Balea, Milde crèmepasta, 250 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)

€ 14,95

€ 55,37 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober
Bij bestelling binnen
35m 58s

Gratis retour – 14 dagen

Staffelkorting beschikbaar:

Onze bestedeals
Gezichtscrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Eucerin AtopiControl balsem, 400 ml
Eucerin AtopiControl balsem, 400 ml
€ 31.620,00/1l
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van frei öl Hydrolipid Vochtigheidscrème, 50 ml
frei öl Hydrolipid Vochtigheidscrème, 50 ml
€ 210,31/1kg
€ 20,40
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Weleda 004246, 50 ml
Weleda 004246, 50 ml
€ 244,80/1l
€ 12,24
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Weleda 009661, 50 ml
Weleda 009661, 50 ml
€ 244,80/1l
€ 12,24
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dermedic Hydrain, nachtcrème, 50 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
Dermedic Hydrain, nachtcrème, 50 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
€ 224,17/1kg
€ 13,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Garnier, All-in-1, Micellair water, 400 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
Garnier, All-in-1, Micellair water, 400 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
€ 24,97/1kg
€ 9,99
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Vaseline Enzborn, 100 ml
Vaseline Enzborn, 100 ml
€ 35,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,59
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Venita Haarverhelderend product, 9 tinten, 125 ml
Venita Haarverhelderend product, 9 tinten, 125 ml
€ 27,45/1kg
€ 11,84
-53%
€ 5,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Alqvimia Alquimia Olie van rozenbottel, 150 ml
Alqvimia Alquimia Olie van rozenbottel, 150 ml
€ 824,80/1l
€ 128,99
-€ 5,27
€ 123,72
Verkoper: Scentist
Productafbeelding van Johnson & Johnson Olie, 250 ml
Johnson & Johnson Olie, 250 ml
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Balea, Sérum voor het gezicht, Teint Perfectie, 30 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
Balea, Sérum voor het gezicht, Teint Perfectie, 30 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
€ 632,33/1l
€ 18,97
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Voedende en regenererende shampoo voor het haar, 200 ml
Voedende en regenererende shampoo voor het haar, 200 ml
€ 26.400,00/1l
€ 26,40
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Nacomi Haarmasker Amandel, 200 ml
Nacomi Haarmasker Amandel, 200 ml
€ 129,25/1l
€ 26,93
-4%
€ 25,85
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Urtekram UK83590, 75 ml
Urtekram UK83590, 75 ml
€ 107,33/1l
€ 8,84
-8%
€ 8,05
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Cumlaude Sudaminas, 150 ml
Cumlaude Sudaminas, 150 ml
€ 178,27/1l
€ 26,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Balea, Serum Vital Concentraat tegen pigmentvlekken, 20 ml
Balea, Serum Vital Concentraat tegen pigmentvlekken, 20 ml
€ 479.000,01/1kg
€ 14,37
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Nacomi Druivenpitolie met pipet, 50 ml
Nacomi Druivenpitolie met pipet, 50 ml
€ 89,71/1kg
€ 6,28
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nacomi Lichaams- en gezichtsmist met sinaasappelaroma, 80 ml
Nacomi Lichaams- en gezichtsmist met sinaasappelaroma, 80 ml
€ 68,44/1kg
€ 6,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lactovit LactoOil Intensieve Verzorging
Lactovit LactoOil Intensieve Verzorging
€ 14,40/1l
€ 4,32
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Biologische babyverzorgingscrème, 100 ml, Derma
Biologische babyverzorgingscrème, 100 ml, Derma
€ 9.810,00/1kg
€ 9,81
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Voedt de droge huid.
Beschermt tegen weersinvloeden en vochtverlies.
Ideaal voor massages.
getest en geschikt voor de huid.
Voor een sterke huidbarrière: Balea Calendula Melk met waardevolle extracten voedt droge, vermoeide of gesprongen huid, vermindert direct het snelle verdampen van vocht en geeft de huid zachtheid en soepelheid. Het is ideaal voor massages en als bescherming tegen de kou – elke dag.
Nieuwe formule zonder microplastics en wateroplosbare, puur synthetische polymeren.

Vaseline, paraffineolie, Helianthus annuus (zonnebloem) olie, glycine soja olie, Calendula officinalis bloemenextract, Daucus carota sativa (wortel) extract, tocoferol, parfum, BHT, beta-caroteen.


dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1
76227 Karlsruhe

Gewicht
270 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
Balea, Milde crèmepasta, 250 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
Fabrikant
EAN
4058172491344

Gewicht
270 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
Balea, Milde crèmepasta, 250 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
Fabrikant
EAN
4058172491344
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 181
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
€ 252,76/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 126,38
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Centellian24 Madeca Cream Time Reverse - Anti-aging crème, 50 ml
Centellian24 Madeca Cream Time Reverse - Anti-aging crème, 50 ml
€ 499,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 24,99
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Vichy Aqualia Thermal hydraterende crème (50 ml) voor een droge huid
Vichy Aqualia Thermal hydraterende crème (50 ml) voor een droge huid
€ 576,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 28,83
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van La Roche-Posay Effaclar Duo + M gezichtscrème, 40 ml
La Roche-Posay Effaclar Duo + M gezichtscrème, 40 ml
€ 448,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 17,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Beauty of Joseon Dynasty Cream (50 ml)
Beauty of Joseon Dynasty Cream (50 ml)
€ 300,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van Eisenberg Eisenberg Anti-Aging Behandeling, 50 ml
Eisenberg Eisenberg Anti-Aging Behandeling, 50 ml
€ 1.663,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 83,17
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Physiogel, Kalmerende en verzachtende melk voor de droge, geïrriteerde en gevoelige huid, 400 ml - voor langdurige verlichting!
Physiogel, Kalmerende en verzachtende melk voor de droge, geïrriteerde en gevoelige huid, 400 ml - voor langdurige verlichting!
€ 63,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van La Prairie Skin Caviar Hydro Emulsie, 70 ml
La Prairie Skin Caviar Hydro Emulsie, 70 ml
€ 2.856,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 268,58
-€ 68,63
€ 199,95
Gratis bezorging
Verkoper: EssentialsJG
Productafbeelding van Thermacare rugpijnverlichting, warmtekompres, voordeelverpakking met 4 stuks. Werkt tot 16 uur
Thermacare rugpijnverlichting, warmtekompres, voordeelverpakking met 4 stuks. Werkt tot 16 uur
€ 23,36/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,68
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Versterkende huidcrème Protini (polypeptidecrème), 50 ml
Versterkende huidcrème Protini (polypeptidecrème), 50 ml
€ 1.171,80/1l
€ 61,27
-4%
€ 58,59
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Atomic Rose, eau de parfum spray, 90 ml
Atomic Rose, eau de parfum spray, 90 ml
€ 2.918,11/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 262,63
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes
Productafbeelding van Embryolisse Lait-Creme Sensitive, dag- en nachtcrème, uniseks, voor de gevoelige huid, gezicht, voor elasticiteit, hydraterend, hydraterend, geeft volume, beschermend, verzachtend, geschikt voor alle leeftijden
Embryolisse Lait-Creme Sensitive, dag- en nachtcrème, uniseks, voor de gevoelige huid, gezicht, voor elasticiteit, hydraterend, hydraterend, geeft volume, beschermend, verzachtend, geschikt voor alle leeftijden
€ 312,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Melaxin Cemenrete Calcium Multi Balm, 9 gram
Dr. Melaxin Cemenrete Calcium Multi Balm, 9 gram
€ 413,00/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 20,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gritti Because I'm Free, parfumextract, 100 ml
Gritti Because I'm Free, parfumextract, 100 ml
€ 1.472,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 147,24
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Estée Lauder Advanced Night Repair, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 75 ml
Estée Lauder Advanced Night Repair, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 75 ml
€ 1.051,60/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 78,87
Verkoper: etparadisecom
Productafbeelding van Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
€ 1.213,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 169,95
Gratis bezorging
Verkoper: EssentialsJG
Productafbeelding van Oral-B CrossAction, 4 stuks, wit, Oral-B, doos
Oral-B CrossAction, 4 stuks, wit, Oral-B, doos
€ 500,00/1kg
€ 21,45
-30%
€ 15,00
Verkoper: NovaCarta
Productafbeelding van La Mer, de hydraterende, frisse crème
La Mer, de hydraterende, frisse crème
€ 4.686,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 140,58
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Guinot Long Life Crème
Guinot Long Life Crème
€ 2.034,60/1l
€ 101,73
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Dior Prestige, gezichtsloction, voor vrouwen, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, hydraterend, voedend, #14632/A AQUA (WATER), PROPANEDIOL, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, ROSA CENTIFOLIA BLOEMWATER,...
Dior Prestige, gezichtsloction, voor vrouwen, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, hydraterend, voedend, #14632/A AQUA (WATER), PROPANEDIOL, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, ROSA CENTIFOLIA BLOEMWATER,...
€ 784,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 141,96
-€ 24,22
€ 117,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mary Kay TimeWise Wunderset Ultimate 3D - 5-delige set voor normale/droge huid, SPF30
Mary Kay TimeWise Wunderset Ultimate 3D - 5-delige set voor normale/droge huid, SPF30
€ 649,97/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 194,99
Gratis bezorging
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van La Roche-Posay Effaclar Ultra-geconcentreerd serum, 30 ml
La Roche-Posay Effaclar Ultra-geconcentreerd serum, 30 ml
€ 1.136,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 34,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van OLAPLEX Nr. 8 Diepconditionerende herstellende masker
OLAPLEX Nr. 8 Diepconditionerende herstellende masker
€ 300,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 30,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Gritti Venetia Rebellion, uniseks, 100 ml, bergamot, citroen, munt, cipres, exotische vruchten, shiso, amber, eikenmos, patchouli, spray
Gritti Venetia Rebellion, uniseks, 100 ml, bergamot, citroen, munt, cipres, exotische vruchten, shiso, amber, eikenmos, patchouli, spray
€ 1.044,40/1l
€ 104,44
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
€ 1.204,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 68,09
-11%
€ 60,20
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van CeraVe - Hydraterende Gel-Crème voor Vette Huid - Hydraterende gel-crème 52ml
CeraVe - Hydraterende Gel-Crème voor Vette Huid - Hydraterende gel-crème 52ml
€ 372,69/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,38
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Le Couvent Ambra, geparfumeerd water, 100 ml
Le Couvent Ambra, geparfumeerd water, 100 ml
€ 772,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 77,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 403,92
-€ 11,22
€ 392,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.854,00/1l
Productafbeelding van Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
€ 190,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.814,80/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.304,80/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 139,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.660,67/1l
Productafbeelding van Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 126,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 252,76/1l
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 111.979,99/1l
Productafbeelding van La Mer, de hydraterende zachte crème
La Mer, de hydraterende zachte crème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 96,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.434,00/1l
Productafbeelding van Juvena MasterCream Rose, 75 ml
Juvena MasterCream Rose, 75 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 213,67
-€ 101,69
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.493,07/1l
Productafbeelding van Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.999,20/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
€ 98,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.979,80/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.713,60/1l
Productafbeelding van Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 274,34/1kg
Productafbeelding van Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 442,00/1l
Productafbeelding van AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 68,09
-11%
€ 60,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.204,00/1l
Productafbeelding van Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,82
-21%
€ 68,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.364,60/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.209,40/1l
Productafbeelding van Sisley Volumiserende Spray, Textuur & Dichtheid, Haarlak, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 150 ml, geeft volume, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), ALCOHOL DENAT., POLYIMIDE-1, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PANTHENOL, PEG-12...
Sisley Volumiserende Spray, Textuur & Dichtheid, Haarlak, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 150 ml, geeft volume, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), ALCOHOL DENAT., POLYIMIDE-1, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PANTHENOL, PEG-12...
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 67,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 453,27/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.326,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l