Badedouche Feel Classic (1000 ml)

€ 5,92

€ 14,80 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september
Onze bestedeals
Schuimbaden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Douchegel Malizia met de geur van bosfruit, frambozen en muskus - 1 liter - hydrateert en verzorgt de huid
Douchegel Malizia met de geur van bosfruit, frambozen en muskus - 1 liter - hydrateert en verzorgt de huid
€ 2,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,44
-67%
€ 2,72
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Penaten Kamillebad, 750 ml
Penaten Kamillebad, 750 ml
€ 8,40/1l
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kneipp 917645, Babyschuimbad
Kneipp 917645, Babyschuimbad
€ 67,92/1kg
€ 8,83
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van DermaSel™ Kinderschuimbad, 2 x 15 ml. BAD
DermaSel™ Kinderschuimbad, 2 x 15 ml. BAD
€ 2,80
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Baby schuimbad, 200 ml
Baby schuimbad, 200 ml
€ 43,45/1l
€ 8,89
-2%
€ 8,69
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Milde babybadproducten Johnson's - 300 ml
Milde babybadproducten Johnson's - 300 ml
€ 69,83/1l
€ 30,95
-32%
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Kneipp Aroma badschuim mannending 400 ml
Kneipp Aroma badschuim mannending 400 ml
€ 13,12/1l
€ 5,25
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Sebamed Baby Foamy Douchegel (1000 ml)
Sebamed Baby Foamy Douchegel (1000 ml)
€ 27,50/1l
€ 27,50
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Badolie Bergamot/Salie 1 liter - Malizia
Badolie Bergamot/Salie 1 liter - Malizia
€ 2,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,85
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Magisch schuimbad voor kinderen, 400 ml
Magisch schuimbad voor kinderen, 400 ml
€ 16,75/1l
€ 6,70
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Bambino badproduct voor kinderen, 400 ml
Bambino badproduct voor kinderen, 400 ml
€ 32,10/1l
€ 12,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kneipp badschuim Good Night, 400 ml
Kneipp badschuim Good Night, 400 ml
€ 36,60/1l
€ 14,64
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Just Relaxerende Badolie 250 ml
Just Relaxerende Badolie 250 ml
€ 116,00/1l
€ 29,00
5% Voucher
Verkoper: Fine-experience
Productafbeelding van Kneipp - Badbubbeltablet - Arnica - 1 stuk
Kneipp - Badbubbeltablet - Arnica - 1 stuk
€ 249,38/1l
€ 28,95
-31%
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Kneipp - Badbubbels - Sinaasappel-limoenbloesem - Voordeelverpakking - 24 stuks
Kneipp - Badbubbels - Sinaasappel-limoenbloesem - Voordeelverpakking - 24 stuks
€ 40,08/1l
€ 93,95
-18%
€ 76,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Baddruim Muscle Therapy (badzout) 500 ml
Baddruim Muscle Therapy (badzout) 500 ml
€ 19,92/1l
€ 9,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van BingoSpa Premium bademulsie met biotine en zijdeproteïnen, 500 ml
BingoSpa Premium bademulsie met biotine en zijdeproteïnen, 500 ml
€ 3.860,00/1kg
€ 13,33
-71%
€ 3,86
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Johnson's Baby Schuimbad, 750 ml
Johnson's Baby Schuimbad, 750 ml
€ 22,67/1l
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kneipp Naturkind Schmetterlingsfee schuimbad met kersengeur, 40 ml
Kneipp Naturkind Schmetterlingsfee schuimbad met kersengeur, 40 ml
€ 52,00/1l
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Naïf Badschuim voor Baby & Kids Navulverpakking 500 ml
Naïf Badschuim voor Baby & Kids Navulverpakking 500 ml
€ 18,24/1l
€ 9,12
Verkoper: Drogisterijplus-nl

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Badedas Feel Classic badschuim met wilde kastanjes en dennenolie voor een heerlijk, vitaliserend schuimbad.
- Badedas Feel Classic bevat wilde kastanje voor een extra vitaliserende werking op de huid.
- Heerlijke dennenolie die zorgt voor een aangenaam geurende schuimlaag.
- PH-neutraal en getest badschuim dat de huid beschermt.
- Badedas Feel Classic badschuim is geschikt voor dagelijks gebruik.
- Stap fris uit bad dankzij de reinigende werking van het schuim.
- Geniet van Badedas, al jaren een vertrouwd merk in Nederlandse badkamers.
Na een drukke dag is er niets lekkerder dan een heerlijk warm bad. Of je stapt liever in bad direct na het opstaan, om fris aan de dag te beginnen. Even alle zorgen van je afzetten en genieten van het warme water. Badedas Feel Classic badschuim helpt je daarbij. Of je nu de dag ermee wilt beginnen, afsluiten of een moment van ontspanning zoekt, Badedas Feel Classic badschuim is er voor elk moment!
Dit badschuim helpt je te ontspannen en de reinigende werking zorgt voor een fris en schoon gevoel. Voeg eenvoudig een kleine hoeveelheid Badedas badschuim toe aan het warme water en de rest gebeurt vanzelf. De dennenolie geeft je bad een heerlijke, frisse geur. Badedas Feel Classic badschuim bevat wilde kastanje-extract, bekend om zijn vitaliserende werking op de huid. Badedas is al sinds 1961 een van de meest vertrouwde merken in Nederlandse badkamers. Dankzij de heerlijke geuren en de frisse reiniging van de Badedas badschuimen en douchegels voel je je keer op keer weer schoon en energiek. Probeer Badedas Feel Classic badschuim zelf en laat je meevoeren door de frisse, verkwikkende geur van dennenolie.

Inhoud
400 ml
Ingrediënten
Additon voor uw gezondheid en schoonheid
Fabrikant
Badedas
EAN
8711700758116

Inhoud
400 ml
Ingrediënten
Additon voor uw gezondheid en schoonheid
Fabrikant
Badedas
EAN
8711700758116
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Douchegel Malizia met de geur van bosfruit, frambozen en muskus - 1 liter - hydrateert en verzorgt de huid
Douchegel Malizia met de geur van bosfruit, frambozen en muskus - 1 liter - hydrateert en verzorgt de huid
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,44
-67%
€ 2,72
Verkoper: Lemonbite
€ 2,72/1l
Productafbeelding van L'Occitane Verbena, Badschuim, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Volwassenen, 500 ml, Geschikt voor alle huidtypes, Verfrissend
L'Occitane Verbena, Badschuim, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Volwassenen, 500 ml, Geschikt voor alle huidtypes, Verfrissend
€ 69,05
Verkoper: VogueVista
€ 138,10/1l