Krem Do Rąk Tesori Fior Di Loto, 75 ml. (Handcrème Tesori Fior Di Loto, 75 ml.)

€ 2,07

€ 8,28 / 1kg

plus € 7,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

di 13 – do 15 oktober
Onze bestedeals
Handcrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Bodylotion M.Brown Flora Luminare, handcrème
Bodylotion M.Brown Flora Luminare, handcrème
€ 102,43/1l
€ 30,73
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hand AtopiControl (handcrème), 75 ml
Hand AtopiControl (handcrème), 75 ml
€ 258,40/1l
€ 25,61
-24%
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Handcrème Flora Luminare, 40 ml
Handcrème Flora Luminare, 40 ml
€ 450,25/1l
€ 18,01
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Handcrème Rhuibarben en Roos (40 ml)
Handcrème Rhuibarben en Roos (40 ml)
€ 439,00/1l
€ 17,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Tesori d'Oriente, Japanse Rituelen, Handcrème, 75 ml
Tesori d'Oriente, Japanse Rituelen, Handcrème, 75 ml
€ 27,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,07
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Krem Do Rąk Delia Cosmetics Humanist, Regenererend, 100 ml
Krem Do Rąk Delia Cosmetics Humanist, Regenererend, 100 ml
€ 180,40/1kg
€ 19,90
-9%
€ 18,04
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TESORI D'ORIENTE Handcrème - Byzantium, 75 ml
TESORI D'ORIENTE Handcrème - Byzantium, 75 ml
€ 27,60/1l
€ 12,85
-83%
€ 2,07
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Frudia My Orchard Mango Handcrème, 30 g
Frudia My Orchard Mango Handcrème, 30 g
€ 123,00/1kg
€ 7,95
-38%
€ 4,92
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Acqua di Parma, Buongiorno, Hydraterende handbalsem, 75 ml
Acqua di Parma, Buongiorno, Hydraterende handbalsem, 75 ml
€ 733,07/1l
€ 54,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Handsan HANDCREME UREA, navulverpakking (100 ml)
Handsan HANDCREME UREA, navulverpakking (100 ml)
€ 21,00/1l
€ 2,10
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Totes Meer Handbalsem Enzborn, 75 ml
Totes Meer Handbalsem Enzborn, 75 ml
€ 59,73/1l
€ 4,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Roger & Gallet Cedrat Handcrème, 30 ml
Roger & Gallet Cedrat Handcrème, 30 ml
€ 190,67/1l
€ 5,72
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Jurlique Jasmijn Handcrème
Jurlique Jasmijn Handcrème
€ 239,92/1l
€ 57,56
-47%
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'Occitane En Provence VERVEINE Handcrème, 30 ml
L'Occitane En Provence VERVEINE Handcrème, 30 ml
€ 446,33/1l
€ 13,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van FLEUR DE FIGUIER Balsem, hoofdhuid- en lichaamsverzorging, 30 ml
FLEUR DE FIGUIER Balsem, hoofdhuid- en lichaamsverzorging, 30 ml
€ 359,67/1l
€ 10,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lirene Hydraterende Handcrème, 75 ml
Lirene Hydraterende Handcrème, 75 ml
€ 112,20/1kg
€ 11,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Novophane nagelcrème, 15 ml
Novophane nagelcrème, 15 ml
€ 783,20/1kg
€ 19,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Frudia My Orchard Frambozen Handcrème, 30 g
Frudia My Orchard Frambozen Handcrème, 30 g
€ 216,50/1kg
€ 8,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lactovit Lacto-Urea Herstellende Handcrème, 75g
Lactovit Lacto-Urea Herstellende Handcrème, 75g
€ 105,77/1kg
€ 13,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Reamin handcrème, 75 ml
Reamin handcrème, 75 ml
€ 66,00/1l
€ 4,95
Verkoper: Friseurtotal

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Tesori Fior di Loto handcrème, 75 ml

CARUNO

️

TESORI FIOR DI LOTO HANDCRÈME, 75 ML


Ontdek de verleidelijke verzorging die de Tesori Fior di Loto handcrème biedt. Dompel jezelf onder in een exotische wereld van geuren die uw handen omhullen met een delicate en langdurige geur. Deze luxe crème hydrateert en voedt de huid niet alleen, maar laat deze ook zijdezacht en heerlijk zacht aanvoelen. De ideale metgezel voor uw dagelijkse verzorging, die ervoor zorgt dat uw handen er altijd fantastisch uitzien en aanvoelen.



Tesori d'Oriente is een Italiaans cosmetica merk dat schoonheidsrituelen uit verschillende delen van de wereld in uw badkamer brengt. Geïnspireerd door oude tradities en natuurlijke ingrediënten, creëert Tesori d'Oriente producten die niet alleen het lichaam verzorgen, maar ook de zintuigen prikkelen. Elk product is een uitnodiging voor een reis naar verre, exotische landen, waar de tijd vertraagt en harmonie en ontspanning prioriteit krijgen. Het merk zorgt ervoor dat elk ingrediënt zorgvuldig wordt geselecteerd en dat de formules zacht en effectief zijn, waardoor de huid alles krijgt wat ze nodig heeft om gezond en mooi te blijven.


De Tesori Fior di Loto handcrème is de perfecte keuze voor mensen die luxe verzorging en exotische geuren waarderen. De unieke formule zorgt ervoor dat de huid van uw handen niet alleen gehydrateerd en gevoed is, maar ook beschermd tegen de schadelijke invloeden van externe factoren. Regelmatig gebruik van de crème zorgt ervoor dat uw handen er altijd mooi en gezond uitzien. Dit is een uitstekende manier om dagelijks te ontspannen en te genieten, een momentje voor uzelf op elk moment van de dag.

  • ️


    De ingrediënten van de Tesori Fior di Loto handcrème zijn zorgvuldig samengesteld om uw handen een complete verzorging te bieden. Het lotusbloemextract, bekend om zijn hydraterende en regenererende eigenschappen, voedt de huid diep, waardoor deze weer soepel en zacht wordt. Bovendien bevat de crème vitamines en antioxidanten die de huid beschermen tegen de schadelijke werking van vrije radicalen en het verouderingsproces vertragen. De formule van de crème is zacht en veilig voor de huid, waardoor deze geschikt is voor mensen met verschillende huidtypes.


    Het gebruik van de Tesori Fior di Loto handcrème is een echte traktatie voor de zintuigen. De delicate textuur zorgt ervoor dat de crème gemakkelijk aan te brengen is en snel wordt opgenomen, zonder een plakkerig gevoel achter te laten. De exotische geur van de lotusbloem omhult uw handen, waardoor een sfeer van ontspanning en welzijn ontstaat. De crème kan meerdere keren per dag worden gebruikt, afhankelijk van de behoeften van uw huid. Het wordt vooral aanbevolen na elke handwas, om het juiste hydratatieniveau te behouden en uitdroging te voorkomen. De kleine tube van de crème past in elke tas, zodat u hem altijd bij zich kunt hebben.


    TESORI FIOR DI LOTO HANDCRÈME

    • Intensieve hydratatie: De crème hydrateert de huid diep en voorkomt uitdroging.
    • Exotische geur: De lotusbloem omhult de handen met een sensuele en ontspannende geur.
    • Snel absorberend: De lichte formule van de crème wordt snel opgenomen, zonder een vette laag achter te laten.
    • Bescherming van de huid: De crème beschermt de handen tegen de schadelijke invloeden van externe factoren.
    • Zijdezacht huid: Dankzij de voedende ingrediënten wordt de huid zijdezacht en zacht.
    • Ideaal voor dagelijks gebruik: De crème is perfect voor de dagelijkse verzorging van de handen.
    • Langdurig effect: De hydratatie en bescherming blijven langdurig aanwezig.
    CARUNO-2025-11-16-00:57:08 cu
  • Belangrijkste gegevens

  • Artikelnummer leverancier: 403689

️ Veiligheidsinformatie over het product (GPSR)

In overeenstemming met Verordening (EU) 2023/988 inzake de algemene productveiligheid

Categorie: Algemene producten

Gebruiksaanwijzing: Lees de gebruiksaanwijzing zorgvuldig door voordat u het product gebruikt en bewaar deze voor toekomstig gebruik.
Gebruik volgens bestemming: Gebruik het product alleen voor het beoogde doel. Onjuist gebruik kan leiden tot ongelukken of schade.Waarschuwingen voor kinderen: Het product kan kleine onderdelen of gevaarlijke elementen bevatten voor jonge kinderen (risico op verstikking, verwondingen). Toezicht van volwassenen is vereist.Kwaliteit en authenticiteit: Koop producten van betrouwbare leveranciers. Let op namaakproducten, die mogelijk niet voldoen aan de veiligheidsnormen.Onderhoud en inspectie: Controleer regelmatig de staat van het product. Laat reparaties uitvoeren door geautoriseerde serviceproviders of gekwalificeerd personeel.Chemische waarschuwingen: Als het product chemische stoffen bevat, raadpleeg dan het veiligheidsinformatieblad (SDS). Vermijd contact met ogen, huid of inademing van dampen.Opslag: Bewaar het product op een veilige plaats, buiten bereik van kinderen en huisdieren, onder de door de fabrikant aanbevolen omstandigheden.Afvalverwerking: Gooi het product niet bij het gewone afval als het gevaarlijke materialen bevat of speciale afvalverwerking vereist (batterijen, oliën, elektronica).Contact bij problemen: Neem bij problemen of vragen contact op met de fabrikant of importeur (contactgegevens op de verpakking of in de handleiding).

Contactgegevens van de fabrikant/importeur (GPSR)

Naam bedrijf:CARUNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdres:PL. BANKOWY 2, 00-095 WARSZAWA, PLTelefoon:690244214:[email protected]:zakupywgodzine.pl

️

  • Artikelnummer leverancier: 403689
  • PIM analyse tag: 16 Nov 17:54 [NORM|PRIJS(+30.0%+1.00PLN)] [C=0%]
  • Aanvullende informatie.

Handcrème Tesori Fior di Loto 75 ml

CARUNO Nummer: 8008970050317, PGD-7254-403689. Aantal dagen tot verzending: 3. Gewicht: 0.25 kg.
  • ️ Gezondheid en schoonheid/Verzorging/Handen en voeten/Handcrèmes en nagelverzorging
  • ️ Innovatieve technologieën en perfecte uitvoering zorgen ervoor dat dit product nieuwe normen op de markt zet.
  • ️ Elk element is zorgvuldig ontworpen om maximaal comfort, duurzaamheid en gebruiksgemak te bieden.
  • ️ Door te kiezen voor de handcrème Tesori Fior di Loto 75 ml, investeert u in een product dat aan de hoogste verwachtingen voldoet en in elke situatie presteert.
Gewicht
250 g
Inhoud
75 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
CARUNO
EAN
8008970050317
MPN (Manufacturer Part Number)
B3.1

Gewicht
250 g
Inhoud
75 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
CARUNO
EAN
8008970050317
MPN (Manufacturer Part Number)
B3.1
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Tesori d'Oriente Lotusbloem en Shea, Crème, Unisex, Hydraterend, Beschermend, Verzachtend, Geschikt voor elk huidtype, 300 ml, Shea-boter
Tesori d'Oriente Lotusbloem en Shea, Crème, Unisex, Hydraterend, Beschermend, Verzachtend, Geschikt voor elk huidtype, 300 ml, Shea-boter
€ 25,23/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,49
-54%
€ 7,57
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra Talkpoeder 200Gr.
Felce Azzurra Talkpoeder 200Gr.
€ 71,70/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 19,36
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Tesori d'Oriente, Japanse Rituelen, Handcrème, 75 ml
Tesori d'Oriente, Japanse Rituelen, Handcrème, 75 ml
€ 27,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,07
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Biofresh - Body balsam 330 ml Rose of Bulgaria
Biofresh - Body balsam 330 ml Rose of Bulgaria
€ 16,67/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 5,50
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van Tesori d'Oriente Ayurveda, uniseks, 100 ml, niet navulbare fles, geur: amber, hout, citroen, sinaasappel, peper, cederhout, iris, patchouli
Tesori d'Oriente Ayurveda, uniseks, 100 ml, niet navulbare fles, geur: amber, hout, citroen, sinaasappel, peper, cederhout, iris, patchouli
€ 50,10/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 5,01
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van VIDAL Vloeibare zeep - wilde muskus, witte muskus, 300 ml
VIDAL Vloeibare zeep - wilde muskus, witte muskus, 300 ml
€ 6,93/1l
€ 2,08
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Vidal White Musk, douchegel, 250 ml, voor volwassenen, uniseks, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
Vidal White Musk, douchegel, 250 ml, voor volwassenen, uniseks, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
€ 6,36/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,59
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra Douchegel White Musk, 650 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geur: witte muskus
Felce Azzurra Douchegel White Musk, 650 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geur: witte muskus
€ 5,31/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 13,40
-74%
€ 3,45
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van TESORI D'ORIENTE Handcrème - Byzantium, 75 ml
TESORI D'ORIENTE Handcrème - Byzantium, 75 ml
€ 27,60/1l
€ 12,85
-83%
€ 2,07
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 180 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 180 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4595
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Tesori d'Oriente White Musk, crème, uniseks, voedend, geschikt voor alle huidtypes, 300 ml, pot
Tesori d'Oriente White Musk, crème, uniseks, voedend, geschikt voor alle huidtypes, 300 ml, pot
€ 51,13/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 16,12
-4%
€ 15,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Felce Azzurra Classic handzeep 300 ml
Felce Azzurra Classic handzeep 300 ml
€ 6,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 1,95
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra, Elektrische luchtverfrisser Classic, Navulling, 20 ml / --> Luchtverfrisser Felce Azzurra Classic - Navulling 20 ml
Felce Azzurra, Elektrische luchtverfrisser Classic, Navulling, 20 ml / --> Luchtverfrisser Felce Azzurra Classic - Navulling 20 ml
€ 1.965,50/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 39,31
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Felce Azzurra Original douchegel, 650 ml
Felce Azzurra Original douchegel, 650 ml
€ 71,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 8,99
-60%
€ 3,58
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra 8001280032004, Luchtverfrisser in spuitbus, Zwart, Azuurblauw, Roos, Veenbes, 250 ml, 250 g, Spuitbus
Felce Azzurra 8001280032004, Luchtverfrisser in spuitbus, Zwart, Azuurblauw, Roos, Veenbes, 250 ml, 250 g, Spuitbus
€ 11,88/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Malizia, Antiperspirant spray, Goud, 150 ml
Malizia, Antiperspirant spray, Goud, 150 ml
€ 21,93/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 3,29
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra Classic Shower Gel 250 ml
Felce Azzurra Classic Shower Gel 250 ml
€ 34,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 3,54
-51%
€ 1,70
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Hoover HWP 414AMBC/1-S wasmachine, voorlader, 14 kg, slimme bediening
Hoover HWP 414AMBC/1-S wasmachine, voorlader, 14 kg, slimme bediening
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 449,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: ElectroDiscount
Productafbeelding van Tepro houtskoolgrill "Toronto Click", grilloppervlak: 56x42 cm
Tepro houtskoolgrill "Toronto Click", grilloppervlak: 56x42 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 301
€ 202,50
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Stofzuiger Zeegma Zonder Basis, Jet, zonder zak, met set van opzetstukken, zwart, 900W, zuigkracht 4000W,
Stofzuiger Zeegma Zonder Basis, Jet, zonder zak, met set van opzetstukken, zwart, 900W, zuigkracht 4000W,
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 655
€ 150,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Bestseller
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 180 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 180 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4595
€ 189,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Handverzorging, Anti-verouderingscrème, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Tegen mee-eters, Hydraterend, Beschermend, Verzachtend, 75 ml, Verpakking met pomp
Sisley Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Handverzorging, Anti-verouderingscrème, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Tegen mee-eters, Hydraterend, Beschermend, Verzachtend, 75 ml, Verpakking met pomp
€ 106,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.416,53/1l
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Mains de Rose, handcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, voedend, revitaliserend, 50 ml, 50 g
Dior Prestige La Crème Mains de Rose, handcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, voedend, revitaliserend, 50 ml, 50 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 74,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.489,20/1l
Productafbeelding van Sisley Restorative Crème, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, voedend, 75 ml, tube
Sisley Restorative Crème, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, voedend, 75 ml, tube
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 856,80/1l
Productafbeelding van Hydraterende handcrème Re-Nutriv Intensive van Estee Lauder (100 ml)
Hydraterende handcrème Re-Nutriv Intensive van Estee Lauder (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 622,20/1l
Productafbeelding van Molton Brown Accessoire Handzeep - The Elemental Arc
Molton Brown Accessoire Handzeep - The Elemental Arc
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 53,50/1kg
Productafbeelding van Byredo Gypsy Water Handcrème, 30 ml (unisex)
Byredo Gypsy Water Handcrème, 30 ml (unisex)
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.496,00/1l
Productafbeelding van Vetyver handcrème, 100 ml
Vetyver handcrème, 100 ml
€ 42,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 425,20/1l
Productafbeelding van Guerlain Abeille Royale, Crème, Unisex, Geschikt voor droge huid, Voedend, Herstellend, Verzachtend, 40 ml, Tube
Guerlain Abeille Royale, Crème, Unisex, Geschikt voor droge huid, Voedend, Herstellend, Verzachtend, 40 ml, Tube
€ 42,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.052,25/1l
Productafbeelding van Floris Chypress Handverzorgingscrème (75 ml)
Floris Chypress Handverzorgingscrème (75 ml)
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van Molton Brown Handcrème met limoen en patchouli, 300 ml
Molton Brown Handcrème met limoen en patchouli, 300 ml
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 115,60/1l
Productafbeelding van Korres Care Apothecary Wild Rose, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, gezicht en hals, hydraterend, revitaliserend, vochtinbrengend, voor alle leeftijden
Korres Care Apothecary Wild Rose, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, gezicht en hals, hydraterend, revitaliserend, vochtinbrengend, voor alle leeftijden
€ 32,37
Verkoper: PerfumTraders
€ 809,25/1l
Productafbeelding van Molton Brown Verfijnde Witte Moringabessen Handcrème, 300 ml
Molton Brown Verfijnde Witte Moringabessen Handcrème, 300 ml
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 108,80/1l
Productafbeelding van Bodylotion M.Brown Flora Luminare, handcrème
Bodylotion M.Brown Flora Luminare, handcrème
€ 30,73
Verkoper: PerfumTraders
€ 102,43/1l
Productafbeelding van Molton Brown Fiery Pink Pepper Handcrème, 300 ml
Molton Brown Fiery Pink Pepper Handcrème, 300 ml
€ 32,64
-9%
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 98,60/1l
Productafbeelding van Molton Brown Handcrème met sinaasappel en bergamot, 300 ml
Molton Brown Handcrème met sinaasappel en bergamot, 300 ml
€ 30,60
-6%
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,20/1l
Productafbeelding van Vaseline | Intensive Care 100ml - Handcrème, met haver, hydraterend, voor sterke nagels, zachte handen
Vaseline | Intensive Care 100ml - Handcrème, met haver, hydraterend, voor sterke nagels, zachte handen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,90/1l
Productafbeelding van Molton Brown Fiery Pink Pepper, vloeibare handzeep, 300 ml
Molton Brown Fiery Pink Pepper, vloeibare handzeep, 300 ml
€ 27,54
-3%
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 88,40/1l
Productafbeelding van Molton Brown Heavenly Gingerlily Handcrème
Molton Brown Heavenly Gingerlily Handcrème
€ 28,56
-5%
€ 27,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 90,07/1l
Productafbeelding van Handcrème Rhuibarben en Roos (300 ml)
Handcrème Rhuibarben en Roos (300 ml)
€ 27,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 90,07/1l
Productafbeelding van Handcrème Kiehl's Ultimate Strength Hand Salve
Handcrème Kiehl's Ultimate Strength Hand Salve
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 353,60/1l