Lichtgewicht Play-Doh set, 24 kleuren, modelnummer 70150

€ 21,27

€ 19,09-10%

€ 36,71 / 1kg

plus € 7,18 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Overig knutselmateriaal & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Hallo Clay, hier vind je producten met het thema "Bosdieren" en bijbehorende accessoires
Hallo Clay, hier vind je producten met het thema "Bosdieren" en bijbehorende accessoires
€ 52,66/1kg
€ 27,91
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Plastiline klei set, 36 kleuren, voor kinderen, modelleergymnasium 70139
Plastiline klei set, 36 kleuren, voor kinderen, modelleergymnasium 70139
€ 8,29/1kg
€ 8,29
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Play-Doh Creatieve set
Play-Doh Creatieve set
€ 48,89
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Creatieve set met plastiline klei en diervormpjes, modelnummer 41165
Creatieve set met plastiline klei en diervormpjes, modelnummer 41165
€ 53,07/1kg
€ 8,38
-5%
€ 7,96
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Play-Doh Feesttoren
Play-Doh Feesttoren
€ 64,43/1kg
€ 18,04
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Modelleerklei-set, 15 kleuren, artikelnummer 70146
Modelleerklei-set, 15 kleuren, artikelnummer 70146
€ 16,46/1kg
€ 8,23
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Play-Doh E6015EU5, geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar
Play-Doh E6015EU5, geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar
€ 15,22/1kg
€ 46,02
-32%
€ 31,04
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Play-Doh Politieagent
Play-Doh Politieagent
€ 14,90
Verkoper: Phonmatic
Productafbeelding van ANEK Kunststofdeeg, 4 kleuren, S.Play, SP83347, 33473
ANEK Kunststofdeeg, 4 kleuren, S.Play, SP83347, 33473
€ 19,44/1kg
€ 4,86
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Play-Doh Lízátko
Play-Doh Lízátko
€ 5,98/1kg
€ 6,58
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Play-Doh Creatief Setje, verschillende uitvoeringen
Play-Doh Creatief Setje, verschillende uitvoeringen
€ 8,76/1kg
€ 39,95
-54%
€ 18,23
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Plastiline, klei, neonklei-set, 6 kleuren, 41178
Plastiline, klei, neonklei-set, 6 kleuren, 41178
€ 17,88/1kg
€ 4,29
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Play-Doh feestklei met stickers
Play-Doh feestklei met stickers
€ 37,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,10
-7%
€ 15,90
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Play-Doh F4701RC0, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar
Play-Doh F4701RC0, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar
€ 119,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,89
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Hasbro Play-Doh, 4-delige set, klassieke kleuren
Hasbro Play-Doh, 4-delige set, klassieke kleuren
€ 24,29/1kg
€ 9,57
-13%
€ 8,26
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Modellering Doh 4x140 G
Modellering Doh 4x140 G
€ 37,13/1kg
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Play Knetset, 5 kleuren - Creatief speelgoed voor kinderen
Play Knetset, 5 kleuren - Creatief speelgoed voor kinderen
€ 17,31
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Keyroad speelgoedset met Play-Doh accessoires
Keyroad speelgoedset met Play-Doh accessoires
€ 67,67/1kg
€ 4,06
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Plastiline, 12 kleuren, artikelnummer 6412
Plastiline, 12 kleuren, artikelnummer 6412
€ 20,62/1kg
€ 4,33
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Kneedklei voor kinderen, 12 kleuren
Kneedklei voor kinderen, 12 kleuren
€ 28,34/1l
€ 15,17
-6%
€ 14,17
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Met deze kinderkunstset wordt de ontwikkeling van creativiteit een echte avontuur. Het biedt een uitzonderlijke ervaring met zachte klei. Met deze unieke set kunnen kinderen fantastische 3D-creaties maken van kleurrijke, tactiele klei.

Hoe werkt het?

Instructies: Het inspiratieboekje bevat stap-voor-stap illustraties om leuke en verrassende figuren te maken. Het bevat ook kleurtips die het creatieve proces ondersteunen.

Creativiteit op een hoger niveau: Door figuren te maken met klei, leren kinderen precisie en fijne motoriek. Tegelijkertijd ontwikkelen ze hun verbeeldingskracht door een driedimensionaal meesterwerk te creëren.

Eindresultaat: Nadat u uw figuur heeft gemodelleerd, laat deze dan 24 uur drogen – gedurende deze tijd hardt de klei uit. Het eindproduct zal niet alleen uw kind trots maken, maar ook een unieke decoratie voor elke kinderkamer!

Productkenmerken:

De set bevat alles wat nodig is om de figuren te maken.

Kleurrijke klei met intense kleuren.

Eenvoudige en begrijpelijke stap-voor-stap instructies.

Bevordert de ontwikkeling van handvaardigheid en creativiteit bij kinderen.

De afgewerkte figuur is een perfecte, unieke decoratie voor de kamer.

Kleurrijke potjes zorgen voor een leuke accent.

De set bevat: 24 stuks klei, een geïllustreerd boekje, 2 vormgereedschappen, een opbergtas en 2 potjes.

Met deze kinderkunstset kan uw kind de vreugde van creëren ontdekken en genieten van de resultaten van zijn werk. Het is niet alleen leuk, maar ook leerzaam door middel van kunst!

Kleur
Bont
Fabrikant
OKTO
Gewicht
520 g
EAN
4820199476198
MPN (Manufacturer Part Number)
70150

Kleur
Bont
Fabrikant
OKTO
Gewicht
520 g
EAN
4820199476198
MPN (Manufacturer Part Number)
70150
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Plastiline klei set, 36 kleuren, voor kinderen, modelleergymnasium 70139
Plastiline klei set, 36 kleuren, voor kinderen, modelleergymnasium 70139
€ 8,29/1kg
€ 8,29
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Monzana Trampoline | Diameter 305 cm | Complete set inclusief veiligheidsnet, ladder, randbescherming en accessoires | Kinderenstrampoline, tuinstrampoline
Monzana Trampoline | Diameter 305 cm | Complete set inclusief veiligheidsnet, ladder, randbescherming en accessoires | Kinderenstrampoline, tuinstrampoline
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 208,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Hallo Clay, hier vind je producten met het thema "Bosdieren" en bijbehorende accessoires
Hallo Clay, hier vind je producten met het thema "Bosdieren" en bijbehorende accessoires
€ 52,66/1kg
€ 27,91
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Silk Clay klei, assortiment, gesorteerde kleuren, basisset 2, 10 x 40 gram
Silk Clay klei, assortiment, gesorteerde kleuren, basisset 2, 10 x 40 gram
€ 349,90/1l
€ 53,69
-34%
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van OKTO Kunstset Light, zelfuithardende klei, wit, pastelkrijtjes, glazen, 20024
OKTO Kunstset Light, zelfuithardende klei, wit, pastelkrijtjes, glazen, 20024
€ 36,71/1kg
€ 19,09
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos,  gecertificeerd
Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos, gecertificeerd
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 628
€ 24,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Lichtgewicht Play-Doh set, 18 kleuren, modelnummer 70151
Lichtgewicht Play-Doh set, 18 kleuren, modelnummer 70151
€ 37,52/1kg
€ 16,32
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Astra - Set van 13 acrylverfkleuren Plastelín
Astra - Set van 13 acrylverfkleuren Plastelín
€ 26,26/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,52
-56%
€ 4,99
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van LEGO 10696 Classic Middelgrote bouwstenenbox, bouwstenen met opbergbox
LEGO 10696 Classic Middelgrote bouwstenenbox, bouwstenen met opbergbox
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 37,00
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Blumtal Spannenlaken 180x200 cm – Ademend en zacht microvezel laken in grijs – 180x200 cm. Spannenlakens voor maximaal comfort
Blumtal Spannenlaken 180x200 cm – Ademend en zacht microvezel laken in grijs – 180x200 cm. Spannenlakens voor maximaal comfort
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 498
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Apple iPhone 17, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 26, zwart
Apple iPhone 17, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 26, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 194
€ 1.099,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Gastromark
Productafbeelding van heimtexland® Knuffeldekens SUPER ZACHT, woondeken, effen flanel, deken XXL, partnerdeken, type 380, bordeauxrood, 240 x 220 cm
heimtexland® Knuffeldekens SUPER ZACHT, woondeken, effen flanel, deken XXL, partnerdeken, type 380, bordeauxrood, 240 x 220 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 362
€ 53,39
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Play-Doh, 8-delige set, Regenboogkleuren, klei
Play-Doh, 8-delige set, Regenboogkleuren, klei
€ 21,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 11,54
Verkoper: Capi-cap
Productafbeelding van Oorwaxverwijderaar, oorreiniger - EARSIO
Oorwaxverwijderaar, oorreiniger - EARSIO
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 145
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 104,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PETEX EHBO-verbanddoos volgens DIN 13164, rood
PETEX EHBO-verbanddoos volgens DIN 13164, rood
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 260
€ 42,37
-36%
€ 26,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kinderbed met valbeveiliging en lattenbodem | 80 x 160 cm | Wit | Massief grenenhout
Kinderbed met valbeveiliging en lattenbodem | 80 x 160 cm | Wit | Massief grenenhout
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 140
€ 119,99
Gratis bezorging
Verkoper: ecoMI
Productafbeelding van JOVI 70S JOVI Knete PLASTILINA farbsortiert, 30 Farben je 50,0 g
JOVI 70S JOVI Knete PLASTILINA farbsortiert, 30 Farben je 50,0 g
€ 523,40/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,09
-10%
€ 26,17
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sillar elektrische borstelkop voor Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 microvezeldoekjes en waterreservoir
Sillar elektrische borstelkop voor Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 microvezeldoekjes en waterreservoir
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 41,99
-2%
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Strex Hondentondeuse / Dieren Tondeuse Extra Stil - Draadloos - 5 Standen - Hondentrimmer Voor Alle Vachten - Ook Voor Katten
Strex Hondentondeuse / Dieren Tondeuse Extra Stil - Draadloos - 5 Standen - Hondentrimmer Voor Alle Vachten - Ook Voor Katten
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van AXI Speelkeuken Speelgoed wastafel met accessoires van Kunststof | Incl. 17-delige accessoire set
AXI Speelkeuken Speelgoed wastafel met accessoires van Kunststof | Incl. 17-delige accessoire set
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,99
-11%
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: ToysandGarden
Productafbeelding van Knuffeldekentje 70x100 cm, grijs, zachte microvezel deken, dubbelzijdig pluizig, reiskussen van polyester, lichtgewicht, warm, wasbaar en geschikt voor de droger
Knuffeldekentje 70x100 cm, grijs, zachte microvezel deken, dubbelzijdig pluizig, reiskussen van polyester, lichtgewicht, warm, wasbaar en geschikt voor de droger
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 17,49
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van HEJ CLAY Bluey Set, modelleerklei set, Bluey en vrienden
HEJ CLAY Bluey Set, modelleerklei set, Bluey en vrienden
€ 198,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,18
-10%
€ 29,73
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Schuimklei
Schuimklei
€ 39,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,28
-37%
€ 24,56
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Hoogpolig tapijt, woonkamer, vachttapijt, kunstbont, shaggy, zacht
Hoogpolig tapijt, woonkamer, vachttapijt, kunstbont, shaggy, zacht
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 164
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van INF Ringversteller voor het verstellen van ringmaat 8 st Transparant S
INF Ringversteller voor het verstellen van ringmaat 8 st Transparant S
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 10,39
-2%
€ 10,09
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Malplay Magnetische bouwstenen met auto's, 62 stuks. Auto's, 10 onderdelen. Magnetische bouwset, geschikt vanaf 3 jaar. Ideaal als cadeau
Malplay Magnetische bouwstenen met auto's, 62 stuks. Auto's, 10 onderdelen. Magnetische bouwset, geschikt vanaf 3 jaar. Ideaal als cadeau
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 13,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van STAEDTLER® 8023 C12-1 Set Mod.masse Fimo soft MP BaC
STAEDTLER® 8023 C12-1 Set Mod.masse Fimo soft MP BaC
€ 65,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 19,69
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van LEGO® Classic Bouwstenen, grote doos, 10698
LEGO® Classic Bouwstenen, grote doos, 10698
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 144
€ 50,31
Verkoper: BrickTakeoverShop
Productafbeelding van Dekbed 135 x 200 cm, dekbed voor alle seizoenen, 100% microvezel, geschikt voor mensen met allergieën, sleepling Basic 100
Dekbed 135 x 200 cm, dekbed voor alle seizoenen, 100% microvezel, geschikt voor mensen met allergieën, sleepling Basic 100
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 263
€ 52,62
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van INF 10 stuks kastafzuiging met krachtige magneet, groot formaat Zilver
INF 10 stuks kastafzuiging met krachtige magneet, groot formaat Zilver
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Joya Creative Knutselkoffer 1000pcs - Knutselpakket voor Kinderen
Joya Creative Knutselkoffer 1000pcs - Knutselpakket voor Kinderen
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: Home-of-creativity
Productafbeelding van Gouden bladgoud decoupage vellen 100 stuks decoratieve bladgoud voor vergulden, meubels decoreren, nagels en ambachten.
Gouden bladgoud decoupage vellen 100 stuks decoratieve bladgoud voor vergulden, meubels decoreren, nagels en ambachten.
€ 20,99
-33%
€ 13,99
Verkoper: RESTEQ
€ 139,90/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (poederpaars | 505)
Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (poederpaars | 505)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Olijfgroen | 620)
Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Olijfgroen | 620)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (lichtgrijze melange | 208)
Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (lichtgrijze melange | 208)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van INF Opstrijkbare reparatiepatches voor jeans 30 stuks Spijkerbroekblauw
INF Opstrijkbare reparatiepatches voor jeans 30 stuks Spijkerbroekblauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 12,29
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Elektrische wolwikkelmachine voor het haken, automatische, herbruikbare taartdispenser, naaibenodigdheden voor breiliefhebbers, roze
Elektrische wolwikkelmachine voor het haken, automatische, herbruikbare taartdispenser, naaibenodigdheden voor breiliefhebbers, roze
€ 51,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van INF Opstrijkbare teampatches 20 stuks Blauw
INF Opstrijkbare teampatches 20 stuks Blauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 10,49
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Opstrijkbare reparatiepatches 30 stuks in 5 verschillende kleuren
INF Opstrijkbare reparatiepatches 30 stuks in 5 verschillende kleuren
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Reparatieplaat voor meubelscharnieren 9x9 cm RVS 6-pack
INF Reparatieplaat voor meubelscharnieren 9x9 cm RVS 6-pack
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 12,39
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Reparatieplaat voor scharnieren in RVS 12 gaats 6-pack
INF Reparatieplaat voor scharnieren in RVS 12 gaats 6-pack
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 14,89
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Magnetische bithouder, 2-pack Geel
INF Magnetische bithouder, 2-pack Geel
€ 9,09
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Opstrijkbare teampatches in 18 kleuren Veelkleurig
INF Opstrijkbare teampatches in 18 kleuren Veelkleurig
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 12,19
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Reparatieplaat voor scharnieren en meubels 2-pack
INF Reparatieplaat voor scharnieren en meubels 2-pack
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 9,59
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van SPRINGOS Diamantmozaïek Creatieve Set, Ruitmotief, Creatief plezier, Mosaïek afbeelding van een hert, 30 x 40 cm
SPRINGOS Diamantmozaïek Creatieve Set, Ruitmotief, Creatief plezier, Mosaïek afbeelding van een hert, 30 x 40 cm
€ 14,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van Achtergrond van microvezel, 2,5x2,5 meter, bruin, abstract, retro, geschikt voor studiofotografie van pasgeborenen, model J04303
Achtergrond van microvezel, 2,5x2,5 meter, bruin, abstract, retro, geschikt voor studiofotografie van pasgeborenen, model J04303
€ 189,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Eeuwige gerbera's en rozen in een glazen vaas met verlichting | Geconserveerde bloemen als cadeau | Geschenkdoos | Oranje | 12x12x13 cm
Eeuwige gerbera's en rozen in een glazen vaas met verlichting | Geconserveerde bloemen als cadeau | Geschenkdoos | Oranje | 12x12x13 cm
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Siliconen mallen voor Halloween, herfst en oogstfeest - pompoen- en bladvormen voor gips, was en hars
Siliconen mallen voor Halloween, herfst en oogstfeest - pompoen- en bladvormen voor gips, was en hars
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion