken
Acrylstiften, 28 kleuren, waterbestendig. Geschikt voor steen, penselen, spuitmonden, glas, keramiek, metallic oppervlakken
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 184,34/1kg
Productafbeelding van Neon UV-verf voor zwartlicht, 6x59ml, geschikt voor canvas, fluorescerend (verpakking van 6)
Neon UV-verf voor zwartlicht, 6x59ml, geschikt voor canvas, fluorescerend (verpakking van 6)
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 947,19/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 25 kleuren, 60 ml, 3 penselen, palet met 25 basiskleuren
Acrylverfset, 25 kleuren, 60 ml, 3 penselen, palet met 25 basiskleuren
€ 93,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 44,97/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 48 stuks van 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
Acrylverfset, 48 stuks van 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 39,67/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 24 x 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
Acrylverfset, 24 x 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 49,16/1kg