Sushi-rijst, 1 kg

€ 22,99

€ 13,77-40%

€ 13,50 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Wees er snel bij!
Rijst & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Zwarte rijst, 1 kg
Zwarte rijst, 1 kg
€ 15,27/1kg
€ 23,99
-34%
€ 15,65
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Parboiled rijst, 1 kg
Parboiled rijst, 1 kg
€ 13,01/1kg
€ 20,66
-35%
€ 13,23
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Zwarte rijst, 1 kg (2 x 500g)
Zwarte rijst, 1 kg (2 x 500g)
€ 15,32/1kg
€ 23,99
-34%
€ 15,63
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Witte rijst, 1 kg
Witte rijst, 1 kg
€ 12,77/1kg
€ 21,99
-41%
€ 12,96
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Bulgurpap 1 kg (2 x 500 g)
Bulgurpap 1 kg (2 x 500 g)
€ 12,94/1kg
€ 21,99
-39%
€ 13,20
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Perlgraan, 1 kg
Perlgraan, 1 kg
€ 11,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
-41%
€ 11,61
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Brauner Rijst, 1 kg
Brauner Rijst, 1 kg
€ 12,76/1kg
€ 12,96
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Gemiddelde gerstvlokken, 1 kg
Gemiddelde gerstvlokken, 1 kg
€ 11,70/1kg
€ 20,99
-43%
€ 11,88
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Hirsegruetze, 1 kg (2 x 500 gram)
Hirsegruetze, 1 kg (2 x 500 gram)
€ 12,53/1kg
€ 20,99
-39%
€ 12,66
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Glutenvrije, biologische havermout, 1 kg
Glutenvrije, biologische havermout, 1 kg
€ 13,51/1kg
€ 13,51
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Jasmijn thee, 1 kg
Jasmijn thee, 1 kg
€ 12,91/1kg
€ 21,99
-39%
€ 13,23
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Royal Tiger Sushi Rijst, 1 kg
Royal Tiger Sushi Rijst, 1 kg
€ 4,56/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 4,80
-5%
€ 4,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Rode kool, 1 kg
Rode kool, 1 kg
€ 14,57/1kg
€ 23,99
-39%
€ 14,57
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Yume Nishiki JFC Rijst, kortkorrelig, 1 kg
Yume Nishiki JFC Rijst, kortkorrelig, 1 kg
€ 11,90/1kg
€ 11,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Ongepelde boekweitvlokken, 1 kg (2 x 500g)
Ongepelde boekweitvlokken, 1 kg (2 x 500g)
€ 12,53/1kg
€ 20,99
-39%
€ 12,66
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Witte, langkorrelige rijst, 4 x 100 gram
Witte, langkorrelige rijst, 4 x 100 gram
€ 3,30/1kg
€ 1,58
-16%
€ 1,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Italiaanse Carnaroli rijst, 1 kg
Italiaanse Carnaroli rijst, 1 kg
€ 5,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,76
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Saffraanrisotto, 300 gram
Saffraanrisotto, 300 gram
€ 23,33/1kg
€ 7,00
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Ben's Rijst risotto, los, 500g
Ben's Rijst risotto, los, 500g
€ 14,78/1kg
€ 7,98
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kuchnia Gosposi, witte rijst, 1 kg
Kuchnia Gosposi, witte rijst, 1 kg
€ 2,08/1kg
€ 3,00
-30%
€ 2,08
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Sushi-rijst 1 kg

NATUURLIJK, HOOGWAARDIG PRODUCT

Dit product is verpakt in een doypack met ritsluiting. Dit zorgt voor langdurige versheid, omdat de verpakking herhaaldelijk geopend en gesloten kan worden. De verpakking zelf is stevig, wat belangrijk is tijdens transport.

Sushi is een gerecht dat vooral geassocieerd wordt met de Japanse keuken. De rijst die hiervoor gebruikt wordt, kenmerkt zich door grove korrels en een hoog zetmeelgehalte, waardoor deze na het koken een karakteristieke plakkerigheid krijgt. Naast zijn veelzijdige toepassingen biedt sushi-rijst veel gezondheidsvoordelen. Sushi-rijst – Eigenschappen:

Het is rijk aan vitamine B, D en E. Rijst is een uitstekende bron van magnesium, kalium en vezels, die de spijsvertering ondersteunen. Het hoge vezelgehalte kan constipatie voorkomen en de stofwisseling stimuleren.

Sushi-rijst – Gebruik:

Bereiding van nigiri-sushi (een stuk vis in de hand gerold),

  • Voor maki-sushi (rollen met verschillende ingrediënten, omwikkeld met nori),
  • Bereiding van sashimi met vis en rijst,
  • Voor andere Japanse rijstgerechten zoals onigiri,
  • Als basis voor sushi-salades en sushi-bowls.
  • Voor de bereiding van authentieke sushi is deze rijst een must in elke keuken.

Voedingswaarden per 100 g

Energie
1547 kJ
370 kcal
Vet
0,6 g
  • waarvan verzadigde vetzuren
verzadigde vetzuren
0,2 g
Koolhydraten
81,7 g
  • waarvan suikers
0,2 g
Vezels
2,8 g
Eiwitten
6,8 g
Zout*
0 g
  • Het zoutgehalte is uitsluitend afkomstig van natuurlijke bronnen.

Inhoud:

De verpakking bevat:

1 kg sushi-rijst.Ingrediënten:

Sushi-rijst

  • Bereiding:

Spoel de sushi-rijst af en bedek deze met water. Laat de rijst ongeveer 30 minuten weken. Giet de geweekte rijst vervolgens af en doe deze in een pan. Voeg water toe in een verhouding van 1:1,2 en laat de rijst, afgedekt en zonder zout, ongeveer 8 minuten koken vanaf het moment dat het water begint te koken (of tot al het water verdampt is). Laat de rijst na deze tijd nog 10 minuten in de pan staan om na te rijzen.

Bewaring:

Het product moet koel, droog en buiten het bereik van kinderen worden bewaard.

Aanvullende informatie:

Het bedrijf verpakt ook: amandelen, verschillende noten, sesam, soja en producten die gluten bevatten. Daarom kan dit product, ondanks onze inspanningen, sporen van gluten bevatten.

Ingrediënten
Sushi-reis
Voedingswaarde
Zoals beschreven.
Gewicht
1020 g
Levensmiddelenbedrijven
Brat.pl
Verkoopbenaming
Sushi-reis
Fabrikant
BRAT.PL
EAN
5905514506299

Ingrediënten
Sushi-reis
Voedingswaarde
Zoals beschreven.
Gewicht
1020 g
Levensmiddelenbedrijven
Brat.pl
Verkoopbenaming
Sushi-reis
Fabrikant
BRAT.PL
EAN
5905514506299
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Witte langkorrelige rijst, 10 kg. Gepolijste, natuurlijke rijst, geschikt voor consumptie. Ideaal als bijgerecht en om mee te koken. Merk: GiDeli
Witte langkorrelige rijst, 10 kg. Gepolijste, natuurlijke rijst, geschikt voor consumptie. Ideaal als bijgerecht en om mee te koken. Merk: GiDeli
€ 3,00/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,18
-19%
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Watani Premium Basmati Rijst 10 kg – Extra Lange Korrel 1121 – Geurig en Losse Korrels
Watani Premium Basmati Rijst 10 kg – Extra Lange Korrel 1121 – Geurig en Losse Korrels
€ 2,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 29,90
Gratis bezorging
Verkoper: Watani
Productafbeelding van Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
€ 2,46/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 12,94
-5%
€ 12,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ben's Original Rijstzak, snelle bereiding (1 kg)
Ben's Original Rijstzak, snelle bereiding (1 kg)
€ 9,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 9,84
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Pure Basmati-sushirijst 1 kg - Tilda
Pure Basmati-sushirijst 1 kg - Tilda
€ 19,41/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 19,60
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Reisnudelsticks 600g - Matamun
Reisnudelsticks 600g - Matamun
€ 7,91/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 5,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Terrasana Seitan In Tamarisaus  (700 gr)
Terrasana Seitan In Tamarisaus (700 gr)
€ 8,46/1kg
€ 6,40
-7%
€ 5,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Yume Nishiki JFC Rijst, kortkorrelig, 1 kg
Yume Nishiki JFC Rijst, kortkorrelig, 1 kg
€ 11,90/1kg
€ 11,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Polenta, 300 gram - Casale Paradiso
Polenta, 300 gram - Casale Paradiso
€ 12,83/1kg
€ 4,23
-8%
€ 3,85
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Perlgraan, 1 kg (2 x 500 gram)
Perlgraan, 1 kg (2 x 500 gram)
€ 11,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
-42%
€ 11,58
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Bens Original Langkorrelrijst, praktische kookzak, 500g, bereidingstijd 10 minuten
Bens Original Langkorrelrijst, praktische kookzak, 500g, bereidingstijd 10 minuten
€ 9,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 4,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Scotti Risotto met truffels, 210 gram.
Scotti Risotto met truffels, 210 gram.
€ 90,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Royal Tiger Jasmijn Geurkaars, 5 kg
Royal Tiger Jasmijn Geurkaars, 5 kg
€ 3,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,05
-4%
€ 17,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Watani Premium Basmati Rijst 5 kg – Extra Lange Korrel 1121 – Geurig en Losse Korrels
Watani Premium Basmati Rijst 5 kg – Extra Lange Korrel 1121 – Geurig en Losse Korrels
€ 4,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: Watani
Productafbeelding van Ben's Original Natuurlijke Rijst, kant-en-klare maaltijd in zak (500 g)
Ben's Original Natuurlijke Rijst, kant-en-klare maaltijd in zak (500 g)
€ 10,34/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ben's Original Basmatirijst, kookzak (500 g), bereidingstijd 10 minuten
Ben's Original Basmatirijst, kookzak (500 g), bereidingstijd 10 minuten
€ 11,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,72
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Royal Tiger Sushi Rijst, 1 kg
Royal Tiger Sushi Rijst, 1 kg
€ 4,56/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 4,80
-5%
€ 4,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jasmin Reis Royal Tiger, 1 kg - 1 zak
Jasmin Reis Royal Tiger, 1 kg - 1 zak
€ 3,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,68
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Watani Premium Basmati Rijst 10 kg – Extra Lange Korrel 1121 – Geurig en Losse Korrels
Watani Premium Basmati Rijst 10 kg – Extra Lange Korrel 1121 – Geurig en Losse Korrels
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 29,90
Gratis bezorging
Verkoper: Watani
€ 2,99/1kg
Productafbeelding van Watani Premium Basmati Rijst 5 kg – Extra Lange Korrel 1121 – Geurig en Losse Korrels
Watani Premium Basmati Rijst 5 kg – Extra Lange Korrel 1121 – Geurig en Losse Korrels
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: Watani
€ 4,38/1kg