Galfrè - Ganze kastanjepadden in olijfolie - 1,6 kg

€ 119,00

€ 74,37 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – vr 2 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Groente- & Fruitconserven & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Galfrè - Gesneden eekeningen in olijfolie - 3 kg
Galfrè - Gesneden eekeningen in olijfolie - 3 kg
€ 68,67/1kg
€ 206,00
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Pudliszki, tomatenconcentraat, 4,5 kg
Pudliszki, tomatenconcentraat, 4,5 kg
€ 6,62/1kg
€ 31,35
-5%
€ 29,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sardelfilets in olijfolie, 160 gram - Colimena
Sardelfilets in olijfolie, 160 gram - Colimena
€ 115,63/1kg
€ 20,35
-9%
€ 18,50
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Meerassige in olijfolie, 240 gram - Colimena
Meerassige in olijfolie, 240 gram - Colimena
€ 96,25/1kg
€ 25,41
-9%
€ 23,10
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Galfrè - Gevuld met artisjokken in olijfolie - 3 kg
Galfrè - Gevuld met artisjokken in olijfolie - 3 kg
€ 47,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 143,00
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Taggiasca olijven in olijfolie, 220 gram - Ranise
Taggiasca olijven in olijfolie, 220 gram - Ranise
€ 41,36/1kg
€ 10,01
-9%
€ 9,10
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Rolnik, gedroogde tomatenhertjes, 1 kg
Rolnik, gedroogde tomatenhertjes, 1 kg
€ 74,36/1kg
€ 18,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tonijnsaus met olijven, 190 gram - Colimena
Tonijnsaus met olijven, 190 gram - Colimena
€ 53,42/1kg
€ 11,16
-9%
€ 10,15
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Tonijnfilet in olijfolie, 180 gram - Colimena
Tonijnfilet in olijfolie, 180 gram - Colimena
€ 84,44/1kg
€ 16,72
-9%
€ 15,20
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Rolnik, gedroogde tomatenreepjes, 1 kg
Rolnik, gedroogde tomatenreepjes, 1 kg
€ 18,59/1kg
€ 18,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Przetwory Urbanek: Inmaakgroenten, augurken, 2,55 kg
Przetwory Urbanek: Inmaakgroenten, augurken, 2,55 kg
€ 3,30/1kg
€ 11,97
-5%
€ 11,37
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tomatenconcentraat Aranyfácán, 850 gram
Tomatenconcentraat Aranyfácán, 850 gram
€ 6,73/1kg
€ 10,01
-32%
€ 6,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Urbanek Groentesalade met maïs, 860 gram
Urbanek Groentesalade met maïs, 860 gram
€ 4,03/1kg
€ 3,65
-4%
€ 3,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Rolnik tomatenconcentraat, 190 gram
Rolnik tomatenconcentraat, 190 gram
€ 4,23/1kg
€ 1,38
-5%
€ 1,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mutti Passata, tomatenpuree, 500 g
Mutti Passata, tomatenpuree, 500 g
€ 34,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Mutti tomatenpuree met knoflook, 400g
Mutti tomatenpuree met knoflook, 400g
€ 8,67/1kg
€ 3,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tonijnstukjes op eigen sap, 1,705 kg
Tonijnstukjes op eigen sap, 1,705 kg
€ 13,40/1kg
€ 24,13
-5%
€ 22,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Taggiasca olijven, ontpit, 180 gram - Ranise
Taggiasca olijven, ontpit, 180 gram - Ranise
€ 53,33/1kg
€ 10,56
-9%
€ 9,60
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Rolnik, pittige paprikasalami, 80 gram
Rolnik, pittige paprikasalami, 80 gram
€ 21,78/1kg
€ 2,06
-4%
€ 1,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sante Hummus met paprika, Lovege, 115 g
Sante Hummus met paprika, Lovege, 115 g
€ 14,08/1kg
€ 1,69
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De steenpadden van Galfrè worden zorgvuldig geselecteerd en met de hand verwerkt in de fabriek van Barge door zorgvuldige en ervaren medewerkers. Met dit specialiteitsproduct van Ghiotto Galfrè wordt de traditionele smaak van de Piemontese conserven behouden en opnieuw geïnterpreteerd: de azijn die tijdens het koken wordt gebruikt, geeft de steenpadden een unieke aromatische toets, terwijl de olijfolie zorgt voor een optimale conservering van de hele, ingemaakte paddenstoelen. Ze smaken heerlijk als voorgerecht of als aperitief, en kunnen gebruikt worden in salades, bij vleeswaren en bij rauw vlees.
Ingrediënten
Steinpaddestoelen (Boletus edulis en verwante soorten), 63%, olijfolie, wijnazijn, zout, natuurlijke aroma's
Voedingswaarde
Voedingswaarden (per 100 gram product): Energie 170 kJ / 41 kcal. Vetten 2,3 g, waarvan verzadigde vetzuren 0,4 g. Koolhydraten 3,3 g, waarvan suikers 0 g. Eiwitten 1,7 g. Zout 0,8 g.
Gewicht
1600 g
Levensmiddelenbedrijven
Galfrè Antipasti d'Italia S.r.l. 
Verkoopbenaming
Hele steinpaddestoelen in olijfolie
Fabrikant
Galfrè
EAN
8001535436205

Ingrediënten
Steinpaddestoelen (Boletus edulis en verwante soorten), 63%, olijfolie, wijnazijn, zout, natuurlijke aroma's
Voedingswaarde
Voedingswaarden (per 100 gram product): Energie 170 kJ / 41 kcal. Vetten 2,3 g, waarvan verzadigde vetzuren 0,4 g. Koolhydraten 3,3 g, waarvan suikers 0 g. Eiwitten 1,7 g. Zout 0,8 g.
Gewicht
1600 g
Levensmiddelenbedrijven
Galfrè Antipasti d'Italia S.r.l. 
Verkoopbenaming
Hele steinpaddestoelen in olijfolie
Fabrikant
Galfrè
EAN
8001535436205
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Gut & Günstig 3936221004: Koffiemelk 10% - 20 porties van 10 gram
Gut & Günstig 3936221004: Koffiemelk 10% - 20 porties van 10 gram
€ 118,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,62
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
€ 163,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,93
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Schnitzer 4022993047073, 220 gram, Duitsland, 184 kcal, 774 kJ, 3 gram, 4,4 gram
Schnitzer 4022993047073, 220 gram, Duitsland, 184 kcal, 774 kJ, 3 gram, 4,4 gram
€ 16,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,48
-18%
€ 3,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
€ 13,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 4,35
-5%
€ 4,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gerookte worst met jeneverbes, 180 gram
Gerookte worst met jeneverbes, 180 gram
€ 25,16/1kg
€ 4,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Steinpaddestoelen in olijfolie, 800 gram - Demetra
Steinpaddestoelen in olijfolie, 800 gram - Demetra
€ 75,62/1kg
€ 66,55
-9%
€ 60,50
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
€ 10,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Bestseller
Productafbeelding van Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
€ 15,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Efeutute - Scindapsus - Epipremnum - 12 cm pot - kamerplant
Efeutute - Scindapsus - Epipremnum - 12 cm pot - kamerplant
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 8,23
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Wasmand met opklapbare poten, 60 x 40 cm - wit - kunststof, vrijstaand
Wasmand met opklapbare poten, 60 x 40 cm - wit - kunststof, vrijstaand
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Kokosroom, 400 ml
Kokosroom, 400 ml
€ 7,40/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,09
-27%
€ 2,96
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 40,76/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 40,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
€ 72,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,50
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Pistachecrème, zoete pistachecrème zonder palmolie, 190g, Sofì - Dolcezze di Sicilia
Pistachecrème, zoete pistachecrème zonder palmolie, 190g, Sofì - Dolcezze di Sicilia
€ 40,89/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 7,77
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Premium varkensvet 1 kg, Fat Chef
Premium varkensvet 1 kg, Fat Chef
€ 11,29/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 12,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Blauglockenboom (Kiribaum) zaden (Paulownia tomentosa) - De snelst groeiende boom ter wereld, met paarse, klokvormige bloemen (300 zaden)
Blauglockenboom (Kiribaum) zaden (Paulownia tomentosa) - De snelst groeiende boom ter wereld, met paarse, klokvormige bloemen (300 zaden)
€ 3.319,00/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 33,19
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Winterharde passiebloem, Passiflora edulis 'Frederick', ongeveer 30 cm - een exotische schoonheid - een meerjarige klimplant
Winterharde passiebloem, Passiflora edulis 'Frederick', ongeveer 30 cm - een exotische schoonheid - een meerjarige klimplant
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 96
€ 4,80
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Sardines - Biologische olijfolie, 135g
Sardines - Biologische olijfolie, 135g
€ 36,07/1kg
€ 4,87
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Maggi Dose Ravioli in pittige saus, 800g
Maggi Dose Ravioli in pittige saus, 800g
€ 5,22/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
€ 6,35/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 12,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van tesa Kartonnen verpakkingstape 4713, 50 mm x 50 m
tesa Kartonnen verpakkingstape 4713, 50 mm x 50 m
€ 0,05/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 2,49
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Tanay Zwarte Thee Ceylon - Losse zwarte theebladeren, 1000g
Tanay Zwarte Thee Ceylon - Losse zwarte theebladeren, 1000g
€ 21,86/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 21,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van tesa 64014-00038-00 Verpakkingstape, 50 mm x 66 m, transparant
tesa 64014-00038-00 Verpakkingstape, 50 mm x 66 m, transparant
€ 0,16/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 10,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van sodastream 454197 sodastream Schwip Schwap Sirup 0,44 l
sodastream 454197 sodastream Schwip Schwap Sirup 0,44 lWegwerp
€ 14,30/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 7,39
-14%
€ 6,29
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van d’arbo 015663 d’arbo  Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
d’arbo 015663 d’arbo Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
€ 16,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 40,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Galfrè - Gesneden eekeningen in olijfolie - 3 kg
Galfrè - Gesneden eekeningen in olijfolie - 3 kg
€ 68,67/1kg
€ 206,00
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van 20 hotdogdozen (met originele Deense hotdogs)
20 hotdogdozen (met originele Deense hotdogs)
€ 57,13/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 299,94
Gratis bezorging
Verkoper: Needforsweet

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 8 februari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Mini eekhoorntjesbrood
Beoordeeld op 17 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Multifunctionele droogoven, elektrisch toonbankmodel voor het drogen van voedingsmiddelen, groenten, fruit, kruiden en bloemen
Multifunctionele droogoven, elektrisch toonbankmodel voor het drogen van voedingsmiddelen, groenten, fruit, kruiden en bloemen
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy