4,5



Gebaseerd op 4 beoordelingen
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml€ 426,90/1l
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer informatie over deze advertentie
Armaf - Bucephalus No. XII Eau de Parfum, 100 ml€ 448,80/1l
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
ARMAF SEDUCTION POUR HOMME, eau de parfum, 100 ml€ 367,20/1l
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
ARMAF NOMAD, eau de parfum, 100 ml€ 346,80/1l
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders

Armaf - The Pride Of Armaf voor Heren, Eau de Parfum, 100 ml
€ 312,60/1l
€ 31,26
Verkoper: PerfumTraders

French Avenue Aromatix Royal Taboo Eau de Parfum, 100 ml
€ 441,00/1l
€ 44,10
Verkoper: Glamperfeu

ARMAF ODYSSEY HOMME AQUA EDITION EDP 100ML Eau de Parfum
€ 196,80/1l
€ 21,35
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 19,68
Verkoper: ParfumGroup

ARMAF ODYSSEY LIMONI FRESH EDP 100ML, eau de parfum
€ 267,20/1l
€ 26,72
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl

Armaf - Club De Nuit Urban Man Elixir EDP 105ml
€ 325,05/1l
€ 34,13
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Armaf - Club De Nuit Sillage Eau de Parfum, 105 ml
€ 333,33/1l
€ 35,00
Verkoper: DUBAISTORE

French Avenue Spectre Ghost Eau de Parfum, 80 ml
€ 427,00/1l
€ 34,16
Verkoper: Glamperfeu

Afnan | 9 PM | 100 ml
€ 3.434,00/1l
€ 34,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Armaf The Pride of Armaf Pour Femme Eau de Parfum, 100 ml (voor dames)
€ 317,50/1l
€ 31,75
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Pride Lahdath Eau de Parfum, 80 ml (unisex)
€ 451,25/1l
€ 36,10
Verkoper: NutraBestBG

Lattafa Pride Thouq Eau De Parfum 80 ml (unisex)
€ 367,00/1l
€ 29,36
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Pride Wajood Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 302,40/1l
€ 30,24
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Fakhar, Lattafa Pride: Lichaamspray voor dames, 250 ml
€ 124,40/1l
€ 12,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Armaf - Legesi Femme Eau de Parfum, 100 ml
€ 265,20/1l
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders

Armaf - The Pride Of Armaf Rouge, eau de parfum, 100 ml
€ 407,60/1l
€ 40,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Rue Broca - Pride Homme Eau de Parfum, 100 ml
€ 253,10/1l
€ 25,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
De geparfumeerde water van het merk Armaf is uitsluitend ontworpen voor mannen. Deze verpakking bevat 100 ml van de door u gekozen geur.
- Gewicht
- 1 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
- Fabrikant
- Doelgroepen
- UnisexHeren
- EAN
- 6294015180992
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 2048829
- Gewicht
- 1 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
- Fabrikant
- Doelgroepen
- UnisexHeren
- EAN
- 6294015180992
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 2048829
Veiligheidsinstructies
Gaat ook goed samen met

Lattafa Asad Bourbon, Männer, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Lavendel, Mirabelle, Rosa Pfeffer, Kakao, Davana, Muskatnuss
€ 203,60/1l
€ 20,36
Verkoper: ParfumGroup

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Lattafa Teriaq Intense Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 370,10/1l
€ 37,01
Verkoper: ParfumGroup

Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
€ 519,00/1l
€ 51,90
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Rasasi Hawas Ice Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 349,00/1l
€ 34,90
Verkoper: DUBAISTORE

Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Rasasi Hawas For Men parfum voor mannen 100 ml
€ 220,40/1l
€ 23,09
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 22,04
Verkoper: ParfumGroup

Armaf - Club De Nuit Urban Man Elixir EDP 105ml
€ 325,05/1l
€ 34,13
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Rayhaan Lion, 100 ml, Eau de Parfum, herenparfum
€ 295,50/1l
€ 29,55
Verkoper: NutraBestBG

Rayhaan Wolf Eau de Parfum, 100 ml
€ 260,30/1l
€ 26,03
Verkoper: ParfumGroup

Riiffs Momento Extrait de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 239,50/1l
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

French Avenue Royal Blend Sequoia Eau de Parfum, 100 ml
€ 359,00/1l
€ 35,90
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora

Afnan Perfumes Turathi Blue, mannenparfum, 90 ml, met topnoten van bergamot en mandarijn, hartnoten van amber en hout, en basisnoten van muskus, patchouli. Spray
€ 553,78/1l
€ 49,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Rayhaan – Terra, 100 ml
€ 331,30/1l
€ 33,13
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Nusuk Ateeq Eau de Parfum, 100 ml
€ 251,90/1l
€ 25,19
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 437,60/1l
€ 43,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Rasasi Hawas Kobra Eau de Parfum, 100 ml
€ 289,90/1l
€ 28,99
Verkoper: ParfumGroup

Al Haramain Amber Oud Aqua Dubai, 100 ml eau de parfum spray, geschikt voor dames en heren
€ 504,60/1l
€ 50,46
Verkoper: ParfumGroup

Rasasi Hawas Fire Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
€ 484,50/1l
€ 48,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Perfumes - Ramz Lattafa Silver Eau de Parfum, 100 ml
€ 154,10/1l
€ 15,41
Verkoper: ParfumGroup

ARMAF ODYSSEY MEGA EDP 100ML Eau de Parfum
€ 259,40/1l
€ 25,94
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Rasasi Hawas Tropical Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
€ 349,00/1l
€ 39,76
-12%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 34,90
Verkoper: DUBAISTORE

Rayhaan Collection Obsidian, 100 ml eau de parfum, herenparfum
€ 287,00/1l
€ 28,70
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Rayhaan – Italia, 100 ml
€ 320,80/1l
€ 32,08
Verkoper: NutraBestBG

Lattafa Fakhar Eau de Parfum für Herren 100 ml silver
€ 1.759,00/1l
€ 18,35
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 17,59
Verkoper: ParfumGroup

Rasasi Hawas Elixir Eau de Parfum Spray
€ 341,70/1l
€ 34,17
Verkoper: NutraBestBG

French Avenue Spectre Ghost Eau de Parfum, 80 ml
€ 427,00/1l
€ 34,16
Verkoper: Glamperfeu

Ahmed Al Maghribi Summer Oud Eau de Parfum, 60 ml
€ 890,67/1l
€ 53,44
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

French Avenue Royal Blend, extract de parfum, 100 ml (unisex)
€ 315,80/1l
€ 31,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten



















Klantbeoordelingen
50% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
50%50% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
50%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 26 maart 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Alles goed en snelle levering
Alles goed en snelle levering
Beoordeeld op 13 september 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 2 september 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 25 mei 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 243,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.437,80/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,49
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,92/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(20)Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,70/1l

Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon



4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5(493)Aantal beoordelingen: 493
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l

Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(22)Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l

Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(26)Aantal beoordelingen: 26
€ 231,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.315,40/1l

Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(30)Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l