Hazelnootpasta, 900 gram

€ 15,11

€ 16,79 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Wees er snel bij!
Overig broodbeleg & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Tahini - Sesampasta, 500g
Tahini - Sesampasta, 500g
€ 18,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,30
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Hazelnootpasta, 900 gram
Hazelnootpasta, 900 gram
€ 13,28/1kg
€ 44,99
-23%
€ 34,54
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Pistachepasta, 500 gram
Pistachepasta, 500 gram
€ 51,99/1kg
€ 40,99
-4%
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Spekspread, 170 gram - Villgrater Metzgerei - 9139
Spekspread, 170 gram - Villgrater Metzgerei - 9139
€ 46,47/1kg
€ 8,69
-9%
€ 7,90
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Artisjokencrème 130 gram - Ranise
Artisjokencrème 130 gram - Ranise
€ 75,00/1l
€ 10,72
-9%
€ 9,75
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Pistachepasta, 140 gram
Pistachepasta, 140 gram
€ 211,71/1kg
€ 29,64
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 100% biologische hazelnootpasta, 250 gram
100% biologische hazelnootpasta, 250 gram
€ 121,64/1kg
€ 30,41
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van A Ricchigia - Kaneelcrème - 190 gram
A Ricchigia - Kaneelcrème - 190 gram
€ 115,26/1kg
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van CZEKO-KREM - Notenroom met melkchocolade, 500g
CZEKO-KREM - Notenroom met melkchocolade, 500g
€ 36,32/1l
€ 26,99
-32%
€ 18,16
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Kokosroom, 190 gram
Kokosroom, 190 gram
€ 27,11/1l
€ 5,15
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Zwergenwiese Zwiebelschmelz 150g
Zwergenwiese Zwiebelschmelz 150g
€ 100,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,10
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Citroencrème, zonder palmolie, 190 gram
Citroencrème, zonder palmolie, 190 gram
€ 31,95/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 6,07
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Notencreme, 90 gram - ROI
Notencreme, 90 gram - ROI
€ 100,00/1l
€ 9,90
-9%
€ 9,00
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Kokosnootpasta, 900 gram
Kokosnootpasta, 900 gram
€ 6,64/1kg
€ 25,99
-33%
€ 17,27
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Pistachepasta met Himalayazout, 200g
Pistachepasta met Himalayazout, 200g
€ 44,56/1kg
€ 28,99
-30%
€ 20,05
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Notenpasta met Himalayazout, 500g
Notenpasta met Himalayazout, 500g
€ 29,44/1kg
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
TAHINI KAKAOWE BEZGLUTENOWE 185 g - PRIMAVIKA
TAHINI CHOCOLADE, GLUTENVRIJ, 185 g - PRIMAVIKA
€ 31,41/1kg
€ 5,81
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nocciolata hazelnootpasta, lactosevrij, 250g, zonder palmolie
Nocciolata hazelnootpasta, lactosevrij, 250g, zonder palmolie
€ 28,32/1kg
€ 7,45
-4%
€ 7,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zwergenwiese Schnittlauch Streich 180g
Zwergenwiese Schnittlauch Streich 180g
€ 86,67/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Schokomac broodbeleg van Schwartau, 400g
Schokomac broodbeleg van Schwartau, 400g
€ 39,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,83
Verkoper: AllYouNeed

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Pindakaas 900 g

NATUURLIJK, HOOGWAARDIG PRODUCT
Zonder toevoeging van zout, suiker of palmolie

Pindakaas is een 100% natuurlijk product, gemaakt van hoogwaardige, geroosterde pinda's. Het wordt geproduceerd volgens een traditioneel proces, waarbij de pinda's grondig worden gemalen tot een romige consistentie. Dit proces zorgt ervoor dat de pindakaas zo glad, zacht en uitzonderlijk romig is. Pindakaas, vrij van andere toevoegingen en conserveermiddelen, is een gezonde keuze voor iedereen die waarde hecht aan natuurlijke producten met een hoge voedingswaarde.

Eigenschappen van pindakaas

Pindakaas is rijk aan onverzadigde vetzuren, die een positieve invloed hebben op de vetstofwisseling en zo het risico op hart- en vaatziekten verminderen. Het is ook een waardevolle bron van vitamines, waaronder vitamine B3 en vitamine E, die het zenuwstelsel ondersteunen en zorgen voor een gezonde huid. Pinda's bevatten ook vezels, die bijdragen aan een gezonde darm en de spijsvertering verbeteren. Dankzij deze eigenschappen is pindakaas niet alleen lekker, maar ook een gezonde aanvulling op uw dagelijkse voeding.

Toepassingen voor pindakaas

Pindakaas is een veelzijdig ingrediënt en kan op verschillende manieren worden gebruikt:

  • Aangebracht op sandwiches voor een snel en gezond ontbijt.
  • Een toevoeging bij het bakken, die cakes en koekjes een unieke, nootachtige smaak geeft.
  • Verrijkt crèmes en desserts met een delicate, nootachtige toets.
  • Ideaal voor cocktails, shakes en smoothies, verhoogt hun voedingswaarde.
  • Een perfecte aanvulling voor sauzen, geeft ze een romige consistentie en een intens aroma.
  • Past perfect bij wafels, toast of pannenkoeken en zorgt voor heerlijke en voedzame maaltijden.

Ontdek hoe pindakaas uw gerechten verrijkt en u gezondheidsvoordelen biedt. Het is de perfecte keuze voor iedereen die waarde hecht aan natuurlijke, lekkere en gezonde producten in hun keuken.

Voedingswaarden per 100 g
Energie
2540 kJ
613 kcal
Vet
50,2 g
- waarvan verzadigde vetzuren
6 g
Koolhydraten
8,4 g
- waarvan suikers
6,7 g
Eiwit
27,2 g
Zout
0 g

* Het zoutgehalte is uitsluitend te wijten aan de aanwezigheid van van nature voorkomende zouten.

Inhoud:

De verpakking bevat900 g notenpasta.

Ingrediënten:

  • geroosterde pinda's

n:

Bewaar het product koel, droog en buiten bereik van kinderen.

Aanvullende informatie:

In dezelfde faciliteit worden ook verpakt: amandelen, verschillende noten, sesam, soja en glutenbevattende producten. Daarom kan dit product, ondanks onze inspanningen, sporen van gluten bevatten.

Pinda-olie kan zich op het oppervlak afzetten. Roer de pasta daarom voor gebruik om.

Inhoud
0.9 l
Ingrediënten
Geroosterde pinda's
Voedingswaarde
Zoals beschreven.
Gewicht
2600 g
Levensmiddelenbedrijven
Brat.pl
Verkoopbenaming
Pindakaas
Fabrikant
BRAT.PL
EAN
5906721130444

Inhoud
0.9 l
Ingrediënten
Geroosterde pinda's
Voedingswaarde
Zoals beschreven.
Gewicht
2600 g
Levensmiddelenbedrijven
Brat.pl
Verkoopbenaming
Pindakaas
Fabrikant
BRAT.PL
EAN
5906721130444
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Tahini - sesampasta, 900 gram
Tahini - sesampasta, 900 gram
€ 6,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,99
-32%
€ 17,55
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Tahini - Sesampasta, 500g
Tahini - Sesampasta, 500g
€ 18,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,30
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Aardappelpuree-set, 3 x 900 gram
Aardappelpuree-set, 3 x 900 gram
€ 25.240,00/1l
€ 32,99
-23%
€ 25,24
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Knapperige notenpasta, 500 gram
Knapperige notenpasta, 500 gram
€ 26,06/1l
€ 21,99
-40%
€ 13,03
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Welkomstdeals
Productafbeelding van Slimme horloge met volledig touchscreen, sport- en fitnessfunctie, IP67 waterdicht, Bluetooth, geschikt voor Android en iOS, voor mannen en vrouwen
Slimme horloge met volledig touchscreen, sport- en fitnessfunctie, IP67 waterdicht, Bluetooth, geschikt voor Android en iOS, voor mannen en vrouwen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 38,48
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van SONNI Metalen spiegelkast met LED-verlichting, 38x60x14 cm, met dimbare verlichting en dubbele touch-schakelaar, 1 deur, draadloos scharniersysteem, wandkast, badkamerkast
SONNI Metalen spiegelkast met LED-verlichting, 38x60x14 cm, met dimbare verlichting en dubbele touch-schakelaar, 1 deur, draadloos scharniersysteem, wandkast, badkamerkast
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 129,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kokoscrème met geraspte kokos - 500g - Zonder toegevoegde suiker - Met sheaboter - Kokoscrème, gezond
Kokoscrème met geraspte kokos - 500g - Zonder toegevoegde suiker - Met sheaboter - Kokoscrème, gezond
€ 8,89
Verkoper: PopShop
€ 17,78/1kg