Collagen Therapy crème-serum, 50 ml

€ 12,58

€ 125,80 / 1kg

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Anti-aging-crèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van "Prejuvenation!" (Straffende crème met bakuchiol) - 50 ml
"Prejuvenation!" (Straffende crème met bakuchiol) - 50 ml
€ 1.020,00/1l
€ 51,00
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dagcrème tegen rimpels Hyal-Urea, 50 ml
Dagcrème tegen rimpels Hyal-Urea, 50 ml
€ 754,80/1l
€ 39,78
-5%
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van GLOW FRESH revitaliserende en verhelderende crème, 50 ml
GLOW FRESH revitaliserende en verhelderende crème, 50 ml
€ 624,00/1l
€ 31,20
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Bioderma Sensibio serum Defensive Serum 30 ml
Bioderma Sensibio serum Defensive Serum 30 ml
€ 1.156,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ALCINA Hydraterende Serum (30 ml)
ALCINA Hydraterende Serum (30 ml)
€ 998,33/1l
€ 29,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van COSRX - Niacinamide 15 Serum, 20 ml
COSRX - Niacinamide 15 Serum, 20 ml
€ 1.071,00/1l
€ 21,42
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van L'Oréal Revitalift Hydraterend en Verzachtend Serum, 30 ml
L'Oréal Revitalift Hydraterend en Verzachtend Serum, 30 ml
€ 735,00/1l
€ 22,05
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Oogserum met 2,5% hyaluronzuur, Revitalift Filler (Oogserum), 20 ml
Oogserum met 2,5% hyaluronzuur, Revitalift Filler (Oogserum), 20 ml
€ 591,60/1kg
€ 29,58
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van COLLAGEEN HERSTELLENDE crème, 250 ml
COLLAGEEN HERSTELLENDE crème, 250 ml
€ 61,52/1l
€ 15,38
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hydraterende crème tegen onzuiverheden, 50 ml
Hydraterende crème tegen onzuiverheden, 50 ml
€ 604,60/1l
€ 30,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van The Ordinary Retinol 0.2% in Squalane
The Ordinary Retinol 0.2% in Squalane
€ 731,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,95
-12%
€ 21,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Bioderma Hydrabio Crème Perfectrice SPF 30, 40 ml
Bioderma Hydrabio Crème Perfectrice SPF 30, 40 ml
€ 28.750,00/1l
€ 28,75
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Hydraterend gezichtsserum, Hydrate, 2% Hyaluronzuur (Serum), 30 ml
Hydraterend gezichtsserum, Hydrate, 2% Hyaluronzuur (Serum), 30 ml
€ 423,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,70
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Remescar Retinol Serum (30 ml)
Remescar Retinol Serum (30 ml)
€ 874,67/1l
€ 26,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sensilis Eternalist A.g.e. [Oogserum] 20 ml
Sensilis Eternalist A.g.e. [Oogserum] 20 ml
€ 3.434,50/1l
€ 68,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Retinol bioactief serum, 50 ml
Retinol bioactief serum, 50 ml
€ 621,20/1l
€ 31,06
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Fanola - Voedende Herstellende Crème, 100 ml
Fanola - Voedende Herstellende Crème, 100 ml
€ 160,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,02
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Medicube - Hyaluron-Ceramide Gelcrème, 50 ml
Medicube - Hyaluron-Ceramide Gelcrème, 50 ml
€ 283,00/1l
€ 17,68
-19%
€ 14,15
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Biovene Verhelderende gezichtsserum met 20% vitamine C, 30 ml
Biovene Verhelderende gezichtsserum met 20% vitamine C, 30 ml
€ 70,50/1kg
€ 5,06
-44%
€ 2,82
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van AHAVA 84315065, Voetcrème, 100 ml
AHAVA 84315065, Voetcrème, 100 ml
€ 255,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Krem-Ampul Kolagen Therapy is een uniek product, speciaal ontwikkeld voor de rijpe huid, maar geschikt voor elk huidtype. De formule is gebaseerd op hooggeconcentreerde actieve ingrediënten, zoals collageen en een 5% anti-aging complex. Hierdoor bestrijdt de crème effectief de verouderingsprocessen, waardoor fijne lijntjes, rimpels en plooien verminderen. Dagelijks gebruik van de crème zorgt voor een stevigere, gehydrateerde en elastische huid met een aangenaam, verzorgd gevoel. Collageen, het belangrijkste ingrediënt van de crème, dringt diep door in de huidlagen, waardoor de elasticiteit en veerkracht van de huid toenemen. Het anti-aging complex, in combinatie met andere actieve stoffen, zorgt voor een intensieve regeneratie en vernieuwing van de huid. De crème heeft een lichte, snel absorberende textuur die geen plakkerig gevoel achterlaat, waardoor het ideaal is als basis onder make-up. Het product werkt snel en levert zichtbare resultaten in korte tijd. Door regelmatig gebruik wordt de huid merkbaar meer gehydrateerd, steviger en gladder.

- Biedt direct een liftend effect en vermindert zichtbare rimpels en lijntjes.
- Regenereert de huid intensief.
- Hydrateert en verstevigt diep door.
- Verbetert effectief de dichtheid van de huid.
- Absorbeert snel en laat geen plakkerig gevoel achter.
- Ideaal onder make-up.
- Zichtbare resultaten in korte tijd.

Gebruik: Gebruik dagelijks, 's ochtends en/of 's avonds. Breng een kleine hoeveelheid van het product aan op de huid van het gezicht, de hals en de decolleté en masseer zachtjes in. Dankzij de snelle absorptie is de crème ideaal als basis onder make-up, waardoor de huid glad en fris aanvoelt.

Gewicht
100 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Beschrijving
EAN
5903416070535

Gewicht
100 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Beschrijving
EAN
5903416070535
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Clarins Double Serum, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 75 ml
Clarins Double Serum, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 75 ml
€ 1.266,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 236
€ 110,00
-€ 15,02
€ 94,98
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
€ 999,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Virello
Productafbeelding van Babor Doctor Babor Lifting Collageen-Peptide Booster Crème 50ml
Babor Doctor Babor Lifting Collageen-Peptide Booster Crème 50ml
€ 136,98/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 157
€ 68,49
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sisley All Day All Year, voor vrouwen, voor normale huid, 50 ml
Sisley All Day All Year, voor vrouwen, voor normale huid, 50 ml
€ 6.033,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 301,68
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Anua Azelaïnezuur 10% Hyaluron Roodheid Verminderend Serum, 30 ml
Anua Azelaïnezuur 10% Hyaluron Roodheid Verminderend Serum, 30 ml
€ 865,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 25,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Arencia Vitamine C Booster Serum
Arencia Vitamine C Booster Serum
€ 1.245,67/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 37,37
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Vichy LiftActiv B3 Anti-pigmentcrème SPF 50, 50 ml
Vichy LiftActiv B3 Anti-pigmentcrème SPF 50, 50 ml
€ 899,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 44,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dr. Althea 345 Verzachtende crème, 50 ml – Crème voor de verlichting van huidirritaties
Dr. Althea 345 Verzachtende crème, 50 ml – Crème voor de verlichting van huidirritaties
€ 480,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Nuxe Nuxuriance Ultra Set, 65 ml
Nuxe Nuxuriance Ultra Set, 65 ml
€ 712,46/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 46,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Anti-aging crème voor mannen, hydraterend, met hyaluronzuur (50 ml)
Anti-aging crème voor mannen, hydraterend, met hyaluronzuur (50 ml)
€ 530,40/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Anti-aging crème Juvena Master Care (75 ml)
Anti-aging crème Juvena Master Care (75 ml)
€ 1.496,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 138,87
-€ 26,67
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Suprême Absolu Crème Riche Réjuvenecente Payot, 50 ml
Suprême Absolu Crème Riche Réjuvenecente Payot, 50 ml
€ 1.362,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 68,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Zweedse Nutra, vloeibare collageen, 500 ml - Vitamine C - Voor de huid - Voor de haargroei
Zweedse Nutra, vloeibare collageen, 500 ml - Vitamine C - Voor de huid - Voor de haargroei
€ 49,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 24,95
Verkoper: Health_and_Wellness_For_You
Productafbeelding van CC Cream: Perfecte, egaliserende en stralende crème met SPF30. Annayake, 30 ml
CC Cream: Perfecte, egaliserende en stralende crème met SPF30. Annayake, 30 ml
€ 1.299,67/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Thalgo Prodige Des Oceans Crème, 50 ml
Thalgo Prodige Des Oceans Crème, 50 ml
€ 2.619,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 130,96
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van NIVEA Cellular Luminous 630 Nachtcrème tegen pigmentvlekken, 50 ml
NIVEA Cellular Luminous 630 Nachtcrème tegen pigmentvlekken, 50 ml
€ 770,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 38,52
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dr. Grandel Vitamine-infusie Roze Crème, 50 ml
Dr. Grandel Vitamine-infusie Roze Crème, 50 ml
€ 856,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,88
-4%
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Gezichtscrème Baby Derma van Weleda (50 ml)
Gezichtscrème Baby Derma van Weleda (50 ml)
€ 143,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,18
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Guerlain Abeille Royale Double R: Vernieuwend en herstellend, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, 50 ml
Guerlain Abeille Royale Double R: Vernieuwend en herstellend, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, 50 ml
€ 2.189,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 109,45
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Biotulin Daynite24+, Crème, voor dames, anti-rimpel, universeel, 50 ml, 1 stuk
Biotulin Daynite24+, Crème, voor dames, anti-rimpel, universeel, 50 ml, 1 stuk
€ 1.122,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
Bestseller
Productafbeelding van Remescar Rimpelcorrectie, 8 ml
Remescar Rimpelcorrectie, 8 ml
€ 19.220,00/1l
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 19,22
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GesichtsSerum Factor G Renew van Sesderma (30 ml)
GesichtsSerum Factor G Renew van Sesderma (30 ml)
€ 1.690,00/1l
€ 50,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Christian Dior, Capture Totale Dreamskin, Verzorging & Perfectie, Anti-aging serum, voor het gezicht, 30 ml
Christian Dior, Capture Totale Dreamskin, Verzorging & Perfectie, Anti-aging serum, voor het gezicht, 30 ml
€ 187,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 93,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Bestseller
Productafbeelding van Artego Artego - Touch Curl Must 100ml - Crème voor het creëren van krullen
Artego Artego - Touch Curl Must 100ml - Crème voor het creëren van krullen
€ 68,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,03
-29%
€ 9,89
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van La Prairie Skin Caviar Luxe Eye Cream 20 ml
La Prairie Skin Caviar Luxe Eye Cream 20 ml
€ 9.997,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 199,95
Gratis bezorging
Verkoper: EssentialsJG
Productafbeelding van Numbuzin Nr. 9+ NAD+ Bio Lifting-serum - Verjongend serum, 50 ml
Numbuzin Nr. 9+ NAD+ Bio Lifting-serum - Verjongend serum, 50 ml
€ 463,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 23,15
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ARTHROVIA - Articulaire crème, 50 ml
ARTHROVIA - Articulaire crème, 50 ml
€ 51.990,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 144,43
-€ 92,44
€ 51,99
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van MEDI-PEEL Melanon X Cream 30 ml - Verhelderende crème voor het gezicht
MEDI-PEEL Melanon X Cream 30 ml - Verhelderende crème voor het gezicht
€ 371,33/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,86
-13%
€ 11,14
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Filorga, Global Repair, Multirevitaliserende crème, voor het gezicht, 50 ml
Filorga, Global Repair, Multirevitaliserende crème, voor het gezicht, 50 ml
€ 1.535,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 95,85
-€ 19,10
€ 76,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Avène Hyaluron Activ Procedure 0,1% Retinol Lifting Crème, 30 ml. Crème
Avène Hyaluron Activ Procedure 0,1% Retinol Lifting Crème, 30 ml. Crème
€ 63.210,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 63,21
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Bestseller
Productafbeelding van BABOR Nutri Restore, voor een gladde huid, 14 ml
BABOR Nutri Restore, voor een gladde huid, 14 ml
€ 25,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.845,00/1l
Productafbeelding van Sisley Supremÿa At Night, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, voor het gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verhelderend, regenererend, verzachtend, 50 ml
Sisley Supremÿa At Night, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, voor het gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verhelderend, regenererend, verzachtend, 50 ml
€ 453,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.078,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale, VERJONGENDE CRÈME, voor dames, 50 ml, crème, voor een rijpere huid, anti-aging, in een potje
Guerlain Orchidée Impériale, VERJONGENDE CRÈME, voor dames, 50 ml, crème, voor een rijpere huid, anti-aging, in een potje
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 309,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.181,20/1l
Productafbeelding van 3Lab Super H Serum 35ml - Hydraterend serum
3Lab Super H Serum 35ml - Hydraterend serum
€ 341,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.762,86/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale, The Emulsion, 30 ml
Guerlain Orchidée Impériale, The Emulsion, 30 ml
€ 211,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.531,50/1kg
Productafbeelding van Valmont V-Firm lifting serum, een intensief verzorgende serum voor volwassen huid, 30 ml
Valmont V-Firm lifting serum, een intensief verzorgende serum voor volwassen huid, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 294,84
-€ 74,52
€ 220,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.344,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellent Sérum voor gezicht en ogen, 30 ml
Dr. Grandel High Excellent Sérum voor gezicht en ogen, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 136,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.556,00/1l
Productafbeelding van Sisley Double Tenseur, voor dames, 30 ml, geschikt voor normale huid, hydraterend, met pompje
Sisley Double Tenseur, voor dames, 30 ml, geschikt voor normale huid, hydraterend, met pompje
€ 120,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.012,00/1l
Productafbeelding van Anti-aging crème Juvena Master Care (75 ml)
Anti-aging crème Juvena Master Care (75 ml)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 138,87
-€ 26,67
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.496,00/1l
Productafbeelding van Dreamskin Care & Perfect (Wereldwijde anti-veroudering huidverzorging) - Inhoud: 30 ml
Dreamskin Care & Perfect (Wereldwijde anti-veroudering huidverzorging) - Inhoud: 30 ml
€ 110,34
-€ 4,26
€ 106,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.536,00/1l
Productafbeelding van Elizabeth Arden Prevage gezichtsSerum (30 ml)
Elizabeth Arden Prevage gezichtsSerum (30 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 100,09
-€ 8,29
€ 91,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.060,00/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Perfectionist Pro Snelwerkend Verhelderend Serum met Ferment³ + Vitamine C, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
Estée Lauder Perfectionist Pro Snelwerkend Verhelderend Serum met Ferment³ + Vitamine C, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
€ 93,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.131,33/1l
Productafbeelding van By Terry Hyaluronic Global Serum, voor dames, 30 ml
By Terry Hyaluronic Global Serum, voor dames, 30 ml
€ 76,13
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.537,67/1l
Productafbeelding van Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Serum, 30 ml
Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Serum, 30 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 101,04
-€ 24,87
€ 76,17
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.539,00/1l
Productafbeelding van Babor Doctor Babor Lifting Collageen-Peptide Booster Crème 50ml
Babor Doctor Babor Lifting Collageen-Peptide Booster Crème 50ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 157
€ 68,49
Verkoper: PerfumTraders
€ 136,98/1l
Productafbeelding van L'Occitane Immortelle Divine, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
L'Occitane Immortelle Divine, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.510,67/1l
Productafbeelding van Payot, Supreme Fortifying Pro-Age, Versterkende crème, voor het gezicht, 50 ml
Payot, Supreme Fortifying Pro-Age, Versterkende crème, voor het gezicht, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 64,27
Verkoper: PerfumTraders
€ 128,54/1kg
Productafbeelding van Elizabeth Arden Superstart gezichtsSerum (50 ml)
Elizabeth Arden Superstart gezichtsSerum (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 66,15
-24%
€ 49,93
Verkoper: PerfumTraders
€ 998,60/1l
Productafbeelding van Elizabeth Arden Retinol + HPR Ceramide capsules, nachtserum voor de huid, 60 stuks
Elizabeth Arden Retinol + HPR Ceramide capsules, nachtserum voor de huid, 60 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 74,08
-27%
€ 53,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 893,83/1l