Majoran, 500 gram

€ 21,99

€ 13,84-37%

€ 26,36 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Wees er snel bij!
Kruiden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Fuchs 380779002 Fuchs Oregano gerebelt Gewürz, 250,0 g
Fuchs 380779002 Fuchs Oregano gerebelt Gewürz, 250,0 g
€ 50,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ostmann 251081005 Ostmann Kräuter der Provence Gewürzmischung, 15,0 g
Ostmann 251081005 Ostmann Kräuter der Provence Gewürzmischung, 15,0 g
€ 1.576,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,11
-30%
€ 23,64
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Sonnentor Citroengras  (25 gr)
Sonnentor Citroengras (25 gr)
€ 121,60/1kg
€ 3,12
-2%
€ 3,04
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Paprikapoeder, 200 gram
Paprikapoeder, 200 gram
€ 14.360,00/1l
€ 22,99
-37%
€ 14,36
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Gedroogde bonenkruid, 100 gram
Gedroogde bonenkruid, 100 gram
€ 96,43/1kg
€ 19,99
-44%
€ 11,09
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Tijmblaadjes, 200 gram
Tijmblaadjes, 200 gram
€ 56,57/1kg
€ 20,99
-41%
€ 12,22
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Oreganoblaadjes, 500 gram
Oreganoblaadjes, 500 gram
€ 32,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,99
-33%
€ 17,35
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Hopbellen, 500g
Hopbellen, 500g
€ 18.940,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,99
-29%
€ 18,94
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Bärlauchbladeren, 100 gram
Bärlauchbladeren, 100 gram
€ 120,95/1kg
€ 22,99
-38%
€ 14,03
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Gedroogde dragonbladeren, 200 gram
Gedroogde dragonbladeren, 200 gram
€ 63,41/1kg
€ 21,99
-38%
€ 13,57
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Gedroogde basilicumblaadjes, 200 gram
Gedroogde basilicumblaadjes, 200 gram
€ 56,73/1kg
€ 20,99
-42%
€ 12,14
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Gedroogde citroenmelisse, 200 gram
Gedroogde citroenmelisse, 200 gram
€ 56,73/1kg
€ 20,99
-42%
€ 12,14
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Verse rozemarijn, 500 gram
Verse rozemarijn, 500 gram
€ 25,78/1kg
€ 21,99
-39%
€ 13,30
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Majoraan, biologisch, 10 gram
Majoraan, biologisch, 10 gram
€ 669,00/1kg
€ 6,69
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Venkelmix, 500 gram
Venkelmix, 500 gram
€ 26,09/1kg
€ 21,99
-38%
€ 13,49
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Gemalen koriander, 100 gram
Gemalen koriander, 100 gram
€ 110,70/1l
€ 19,99
-44%
€ 11,07
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Gemalen peper, 100 gram
Gemalen peper, 100 gram
€ 113,46/1kg
€ 20,99
-42%
€ 12,14
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Munt, 100 gram
Munt, 100 gram
€ 102,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
-41%
€ 11,60
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Salie, 200 gram
Salie, 200 gram
€ 57,57/1kg
€ 20,99
-42%
€ 12,09
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Scharfes Salz, 200 gram
Scharfes Salz, 200 gram
€ 11.390,00/1l
€ 19,99
-43%
€ 11,39
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Majoran 500 g

NATUURLIJK, HOOGWAARDIG PRODUCT

Het product is verpakt in een doypack met ritsluiting, waardoor het langdurig vers blijft door herhaaldelijk openen en sluiten. De verpakking zelf is stevig, wat belangrijk is tijdens transport.

Majoran is een aromatisch kruid met een delicate, licht zoete en kruidige smaak, dat al eeuwenlang in keukens over de hele wereld wordt gebruikt. Majoran staat bekend om zijn veelzijdige eigenschappen en geeft gerechten niet alleen een uniek aroma, maar ondersteunt ook de spijsvertering en kalmeert de maag. Het is een onmisbaar ingrediënt in veel traditionele gerechten, zoals soepen, sauzen, vleesgerechten en groentegerechten, en geeft ze diepte en karakter.

Majoran – Eigenschappen:

Majoran is een bron van waardevolle ingrediënten die de gezondheid in het dagelijks leven ondersteunen. Het bevat antioxidanten die het lichaam beschermen tegen oxidatieve stress, en etherische oliën die de spijsvertering bevorderen. Majoran staat bekend om zijn ontstekingsremmende eigenschappen en ondersteunt het lichaam bij het bestrijden van verkoudheid en infecties. Het heeft ook een krampstillende werking, wat maagklachten kan verlichten en een gezonde spijsvertering kan bevorderen. Dankzij zijn aromatische oliën ondersteunt het ook de luchtwegen, wat vooral in de winter nuttig is.

Majoran – Gebruik:

  • Ideaal om soepen te kruiden, zoals erwtensoep, Żurek-soep of bonensoep.
  • Perfect voor vlees en vleesgerechten, zoals braadstukken, schnitzels of worstjes.
  • Past perfect bij groenten, vooral bij gebakken aardappelen en wortelen.
  • Toegevoegd aan sauzen om ze een intensere smaak en aroma te geven.
  • Verfijnt salades en koude gerechten met een kruidige toets.

Majoran is een veelzijdig kruid dat de smaak van veel gerechten verrijkt en ze een uniek karakter geeft. Breng het in uw keuken en ontdek hoe het alledaagse gerechten met zijn unieke aroma verrijkt!

Voedingswaarden per 100 g
Energie
1138 kJ
272 kcal
Vet
7 g
- waarvan verzadigde vetzuren
0,5 g
Koolhydraten
61 g
- waarvan suikers
4,1 g
Vezels
40 g
Eiwit
13 g
Zout*
0,1 g

* Het zoutgehalte is uitsluitend afkomstig van natuurlijke bronnen.

Inhoud:

De verpakking bevat 500g gedroogde marjolein.

Ingrediënten:

  • Marjoleinbladeren

n:

Het product moet koel, droog en buiten bereik van kinderen worden bewaard.

Aanvullende informatie:

Het bedrijf verpakt tevens: amandelen, verschillende noten, sesam, soja en glutenbevattende producten. Daarom kan dit product, ondanks onze inspanningen, sporen van gluten bevatten.

Ingrediënten
Majoranbladeren
Voedingswaarde
Zoals beschreven.
Gewicht
525 g
Levensmiddelenbedrijven
Brat.pl
Verkoopbenaming
Majoranbladeren
Fabrikant
BRAT.PL
EAN
5906721130468

Ingrediënten
Majoranbladeren
Voedingswaarde
Zoals beschreven.
Gewicht
525 g
Levensmiddelenbedrijven
Brat.pl
Verkoopbenaming
Majoranbladeren
Fabrikant
BRAT.PL
EAN
5906721130468
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Ostmann 251091002 Ostmann Paprika edelsüß Gewürz, 35,0 g
Ostmann 251091002 Ostmann Paprika edelsüß Gewürz, 35,0 g
€ 684,57/1kg
€ 34,44
-30%
€ 23,96
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Fuchs 380779002 Fuchs Oregano gerebelt Gewürz, 250,0 g
Fuchs 380779002 Fuchs Oregano gerebelt Gewürz, 250,0 g
€ 50,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fuchs 380795004 Pizza Gewürzmischung, 500,0 g
Fuchs 380795004 Pizza Gewürzmischung, 500,0 g
€ 31,92/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 15,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van La Chinata, gerookte peper met pittige smaak, DOP, 70g
La Chinata, gerookte peper met pittige smaak, DOP, 70g
€ 104,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 7,33
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Fuchs 380788006 Fuchs Pfeffer schwarz gemahlen Gewürz, 1,0 kg
Fuchs 380788006 Fuchs Pfeffer schwarz gemahlen Gewürz, 1,0 kg
€ 80,23/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 80,23
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ostmann Gewürze Kardamom in der Schale gemahlen 7,5 g
Ostmann Gewürze Kardamom in der Schale gemahlen 7,5 g
€ 1.364,00/1kg
€ 10,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van La Chinata La Vera Zoete Gerookte Paprikapoeder DOP, 70g
La Chinata La Vera Zoete Gerookte Paprikapoeder DOP, 70g
€ 103,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 7,21
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Sonnentor Kaneelstokjes  (18 gr)
Sonnentor Kaneelstokjes (18 gr)
€ 195,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,52
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Ostmann 251081005 Ostmann Kräuter der Provence Gewürzmischung, 15,0 g
Ostmann 251081005 Ostmann Kräuter der Provence Gewürzmischung, 15,0 g
€ 1.576,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,11
-30%
€ 23,64
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van [ 100g ] TRS Extra scherpe rode chilipepers / GROF GEMALEN CHILIVLOKKEN / Grof gemalen, extra pittige chilivlokken
[ 100g ] TRS Extra scherpe rode chilipepers / GROF GEMALEN CHILIVLOKKEN / Grof gemalen, extra pittige chilivlokken
€ 41,10/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zwarte peperkorrels, 100 gram
Zwarte peperkorrels, 100 gram
€ 117,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,99
-41%
€ 12,95
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van TRS Milde Currypoeder uit Madras, 100g, Mild Madras currypoeder
TRS Milde Currypoeder uit Madras, 100g, Mild Madras currypoeder
€ 27,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,78
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Lebensbaum 1542, kruiden in poedervorm, 50 g, kaneel, 52,1 g, 1 stuk
Lebensbaum 1542, kruiden in poedervorm, 50 g, kaneel, 52,1 g, 1 stuk
€ 273,40/1kg
€ 21,99
-37%
€ 13,67
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Zout- en pepermolen Schwarz 28010-56, peper-/zoutmolen
Zout- en pepermolen Schwarz 28010-56, peper-/zoutmolen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 44,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sonnentor Citroengras  (25 gr)
Sonnentor Citroengras (25 gr)
€ 121,60/1kg
€ 3,12
-2%
€ 3,04
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Hermia Concept, BNMPOLYAS12-5 v2, voorraadbakken, set van 12 stuks, antraciet, kunststof, 10 x 10 x 9,5 cm
Hermia Concept, BNMPOLYAS12-5 v2, voorraadbakken, set van 12 stuks, antraciet, kunststof, 10 x 10 x 9,5 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 19,41
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 128,21
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Buymax Spannenlaken 90x200 cm, 100% katoen, elastisch hoeslaken, geschikt voor matrassen tot 25 cm hoog, kleur aubergine
Buymax Spannenlaken 90x200 cm, 100% katoen, elastisch hoeslaken, geschikt voor matrassen tot 25 cm hoog, kleur aubergine
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 534
€ 12,99
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Ostmann 251146001 Ostmann Cayenne-Pfeffer Gewürz, 40,0 g
Ostmann 251146001 Ostmann Cayenne-Pfeffer Gewürz, 40,0 g
€ 234,50/1kg
€ 9,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Virshields® Filtermasker, halfmasker, FFP2, niet hergebruikbaar (verpakking van 10 stuks)
Virshields® Filtermasker, halfmasker, FFP2, niet hergebruikbaar (verpakking van 10 stuks)
€ 70,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van Relaxdays 10023278, 1 stuk
Relaxdays 10023278, 1 stuk
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 101 kerstballen met boomtop, crèmekleurig, witte kerstversiering
BRUBAKER Set van 101 kerstballen met boomtop, crèmekleurig, witte kerstversiering
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 29,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van 1.04 Teller, diameter 27 cm - 6 stuks - Kleur: zwart
1.04 Teller, diameter 27 cm - 6 stuks - Kleur: zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 27,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Kühne 508063 Kühne Senf 250,0 ml
Kühne 508063 Kühne Senf 250,0 ml
€ 40,16/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 10,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BBQ-Toro Dutch Oven set, 6-delig, met houten kist, inclusief pan, koekenpan, grillrooster, onderzetter en driepoot
BBQ-Toro Dutch Oven set, 6-delig, met houten kist, inclusief pan, koekenpan, grillrooster, onderzetter en driepoot
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 99,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van Gordijngeleiders 7 mm (50 stuks) voor gordijnrails, universele gordijnrollers, binnenlooprollers voor alle gangbare gordijnrails
Gordijngeleiders 7 mm (50 stuks) voor gordijnrails, universele gordijnrollers, binnenlooprollers voor alle gangbare gordijnrails
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 98
€ 1,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Ontkalkingstabletten van Bosch Siemens Neff Gaggenau Nr.: 310967
Ontkalkingstabletten van Bosch Siemens Neff Gaggenau Nr.: 310967
€ 797,22/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 14,35
Gratis bezorging
Verkoper: Mushu
Productafbeelding van 1.08 LED-papierster 35x16 cm - Papierster met voetstuk
1.08 LED-papierster 35x16 cm - Papierster met voetstuk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 19,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Relaxdays 10024092, 1 stuk
Relaxdays 10024092, 1 stuk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 58,01
-56%
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Camry CR 3046 Wafelijzer, zwart, 1000W, voor 2 wafels
Camry CR 3046 Wafelijzer, zwart, 1000W, voor 2 wafels
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 34,45
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.