Swirl KALMERENDE GEURGRANULATEN, 350 g

€ 4,99

€ 12,47 / 1kg

plus € 7,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – di 6 oktober
Bij bestelling binnen
4h 53m 38s
Wees er snel bij!
Luchtverfrissers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Swirl FRESH LINEN geurgranulaat, 350 g
Swirl FRESH LINEN geurgranulaat, 350 g
€ 12,47/1kg
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Frida Luchtverfrisser Roomspray 460 ml - Jasmijn Geur
Frida Luchtverfrisser Roomspray 460 ml - Jasmijn Geur
€ 8,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 3,99
Verkoper: fridaeu
Productafbeelding van Felce Azzurra 8001280032004, Luchtverfrisser in spuitbus, Zwart, Azuurblauw, Roos, Veenbes, 250 ml, 250 g, Spuitbus
Felce Azzurra 8001280032004, Luchtverfrisser in spuitbus, Zwart, Azuurblauw, Roos, Veenbes, 250 ml, 250 g, Spuitbus
€ 11,88/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Luchtverfrisser met lavendelgeur - 400 ml
Luchtverfrisser met lavendelgeur - 400 ml
€ 47,47/1l
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Oudiyah kamerparfum, 250 ml
Oudiyah kamerparfum, 250 ml
€ 26,80/1l
€ 6,70
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Rituals Ayurveda geursticks
Rituals Ayurveda geursticks
€ 194,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Areon Xperience Autoluchtverfrisser, vanillegeur
Areon Xperience Autoluchtverfrisser, vanillegeur
€ 699,67/1kg
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Luchtverfrisser met vanillegeur, 400 ml
Luchtverfrisser met vanillegeur, 400 ml
€ 47,47/1l
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van PINGI Geurverwijderaar, luchtverfrisser
PINGI Geurverwijderaar, luchtverfrisser
€ 999,17/1kg
€ 11,99
Gratis bezorging
Verkoper: Fieldyards
Productafbeelding van Aromaverspreider, rozengeur
Aromaverspreider, rozengeur
€ 28,55
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Lebenslust ruimtespray, 50 ml
Lebenslust ruimtespray, 50 ml
€ 224,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,23
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van CLINEX Luchtverfrisser, 500 ml
CLINEX Luchtverfrisser, 500 ml
€ 81,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,60
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Auto-luchtverfrisser PER70023, 200 ml, kokosgeur
Auto-luchtverfrisser PER70023, 200 ml, kokosgeur
€ 114,50/1l
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Luchtzuiveraar - Ruimspray, 75 ml
Luchtzuiveraar - Ruimspray, 75 ml
€ 348,93/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,17
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ultrana Luchtverfrisser, Zomerfris, 300 ml
Ultrana Luchtverfrisser, Zomerfris, 300 ml
€ 25,37/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,61
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Wardah kamerparfum, 250 ml
Wardah kamerparfum, 250 ml
€ 49,44/1l
€ 12,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Puressentiel Citronella Diffuserolie, 30 ml
Puressentiel Citronella Diffuserolie, 30 ml
€ 505,00/1l
€ 15,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Airwick, vanillegeur, navulverpakking, 228 ml
Airwick, vanillegeur, navulverpakking, 228 ml
€ 107,41/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,49
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van AROMA CAR: Luchtverfrisser
AROMA CAR: Luchtverfrisser
€ 22,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,81
-4%
€ 5,52
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hollebloesem-luchtverfrisser, 250 ml
Hollebloesem-luchtverfrisser, 250 ml
€ 45,80/1l
€ 11,45
Verkoper: Denpoli-Venda

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

SWIRL

WASVERFRISSER

KALMEREND GEURTHEE

GEURIGE WASVERSIE

MET EEN VERKOELENDE, KALMERENDE GEUR

Inhoud: 350 g

Dit geurgranulaat verfrist de was en geeft het een langdurige, unieke geur.

  • Verfrist
  • Geeft handdoeken, beddengoed en wasgoed een heerlijke geur
  • Houdt tot 16 wasbeurten
  • Veilig voor alle kleuren

Gebruik:

Voeg het granulaat na het vullen in de trommel van de wasmachine.

Doseer de juiste hoeveelheid volgens de markering in het doseerluik.

Voeg het product niet in de wasmiddellade.

Was op het normale wasprogramma met uw gebruikelijke wasmiddel en wasverzachter.

Niet met de hand wassen.

Bevat onder andere: Parfum, Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalene.

Inhoud
0.35 l
Model
Calming Infusion
Fabrikant
Gewicht
400 g
EAN
5053249256436

Inhoud
0.35 l
Model
Calming Infusion
Fabrikant
Gewicht
400 g
EAN
5053249256436
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van SkinStar wasmiddel voor paardendekens, zonder parfum + inwasbare impregneermiddel, elk 2,5 liter
SkinStar wasmiddel voor paardendekens, zonder parfum + inwasbare impregneermiddel, elk 2,5 liter
€ 14,98/1l
€ 74,90
Gratis bezorging
Verkoper: WassersportEuropaGmbH
Productafbeelding van Felce Azzurra 8001280032004, Luchtverfrisser in spuitbus, Zwart, Azuurblauw, Roos, Veenbes, 250 ml, 250 g, Spuitbus
Felce Azzurra 8001280032004, Luchtverfrisser in spuitbus, Zwart, Azuurblauw, Roos, Veenbes, 250 ml, 250 g, Spuitbus
€ 11,88/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Talco Talco, blik met wasmiddel, 250g - Felce Azzurra
Talco Talco, blik met wasmiddel, 250g - Felce Azzurra
€ 50,86/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 21,87
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van SkinStar Outdoor & Functionele Kleding Wasmiddel 5L Textielwasmiddel, dubbele verpakking
SkinStar Outdoor & Functionele Kleding Wasmiddel 5L Textielwasmiddel, dubbele verpakking
€ 11,98/1l
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: WassersportEuropaGmbH
Frida Lufterfrischer Set mit Oud, Oud, Arabesque, Layali, Chicka Dee und Allzweckreiniger 480 ml
Frida Luchtverfrisser Set 5 x 460 ml + Allesreiniger 480 ml – Oud Arabesque
€ 10,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,99
Verkoper: fridaeu
Productafbeelding van OMO Marseille Zeep & Lente Bloemen wascapsules, 42 stuks
OMO Marseille Zeep & Lente Bloemen wascapsules, 42 stuks
€ 12,23/1kg
€ 12,62
-3%
€ 12,23
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Vaseline Cocoa Radiant Gel Olie, olie, hydraterend, verzachtend, verzorgend, 200 ml, fles, minerale olie, gehydrogeneerd styreen/butadieen copolymeer, Theobroma Cacao (cacao) zadenboter,..., 1 stuk
Vaseline Cocoa Radiant Gel Olie, olie, hydraterend, verzachtend, verzorgend, 200 ml, fles, minerale olie, gehydrogeneerd styreen/butadieen copolymeer, Theobroma Cacao (cacao) zadenboter,..., 1 stuk
€ 64,95/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lenor Vermindert Kreukels, 500 ml, Wasparfum "Spring Awakening"
Lenor Vermindert Kreukels, 500 ml, Wasparfum "Spring Awakening"
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 4,42
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Klassieke Cologne Brut, 147 ml, een langdurige geur voor mannen
Klassieke Cologne Brut, 147 ml, een langdurige geur voor mannen
€ 129,18/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van TePe Angle oranje 0.45 mm (6 stuks)
TePe Angle oranje 0.45 mm (6 stuks)
€ 4.210,00/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,21
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 6 cocktailglazen, 480 ml, type Hurricane, geschikt voor cocktails en longdrinks
6 cocktailglazen, 480 ml, type Hurricane, geschikt voor cocktails en longdrinks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 136
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: Sendez_GmbH
Productafbeelding van Interdentale borsteltjes, 0,45 mm, oranje, TePe Original, 8 stuks
Interdentale borsteltjes, 0,45 mm, oranje, TePe Original, 8 stuks
€ 685,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,85
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lansinoh Momma Natural WAVE 160ML fles voor baby's, met slow flow speen, 160 ml inhoud, -vrij
Lansinoh Momma Natural WAVE 160ML fles voor baby's, met slow flow speen, 160 ml inhoud, -vrij
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Crayola stiften, 96 kleuren, schoolstiften met puntenslijper, geschikt voor kinderen
Crayola stiften, 96 kleuren, schoolstiften met puntenslijper, geschikt voor kinderen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van KISS MAGNETISCHE EYELINER CHARM: Magnetische wimpers
KISS MAGNETISCHE EYELINER CHARM: Magnetische wimpers
1,5Gemiddelde beoordeling: 1,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,42
-24%
€ 16,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ø 305 x 76 cm Bestway Zwembad Fast Set rond
Ø 305 x 76 cm Bestway Zwembad Fast Set rond
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 84,71
-38%
€ 52,47
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome
hellrosa Bademantel
Badjas, zacht en pluizig » Saunabadjas van teddypluizen kwaliteit » Lichte/dunne badjas, 100 cm lang » Uni [lichtroze]
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,89
Verkoper: VewoTex
Productafbeelding van Etherische olie-geurcompositie voor aromatherapie, Lavendel, Bamer, 7 ml
Etherische olie-geurcompositie voor aromatherapie, Lavendel, Bamer, 7 ml
€ 427,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van DIY KISS Luxtensions 3D wimperverlengingsset, 40 wimperbundels
DIY KISS Luxtensions 3D wimperverlengingsset, 40 wimperbundels
€ 21,91
-22%
€ 16,94
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell 74764758927, Nehty, Goud, Natuurlijk, Afbeelding, 24 stuks, Doos
Ardell 74764758927, Nehty, Goud, Natuurlijk, Afbeelding, 24 stuks, Doos
€ 16,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wimperlijm, zwart, met aloë vera
Wimperlijm, zwart, met aloë vera
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 7,48
-5%
€ 7,06
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Zelfklevende nagels imPRESS Evanesce, 30 stuks
Zelfklevende nagels imPRESS Evanesce, 30 stuks
€ 11,85
-25%
€ 8,86
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lash & Face InstaLash 3-in-1 reinigingsschuim voor gezicht en wimpers, 100 ml
Lash & Face InstaLash 3-in-1 reinigingsschuim voor gezicht en wimpers, 100 ml
€ 19,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset met kokosnoot- en aardbeiengeur - 5-delige cadeauverpakking
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset met kokosnoot- en aardbeiengeur - 5-delige cadeauverpakking
€ 39,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van 288 LED-lichtketting met meteoreffect, waterdicht, kerstverlichting, blauw
288 LED-lichtketting met meteoreffect, waterdicht, kerstverlichting, blauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 21,39
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Crayola 54-1207G, 60 ml, Verschillende kleuren, Afwasbaar, 10 stuks
Crayola 54-1207G, 60 ml, Verschillende kleuren, Afwasbaar, 10 stuks
€ 28,69/1kg
€ 73,99
-67%
€ 24,10
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van St. Moriz Mousse Zelfbruinende Lotion, donkere tint, 300 ml
St. Moriz Mousse Zelfbruinende Lotion, donkere tint, 300 ml
€ 53,30/1l
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van ISO 15987, multifunctionele, zwarte, metalen bureaubenader
ISO 15987, multifunctionele, zwarte, metalen bureaubenader
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 7,37
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Falscara Bond&Seal: Wimperlijm voor kunstwimpers, sterk en duurzaam, 1 stuk.
Falscara Bond&Seal: Wimperlijm voor kunstwimpers, sterk en duurzaam, 1 stuk.
€ 12,49
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Cantu Shea Butter voor natuurlijk haar, voor dames, niet-professionele conditioner, voor breekbaar haar, gekleurd haar, droog haar, hydraterend, vochtinbrengend, 400 ml, fles
Cantu Shea Butter voor natuurlijk haar, voor dames, niet-professionele conditioner, voor breekbaar haar, gekleurd haar, droog haar, hydraterend, vochtinbrengend, 400 ml, fles
€ 29,35/1l
€ 11,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,19
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 211,90/1l
Productafbeelding van Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
€ 97,41
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 194,82/1l
Productafbeelding van ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
€ 93,84
-€ 3,06
€ 90,78
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 181,56/1l
Productafbeelding van Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
€ 90,78
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 151,30/1kg
Productafbeelding van Miller Harris Mossket, geurverspreider
Miller Harris Mossket, geurverspreider
€ 90,78
-€ 5,10
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,66
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 141,10/1kg
Productafbeelding van Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 423,30/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,54
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 436,33/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
€ 71,40
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 396,67/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
€ 82,62
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 165,24/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
€ 81,60
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Muschio Bianco geurverspreider voor thuis (500 ml)
Acca Kappa Muschio Bianco geurverspreider voor thuis (500 ml)
€ 75,48
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 150,96/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
€ 59,16
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 328,67/1l
Productafbeelding van L:A BRUKET Home Fragrance 322 Ruimtediffuser, Geur: Strandvuur (200 ml)
L:A BRUKET Home Fragrance 322 Ruimtediffuser, Geur: Strandvuur (200 ml)
€ 62,22
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 311,10/1l
Productafbeelding van L:A BRUKET Home Fragrance, kamerverfrisser, geur: Grapefruit (200 ml)
L:A BRUKET Home Fragrance, kamerverfrisser, geur: Grapefruit (200 ml)
€ 62,22
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 311,10/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
€ 60,18
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,90/1kg
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
€ 71,40
-€ 2,04
€ 69,36
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg