MAKSIK HappyMeal OKT6396 76396, set met klei

€ 9,70

€ 37,31 / 1kg

plus € 7,18 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Klei & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Plastiline, klei, neonklei-set, 6 kleuren, 41178
Plastiline, klei, neonklei-set, 6 kleuren, 41178
€ 17,88/1kg
€ 4,29
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Plastiline modelierset, klei, Plastiline 70141
Plastiline modelierset, klei, Plastiline 70141
€ 38,12/1kg
€ 11,70
-15%
€ 9,91
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van LOVIN - Set met 24 kleuren speelklei
LOVIN - Set met 24 kleuren speelklei
€ 98,31/1kg
€ 25,56
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Set modelleerklei, plastiline, 8 kleuren, 70164
Set modelleerklei, plastiline, 8 kleuren, 70164
€ 11,65/1kg
€ 13,55
-14%
€ 11,65
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Johntoy klei met eenhoorn
Johntoy klei met eenhoorn
€ 13,82
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Kneedbare klei "Bulldozer" - Trifox
Kneedbare klei "Bulldozer" - Trifox
€ 13,90
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Set bakvormen - Merkpol
Set bakvormen - Merkpol
€ 5,67
-4%
€ 5,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Knetspiel van Science4you
Knetspiel van Science4you
€ 141,67/1kg
€ 56,67
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Djeco vormroller set
Djeco vormroller set
€ 246,40/1l
€ 27,82
-11%
€ 24,64
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Plastiline Klei, 12 kleuren
Plastiline Klei, 12 kleuren
€ 22,00/1kg
€ 4,18
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Johntoy glitterspeelklei in een ringverpakking
Johntoy glitterspeelklei in een ringverpakking
€ 11,79
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Plastiline klei, modelleerklei, gereedschap
Plastiline klei, modelleerklei, gereedschap
€ 122,08/1kg
€ 31,74
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Modellering Doh Set Mol 450 G
Modellering Doh Set Mol 450 G
€ 25,06/1kg
€ 8,52
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van EDUPLAY 370015 Ballenroller, set van 3 stuks
EDUPLAY 370015 Ballenroller, set van 3 stuks
€ 20,07
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Plastiline klei, pastelkleuren, set van 12 kleuren voor kinderen
Plastiline klei, pastelkleuren, set van 12 kleuren voor kinderen
€ 3,93
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Creathek Kneedset: IJsthee
Creathek Kneedset: IJsthee
€ 49,35/1kg
€ 11,35
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Creatieve set met zelfhardende klei, "Cutties" van KIDEA
Creatieve set met zelfhardende klei, "Cutties" van KIDEA
€ 21,00/1kg
€ 7,35
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Set om met klei vissen te maken
Set om met klei vissen te maken
€ 69,03/1kg
€ 28,12
-26%
€ 20,71
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Modellering Doh 4x140 G
Modellering Doh 4x140 G
€ 37,13/1kg
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Kneedgum, in verschillende kleuren, set van 4
Kneedgum, in verschillende kleuren, set van 4
€ 61,69/1kg
€ 7,99
-31%
€ 5,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Kneedklei voor kinderen is een klassiek en veelzijdig speelgoed dat een onbeperkte hoeveelheid creativiteit en plezier biedt.
Deze zachte, plastic klei geeft kinderen de mogelijkheid om te creëren, te experimenteren en hun verbeelding te ontwikkelen. Kneedklei is een fantastische creatieve set waarmee je kleurrijke en opvallende kunstwerken kunt maken. Het product is verkrijgbaar in 12 verschillende kleuren.

De zachte consistentie van de kneedklei maakt het gemakkelijk om mee te vormen en zorgt er tegelijkertijd voor dat de gevormde vormen hun vorm behouden. De set bevat een klein mesje, stickers en instructies.

DE SET BEVAT:

  • 18 kleuren in zakjes/bekertjes
  • instructies
  • een klein mesje
EAN
4820199476396
Gewicht
260 g
Fabrikant
Lovin

EAN
4820199476396
Gewicht
260 g
Fabrikant
Lovin
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Play-Doh Grote ijskar, knutselmateriaal
Play-Doh Grote ijskar, knutselmateriaal
€ 24,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 150,65
Verkoper: Capi-cap
Productafbeelding van Play-Doh Hulk Smash It. Modeling Clay Set with Hulk Figure. Ages 4+. Marvel
Play-Doh Hulk Smash It. Modeling Clay Set with Hulk Figure. Ages 4+. Marvel
€ 52,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,30
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Play-Doh My Pretty Piece of Cake. modeling clay set
Play-Doh My Pretty Piece of Cake. modeling clay set
€ 44,31
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van 3D-stickers, aanvullende set met een onderwater thema
3D-stickers, aanvullende set met een onderwater thema
€ 30,10
-45%
€ 16,48
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Dylon Pod Forestgreen (350 gr)
Dylon Pod Forestgreen (350 gr)
€ 8,12
-2%
€ 7,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Ultrament Kleurbeton, 2,5 kg, lichtgrijs
Ultrament Kleurbeton, 2,5 kg, lichtgrijs
€ 7,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,89
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van Plastiline, modelleerklei, klei, plastisch materiaal
Plastiline, modelleerklei, klei, plastisch materiaal
€ 20,14/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,15
-67%
€ 5,64
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van HEJ CLAY Bluey Set, modelleerklei set, Bluey en vrienden
HEJ CLAY Bluey Set, modelleerklei set, Bluey en vrienden
€ 198,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,18
-10%
€ 29,73
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Pelikan Kneedmassa Creaplast 606738, zwart, 240g
Pelikan Kneedmassa Creaplast 606738, zwart, 240g
€ 52,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,59
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Voorraadklei voor pottenbakkersschijf 1200g
Voorraadklei voor pottenbakkersschijf 1200g
€ 3,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,70
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Ton Bouncing Putty Junior, 12 gram, 6-delig
Ton Bouncing Putty Junior, 12 gram, 6-delig
€ 0,65/1kg
€ 13,03
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van JOVI 70/10S JOVI Knete PLASTILINA farbsortiert, 10 Farben je 50,0 g
JOVI 70/10S JOVI Knete PLASTILINA farbsortiert, 10 Farben je 50,0 g
€ 282,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,65
-59%
€ 14,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HEY CLAY Creatieve set - Eenhoorns
HEY CLAY Creatieve set - Eenhoorns
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,38
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Play-Doh Super Kleurenset, klei
Play-Doh Super Kleurenset, klei
€ 25,17/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 53,47
-20%
€ 42,29
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Play-Doh Kleurrijk Restaurant, Kneedbaar materiaal
Play-Doh Kleurrijk Restaurant, Kneedbaar materiaal
€ 37,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,10
Verkoper: 3DToys
Productafbeelding van Play-Doh, 8-delige set, Regenboogkleuren, klei
Play-Doh, 8-delige set, Regenboogkleuren, klei
€ 21,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 11,54
Verkoper: Capi-cap
Productafbeelding van Play-Doh Kitchen Creations. Play Dough Toy with Pretend Kitchen Accessories. Ages 3+
Play-Doh Kitchen Creations. Play Dough Toy with Pretend Kitchen Accessories. Ages 3+
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,02
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Play-Doh My Super Cafe. Modeling Clay. Toy Coffee Machine for Children from 3 Years Old. KitchenCreation
Play-Doh My Super Cafe. Modeling Clay. Toy Coffee Machine for Children from 3 Years Old. KitchenCreation
€ 37,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 55,69
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van PLAY-DOH Little Chef Kit. Modeling Dough. 14 Kitchen Accessories. Preschool Toys. Playdoh Kitchens
PLAY-DOH Little Chef Kit. Modeling Dough. 14 Kitchen Accessories. Preschool Toys. Playdoh Kitchens
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,51
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Hasbro Play-Doh, fantasiepak met 18 potjes klei, 18 kleuren
Hasbro Play-Doh, fantasiepak met 18 potjes klei, 18 kleuren
€ 42,94/1kg
€ 43,28
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Play-Doh Smoothie Whirl. pretend kitchen toy with modeling clay. arts and crafts for children. ages 3 and up
Play-Doh Smoothie Whirl. pretend kitchen toy with modeling clay. arts and crafts for children. ages 3 and up
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Play-Doh Rainbow Ice Cream Set with Modeling Compound
Play-Doh Rainbow Ice Cream Set with Modeling Compound
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 35,18
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Play-Doh Peppa Wutz Styling set, knutterspeelgoed
Play-Doh Peppa Wutz Styling set, knutterspeelgoed
€ 72,36/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 33,14
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Play-Doh, Freddy de Gekke Kapper, knutselset
Play-Doh, Freddy de Gekke Kapper, knutselset
€ 42,01/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 35,33
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Hasbro Play-Doh - Losse potje - Wit
Hasbro Play-Doh - Losse potje - Wit
€ 1,13
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Play-Doh set van 8 potjes in neonkleuren, klei
Play-Doh set van 8 potjes in neonkleuren, klei
€ 25,47/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 13,45
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Play-Doh Serpentine Starter Set. 3-pack of Modeling Clay with 10 Fun Shapes. Creative Activity for Children Ages 3 and Up
Play-Doh Serpentine Starter Set. 3-pack of Modeling Clay with 10 Fun Shapes. Creative Activity for Children Ages 3 and Up
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,98
Verkoper: Humbi
Productafbeelding van Play-Doh Pizza Oven. Modeling Clay. Toy Coffee Maker for Kids Ages 3 and Up. KitchenCreation
Play-Doh Pizza Oven. Modeling Clay. Toy Coffee Maker for Kids Ages 3 and Up. KitchenCreation
€ 45,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 35,87
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Play-Doh Hair Salon. Modeling Clay Set with 6 Cans. Ages 3+
Play-Doh Hair Salon. Modeling Clay Set with 6 Cans. Ages 3+
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,84
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Play-Doh Vet Clinic with Dog. with 5 Cans of Modeling Clay and 10 Tools. After-School Toy. Classics
Play-Doh Vet Clinic with Dog. with 5 Cans of Modeling Clay and 10 Tools. After-School Toy. Classics
€ 38,50/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 28,57
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.