Zwarte peperkorrels, 500 gram

€ 30,99

€ 23,01-25%

€ 44,25 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Wees er snel bij!
Peper & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Zwarte peperkorrels, 200 gram
Zwarte peperkorrels, 200 gram
€ 64,55/1kg
€ 21,99
-38%
€ 13,49
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Witte peperkorrels, 500 gram
Witte peperkorrels, 500 gram
€ 37,52/1kg
€ 28,99
-32%
€ 19,51
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Groene peperkorrels, 100 gram
Groene peperkorrels, 100 gram
€ 123,76/1kg
€ 21,99
-38%
€ 13,49
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Gekleurde peperkorrels, 100 gram
Gekleurde peperkorrels, 100 gram
€ 121,78/1kg
€ 13,03
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Gemalen kruidenpeper, 200 gram
Gemalen kruidenpeper, 200 gram
€ 53,95/1kg
€ 19,99
-41%
€ 11,60
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Kotanyi, zwarte peperkorrels, 1000g
Kotanyi, zwarte peperkorrels, 1000g
€ 34,13/1kg
€ 38,08
-4%
€ 36,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zwarte peper, gemalen, Kamis, 250 gram
Zwarte peper, gemalen, Kamis, 250 gram
€ 58,59/1kg
€ 17,88
-4%
€ 16,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Biologische zwarte peper uit Kampot, 200 gram
Biologische zwarte peper uit Kampot, 200 gram
€ 165,00/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,00
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Prymat, gemalen kruidenmengsel met zwarte peper, 20 gram
Prymat, gemalen kruidenmengsel met zwarte peper, 20 gram
€ 22,00/1kg
€ 0,69
-4%
€ 0,66
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Prymat, gemalen zwarte peper, 20 gram
Prymat, gemalen zwarte peper, 20 gram
€ 20,67/1kg
€ 0,65
-4%
€ 0,62
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gemalen zwarte peper, 1 kg
Gemalen zwarte peper, 1 kg
€ 22,12/1kg
€ 30,99
-26%
€ 22,67
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Kotányi Zwarte Peper, Gemalen, 17 gram
Kotányi Zwarte Peper, Gemalen, 17 gram
€ 56,00/1kg
€ 1,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bio zwarte peper, 200 gram
Bio zwarte peper, 200 gram
€ 77,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 15,40
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Bio Tellicherry peperkorrels, 200g
Bio Tellicherry peperkorrels, 200g
€ 113,00/1kg
€ 22,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van CYK Zwarte Peper, gemalen, 20 gram
CYK Zwarte Peper, gemalen, 20 gram
€ 34,50/1kg
€ 0,73
-5%
€ 0,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eder Gewürze - Zwarte peperkorrels - 1 kg
Eder Gewürze - Zwarte peperkorrels - 1 kg
€ 33,98/1kg
€ 33,98
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze
Productafbeelding van Kamis Witte Peper, gemalen, 15 gram
Kamis Witte Peper, gemalen, 15 gram
€ 100,67/1l
€ 1,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bio kardemomzaad, 250 gram
Bio kardemomzaad, 250 gram
€ 135,20/1kg
€ 33,80
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Kamis Kruidenmengsel, Peper en Kruiden, 15 gram
Kamis Kruidenmengsel, Peper en Kruiden, 15 gram
€ 52,50/1kg
€ 1,11
-5%
€ 1,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bio zwarte Malabar peper - Tijgerpeper, 200g
Bio zwarte Malabar peper - Tijgerpeper, 200g
€ 115,00/1kg
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Rode peperkorrels 500 g

NATUURLIJK, HOOGWAARDIG PRODUCT

Het product is verpakt in een doypack met ritsluiting. Dit zorgt voor langdurige versheid, omdat de verpakking herhaaldelijk kan worden geopend en gesloten en bijzonder stevig is, wat belangrijk is tijdens transport.

Rode peperkorrels zijn een uniek kruid met een milde, licht zoete en fruitige smaak. Ze onderscheiden zich niet alleen door hun aroma, maar ook door hun mooie rode kleur. Ze worden gemaakt van rijpe Braziliaanse of Peruaanse peperkorrels (in tegenstelling tot zwarte, witte en groene peper, die van zwarte peper worden gewonnen). Vanwege zijn mildere smaakprofiel is rode peper de ideale keuze voor iedereen die hun gerechten een onderscheidende smaak wil geven, zonder de scherpte te overheersen.

Rode peperkorrels – Eigenschappen:

Rode peperkorrels zijn niet alleen een mooie toevoeging aan gerechten, maar ook een rijke bron van antioxidanten, die de gezondheid bevorderen en vrije radicalen neutraliseren. Ze bevatten ook B-vitamines, vitamine C en mineralen zoals ijzer en magnesium, die het immuunsysteem versterken en de bloedcirculatie bevorderen. Rode peper wordt gewaardeerd om zijn spijsverteringsbevorderende, eetlustopwekkende en vitaliserende werking.

Rode peperkorrels – Gebruik:

  • Zeer geschikt voor vleesmarinades, met name gevogelte en varkensvlees, omdat ze een zachte, fruitige smaak toevoegen.
  • Perfect voor vis en zeevruchten, omdat ze de delicate smaak ervan benadrukken.
  • Ideaal voor salades, waar ze een mooi contrast vormen met groene bladeren en er een pittige toets aan toevoegen.
  • Past goed bij desserts zoals chocolade, fruit en ijs en geeft ze een interessante, licht kruidige smaak.
  • Kan aan sauzen, soepen en dressings worden toegevoegd om de smaak te verbeteren en ze een aantrekkelijk uiterlijk te geven.

Gebruik rode peperkorrels in uw keuken om uw gerechten een unieke, subtiele smaak en een prachtige kleur te geven, die gegarandeerd de aandacht trekt!

Inhoud:

De verpakking bevat 500 g rode peperkorrels.

Ingrediënten:

  • Rode paprika

Bewaring:

Het product moet koel, droog en buiten het bereik van kinderen worden bewaard.

Aanvullende informatie:

Dit bedrijf verpakt ook: amandelen, verschillende noten, sesam, soja en glutenbevattende producten. Daarom kan dit product, ondanks onze inspanningen, sporen van gluten bevatten.

Ingrediënten
Zoals beschreven
Voedingswaarde
Zoals beschreven.
Gewicht
520 g
Levensmiddelenbedrijven
Brat.pl
Verkoopbenaming
Zwarte peperkorrels
Fabrikant
BRAT.PL
EAN
5905514506978

Ingrediënten
Zoals beschreven
Voedingswaarde
Zoals beschreven.
Gewicht
520 g
Levensmiddelenbedrijven
Brat.pl
Verkoopbenaming
Zwarte peperkorrels
Fabrikant
BRAT.PL
EAN
5905514506978
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Zwarte peperkorrels, 100 gram
Zwarte peperkorrels, 100 gram
€ 117,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,99
-41%
€ 12,95
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Galaxy S26 Ultra - Zilveren Schaduw - 512 GB (exclusief verkrijgbaar via Samsung.com)
Galaxy S26 Ultra - Zilveren Schaduw - 512 GB (exclusief verkrijgbaar via Samsung.com)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 267
€ 1.339,95
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: PHONECLICK
Productafbeelding van ANSMANN 1600-0388, Mini campinglamp, kunststof behuizing, zwart
ANSMANN 1600-0388, Mini campinglamp, kunststof behuizing, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,73
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van More Nutrition, Proteïne Ijskoffie, 500g
More Nutrition, Proteïne Ijskoffie, 500g
€ 80,82/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,41
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 453
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Lehmann wafelijzer voor noten | Elektrische notenbakker, voor pinda's, hazelnoten | 24 halve porties | max. 1400 W
Lehmann wafelijzer voor noten | Elektrische notenbakker, voor pinda's, hazelnoten | 24 halve porties | max. 1400 W
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 135
€ 78,30
-2%
€ 76,37
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Galaxy S25 Ultra - Titanium Zwart - 256 GB
Galaxy S25 Ultra - Titanium Zwart - 256 GB
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 494
€ 1.049,95
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: PHONECLICK
Productafbeelding van SunSun CBF-200T Bioteichfilter, complete set met 9W UV-clarifier, vijverpomp 2300 liter per uur, 35W, thermometer en filtermedia, filterinstallatie voor biologische vijverfiltratie
SunSun CBF-200T Bioteichfilter, complete set met 9W UV-clarifier, vijverpomp 2300 liter per uur, 35W, thermometer en filtermedia, filterinstallatie voor biologische vijverfiltratie
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 140,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Gasfornuis, campingfornuis, geschikt voor gaspatronen, gasfles, fornuis, piezo-ontsteking, transportkoffer, groen, outdoor, tafelgrill, noodfornuis
Gasfornuis, campingfornuis, geschikt voor gaspatronen, gasfles, fornuis, piezo-ontsteking, transportkoffer, groen, outdoor, tafelgrill, noodfornuis
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 24,50
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Caputo Cuoco Pizzameel 1 kg – Italiaanse Tipo 00 Pizzabloem voor Napolitaanse Pizza, 13% Eiwit, Geschikt voor Lange Rijstijd
Caputo Cuoco Pizzameel 1 kg – Italiaanse Tipo 00 Pizzabloem voor Napolitaanse Pizza, 13% Eiwit, Geschikt voor Lange Rijstijd
€ 15,44/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 16,21
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 512GB Paars
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 512GB Paars
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 267
€ 1.339,95
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: PHONECLICK
Productafbeelding van Peugeot Kampot zwarte peper, premium kwaliteit, speciaal voor Peugeot pepermolens. 3 zakjes van 20 gram elk. Artikelnummer: 42462
Peugeot Kampot zwarte peper, premium kwaliteit, speciaal voor Peugeot pepermolens. 3 zakjes van 20 gram elk. Artikelnummer: 42462
€ 659,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 39,58
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van 2x3 meter transparante zeildoek met oogjes, waterdichte afdekzeil, tuinzeil, textielzeil, weerbestendig, geschikt voor balkon, pergola, tuinmeubels, planten, kas
2x3 meter transparante zeildoek met oogjes, waterdichte afdekzeil, tuinzeil, textielzeil, weerbestendig, geschikt voor balkon, pergola, tuinmeubels, planten, kas
€ 7,05/1m
2,9Gemiddelde beoordeling: 2,9 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 21,14
3% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Bestway® LAY-Z-SPA® XXL, draadloze jacuzzi Mauritius AirJet™, 270 x 180 x 71 cm, ovaal
Bestway® LAY-Z-SPA® XXL, draadloze jacuzzi Mauritius AirJet™, 270 x 180 x 71 cm, ovaal
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 699,00
Gratis bezorging
Verkoper: LUNOIRStudio
Productafbeelding van Sephora Adventskalender 2025 - 24 beautyproducten
Sephora Adventskalender 2025 - 24 beautyproducten
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 429,00
Verkoper: LarzTronics
Productafbeelding van Biologische zwarte peper, 1 kg
Biologische zwarte peper, 1 kg
€ 41,30/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 41,30
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Merax Tafelmodel koelkast 128 liter met vriesvak en glazen deur, flessenkoelkasten met LED-verlichting en verstelbare planken, drankkoelkast 110 cm met koel- en vriesfunctie, vrijstaand
Merax Tafelmodel koelkast 128 liter met vriesvak en glazen deur, flessenkoelkasten met LED-verlichting en verstelbare planken, drankkoelkast 110 cm met koel- en vriesfunctie, vrijstaand
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 302,99
-€ 7,00
€ 295,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van SAMSUNG SM-S911BZKDEUB SAMSUNG Galaxy S23 Dual-SIM-Smartphone schwarz 128 GB
SAMSUNG SM-S911BZKDEUB SAMSUNG Galaxy S23 Dual-SIM-Smartphone schwarz 128 GB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 420
€ 550,00
-€ 75,00
€ 475,00
Gratis bezorging
Verkoper: MOBII-X
Welkomstdeals
Productafbeelding van Waterdichte transparante zeildoek met oogjes, 2x3 meter. Groot, waterdicht zeildoek, transparant, geschikt voor buiten gebruik
Waterdichte transparante zeildoek met oogjes, 2x3 meter. Groot, waterdicht zeildoek, transparant, geschikt voor buiten gebruik
€ 7,73/1m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,30
-2%
€ 46,35
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van SAMSUNG SM-S918BZKDEUB SAMSUNG Galaxy S23 Ultra Dual-SIM-Smartphone schwarz 256 GB
SAMSUNG SM-S918BZKDEUB SAMSUNG Galaxy S23 Ultra Dual-SIM-Smartphone schwarz 256 GB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 488
€ 1.990,00
Gratis bezorging
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van SAMSUNG SM-S928BZKGEUB, SAMSUNG Galaxy S24 Ultra, smartphone, zwart, 256 GB
SAMSUNG SM-S928BZKGEUB, SAMSUNG Galaxy S24 Ultra, smartphone, zwart, 256 GB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 551
€ 1.389,95
Verkoper: PHONECLICK
Productafbeelding van Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1472
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2126
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Elektrische scooter met wegvergunning, ABE-certificering, E-scooter, 20 km/u, aluminium, elektrische scooter, eKFV-certificering, opvouwbaar, e-scooter - zwart
Elektrische scooter met wegvergunning, ABE-certificering, E-scooter, 20 km/u, aluminium, elektrische scooter, eKFV-certificering, opvouwbaar, e-scooter - zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 726
€ 299,00
-€ 71,90
€ 227,10
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 12 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop