5x Nishikawa Mexicaanse Japanse pinda's in sojaschale, 80g

€ 17,99

€ 44,97 / 1kg

plus € 4,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Pindakaas & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Hazelnootpasta - geroosterd, 330g
Hazelnootpasta - geroosterd, 330g
€ 37,76/1kg
€ 12,77
-2%
€ 12,46
Verkoper: KoopjesDrogisterij
KREM Z ORZESZKÓW ZIEMNYCH PRAŻONYCH 100 % BIO 500 g - TERRASANA
Gebrande havermout, 100% biologisch, 500 g - TERRASANA
€ 13,74/1kg
€ 7,23
-4%
€ 6,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pindakaas met biologische stukjes pinda, 250g - TERRASANA
Pindakaas met biologische stukjes pinda, 250g - TERRASANA
€ 0,01/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,50
-19%
€ 2,83
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Jif Romige Pindakaas, 454 gram
Jif Romige Pindakaas, 454 gram
€ 50,51/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,93
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van OstroVit | 100% Pindakaas, knapperig
OstroVit | 100% Pindakaas, knapperig
€ 12,35/1l
€ 12,35
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Pindakaas met kokos, 300 gram
Pindakaas met kokos, 300 gram
€ 82,67/1kg
€ 24,80
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Jif Extra Knapperige Pindakaas
Jif Extra Knapperige Pindakaas
€ 44,58/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 20,24
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Pindakaas - 250 g, knapperig
Pindakaas - 250 g, knapperig
€ 88,92/1kg
€ 22,23
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Cashewnootpasta - naturel, 330g | MONKI
Cashewnootpasta - naturel, 330g | MONKI
€ 29,94/1kg
€ 10,13
-2%
€ 9,88
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Pindakaaspoeder, 200 gram
Pindakaaspoeder, 200 gram
€ 129,95/1kg
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Creme van knapperige pinda's met zeezout, biologisch, 330 g - Monki
Creme van knapperige pinda's met zeezout, biologisch, 330 g - Monki
€ 22.900,00/1kg
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Hazelnootpasta met stukjes hazelnoot, 500 gram
Hazelnootpasta met stukjes hazelnoot, 500 gram
€ 9,66/1kg
€ 7,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van XOX Pindakaas Crunchy, grof gemalen pindakaas, 350g
XOX Pindakaas Crunchy, grof gemalen pindakaas, 350g
€ 45,00/1kg
€ 16,41
-4%
€ 15,75
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Vanille-cashewnoten met kokos, 300 g
Vanille-cashewnoten met kokos, 300 g
€ 98,97/1kg
€ 29,69
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Polleo Pindakaas, 1000 g - Knapperig
Polleo Pindakaas, 1000 g - Knapperig
€ 11,99/1kg
€ 11,99
Verkoper: PolleoSport
Productafbeelding van AllNutrition | Pindakaas met Himalayazout
AllNutrition | Pindakaas met Himalayazout
€ 12,93/1l
€ 12,93
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van BJ Pinda-boter, knapperig, 350 gram
BJ Pinda-boter, knapperig, 350 gram
€ 40,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,80
-3%
€ 14,21
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Lotus 2257974002, Broodbeleg, 400 gram
Lotus 2257974002, Broodbeleg, 400 gram
€ 31,80/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 12,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pinda-spread met pure chocolade, biologisch, 250 gram
Pinda-spread met pure chocolade, biologisch, 250 gram
€ 99,52/1l
€ 24,88
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Pindakaas met pure chocolade, 300 gram
Pindakaas met pure chocolade, 300 gram
€ 86,23/1kg
€ 25,87
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Nishikawa is in 1957 opgericht vanuit de visie van de heer Nishikawa, die een recept perfectioneerde dat Mexicaanse en Japanse culturen combineerde om een uniek product te creëren. Dit recept combineerde de smaak van pinda's met het eiwit uit sojasaus, wat resulteerde in een gezonde, heerlijke en smaakvolle snack met een hoog eiwitgehalte. Nishikawa begon met het produceren van zijn eerste zelfgemaakte pinda's in Japanse stijl. Sindsdien is het bedrijf gegroeid en de fabriek werd officieel geopend. Deze bevindt zich op Plutarco Elias Calles 17, Col. Granjas Mexico, 08400, Mexico
Ingrediënten
Aardnoten, soja
Voedingswaarde
567 calorieën per 100 gram
Allergenen
Pinda's (aardnoten) en producten op basis daarvan
Gewicht
400 g
Levensmiddelenbedrijven
Laprove.com
Verkoopbenaming
5x Nishikawa Mexicaanse Japanse pinda's in sojaschale
Fabrikant
Cacahuates Nishikawa SA
EAN
9507271974241

Ingrediënten
Aardnoten, soja
Voedingswaarde
567 calorieën per 100 gram
Allergenen
Pinda's (aardnoten) en producten op basis daarvan
Gewicht
400 g
Levensmiddelenbedrijven
Laprove.com
Verkoopbenaming
5x Nishikawa Mexicaanse Japanse pinda's in sojaschale
Fabrikant
Cacahuates Nishikawa SA
EAN
9507271974241
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Japanse pinda's, 1 kg, Taitto merk, afkomstig uit Mexico. Geroosterd met een smaak van soja.
Japanse pinda's, 1 kg, Taitto merk, afkomstig uit Mexico. Geroosterd met een smaak van soja.
€ 19,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
Verkoper: LaProve
Productafbeelding van Lotus 2257974002, Broodbeleg, 400 gram
Lotus 2257974002, Broodbeleg, 400 gram
€ 31,80/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 12,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Apple iPad Air, 27,9 cm (11 inch), 2360 x 1640 pixels, 128 GB opslag, 8 GB RAM, iPadOS 18, grijs
Apple iPad Air, 27,9 cm (11 inch), 2360 x 1640 pixels, 128 GB opslag, 8 GB RAM, iPadOS 18, grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 191
€ 1.090,23
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Nobleza Aquarium: Een glazen aquarium met een ecologisch filtersysteem
Nobleza Aquarium: Een glazen aquarium met een ecologisch filtersysteem
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 102,82
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Apple iPad Air, 27,9 cm (11 inch), 2360 x 1640 pixels, 256 GB opslag, 8 GB RAM, iPadOS 18, grijs
Apple iPad Air, 27,9 cm (11 inch), 2360 x 1640 pixels, 256 GB opslag, 8 GB RAM, iPadOS 18, grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 191
€ 864,69
-€ 25,81
€ 838,88
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 140 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 140 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4594
€ 89,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van MoMi BULE00022, Babywieg, 9 kg
MoMi BULE00022, Babywieg, 9 kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 137,33
-€ 22,86
€ 114,47
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Matras 180x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 180x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1468
€ 249,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van Stofzuiger Zeegma Zonder Basis, Jet, zonder zak, met set van opzetstukken, zwart, 900W, zuigkracht 4000W,
Stofzuiger Zeegma Zonder Basis, Jet, zonder zak, met set van opzetstukken, zwart, 900W, zuigkracht 4000W,
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 655
€ 150,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Matras 140x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 140x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1468
€ 188,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1468
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4594
€ 132,90
-€ 3,00
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.