Bockshornkleezaden, 1 kg

€ 22,99

€ 13,77-40%

€ 13,63 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Granen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Mariendistel, 500 gram
Mariendistel, 500 gram
€ 23,27/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 20,99
-43%
€ 11,87
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Flohsamenschalen, 500 gram
Flohsamenschalen, 500 gram
€ 49,00/1kg
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van 1 kg pompoenpitten
1 kg pompoenpitten
€ 15,42/1kg
€ 15,65
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Biologisch lijnzaad, fijn gemalen, rijk aan vezels, milde nootachtige smaak, 200 gram
Biologisch lijnzaad, fijn gemalen, rijk aan vezels, milde nootachtige smaak, 200 gram
€ 10,50/1kg
€ 2,10
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Chiazaad, 200 gram
Chiazaad, 200 gram
€ 95,65/1kg
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Gemalen blauwe maanzaad, 500 gram
Gemalen blauwe maanzaad, 500 gram
€ 28,18/1kg
€ 22,99
-38%
€ 14,09
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Hennepzaad, 250 gram
Hennepzaad, 250 gram
€ 84,90/1kg
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Joenos voedingszout, 100 gram (10 x 10 gram)
Joenos voedingszout, 100 gram (10 x 10 gram)
€ 104,40/1kg
€ 10,44
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Gedroogd eiwit - 1 kg
Gedroogd eiwit - 1 kg
€ 30,61/1kg
€ 31,56
Verkoper: BioCare
AMARANTUS EKSPANDOWANY BIO 100 g - HELPA
AMARANTUS , 100 gram - HELPA
€ 30,90/1kg
€ 3,25
-4%
€ 3,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit Mazurska Gerstegranulaat, 400 g
Melvit Mazurska Gerstegranulaat, 400 g
€ 37.850,00/1kg
€ 15,14
Verkoper: Katomix
PŁATKI RYŻOWE BIO 250 g - BIO PLANET
-REISFLOKKEN 250 g - PLANET
€ 8,04/1kg
€ 2,12
-5%
€ 2,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Havermoutvlokken KUP, 200 gram
Havermoutvlokken KUP, 200 gram
€ 9,15/1kg
€ 1,83
Verkoper: Katomix
KASZKA MANNA DAWNYCH ZBÓŻ BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 200 g - HELPA
Griezelpudding van oergranen, biologisch, 200 g - Helpa
€ 20,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,41
-4%
€ 4,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cenos maisgries, 450 gram
Cenos maisgries, 450 gram
€ 4.288,89/1kg
€ 1,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sonko, gepelde gerstvlokken, 4 x 100 gram
Sonko, gepelde gerstvlokken, 4 x 100 gram
€ 0,18/1kg
€ 1,83
-4%
€ 1,74
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gouden lijnzaad, 1 kg
Gouden lijnzaad, 1 kg
€ 13,29/1kg
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Mariendistelkruid, 200g, INTENSON
Mariendistelkruid, 200g, INTENSON
€ 1.430,00/1kg
€ 1,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Chia - Samen 330 gram
Chia - Samen 330 gram
€ 17,61/1kg
€ 5,81
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sonko, havermout, boerenvorm, 4 x 100 gram
Sonko, havermout, boerenvorm, 4 x 100 gram
€ 0,17/1kg
€ 1,68
-4%
€ 1,60
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Bockshornkleezaden 1 kg

NATUURLIJK, HOOGWAARDIG PRODUCT

Het product is verpakt in een Doypack met ritsluiting. Dit zorgt voor langere versheid, omdat de verpakking herhaaldelijk kan worden geopend en gesloten. De verpakking zelf is stevig, wat belangrijk is tijdens transport.

Bockshornklee is een plant uit de vlinderbloemfamilie, waarvan de zaden zowel in de keuken als in de geneeskunde worden gewaardeerd. De lichtbruine bockshornkleezaden worden vaak gebruikt als kruiden om gerechten een unieke smaak te geven en ze te verrijken met voedingsstoffen. Bockshornklee staat al eeuwenlang bekend om zijn gezondheidsbevorderende eigenschappen en is daarom een waardevolle aanvulling op het dagelijkse dieet.

Bockshornkleezaden – Eigenschappen

Bockshornklee is een rijke bron van eiwitten, vitamines en mineralen zoals ijzer en magnesium, evenals B-vitamines, die de lichaamsfuncties op veel niveaus ondersteunen. De ontstekingsremmende eigenschappen helpen bij spijsverteringsproblemen zoals buikpijn en maagzweren. Bovendien reguleert bockshornklee de bloedsuikerspiegel en is daarom een geschikte keuze voor mensen met diabetes. Het interne en externe gebruik van bockshornklee heeft een positief effect op huid en haar, helpt bij het verminderen van acne en versterkt de haarzakjes. Bovendien ondersteunt bockshornklee dankzij het hoge vezelgehalte de spijsvertering en draagt het bij aan een gezond lichaamsgewicht.

Bockshornkleezaden – Toepassing

  • Voor de internationale keuken: Bockshornkleezaden zijn uitstekend geschikt als ingrediënt voor salades, koolsalades, sauzen, soepen en Aziatische gerechten, en geven ze een unieke smaak en aroma.
  • In kruidenmengsels: Bockshornklee kan ook als ingrediënt in verschillende kruidenmengsels worden gebruikt en de smaak en het aroma van gerechten verbeteren.
  • Bij het bakken: Wordt vaak gebruikt in gebak zoals brood en broodjes om de smaak en voedingswaarde te verbeteren.
  • In de natuurgeneeskunde: Wordt gewaardeerd om zijn gunstige werking op de borst, het uiterlijk van huid en haar en ter ondersteuning van de spijsvertering.

Bockshornkleezaden zijn niet alleen een aromatische kruiden, maar ook een waardevol voedingsmiddel dat een positieve invloed kan hebben op de gezondheid en het welzijn. Dankzij de veelzijdigheid kan het op veel verschillende manieren worden gebruikt in de keuken en in de gezondheidszorg.

Voedingswaarden per 100 g
Energie
1352 kJ
323 kcal
Vetten
6,4 g
  • waarvan verzadigde vetzuren
1,5 g
Koolhydraten
58,4 g
  • waarvan suikers
0 g
Vezels
24,6 g
Eiwitten
23 g
Zout*
0,16 g

* Het zoutgehalte is uitsluitend te wijten aan natuurlijke bestanddelen.

Inhoud:

De verpakking bevat 1kg bokshornkleezaden.

Dosering:

Voor uitwendig gebruik:

  • Kompressen– Meng de gemalen zaden met water tot een pasta ontstaat. Doe de mengsel in een kom en laat het ongeveer 5 minuten koken. Doop vervolgens een doek of gaas in de dikke vloeistof en leg deze op de borst. Laat de kompres ongeveer 30 minuten intrekken.
  • Maskers– De theebladeren die overblijven na het trekken, kunnen gebruikt worden voor maskers. Breng de mengsel aan op de gereinigde huid van de borst en decolleté en laat het 30 minuten intrekken.

Inwendig gebruik: Giet een eetlepel zaden over met een glas water, laat het mengsel 15 minuten koken, zeef het en drink de vloeistof 2-3 keer per dag.

Bewaring:

Bewaar dit product koel, droog en buiten het bereik van kinderen.

Aanvullende informatie:

Wij verpakken ook: amandelen, verschillende noten, sesamzaad, soja en producten die gluten bevatten. Daarom kan dit product, ondanks onze inspanningen, sporen van gluten bevatten.

Ingrediënten
Bockshorntjeszaad
Voedingswaarde
Zoals beschreven.
Gewicht
1010 g
Levensmiddelenbedrijven
Brat.pl
Verkoopbenaming
Bockshorntjeszaad
Fabrikant
BRAT.PL
EAN
5906721131021

Ingrediënten
Bockshorntjeszaad
Voedingswaarde
Zoals beschreven.
Gewicht
1010 g
Levensmiddelenbedrijven
Brat.pl
Verkoopbenaming
Bockshorntjeszaad
Fabrikant
BRAT.PL
EAN
5906721131021
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Gouden lijnzaad, 25 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
Gouden lijnzaad, 25 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
€ 2,48/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Vongole, gepeld en in hun eigen vocht, 190 gram
Vongole, gepeld en in hun eigen vocht, 190 gram
€ 27,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,20
Verkoper: ItalianGourmetShop
KASZKA 5 ZBÓŻ BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 200 g - HELPA
KASZKA 5 GRAANSOORTEN, zonder toegevoegde suiker, biologisch, 200g - HELPA
€ 20,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,41
-4%
€ 4,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Müllers Mühle, parelgraan, middelmatig geschilde gerstkorrels, 250g
Müllers Mühle, parelgraan, middelmatig geschilde gerstkorrels, 250g
€ 9,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,25
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Targroch boekweitvlokken, 1 kg, ongeroost
Targroch boekweitvlokken, 1 kg, ongeroost
€ 3.780,00/1kg
€ 3,98
-5%
€ 3,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lewandowski boekweit (4 x 100g), totaal 400g
Lewandowski boekweit (4 x 100g), totaal 400g
€ 7,41/1kg
€ 3,43
-4%
€ 3,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sesamzaad, gepeld, 2,5 kg, veganistisch, niet genetisch gemodificeerd
Sesamzaad, gepeld, 2,5 kg, veganistisch, niet genetisch gemodificeerd
€ 1,27/1kg
€ 3,34
-5%
€ 3,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gouden lijnzaad, 10 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
Gouden lijnzaad, 10 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
€ 3,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Gouden lijnzaad, 5 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
Gouden lijnzaad, 5 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
€ 4,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van POSH Lijnzaadmeel Gold, 25 kg, voor de keuken, superfood, premium kwaliteit, gezondheid, voeding
POSH Lijnzaadmeel Gold, 25 kg, voor de keuken, superfood, premium kwaliteit, gezondheid, voeding
€ 2,56/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
KASZKA OWSIANA BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 200 g - HELPA
Melkvrije pap van Czary Mamy, biologische havermout, 200 gram
€ 20,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,41
-4%
€ 4,19
Verkoper: Katomix
KASZKA JAGLANO - OWSIANA BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 200 g - HELPA
-HAVERMUNT-VARKENSVLEES 200 g - HELPA
€ 22,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,68
-4%
€ 4,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bruine lijnzaad, 5 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
Bruine lijnzaad, 5 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
€ 3,58/1kg
€ 17,88
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
KASZKA JAGLANA BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 200 g - HELPA
HELPA - Biologische jaglameel zonder toegevoegde suiker, 200 gram
€ 20,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,41
-4%
€ 4,19
Verkoper: Katomix
KASZKA MANNA DAWNYCH ZBÓŻ BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 200 g - HELPA
Griezelpudding van oergranen, biologisch, 200 g - Helpa
€ 20,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,41
-4%
€ 4,19
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 19 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 12 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop