WEEKSY Kokoskoekjes, 120g, merk BOGUTTI

€ 19,99

€ 11,42-42%

€ 71,38 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Wees er snel bij!
Koekjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Suikerarme koekjes, 170g, merk Gullón
Suikerarme koekjes, 170g, merk Gullón
€ 19,65/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,52
-5%
€ 3,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Coppenrath Botercookies, zelfgemaakte lekkernijen, 200g (te koop vanaf 1 augustus 2024)
Coppenrath Botercookies, zelfgemaakte lekkernijen, 200g (te koop vanaf 1 augustus 2024)
€ 11,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bonomi Savoiardi / Lepelkoekjes, 200 gram.
Bonomi Savoiardi / Lepelkoekjes, 200 gram.
€ 13,65/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,87
-4%
€ 2,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Frusano Biologische Dinkelbotercookies, 120g
Frusano Biologische Dinkelbotercookies, 120g
€ 132,50/1kg
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Bezgluten Butter Cookies Glutenvrij (120 gr)
Bezgluten Butter Cookies Glutenvrij (120 gr)
€ 28,42/1kg
€ 3,41
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Prügeltorte 300 gram - Mader
Prügeltorte 300 gram - Mader
€ 99,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,94
-9%
€ 29,95
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Schar Vanilla Creams Koekjes Suikervrij (115 gr)
Schar Vanilla Creams Koekjes Suikervrij (115 gr)
€ 28,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,33
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bionova Abrikozen jam  (340 gr)
Bionova Abrikozen jam (340 gr)
€ 11,68/1kg
€ 4,07
-2%
€ 3,97
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Organix Melty corn puffs carrot 6+ maanden  (20 gr)
Organix Melty corn puffs carrot 6+ maanden (20 gr)
€ 77,50/1kg
€ 1,59
-2%
€ 1,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Glazuurde bladerdeegkoekjes, 135g - Bonomi
Glazuurde bladerdeegkoekjes, 135g - Bonomi
€ 106,19/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Gebakcrackers Original, 100g per verpakking
Gebakcrackers Original, 100g per verpakking
€ 82,80/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 8,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Oreo browniekoekjes, 154 gram
Oreo browniekoekjes, 154 gram
€ 16,00/1kg
€ 2,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Griesson Verfrissingssticks, 150 gram
Griesson Verfrissingssticks, 150 gram
€ 17,13/1kg
€ 2,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Damhert Rikkies glutenvrij (125 gr)
Damhert Rikkies glutenvrij (125 gr)
€ 24,72/1kg
€ 3,17
-2%
€ 3,09
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bionova Bosbessenjam  (340 gr)
Bionova Bosbessenjam (340 gr)
€ 13,38/1kg
€ 4,66
-2%
€ 4,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lambertz Gebäckmischung Lieblingsstücke 10901 250g
Lambertz Gebäckmischung Lieblingsstücke 10901 250g
€ 113,08/1kg
€ 28,27
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Milchschokolade 75g 24St
Milchschokolade 75g 24St
€ 335,73/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 25,18
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Terrasana Raw Baobab Poeder In Glas  (190 gr)
Terrasana Raw Baobab Poeder In Glas (190 gr)
€ 45,26/1kg
€ 9,29
-7%
€ 8,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bahlsen 40960 Chokini Thekendispenser 945g
Bahlsen 40960 Chokini Thekendispenser 945g
€ 39,39/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,22
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

WEEKSY Kokosnootkoekjes 120g

Kokosnootkoekjes:

  • 9,5% Kokosnoot
  • Zonder toegevoegde suiker
  • Zonder palmolie

Voedingswaarden per 100 g

  • Energie: 2034 kJ / 489 kcal
  • Vet: 31 g
  • waarvan verzadigde vetzuren: 19 g
  • Koolhydraten: 51 g
  • waarvan suikers: 1,1 g
  • Eiwitten: 5 g
  • Zout: 0,12 g

Netto gewicht: 120 g

Inhoud: De verpakking bevat 9 porties van dit product.

Ingrediënten: Tarwemeel, plantaardige olie (zonnebloemolie, volledig geharde zonnebloemolie, volledig geharde kokosolie), zoetstof: maltitol, kokosvlokken 9,5%, gepasteuriseerd eimengsel, aroma, rijsmiddel: natriumcarbonaten, ammoniumcarbonaten, zout, kleurstof: carotenen, geconcentreerd citroensap.

Bewaarwijze: Koel en droog n.

Aanvullende informatie:

Dit product bevat gluten en eieren. Kan sporen bevatten van melk, soja, noten, pinda's en sesamzaden.

Zonder toegevoegde suiker. Bevat van nature suikers. Dit product bevat een zoetstof (maltitol).

Bij overmatig gebruik kan dit een laxerend effect hebben.

Smaak
Kokosnoot
Ingrediënten
Zoals beschreven
Voedingswaarde
Zoals beschreven.
Allergenen
Gluten
Gewicht
160 g
Levensmiddelenbedrijven
BOGUTTI
Verkoopbenaming
WEEKSY Kokoskoekjes, 120g, merk BOGUTTI
Fabrikant
BOGUTTI
Model
Kokosnuss-Mürbegebäck B/C 120g
Aantal stuks
1
EAN
5902431565897

Smaak
Kokosnoot
Ingrediënten
Zoals beschreven
Voedingswaarde
Zoals beschreven.
Allergenen
Gluten
Gewicht
160 g
Levensmiddelenbedrijven
BOGUTTI
Verkoopbenaming
WEEKSY Kokoskoekjes, 120g, merk BOGUTTI
Fabrikant
BOGUTTI
Model
Kokosnuss-Mürbegebäck B/C 120g
Aantal stuks
1
EAN
5902431565897
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Boterkeksen, 20% vetvrij, Bogutti, 135g
Boterkeksen, 20% vetvrij, Bogutti, 135g
€ 64,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,20
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
CIASTECZKA BOGUTTI Z CZEKOLADĄ BEZ DODATKU CUKRU 135G
Suikerarme Amerikaanse chocolade, 135 gram
€ 65,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,39
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van WEEKSY chocoladekoekjes, 120g
WEEKSY chocoladekoekjes, 120g
€ 71,38/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,42
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Suikerarme koekjes, 170g, merk Gullón
Suikerarme koekjes, 170g, merk Gullón
€ 19,65/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,52
-5%
€ 3,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Coppenrath Botercookies, zelfgemaakte lekkernijen, 200g (te koop vanaf 1 augustus 2024)
Coppenrath Botercookies, zelfgemaakte lekkernijen, 200g (te koop vanaf 1 augustus 2024)
€ 11,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van De Bron suikervrije Winegums - 1 kilo
De Bron suikervrije Winegums - 1 kilo
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 18,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
CIASTKA KAKAOWE KETO BIO 80 g - DIET-FOOD
Dieetkoekjes, shortbread, 80 gram, keto, kokosnoot
€ 26,38/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,22
-4%
€ 2,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pure & Good, chocoladekoekjes met browniecrème, zonder toegevoegde suiker, 128g
Pure & Good, chocoladekoekjes met browniecrème, zonder toegevoegde suiker, 128g
€ 15,55/1kg
€ 2,09
-4%
€ 1,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Coppenrath Wiener Sandringe, huisgemaakte koekjes, 200g (ten minste houdbaar tot: 01.08.2024)
Coppenrath Wiener Sandringe, huisgemaakte koekjes, 200g (ten minste houdbaar tot: 01.08.2024)
€ 11,30/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,13
-27%
€ 2,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Manner 921758 Manner Cocos Schnitten Kekse 400,0 g
Manner 921758 Manner Cocos Schnitten Kekse 400,0 g
€ 32,00/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
€ 319,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,39
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Chupa Chups Zonder Suiker, 10 lollies, 110g. Zonder suiker. Smaken: kers, cola, aardbei
Chupa Chups Zonder Suiker, 10 lollies, 110g. Zonder suiker. Smaken: kers, cola, aardbei
€ 41,58/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 4,99
Verkoper: Ajuy
Czekolada mleczna B/C BEZG. 100 g
Melkchocolade B/C, lactosevrij, 100 gram
€ 189,90/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van heimtexland® Knuffeldekens SUPER ZACHT, woondeken, effen flanel, deken XXL, partnerdeken, type 380, bordeauxrood, 240 x 220 cm
heimtexland® Knuffeldekens SUPER ZACHT, woondeken, effen flanel, deken XXL, partnerdeken, type 380, bordeauxrood, 240 x 220 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 363
€ 53,39
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van -groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
-groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
€ 4.030,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Ongepelde boekweitvlokken, 1 kg
Ongepelde boekweitvlokken, 1 kg
€ 12,48/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,69
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Bahlsen Mini Speculaas met chocolade, 200g
Bahlsen Mini Speculaas met chocolade, 200g
€ 49,45/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,89
Verkoper: somnia24
CIASTKA ORKISZOWE NATURALNE BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 120 g - BIO ANIA
Open Food 5903453002742, Melkpoeder, Cerealgraan, Zout, Bloem, Speltbloem, Kokosvet, Zuivel, Plantaardige olie en vet, ..., 477 kcal, 10,6 g, 73,8 g, 4,1 g, 11,9 g
€ 23,33/1kg
€ 2,95
-5%
€ 2,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schnitzer Breadless Brood Schnitzer (350 gr)
Schnitzer Breadless Brood Schnitzer (350 gr)
€ 11,89/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,27
-2%
€ 4,16
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Brandt Hobbits kernig Kekse 250,0 g
Brandt Hobbits kernig Kekse 250,0 g
€ 39,88/1kg
€ 9,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
€ 125,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Paraplu, 180 cm, kleurrijk
Paraplu, 180 cm, kleurrijk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 18,49
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van WEEKSY Botercookies, 120g, merk BOGUTTI
WEEKSY Botercookies, 120g, merk BOGUTTI
€ 71,38/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,42
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Haverekoekjes Met Amandelen En Chocolade, Zonder Gewone Suiker, Glutenvrij, 150G - Pure&Good
Haverekoekjes Met Amandelen En Chocolade, Zonder Gewone Suiker, Glutenvrij, 150G - Pure&Good
€ 18,67/1kg
€ 2,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 296
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van Kiano Slim TV Reis-tv 24 inch | LED HD TV | Autolader | HDMI USB | Dolby Audio | Drievoudige tuner DVB-T2 | Zwart
Kiano Slim TV Reis-tv 24 inch | LED HD TV | Autolader | HDMI USB | Dolby Audio | Drievoudige tuner DVB-T2 | Zwart
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 363
€ 105,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: 7way
Productafbeelding van Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 211
€ 79,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Maskerhouder "Comfort", zwart
Maskerhouder "Comfort", zwart
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 3,99
Verkoper: elasto
Productafbeelding van Nordthy Kauwgom, suikervrij, 290g
Nordthy Kauwgom, suikervrij, 290g
€ 165,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Frusano Biologische Dinkelbotercookies, 120g
Frusano Biologische Dinkelbotercookies, 120g
€ 132,50/1kg
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 25 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
ZEER lekker!