SUBSTRAL® 82320 SUBSTRAL® START Rasendünger 2,0 kg

€ 34,99

€ 17,50 / 1kg

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Meststoffen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van SUBSTRAL® 86931 SUBSTRAL® Vertikutiermix 4,0 kg
SUBSTRAL® 86931 SUBSTRAL® Vertikutiermix 4,0 kg
€ 11,92/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 62,38
-23%
€ 47,66
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SUBSTRAL® 87641 SUBSTRAL® Magisches Rasenpflaster Rasensamen 1,0 kg
SUBSTRAL® 87641 SUBSTRAL® Magisches Rasenpflaster Rasensamen 1,0 kg
€ 29,24/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 29,24
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l
SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l
€ 8,72/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 34,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kristalon - Start, wateroplosbare meststof, 0,5 kg
Kristalon - Start, wateroplosbare meststof, 0,5 kg
€ 15,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,75
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van ALGOFLASH Cyanamide-meststof – 4 kg
ALGOFLASH Cyanamide-meststof – 4 kg
€ 13,31/1kg
€ 53,22
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van SUBSTRAL® 75110 SUBSTRAL® Langzeit Obst- & Gemüsedünger 750,0 g
SUBSTRAL® 75110 SUBSTRAL® Langzeit Obst- & Gemüsedünger 750,0 g
€ 22,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,70
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SUBSTRAL® Naturen® 84030 SUBSTRAL® Naturen® Gemüsedünger 1,2 kg
SUBSTRAL® Naturen® 84030 SUBSTRAL® Naturen® Gemüsedünger 1,2 kg
€ 13,34/1kg
€ 16,67
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SUBSTRAL® Naturen® 83940 SUBSTRAL® Naturen®  Hornspäne 5,0 kg
SUBSTRAL® Naturen® 83940 SUBSTRAL® Naturen® Hornspäne 5,0 kg
€ 7,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SUBSTRAL® Naturen® 8855 SUBSTRAL® Naturen®  Rasendünger 2,8 kg
SUBSTRAL® Naturen® 8855 SUBSTRAL® Naturen® Rasendünger 2,8 kg
€ 8,97/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 25,11
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SUBSTRAL® 71100 SUBSTRAL® Express Rasendünger 10,0 kg
SUBSTRAL® 71100 SUBSTRAL® Express Rasendünger 10,0 kg
€ 6,26/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,59
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Agro Herfstbemesting voor naaldbomen, 2,5 kg
Agro Herfstbemesting voor naaldbomen, 2,5 kg
€ 10,07/1kg
€ 25,18
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van SUBSTRAL® 67100 SUBSTRAL® Rasen-Vital Rasendünger 1,0 l
SUBSTRAL® 67100 SUBSTRAL® Rasen-Vital Rasendünger 1,0 l
€ 45,91/1l
€ 45,91
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Vinbouw meststof AGRO, 3 kg
Vinbouw meststof AGRO, 3 kg
€ 9,31/1kg
€ 27,94
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Mairol® 49052 Mairol® Kakteenkraft Kakteendünger 0,5 l
Mairol® 49052 Mairol® Kakteenkraft Kakteendünger 0,5 l
€ 59,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 29,64
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Stopmechu FLORIA, 0,5 kg
Stopmechu FLORIA, 0,5 kg
€ 12,84/1kg
€ 6,42
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van SUBSTRAL® 73940 SUBSTRAL® Orchideen-Nahrung Orchideendünger 250,0 ml
SUBSTRAL® 73940 SUBSTRAL® Orchideen-Nahrung Orchideendünger 250,0 ml
€ 52,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SUBSTRAL® 86950 SUBSTRAL® Easyfix Rasendünger 7,5 kg
SUBSTRAL® 86950 SUBSTRAL® Easyfix Rasendünger 7,5 kg
€ 7,70/1kg
€ 57,73
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Herfstbemesting voor gazon, FLORIA, 2,5 kg
Herfstbemesting voor gazon, FLORIA, 2,5 kg
€ 5,24/1kg
€ 13,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van SUBSTRAL® Naturen® 87320 SUBSTRAL® Naturen®  Kompostbeschleuniger 2,0 kg
SUBSTRAL® Naturen® 87320 SUBSTRAL® Naturen® Kompostbeschleuniger 2,0 kg
€ 9,76/1kg
€ 19,51
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Substral START meststof voor gazon, 2.0 kg
Gewicht
2 kg
Aantal stuks
1
EAN
4062700682326
MPN (Manufacturer Part Number)
82320
Fabrikant

Gewicht
2 kg
Aantal stuks
1
EAN
4062700682326
MPN (Manufacturer Part Number)
82320
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Kunststof plantenbak XXL, groot - 58 cm / antraciet - Ronde bloempot voor binnen en buiten - Plantenpot, bloempot, plantcontainer, overpot
Kunststof plantenbak XXL, groot - 58 cm / antraciet - Ronde bloempot voor binnen en buiten - Plantenpot, bloempot, plantcontainer, overpot
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 239
€ 39,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van UTAL INTENSE Kennzeichenhalter schwarz
UTAL INTENSE Kennzeichenhalter schwarz
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 1,99
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Buitenverlichting, zonnepaneellamp, hanglamp, IP65, waterdichte tuinlamp met 2 lampen en afstandsbediening, warm wit licht
Buitenverlichting, zonnepaneellamp, hanglamp, IP65, waterdichte tuinlamp met 2 lampen en afstandsbediening, warm wit licht
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 35,39
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A++.
Klassering van A++ tot E
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l
SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l
€ 8,72/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 34,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Terra Topf - Terracotta - Pp-Dkwt45T
Terra Topf - Terracotta - Pp-Dkwt45T
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,48
-21%
€ 12,19
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van d-c-fix F3460668, Afneembaar, Hout, Voor binnengebruik, 2000 mm, 450 mm, Krimpfolie
d-c-fix F3460668, Afneembaar, Hout, Voor binnengebruik, 2000 mm, 450 mm, Krimpfolie
€ 17,39/1m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 15,65
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kunststof plantenbak, groot - 48 cm / antraciet - Ronde bloempot voor binnen en buiten - Plantenpot, bloempot, plantcontainer, overpot
Kunststof plantenbak, groot - 48 cm / antraciet - Ronde bloempot voor binnen en buiten - Plantenpot, bloempot, plantcontainer, overpot
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 239
€ 25,95
Verkoper: Special-trends

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Bloempot van beton. Bloempot van boomwortel in beton. Tuinbloempot
Bloempot van beton. Bloempot van boomwortel in beton. Tuinbloempot
€ 37,00
-10%
€ 33,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 66,67/1kg