Joanna CURLS Hydraterend serum voor krullend haar, 50 g

€ 11,42

€ 114,20 / 1kg

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Haarserums & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Nioxin Haarverliesbeschermende Serum, 70 ml
Nioxin Haarverliesbeschermende Serum, 70 ml
€ 738,57/1l
€ 51,70
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
€ 431,50/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,15
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Spray voor Krullen en Golven, 150 ml
Goldwell Dualsenses Spray voor Krullen en Golven, 150 ml
€ 190,40/1l
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SCALP - Peel Serum, 50 ml
SCALP - Peel Serum, 50 ml
€ 489,60/1l
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Joanna Haartherapie Serum tegen haaruitval, 100 ml
Joanna Haartherapie Serum tegen haaruitval, 100 ml
€ 24,60/1kg
€ 12,45
-70%
€ 3,69
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Nacomi serum met arganolie voor de haaruiteinden, 40 ml
Nacomi serum met arganolie voor de haaruiteinden, 40 ml
€ 151,67/1kg
€ 14,81
-38%
€ 9,10
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Serum voor krullend haar, No Frizz (verzorgende styling serum), 45 ml
Serum voor krullend haar, No Frizz (verzorgende styling serum), 45 ml
€ 612,00/1l
€ 27,54
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Indola Scalp Therapy Serum, 100 ml
Indola Scalp Therapy Serum, 100 ml
€ 359,00/1kg
€ 17,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Arganicare Biotine Herstellende serum voor het haar, met biotine, 100 ml
Arganicare Biotine Herstellende serum voor het haar, met biotine, 100 ml
€ 153,67/1kg
€ 18,44
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nuxe Hair Prodigieux, de serum
Nuxe Hair Prodigieux, de serum
€ 772,00/1l
€ 38,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ARGANICARE Haarserum met keratine, 100 ml
ARGANICARE Haarserum met keratine, 100 ml
€ 224,70/1l
€ 22,47
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Ziaja Arganolie Serum, een verzachtende serum voor het haar, 50 ml
Ziaja Arganolie Serum, een verzachtende serum voor het haar, 50 ml
€ 177,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,42
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Kleurbeschermende Serum, 12 x 18 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Kleurbeschermende Serum, 12 x 18 ml
€ 171,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 37,08
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van ARGANICARE Haarserum met collageen en arganolie, 100 ml
ARGANICARE Haarserum met collageen en arganolie, 100 ml
€ 282,90/1l
€ 44,18
-35%
€ 28,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pantene Serum voor haargroei, 60 ml
Pantene Serum voor haargroei, 60 ml
€ 402,67/1l
€ 24,16
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ARGANICARE Zijdezacht haarserum, 100 ml
ARGANICARE Zijdezacht haarserum, 100 ml
€ 229,80/1l
€ 22,98
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Syoss Keratin Heatprotection Spray 200 ml
Syoss Keratin Heatprotection Spray 200 ml
€ 99,50/1l
€ 19,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Arganicare, honinghaarserum, hydraterend en versterkend, 100 ml
Arganicare, honinghaarserum, hydraterend en versterkend, 100 ml
€ 224,70/1l
€ 22,47
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Pantene droogshampoo met arganolie
Pantene droogshampoo met arganolie
€ 162,90/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,29
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Seboradin Forte serum tegen haaruitval, voor de hoofdhuid, 100 ml
Seboradin Forte serum tegen haaruitval, voor de hoofdhuid, 100 ml
€ 203,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,33
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

JOANNA CURLS Shampoo voor krullend haar is de eerste stap in de verzorging van golvend en krullend haar.

Ontdek een nieuwe kijk op de verzorging van je krullen met de JOANNA CURLS lijn!

Maak kennis met de unieke lijn speciaal ontwikkeld voor krullend haar: JOANNA CURLS! Breng je krullen (of golven!) onder controle en geef ze precies wat ze nodig hebben.

Ontdek dat je haar er prachtig en gezond uit kan zien. Dankzij de intensieve hydratatie worden je krullen veerkrachtiger, gladder en prettiger om aan te raken. Benadruk je krullen en krijg een geweldig volume zonder pluis.

Om de beste resultaten te bereiken, volg je de 3-stappen verzorgingsroutine:

  • Reiniging: CURLS shampoo
  • Voeding: CURLS masker
  • Hydratatie: CURLS serum

JOANNA CURLS Serum voor krullend haar is de derde stap in de verzorging van je haar! Dankzij de speciale CURL COMPLEX formule en de spoelvrije samenstelling hydrateert, verzacht en voedt dit serum diepgaand de lengtes van je haar, waardoor je je haar zult liefhebben en het er langer mooi uit zal zien.

CURL COMPLEX is een unieke, veganistische mix van super ingrediënten, zoals:

  • Rijstaminozuren: voor veerkracht en fixatie van de krullen, en voor een positieve invloed op de haarstructuur.
  • Tomaatbioferment: versterkt de disulfidebruggen in het haar, waardoor de structuur van de krullen wordt verbeterd en benadrukt.
  • Aminozuren uit gist: houden het vocht vast en hydrateren het haar, waardoor het glad en gezond glanzend wordt.

Gebruiksaanwijzing: Druk een geschikte hoeveelheid van het product in je handpalm en wrijf het zachtjes in nat of droog haar (in de lengtes of punten). Voor de beste resultaten, breng het aan vanaf de onderkant, waarbij je de opgerolde lokken tegen de hoofdhuid drukt. Laat het in het haar zitten zonder uit te spoelen. Je kunt ook gedurende de dag een beetje serum aanbrengen om je haar gehydrateerd te houden.

Ontdek ook onze andere producten voor haarverzorging en styling!

Ingrediënten: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cocos Nucifera Oil, Coconut Alkanes, Behenamidopropyl Dimethylamine, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Esters, Lactobacillus/Tomato Fruit Ferment Extract, Oryza Sativa Extract, Yeast Amino Acids, Acyl Coenzyme A Desaturase, Olus Oil, Lactic Acid, Tocopherol, Parfum, Linalool, Limonene, Citral, Hexamethylindanopyran, Linalyl Acetate, Menthol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate

Gewicht
100 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
JOANNA LABORATORIUM KOSMETYCZNE
EAN
5901018021399

Gewicht
100 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
JOANNA LABORATORIUM KOSMETYCZNE
EAN
5901018021399
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Genesis Serum, 90 ml
Genesis Serum, 90 ml
€ 761,56/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 68,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Olaplex Professional Reisset voor Professionele Stylisten
Olaplex Professional Reisset voor Professionele Stylisten
€ 292,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 87,72
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Santo Volcano: Cosmetische serumolie, serum voor haar en lichaam, 100 ml
Santo Volcano: Cosmetische serumolie, serum voor haar en lichaam, 100 ml
€ 594.700,02/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 59,47
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Arkada Dubbelpak Serum Collageen TC16 voor nagel- en huidregeneratie
Arkada Dubbelpak Serum Collageen TC16 voor nagel- en huidregeneratie
€ 4.090,91/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 45,00
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van GHK-Cu & AHK-Cu Koperpeptide Haarserum - 30 ml - Hairgenetix
GHK-Cu & AHK-Cu Koperpeptide Haarserum - 30 ml - Hairgenetix
€ 1.665,00/1l
€ 49,95
Gratis bezorging
Verkoper: Hairgenetix
Productafbeelding van Kérastase 150 ml Anti-pluis serum, Effekt Sérum Chroma Thermique, Chroma Absolu
Kérastase 150 ml Anti-pluis serum, Effekt Sérum Chroma Thermique, Chroma Absolu
€ 308,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 48,78
-5%
€ 46,23
Verkoper: Parfumtoi
Productafbeelding van Medik8 C-Tetra Luxe, 30 ml
Medik8 C-Tetra Luxe, 30 ml
€ 2.372,33/1l
€ 79,51
-10%
€ 71,17
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Olaplex Nº.9 Bond Protector, haarserum, 90 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, voedend, beschermend, glanzend, met pompflacon
Olaplex Nº.9 Bond Protector, haarserum, 90 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, voedend, beschermend, glanzend, met pompflacon
€ 191,78/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,26
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Seboradin Forte tegen haaruitval, 14 ampullen
Seboradin Forte tegen haaruitval, 14 ampullen
€ 120,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,17
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van DUCRAY NEOPTIDE EXPERT Haarwortelserum, 2x50 ml
DUCRAY NEOPTIDE EXPERT Haarwortelserum, 2x50 ml
€ 53.200,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 53,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella SystPro R5 REPAIR PERFECT, haarshampoo, 150 ml, bescherming, 1 stuk
Wella SystPro R5 REPAIR PERFECT, haarshampoo, 150 ml, bescherming, 1 stuk
€ 322,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,37
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 6x Syoss Styling Invisible Paste 100 ml
6x Syoss Styling Invisible Paste 100 ml
€ 275,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,26
-2%
€ 27,52
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced Roll-on, 42 x 6 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced Roll-on, 42 x 6 ml
€ 342,42/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 86,29
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ampullen C Anti-ox (30 ml)
Ampullen C Anti-ox (30 ml)
€ 28.150,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van American Crew Baardserum, 50 ml. Inhoud: Cyclopentasiloxaan, Dimethiconol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Parfum (Geur), Cyperus..., 1 stuk
American Crew Baardserum, 50 ml. Inhoud: Cyclopentasiloxaan, Dimethiconol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Parfum (Geur), Cyperus..., 1 stuk
€ 171,60/1l
€ 8,58
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Bioxcin Forte Serum tegen ernstig haarverlies - 96% plantaardige ingrediënten
Bioxcin Forte Serum tegen ernstig haarverlies - 96% plantaardige ingrediënten
€ 162,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 24,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Matrix Biolage Scalpsync Aminexil Tonic tegen haaruitval, 10 flacons à 6 ml
Matrix Biolage Scalpsync Aminexil Tonic tegen haaruitval, 10 flacons à 6 ml
€ 791,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Serum Spray voor Krullen en Golven, 150 ml
Goldwell Dualsenses Serum Spray voor Krullen en Golven, 150 ml
€ 93,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 13,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Biretix Double Correction Serum, 30 ml
Biretix Double Correction Serum, 30 ml
€ 1.205,00/1l
€ 36,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Verhelderende serum voor dof haar. Druivenpitolie (glansgevende serum), 60 ml
Verhelderende serum voor dof haar. Druivenpitolie (glansgevende serum), 60 ml
€ 278,83/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,73
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Londa Scalp Refresh Tonic, 150 ml
Londa Scalp Refresh Tonic, 150 ml
€ 38,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,84
-15%
€ 5,80
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van SHADES EQ: Glanzende kleuring, 1000 ml
SHADES EQ: Glanzende kleuring, 1000 ml
€ 22,74/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Moroccanoil Scalp Revitalizing Scalp Tonic, 100 ml
Moroccanoil Scalp Revitalizing Scalp Tonic, 100 ml
€ 460,60/1l
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kis Daily Arganolie Power Serum, 100 ml
Kis Daily Arganolie Power Serum, 100 ml
€ 229,50/1l
€ 22,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Reuzel - Matte Styling Paste - Stylingpasta voor een mat effect, 100 ml
Reuzel - Matte Styling Paste - Stylingpasta voor een mat effect, 100 ml
€ 188,10/1l
€ 18,81
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Farmona Podologische medische nagelserum voor de behandeling van onycholyse
Farmona Podologische medische nagelserum voor de behandeling van onycholyse
€ 655,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,05
-2%
€ 9,83
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Cantabria Labs Biretix, Lichaamsserum, Unisex, Tegen acne, Tegen roodheid, Bescherming tegen onzuiverheden, Reinigend, Geschikt voor de bovenkant van de dijen, Billen, Borst, Spray, 100 ml
Cantabria Labs Biretix, Lichaamsserum, Unisex, Tegen acne, Tegen roodheid, Bescherming tegen onzuiverheden, Reinigend, Geschikt voor de bovenkant van de dijen, Billen, Borst, Spray, 100 ml
€ 295,00/1l
€ 29,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van PRING PR 05 Hydrargan Hydraterend Kristal Serum, 100 ml
PRING PR 05 Hydrargan Hydraterend Kristal Serum, 100 ml
€ 177,20/1l
€ 18,68
-5%
€ 17,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fanola Voedende Herstellende Vloeibare Kristallen, Haarserum, 100 ml, voor dames, voor krullend haar, droog haar, onhandelbaar haar, anti-frizz, voedend, glanzend, verzachtend, spray
Fanola Voedende Herstellende Vloeibare Kristallen, Haarserum, 100 ml, voor dames, voor krullend haar, droog haar, onhandelbaar haar, anti-frizz, voedend, glanzend, verzachtend, spray
€ 168,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 16,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kérastase Paris Spécifique Potentialiste: Universeel beschermend serum, 90 ml
Kérastase Paris Spécifique Potentialiste: Universeel beschermend serum, 90 ml
€ 556,44/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,08
Verkoper: EasoMagno

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced Roll-on, 42 x 6 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced Roll-on, 42 x 6 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 86,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 342,42/1l
Productafbeelding van Olaplex Professional Reisset voor Professionele Stylisten
Olaplex Professional Reisset voor Professionele Stylisten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 87,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 292,40/1l
Productafbeelding van M2 BEAUTÉ Haarstimulerend Serum, Haarserum, 120 ml, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Alle haartypes, Repareert, Revitaliseert, Spray
M2 BEAUTÉ Haarstimulerend Serum, Haarserum, 120 ml, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Alle haartypes, Repareert, Revitaliseert, Spray
€ 74,33
-4%
€ 70,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 591,17/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown Intensiv Serum Foundation SPF40 - Warm Beige
Bobbi Brown Intensiv Serum Foundation SPF40 - Warm Beige
€ 65,17
Verkoper: PerfumTraders
€ 387,92/1kg
Productafbeelding van K18 Peptide Prep Pro Chelating Hair Complex, 300 ml
K18 Peptide Prep Pro Chelating Hair Complex, 300 ml
€ 62,59
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,63/1l
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Color Lock Serum, 12 flacons van 18 ml
Goldwell Dualsenses Color Lock Serum, 12 flacons van 18 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 45,90
-2%
€ 44,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 206,39/1l
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Just Smooth Intensieve Verzorgingsserum voor Pluiscontrole, 12 x 18 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Just Smooth Intensieve Verzorgingsserum voor Pluiscontrole, 12 x 18 ml
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 212,50/1l
Productafbeelding van Oribe Après Beach Wave & Shine Spray 310ml - Spray voor golvend haar met glans
Oribe Après Beach Wave & Shine Spray 310ml - Spray voor golvend haar met glans
€ 45,90
-2%
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,77/1l
Productafbeelding van Lijnzaadserum voor blond haar, Bright Blonde (Essentiële voorbereidingsserum), 100 ml
Lijnzaadserum voor blond haar, Bright Blonde (Essentiële voorbereidingsserum), 100 ml
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 448,80/1l
Productafbeelding van Seren Bobbi Brown Extra Plump Lip Serum
Seren Bobbi Brown Extra Plump Lip Serum
€ 43,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.310,00/1l
Productafbeelding van Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,15
Verkoper: PerfumTraders
€ 431,50/1l
Productafbeelding van Madara Kojic Alternatief Pigment Serum, 30 ml
Madara Kojic Alternatief Pigment Serum, 30 ml
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.292,00/1l
Productafbeelding van Evolve Hyaluronzuur Serum, 30 ml
Evolve Hyaluronzuur Serum, 30 ml
€ 38,76
-2%
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.258,00/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Nioxin 3, 3-stappen systeem, inhoud: 150 ml + 150 ml + 50 ml
Wella Professionals Nioxin 3, 3-stappen systeem, inhoud: 150 ml + 150 ml + 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 81,16/1kg
Productafbeelding van Wella SP Balance Scalp Energy Serum, 100 ml
Wella SP Balance Scalp Energy Serum, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 357,00/1l
Productafbeelding van Magic Elixir haarolie, haarherstellende concentratie voor vrouwen, 125 ml - Kiehl's
Magic Elixir haarolie, haarherstellende concentratie voor vrouwen, 125 ml - Kiehl's
€ 36,75
-11%
€ 32,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 258,72/1l
Productafbeelding van Evolve Rainforest Rescue Blemish Serum, 30 ml
Evolve Rainforest Rescue Blemish Serum, 30 ml
€ 32,64
-3%
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.054,00/1l
Productafbeelding van Sebastian Penetraitt Herstellende Serum voor 's Nachts, 100 ml
Sebastian Penetraitt Herstellende Serum voor 's Nachts, 100 ml
€ 32,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 322,30/1l
Productafbeelding van Wella Elements Calming, haarserum, 100 ml, voor vrouwen, geschikt voor droog haar en gevoelig haar, hydraterend, voedend, verzachtend, spray
Wella Elements Calming, haarserum, 100 ml, voor vrouwen, geschikt voor droog haar en gevoelig haar, hydraterend, voedend, verzachtend, spray
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 306,00/1l
Productafbeelding van Nioxin Serum Scalp Relief: Kalmerende serum voor de hoofdhuid
Nioxin Serum Scalp Relief: Kalmerende serum voor de hoofdhuid
€ 29,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 295,70/1l